Reklama

MILENKA NEBO RADĚJI MANŽELKA??

Jitka (Pá, 24. 1. 2014 - 14:01)

Já to mám asi nějak jinak. Já se vždycky hned zamiluji a je to krásný a obohacující, to ale ještě neznamená, že je to osudový a exkluzívní. Láska je pro mně to, co mi obohacuje život, ne to co ho nabourává nebo rovnou boří. To je spíš katastrofa.

Jitka (Pá, 24. 1. 2014 - 14:01)

A co to tedy je, když to není vztah??¨
Ano můžeš mít jiného, ale toho co odejde ti nenahradí, každý je totiž jedinečná bytost a nebude to to samé. Já si nemyslím, že vztahy jsou pouze ty exkluzívní, je spousta paralelních vztahů.
Sama píšeš, že jsi to zažila.

Jitka (Pá, 24. 1. 2014 - 11:01)

Já tady nemluvím o žádném pálení mostů a osudovém vztahu. Kolik takových má člověk za život? Jeden? Dva? Spousta lidí ani jeden.
Mluvím o běžných citech, které k sobě mají dva lidé, kteří spolu dlouhodobě spí. Myslím, že ty tam jsou vždycky.

Jitka (Čt, 23. 1. 2014 - 18:01)

Ještě dodat, že tím nemyslím, že by se chtěl rozvádět a zakládat novou rodinu, jen to že prostě k té milence něco cítí a je pro něj důležitá. Proč by se jinak na ní těšil že?

Jitka (Čt, 23. 1. 2014 - 18:01)

Jitko, to ale píšeš z...Dobře Lucko, proč ale ženáč má dlouhodobou milenku? Jenom proto, že je to jediná z žen, které v něm vzbuzuje erekci a zároveň je ochotná s ním souložit? To se mi nezdá, takový ženáč by spal ne s jednou ale pokaždé s jinou ženou (což někteří dělají), ale ten, co má jednu dlouhodobou, tak k ní něco musí cítit, nebo si myslíš, že je mu zcela lhostejná?

Jitka (St, 22. 1. 2014 - 11:01)

Já si taky myslím, že tam vždycky nějaké city jsou. To ale nemusí nutně znamenat, že žena chce ženáče rozvést a opustit vlastní rodinu, to je spíš bláznovství než cit.

??? (St, 22. 1. 2014 - 09:01)

Milenka je vždy lepší jak manželka! Nikdy se nevymlouvá na bolest hlavy, na to že je utahaná a vždy to dělá s velkou radostí a dokáže být při tom přítulná! No a co doma? Nuda, nezájem, dávání na jevo jak vás to nudí a že to děláte jenom z povinnosti! Tak se nedivte co potom máte doma!

no neumím si př (Út, 21. 1. 2014 - 14:01)

Vdaná milenka je kapitola...že to strkám do ženy, která mi není sympatická a příjemná. Vždycky tam nějaké city jsou, byť někteří rádi tvrdí, že ne.

Stará (Pá, 17. 1. 2014 - 12:01)

Stará,chystej díru,zejtra jdeme do civilu!

mýlíš se Umo (Čt, 16. 1. 2014 - 23:01)

Manžel, manželka, milenec,...někteří chtějí fakt jenom pich a trochu adrenalinu...na city a něhu kašlou...střídají to jako ponožky.

Felix (Čt, 16. 1. 2014 - 17:01)

Manželka nebo milenka? A co když vám řeknu, že moje žena je zároveň mojí milenkou :-)

Nina (Čt, 16. 1. 2014 - 16:01)

s největší...Máš pravdu i s těma pohádkama,ony se totiž dobře poslouchají a není pohádka jako pohádka,děti a hlupáci, těch hlupáků je ale bohužel většina.

Jan (Čt, 16. 1. 2014 - 13:01)

Typický, pokrytecký,...Souhlasím, ale potentný :-)))

Věra (Čt, 16. 1. 2014 - 11:01)

To potvrzuji mám dvě...Typický, pokrytecký, sobecký chlap.

Igor (Čt, 16. 1. 2014 - 11:01)

Tak s tímhle se žádný...To potvrzuji mám dvě milenky a s žádnou o manžeelce nemluvím.

Názor (Čt, 16. 1. 2014 - 10:01)

Tak s tímhle se žádný muž své milence nesvěřuje, většinou o své manželce nemluví vůbec, až v době kdy najde sílu třeba zrovna díky své milence a od manželky odejde, teprve potom začne mluvit o svých dřívějších problémech a nebo to nikdy neřekne. Takže určitě to není o tom, že by si udržoval milenecký poměr a využíval jej svými srdcervoucími příběhy....

Alice (St, 15. 1. 2014 - 21:01)

že jejich milenci s nimi zahýbají, protože je doma týrá manželka :-)))

Názor (St, 15. 1. 2014 - 20:01)

Kolik je milenek které věří čemu??

Alice (St, 15. 1. 2014 - 20:01)

Alice, jsou i mrchy ženy,...Pokud to bereš podle toho, kolik je milenek, které tomu věří, tak je jich hodně :-)))))

Alice (St, 15. 1. 2014 - 20:01)

Alice, jsou i mrchy ženy,...Pokud to bereš podle toho, kolik je milenek, které tomu věří, tak je jich hodně :-)))))

Reklama

Přidat komentář