Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Jakub (Čt, 27. 6. 2019 - 08:06)

Měl jsem dárky pro malou a tam jsem kupoval cigarety.

ikk. (Čt, 27. 6. 2019 - 07:06)

Neznám.celou spz toho modrýho auta,cos do něj nastoupil,jen mi vysvětli,co jsi mēl v té barevné tašce a co jsi kupoval v Suché hoře pred hranicemi. A hlavně proč ses skoro tri dny neozval,ty vole

Tony, (Čt, 27. 6. 2019 - 07:06)

Sejdu se s tebou

Miška (Čt, 27. 6. 2019 - 07:06)

Klárko taky přeju hezký den. Já jsem spinkala asi lépe než ty ,ale plná baculka ráno mne donutila běžet na WC už po šesté a jen jsem ji uvolnila, tlačila čůrání ven velkým proudem. Naštěstí ne jako vodotrysk jako ty včera,ale trochu se rozevřela a tak to stříkalo rovně pode mne do záchodu. Tony má určitě správný postřehy,ale ať se sejdou a srovnaji spolu vše. Souhlasím a pak taky zmizí všechny pochybnosti. Pa

Klára (Čt, 27. 6. 2019 - 06:06)

Tak jsem pak usnula. Dobré ráno Miško. Preji ti hezký den. Tony mâš hodně pravdy v tom,co píseš. Stále ale mám pocit,že se teď za Jakuba jen od včera vydává někdo jiný. Nevím proč. Tys mu nabízel sezkání ve Lhotě v červenci,tak ať přijde a vysvětí,co se děje.

Tony (Čt, 27. 6. 2019 - 00:06)

ὁ ἀναμάρτητος ὑμῶν πρῶτος ἐπ’ αὐτὴν βαλέτω λίθον--------kdo z vás je bez hříchu, ať první hodí kamenem.

Tony (Čt, 27. 6. 2019 - 00:06)

A k těm, kdo byste chtěli Jakuba jakkoliv odsuzovat, se zachovám jako vystudovaný teolog:-------------------

ΚΑΤΑ ΙΩΑΝΝΗΝ-------------------
81Ἰησοῦς δὲ ἐπορεύθη εἰς τὸ ὄρος τῶν ἐλαιῶν. 2Ὄρθρου δὲ πάλιν παρεγένετο εἰς τὸ ἱερὸν καὶ πᾶς ὁ λαὸς ἤρχετο πρὸς αὐτόν, καὶ καθίσας ἐδίδασκεν αὐτούς. 3Ἄγουσιν δὲ οἱ γραμματεῖς καὶ οἱ Φαρισαῖοι γυναῖκα ἐπὶ μοιχείᾳ κατειλημμένην καὶ στήσαντες αὐτὴν ἐν μέσῳ 4λέγουσιν αὐτῷ· διδάσκαλε, αὕτη ἡ γυνὴ κατείληπται ἐπ’ αὐτοφώρῳ μοιχευομένη· 5ἐν δὲ τῷ νόμῳ ἡμῖν Μωϋσῆς ἐνετείλατο τὰς τοιαύτας λιθάζειν. σὺ οὖν τί λέγεις; 6τοῦτο δὲ ἔλεγον πειράζοντες αὐτόν, ἵνα ἔχωσιν κατηγορεῖν αὐτοῦ. ὁ δὲ Ἰησοῦς κάτω κύψας τῷ δακτύλῳ κατέγραφεν εἰς τὴν γῆν. 7ὡς δὲ ἐπέμενον ἐρωτῶντες αὐτόν, ἀνέκυψεν καὶ εἶπεν αὐτοῖς· ὁ ἀναμάρτητος ὑμῶν πρῶτος ἐπ’ αὐτὴν βαλέτω λίθον. 8καὶ πάλιν κατακύψας ἔγραφεν εἰς τὴν γῆν. 9οἱ δὲ ἀκούσαντες ἐξήρχοντο εἷς καθ’ εἷς ἀρξάμενοι ἀπὸ τῶν πρεσβυτέρων καὶ κατελείφθη μόνος καὶ ἡ γυνὴ ἐν μέσῳ οὖσα. 10ἀνακύψας δὲ ὁ Ἰησοῦς εἶπεν αὐτῇ· γύναι, ποῦ εἰσιν; οὐδείς σε κατέκρινεν; 11ἡ δὲ εἶπεν· οὐδείς, κύριε. εἶπεν δὲ ὁ Ἰησοῦς· οὐδὲ ἐγώ σε κατακρίνω· πορεύου, [καὶ] ἀπὸ τοῦ νῦν μηκέτι ἁμάρτανε.--------------
PODLE JANA------------------------------81ale Ježíš odešel na Olivetskou horu.
2Za úsvitu se pak vrátil do chrámu, kam se k němu scházel všechen lid. Posadil se tedy a učil je. 3Znalci Písma a farizeové tehdy přivedli ženu přistiženou při cizoložství. Postavili ji doprostřed 4se slovy: „Mistře, tato žena byla přistižena při činu, když cizoložila. 5Mojžíš nám v Zákoně přikázal takové kamenovat. Co říkáš ty?“ 6Těmi slovy ho pokoušeli, aby ho mohli obžalovat.
Ježíš se sklonil a psal prstem po zemi. 7Když se ho však nepřestávali ptát, zvedl se a řekl jim: „Kdo z vás je bez hříchu, ať po ní první hodí kamenem.“ 8A opět se sklonil a psal po zemi.
9Když to uslyšeli, začali se jeden po druhém vytrácet, počínaje od nejstarších. Nakonec tam Ježíš zůstal sám s tou ženou stojící uprostřed. 10Ježíš se zvedl a zeptal se jí: „Kde jsou tvoji žalobci, ženo? Nikdo tě neodsoudil?“
11„Nikdo, Pane,“ odpověděla.
„Ani já tě neodsuzuji,“ řekl jí Ježíš. „Jdi a už nehřeš.“-------------------------------

