Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Waco (Ne, 23. 6. 2019 - 20:06)

Vaše starosti na mou hlavu. Já bych vám řekl přesně, co se bude dít na Oravě, ale to by jste mi zase napsali, že jsem cynik, který ničemu nevěří, tak si to tam užijte. Já radši pojedu na dovolenou.

Host (Ne, 23. 6. 2019 - 20:06)

Nenapíšeš,protože kdybys to napsal a skutečnost byla jinak,tak bys nebyl ten chytrý,co to věděl dopředu.

Waco (Ne, 23. 6. 2019 - 22:06)

A co je to skutečnost? Ale jo chápu, že pokud už je předem připravený scénář, který pak bude vydáván za skutečnost, tak pravdu ani mít nemůžu. No nic dost teorie, užijte si to. Já budu mít lepší zábavu :)

T. (Ne, 23. 6. 2019 - 22:06)

Palec nahoru, Waco, konečně někdo pochopil

Miška (Ne, 23. 6. 2019 - 19:06)

Snad nebudu smutná, ale myslíme na ní s maminkou a není nám z toho dobře. Ani jsem moc nejedla a jen piju a tak taky více čurám. Půjdu do koupelny, protože se potřebuju znovu dost vyčurat a vykoupu se a pak když mi bude smutno půjdu ještě za mamkou. Klárko proč jsi tak daleko? Radši dnes už nebudu psát, byla bych zase víc smutná. Hezky se vyspinkej a písnu zítra.

Koukám (Ne, 23. 6. 2019 - 18:06)

autoři přitvrzují, na diskuzi v rubrice Sex a vztahy chodí dvanáctileté děti. Ale no tak.

Anička (Ne, 23. 6. 2019 - 18:06)

12je mi,odešla v březnu, jâ už maminku nemám, milovala jsem j

:-@ (Ne, 23. 6. 2019 - 18:06)

A tobě je kolik let?

Anička (Ne, 23. 6. 2019 - 18:06)

Ani nevíte jak s vámi soucítím. Takhle leżela moje maminka 2 a půl roku a už neni. Omlouvám se,o tom nejde psát. Bylo ji 34 roku a odešla

Miška (Ne, 23. 6. 2019 - 18:06)

KLárko mamince řekli, že stav tety je vážný a bez možnosti zlepšení a já jsem utekla na zahradu a jsem z toho úplně mimo. Já nechci aby umřela a nebo se trápila a jen tak ležela v bezvědomí. Já jí posílám andělíčky lásky a modlit se neumím, ale prosím všechny andělíčky dobra, aby ji pomohli. Maminka plakala a já taky a tady ještě tajně a bojím se, že večer budu plakat taky a tak půjdu za mamkou si povídat. Teď bude večeře a já ti ještě napíšu. Klárko netrap se strachem o lásku. Libor tě má rád a mnoho takových prvních velkých lásek vydrželo celý život a k tomu hajzlovi, víš já jsem mu odpustila všechno a hodně jsem se tím trápila, ale jestli si to tam s ním má někdo něco vyřídit tak asi někomu jinému ublížil stokrát více. Nepřeju mu nic zlého,ale je mi jako člověk narosto lhostejný a tebe si Klárko moc vážím za to,žes ho profackovala za ty jeho hnusárny.

Klára (Ne, 23. 6. 2019 - 19:06)

Miško to mně hodně zasáhlo a budu ji posílat v postýlce také přáníčka a andílky. Musíme doufat,že to dopadne dobře, protože ten člověk to vnímá a posiluje ho to. Jsme se ségrou venku na zahradě a před chvilkou jsme tady taky čůraly v rohu u plotu ale loužičky nebyly, protože jsme čůraly do trávy a hned se to vsáklo. Mně se chtělo a tak jsem si tam odskočila a Nikola když viděla ,že jsem stáhla kalhotky a začala čůrat, tak musela hned taky a čůraly jsme spolu vedle sebe dva roztomilý pramínky. Včera s Liborem jsme taky čůrali v lese ale on chtěl hrozně rychle se propojit a tak jsme to udělali ve skalkách v takovým tajným místě a on byl zase hodně rychlý a jen se dostal do mé pipinky už to bylo hotový. Večer jsem byla naprosto nepoužitelná ale než odjel, tak jsme využili toho,že je mamča a Nikola venku a utekli jsme nahoru do ložnice a bylo to moc hezký a divoký až mně pipinka bolela ale krásně. Libor dojel v pohodě a přijede ve středu a pojedeme s mamčou k právníkovi ohledně té kupní smlouvy na dům. Tak si užij příjemný večer a hlavně se moc netrap kvůli tetě. Protože když budeš smutná budu já taky ,ale rozumím ti.

