Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Tony (Út, 25. 6. 2019 - 21:06)

Nejsi první, kdo se musel ostěhovat, když to jen šlo, takže jsem v osmnácti musel vypadnout z domova, jenže to neznamená, že bych se kvůli tomu stal zapšklým a bezcitným, jak to vidím u tebe. My teď nevíme, zda je Jakub ještě na živu, takže to co píšeš je od tebe velmi nepěkné. To, co jsi prožila od rodičů tě vůbec neomlouvá. Prožil jsem to také.

Tony (Út, 25. 6. 2019 - 18:06)

Mimoto, Jakub nikoho přímo neznásilnil, ale některé se tu mohly dostat do rukou skutečné těžkému úchylovi, jako byl ten kousek od nás, který zavraždil svoji devítiletou neteř.

Miška (Út, 25. 6. 2019 - 17:06)

Klárko já se přidávám,sle mohu dát 500. Mamka tohle taky neví,ale ikk je borec. Já jsem vydržela se nekoukat až do teď ale Jakub nic,takže se.taky bojím,co se stalo. Radši se kouknu až zítra. Jinak dnes nebylo žádné kritické čuráni,jen jednou venku s kámoškou cestou ze školy. Snad to vydržím se nekouknout se večer. Zakazuji si to,ale na tebe myslím moc.

Kikina (Út, 25. 6. 2019 - 16:06)

Děláte si srandu?! To budete fakt brečet kvůli tomu hajzlovi?! Tak to upřímně nechápu. Jednu moji dobrou kamarádku podobný chcípák znásilnil a následky si nese dodnes. A pokud by mu někdo pomohl ze světa, tak budu upřímně tleskat. Ať už je s Jakubem cokoliv, tak dobře mu tak. Holky jste moc velký citlivky ale on už vás život naučí.

Hynek (Út, 25. 6. 2019 - 18:06)

Kikino ty oslavuješ smrt? No potom tvůj život je a bude hnus! Radši si utři pořádně zadek,když už máš pokřivený charakter. Víš co je odpuštění a pokora?
Asi ne,chudinko!

Tony (Út, 25. 6. 2019 - 18:06)

Můžu jenom tak dumat, co se s ním přes ty dva roky co tu nebyl stalo. Ale protože ho znám z dřívějška, tak jsem pevně věřil, že mu něco docvakne a že se napraví.

Tony (Út, 25. 6. 2019 - 18:06)

Kikino, nemohu s tebou souhlasit. I když se poslední dobou choval nehezky, tak já ho pamatuju jako zcela jiného. A také musím myslet na jeho matku. Primární zlo tu pochází odjinud, to tu ale nemohu napsat.

Klára (Út, 25. 6. 2019 - 16:06)

Iku,já bych ti za vše cos udělal chtěla moc poděkovat a ráda bych ti poslala 1000korun na benzin za cestu. Účet mi asi nedá š,to je riziko,šlo by to jinou cestou ti to poslat? Víc nemůžu,mamča o Jakubovi neví. Miško tebe zdravím taky. Vidím,že asi do večera vydržíš se sem nekouknout,jsi lepší. Jakub se neozval,není z toho dobrý pocit.

Hana (Út, 25. 6. 2019 - 13:06)

Ti,co to neprožili tak si z toho tady dělají prdel. Mně týral taky otec a proto já Klárce velmi rozumím a Tony tobě taky.
Tohle je těžké prožívat a poto Kláře moc přeju Libora. A že je křehká,učůraná,uplaká nebo ublinkaná někdy? Mně je šestatřicet a stalo se mi to v jedenácti popré a tak se nedivte že ona všestnácti je taková. Mně to drželo ještě o šest let déle.

c (Út, 25. 6. 2019 - 11:06)

Aha, ono je to zase pokračování kapitoly, jak se chčije šuká nebo brečí tak to jsme doma

@ikk. (Út, 25. 6. 2019 - 10:06)

A registrační značku toho polského auta nemáš?

Tony (Út, 25. 6. 2019 - 08:06)

Přes dva roky tu nebyl a bylo by lepší, kdyby se tu už vůbec neukázal, byl pro mne zklamáním, nepoznával jsem ho a ke všemu nakonec tohle.

Ikk. (Út, 25. 6. 2019 - 07:06)

Já tam Jakuba viděl a mohl jsem něco udělat a místo toho jsem čekal v autě jako trubka,co se bude dít. Nejhorší cesta domů. Holky taky máte dost a je dobře, že to snad překonáte,ale já to mohl vše zvrátit, kdybych za ním šel. Jestli měl nějaký blbý kšefty nebo někomu hodně ublížil nevím. Do prdele,nejhorší je bezmoc a vyčítám si to. Jakube dej vědět,co a jak je. Takhle to nemůže skončit. Jsem úplně vprdeli.

Klára (Út, 25. 6. 2019 - 07:06)

Já nakoukla taky. Zkusím to sem nejít třeba do večera,ale myslím na tebe a chci tě pozdravit. Spala jsem u Nikolky a ta mně vytáhla na malou v noci a dělala velký čůrání, ale já taky a ona šla první a já se mohla počůrat a s rukou mezi nohama na kalhotkách si držela pipinku, ale vydržela jsem to než Nikola dočůrala a teď ráno mi pipinka už tolik moc nečůrala jen středně hodně a ségře taky. Hodně jsme si v postýlce večer povídaly a skutečně je to lepší. Byl to takový jednorázový šok,protože jsme o tom věděli dopředu, že se něco může dít. Ale skutečně je to volba Jakubova a možná i spravedlivé, ikdyž hodně prožívám jakékoliv násilí. Jednou jsem viděla film Lea a já pak proplakala po večerech mnoho dní. Žádný jiný film mne tak nezasáhl. Miško hezký den. Písnu.

Holka (Út, 25. 6. 2019 - 08:06)

Klárko, to není o tom filmu jenom. Tobě musel někdo dřív strašně ublížit,proto jsi tak citlivá, učúraná, uplakaná, ublinkaná atd. Kdo ti co hrozného udělal? Jakub? Nebo někdo jiný? Ty máš obrovský dar vnímat a prožívat křivdu. Co se prosím stalo? Můžeš to přiblížit? Diky

Ivana (Út, 25. 6. 2019 - 08:06)

Jestli tu holku nechceš ranit ještě více ,tak to po ní nežádej . Jakub to byl jen částečně, přečti si ten její příběh zpět,narazíš na daleko horší věci. Klára sem píše od února

c (Út, 25. 6. 2019 - 11:06)

O čem to mluvíš? Že je matky nechávají toulat se a že jejich sexuální praktiky jsou takové,že jsme je dodnes někteří ani neznali? No, buď to tady někdo píše nebo to je prostě zkaženost už v patnácti

Tony (Út, 25. 6. 2019 - 12:06)

Nejsi ty MORÁLNÍ HLÍDKA číslo dvě? Ta první už tu dlouho nebyla.------------------- Jenom je hrozné, že toto fórum může mít na svědomí i tragedii. I když jsem měl na mysli zcela jinou, takovou, kdy by se nějaká holka nechala vylákat skutečně těžkým úchylem a to by skončilo až její smrtí.

Holka (Út, 25. 6. 2019 - 09:06)

Sorry,to jsem netušila. Přečtu si to. Nechtěla jsem nic jitřit. Omluva Kláře.

Holka (Út, 25. 6. 2019 - 11:06)

To snad není pravda! No to je hrozný. Brečela jsem ,když jsem to četla a hodně ji chápu.

Reklama

Přidat komentář