Reklama

Trestání kluků

Janina (Ne, 14. 7. 2019 - 19:07)

Tak to má být. Takže nejprv se zaměřit na jejich šlapky, takových deset minut ať si to užijí. Pak, pevně jim stáhnout nohy těsně pod kolínky a těsně nad. Lepší než šňůra je ta širší samolepící páska. Ta jim znehybní nohy dokonale. Samozřejmě i ruce je potřeba jim svázat do nehybnosti. A pak již jít na ta stehna. Pěkně do nich vtláčet prsty. A nepřestávat. Ať si to chlapečci do syta užijí.

Kryštof (St, 8. 7. 2020 - 18:07)

Pane bože co to má být svazovat děti vždyť co je to za výchovu takhle vychovali dozorce z Osvětimi a sériové vrahy nebo sadisty. Chápu že se svými ratolestmi máte problémy ale tohle nikam nevede. Vždyť jak jsem od pana Ondřeje četl i po tom výprasku poškozeného svázali.

Honza (St, 14. 8. 2019 - 12:08)

Vy takhle někoho lechtáte Janino? :D Měla byste i podobný návod na přítelkyni? :)

Janina (St, 14. 8. 2019 - 18:08)

Takto to děláme s bráchou. Nejprve já mu dávám pořádně do těla a pak si to mučení zase užiju já od něj. Náhodně jsme se k tomu dostali po shlédnutí nějakých videí. Zjistili jsme, že se nám to líbí a vzrušuje. Tak to už asi necelý rok děláme.

Honza (Čt, 15. 8. 2019 - 06:08)

To znám, taky rád lechtám, nechcete pokecat a probrat lechtání? Pokud ano, napište na [email protected]. :)

Janina (Čt, 15. 8. 2019 - 16:08)

Teď jdu do třeťáku a bude tam hodně učení a navíc mám ještě více aktivit, takže zatím na dopisování nejsem připravena. Tady na Doktorce jsem našla téma kterým žiju a také jsem přispěla do debaty. Je to pro mě super vzrušující.

Honza (Pá, 16. 8. 2019 - 08:08)

To tema, kterym zijes je tohle? A jak se vlastne lechtate? Muzes popsat? :)

Janina (Po, 2. 9. 2019 - 18:09)

Už jsem to ve svých předchozích příspěvcích popsala. Takto to víceméně děláme. Nejprve začínám já a to tím, že bráchu dokonale znehybním. Na třech místech mu stáhnu páskou nohy, samozřejmě palce a další prstíky na nohou taky. Ruce svážu za zády a ještě kolem těla. Do pusy roubík a oči a nos ovážu šátkem. Ten nos proto, aby se mu ztížilo dýchání. No a začnu ho lechtat. Zlatým hřebem, kterým končím není lechtání, ale všechny prsty jedné ruky mu vtlačuji na kolena a hlavně do stehen od kolínka k rozkroku. Je to fakt super šílený a hrozně velká muka pro něj. A z toho důvodu má ten roubík, nebo míček v puse. Jeho křik by byl slyšet až na ulici při tom vtláčení prstů do stehen. A stejně tak můj křik, až si role obrátíme. Tím teda s bráškou žijem. Je o tři roky mladší ode mě.

Stanik (Čt, 15. 8. 2019 - 19:08)

Jdeš do třeťáku, to zn. že už máš 18? A kolik je bráchovi?

Příznivec tres… (Ne, 14. 7. 2019 - 17:07)

No, dobrý, ten nápad to se mi líbí. Takže ten zlobivý spratek musí být bosky, aby mu šly svázat palce, takže pře trestáním ho vždycky pěkně vyzout, nebo mu to nařídit, ať je bos. Super!

Janina (Ne, 14. 7. 2019 - 18:07)

Jasně že musí být bos. Jinak by mu palce na nohou nešly svázat. A nejen to. Pak pokračovat od palečků dál a všechny další prstíky obtočit šňůrkou a to hodně pevně. Neboť bude dobré, aby byl na chodidlech lechtán a pak, bez možnosti pohnutí, by byl mučen na tu nejvyšší míru. Prostě, musí si to chlapec užít.

Příznivec tres… (Ne, 14. 7. 2019 - 18:07)

Myslíš, zlechtat ho bosýho na chodidlech do počůrání....Jako předehru před výpraskem. A dál mučit jak? Pokračovat v mučení bosých nohou a trochu přitvrdit? Třeba mu pálit chodidla zapalovačem?

Janina (Ne, 14. 7. 2019 - 19:07)

Zapalovačem vůbec ne! Zbláznil ses? Není nad lechtání prsty. Po zlechtání chodidel, prstů a hlavně mezi nimi a nárty je nutno pokračovat o něco výš. A nejcitlivější jsou u těchto malých spratků kolena. Kolínka a nad nimi přední stehna. To je největší mučení jaké může být. Pěkně všemi pěti prsty stiskat jejich kolena ale hlavně stehna. Jsou to pro ně hrozná muka a proto také musí být pevně spoutáni. Ale nedat se obměkčit jejich křikem, a pořád prsty stiskat jejich přední stehna.

Ondřej (Ne, 14. 7. 2019 - 10:07)

Když myslíš, mě tohle netrápí, co si tady kdo myslí, já jen vychovávám...

Janina (Ne, 14. 7. 2019 - 14:07)

Správně! Takový grázlíci potřebují dostat pořádně do těla. Nejlíp, svázat je, ale tak, aby se nemohli vůbec pohnout. Úplně je znehybnit! Ruce za zády spoutat v zápěstí a ještě je přivázat kolem těla. S nohama to samé. Palečky přivázat k sobě, stáhnout kotníky, pod a nad kolínkama. A je znehybněn ten malý spratek.

Kryštof Kuba (Pá, 10. 7. 2020 - 19:07)

Omlouvám se madam ale nejste trochu sadista? Vy chcete aby byli jako dozorci z gulagů nebo koncentráků.

Ondřej (So, 13. 7. 2019 - 22:07)

To asi ne. To může být ob několikátou generaci. V minulém století a dříve se na trestání dětí nehledělo tak úzkoprse jako dnes. No a pokud někdo děti i týral, tak to stejně moc nevyplavalo na povrch. Děti se bály o svém utrpení mluvit a učitelky ve škole při tělocviku dělaly, že žádné modřiny nevidí, proč by si přidělávaly problémy? Takže nikdo vlastně nevěděl, že určitý vážený občan rád týrá děti. Mohl to být děda ,praděda, kdoví...

Návštěvník (Ne, 14. 7. 2019 - 08:07)

Takže je velká naděje, že tvojí vnuci to zdědí taky po tobě. To týrání kluků.

Ondřej (So, 13. 7. 2019 - 21:07)

To bych taky rád věděl, kde se to v něm bere. Možná to má vrozené a teď už se to projevuje.

Otázka (So, 13. 7. 2019 - 21:07)

Že by to zdědil třeba po své matce?

Reklama

Přidat komentář