Klára (Ne, 23. 6. 2019 - 17:06)

Miško to je mi líto, ale stále je šance že to zvládne. Hele já to moc chápu a já zase prožívám ty blbý myšlenky, protože Libora miluju a bojím se,aby náš vztah neskončil. Bojím se,že z ničeho nic dostanu půlku domu a nejsem vůbec na to připravená. Utekla jsem do lesa a mám tam takové místo a tam jsem si povídala a hodně bulila ale je to všechno proto,že je velká láska s Liborem a tím pádem i odpovědnost za druhého i za sebe. Už jsem se zklidnila, to jsou takový občasný depky. Taky u toho vždycky musím na malou a tak jsem tam taky čůrala ikdyž se mi nechtělo nutně,ale pipina by to dlouho neudržela a to jsou ty nervy. my jsme Miško asi hodně podobný. Mám tě moc ráda a myslím,že budeme skvělý kámošky až se sejdeme. Ješte chci říci, že taky nemám dobrý pocit z toho zítřka a Jakuba. Na tom Slovensku se mi to nelíbí. Jakub je hajzl,ale tohle může ale taky nemusí skončit průšvihem. Zítra budu odpoledne hodně neklidná. Snad to ik ohlídá.

Laguna Jakubovi (Ne, 23. 6. 2019 - 15:06)

........blíží se . Naskáňka. Zítřek. domestic.
Osho.

Míla (Ne, 23. 6. 2019 - 14:06)

To bylo ke Klárce necitlivé,víš jak je křehká a zranitelná. Vím,že jsi to tak nemyslel,ale Klára si někam určitě zalezla a bulí. Snad jí to brzy přejde.

M (Ne, 23. 6. 2019 - 14:06)

Je to logické člověk chce vždy někoho nastálo já měl taky představu že první se kterou se vyspim bude i poslední, no jen to nevyšlo no.

Klára (Ne, 23. 6. 2019 - 14:06)

Já si moc přeju aby to vyšlo. Já se bojím přijmout takový dar i myšlenky,že by nám nevydržel vztah. Tohle já nemůžu. Já jdu pryč ,já musím do lesa,mně se chce strašně plakat a nechci tady doma. Tohle moc bolí v srdíčku

Miška (Ne, 23. 6. 2019 - 15:06)

Teta se neprobrala a já jsem utekla z nemocnice zase dříve a musela jsem za autem čurat,ale to bylo z psychiky,vyčurala jsem málo,ale musela jsem, jinak by to bylo venku v kalhotkách a v sukni. Musím to rozdýchat. Písnu

Klára (Ne, 23. 6. 2019 - 14:06)

Já ale chci Libora na stálo a nikdy bych nechtěla jinýho kluka. Tak nevím proč takhle přemýšlím. Je mi z toho na nic.

Klára (Ne, 23. 6. 2019 - 13:06)

To bude Miško dobré. Neboj. Libor odjel ale uvidíme se ve středu,protože ten domeček skutečně kupuje a včera mi opět řekl,že půlka je moje,a ve smlouvě bude dodatek,že s dosažením plnoletosti získávám toto. Je to pro mně šílená představa aż jsem se v hodpůdce lehce opila. Pila jsem jen vinný střik,ale Libor objednal ještě svátečně sekt a vypili jsme jí i s mamčou a já měla celkem dost. Byla jsem veselá,cestou domů jsem čůrala prŷ přímo na cestě a Libor mně pak uložil do postele a prý jsem okamžitě usnula. Ráno mi bylo trochu na zvracení, ale napila jsem se coly a bříško se uklidnilo,ale čūrat se mi chtělo ukrutně a tak jsem seběhla dolů a pokropila jsem trávu u záhonku. Víš já Libora miluju ale bojím se třeba toho,že kdyby náhodou on nebo já v budoucnu se zakoukal do někoho jiného tak to by byl průšvih. Já to nechci a ani náhodou nepřemýšlím o nikom,ale takové myšlenky prostě mám.

Miška (Ne, 23. 6. 2019 - 12:06)

Jedeme do Hradce za tetou. Tak jsem zase po pár dnech napjatá. Pak to písnu. Pozdrav a dobrou chuť k obědu.

Reklama

Přidat komentář