ON TEĎ MUSÍ NAJÍT CESTU, JAK SE K TOMU POSTAVIT ČELEM A POTŘEBUJE HLAVNĚ VELMI KVALITNÍ RADY A VŮBEC NEPOTŘEBUJE ŽÁDNÁ ODSOUZENÍ, K ČEMUŽ JSOU LIDSKÁ HOVADA VELMI RYCHLE HOTOVÁ.

M (St, 26. 6. 2019 - 23:06)

Moc to řešíš, je to nevinná úchylka.
A závidim všem v bazénu já si musim pařit kule v 33 stupních v office a když vyjdu ven tostanu přez držku a když zas zajdu oo obchodu a věn tak můžu chcípnout.

Už aby byl sních na to se dá připravit obléci se, sice se mi ve sněhu blbě chodí, ale..

:-) (St, 26. 6. 2019 - 23:06)

Vzal bych mamču pod viadukt

Návštěvník (St, 26. 6. 2019 - 23:06)

Kláro, a kde je ten dům.Chcem se na něj podívat.

Klára (St, 26. 6. 2019 - 22:06)

Nemohu z toho spát. Miško nevím jak to přijmout ten dar a bojím se ,aby to nepokazilo náš vztah. Libor je hodně velkorysý a já obyčejná holka. Nevím co s tím a mamča to taky oplakala . Co.bys dělala ty?

Monika (St, 26. 6. 2019 - 22:06)

Klárko klidně spinkej a nech tomu volný vývoj. Určitě nejsi zlatokopka a ty ironické komenty ignoruj. Přeju ti to a taky souhlasím,že láska je daleko důležitější než majetek. A Libor si prožíval těžké období a jemu delá radost obdarovat milujicího člověka. Nemusíš mít v sobě vinu.

Klára (St, 26. 6. 2019 - 23:06)

Děkuji,zkusím to. Jen se převaluju a je navíc moc teplo. Ještě se musím vyčůrat.

Pepe (St, 26. 6. 2019 - 21:06)

To jsou zase bludy

No (St, 26. 6. 2019 - 20:06)

mají tam v té Mimoni úřady raketové rychlosti na koupi domu, haha.

Host (St, 26. 6. 2019 - 21:06)

Jak to sleduju,tak ještě ten termín byl posunutý ohledně uzavření kupní smlouvy. Pak má úřad měsíc na převod do listu nového vlastníka a teprve pak je převod peněz z úschovy u notáře a tím nový majitel. Dnešek chápu jako oficiální podis kupní smlouvy a Klára samozřejmě nezná oficiální celýpostup

jo (St, 26. 6. 2019 - 22:06)

to jo :))

ikk. (St, 26. 6. 2019 - 20:06)

Závist je podlá. Kláro klídek. Tobě to přeju jako nikomu jinýmu. Fakt síla.

Miška (St, 26. 6. 2019 - 20:06)

Pro mně je J. nula. Když je ok a neozval se. A ty se netrap závistivcema. Moc na tebe myslím a taky zítra!

Tony Mišce (Čt, 27. 6. 2019 - 00:06)

Pro tebe je nulou už dva měsíce, jenže já jeho rozpoložení chápu. Tato doktora a zvláště toto čůrací vlákno není vůbec pupkem světa, jak si vy mnozí zdejší účastníci tu namlouváte.

Reklama

Přidat komentář