Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

ikk. (Ne, 23. 6. 2019 - 11:06)

Tak vyrážím na ORavu. Jakube těším se,že tě poznám . Tomu tvému vzkazu nerozumím v cizí řeči tak uvidíme. Jedu kvůli Klárce a Míše ale nejen kvůli ní.

Miška (Ne, 23. 6. 2019 - 09:06)

Děkuju já už nebulín. Jen mám strach. Tak si písneme vic někdy odpoledne.

Tony (Po, 24. 6. 2019 - 00:06)

Pod Jakubovým jménem tu už byl napsán jeden nesmysl. Poněvadž jsem jak latinu, tak statořečtinu na VŠ studoval, tak je mi z toho smysluplné pouze jedno slovo - CINGULUM, což může být fáč, nebo pruh látky nebo provázek, kterým se stahoval antický oděv.

Mám strach, aby ho Laguna neutopila. Dnes (včera) jsem tu byl v Hamburu na nudistické pláži, já totiž ze zdravotních důvodů plavky nesmím používat (mohu, ale musí být jedině uštrikované z čisté ovčí vlny, ale nevím, kdo by mě je dnes uštrikoval) umělinu, která se dá dnes jedině koupit, vůbec nesmím při koupání použít. Ale, jediná veřejná nudistická pláž v tak velkém městě a vodní plocha nehorázné plivátko. Ke všemu tam bylo blbé občerstvení a neměli tam ani pivo ani víno. Příště už se tam přes celý Hamburk trmácet nebudu.---------------------------------Jinak k Jakubovi, před pěti lety jsem si ho hodně oblíbil, takže pořád nemohu uvěřit, že by se z něj stalo takové nikde jinde a jinak nevídané hovado, jak poslední dobou začal jednat. Potřebuju tomu přijít na kloub, pokud ho ovšem Laguna na Oravské přehradě nestáhne se šutrem na krku do nějaké tamní laguny.

Miška (Ne, 23. 6. 2019 - 08:06)

Dobré ráno na sever vám všem. Povaluju se,sice jsem se vzbudila na malou v pět,ale vyčurala jsem se a pak ještě usnula. Baculka je opravdu už ok a nečurám už tak prudce,ale normálně ikdyž jsem potřebovala nutně. Dnes chceme jet za tetou do nemocnice. Zatím je její stav stále stejný. Moc bych si přála,aby to bylo lepší. Už budu bulit,takhle nemohu psát.

Klára (Ne, 23. 6. 2019 - 09:06)

Miško taky dobré ráno. Chtěla jsem ti nspsat hodně nových zážitků,ale jsi smutná,tak to nechám na pozdeji. Moc na tebe s Liborem myslìme a dej zprávu jak to je. A neplakej,jâ vím,mně se to radí,já bych bulila taky. Ale uvidíš,bude to dobré. Moc ti a tetě držíme palečky!

Jakub (Ne, 23. 6. 2019 - 01:06)

Memento mori in vitro. 24.6.2019

Hynek (Ne, 23. 6. 2019 - 08:06)

Memento mori in vitro 24.6.2019................chceš se zabít nebo pohřbít své vnitŕní zvrácené dítě v Námestovu. Jakube chybí mi vysvětlení. Děkuji

Waco (Ne, 23. 6. 2019 - 16:06)

Vysvětlení je jednodušší, než se zdá. Jakub se totiž definitivně zbláznil. Doufám, že ho někdo hodí do té Oravy, aby už tu konečně přestal oxidovat.

Tony (Po, 24. 6. 2019 - 01:06)

Ty vůbec nevíš, co pro mne ten kluk dříve znamenal a to v hodně dobrém. Mne dnes v Hamburku napadlo to nejčernější vysvětlení. Ve snaze přilepšit si se zamotal do kšeftů z drogama jako bílý kůň a možná, že při tom začal i fetovat. Proto asi ta neuvěřitelná změna jeho povahy, pro kterou jsem hodně dlouho nechtěl uvěřit, že je to vůbec on, i když styl jeho psaní byl zcela jednoznačný- Laguna? vydřiduch (možná chlap), který na něj ví určité věci a láká ho na Oravu, aby ho zprvodil ze světa. Jenže to jen tak lehce nepůjde, když je to tu tak medializováno a někdo se tam chystá také. -------------------------------Já mám totiž na Jakuba určité páky, které vy mít nemůžete. Vnímáte ho pouze jako zloducha a padoucha, protože se tu tak poslední dobou projevil, jenže já oroto, že už ho znám pět let, kdy tu na doktorku přišel jako ještě sedmnáctileté ucho, ho vnímám celkově zcela jinak.

gin (Ne, 23. 6. 2019 - 01:06)

Jdeš teda na popravu?

gin (Ne, 23. 6. 2019 - 01:06)

Jdeš teda na popravu?

Tony (Ne, 23. 6. 2019 - 01:06)

A jinak, pokud jsi to ty, co se zaregistroval na tom sexíku, tak se tě tam sedmnáctiletá Zuzka na něco dnes, teda už včera, ptala.

Tony (Ne, 23. 6. 2019 - 01:06)

A jinak, pokud jsi to ty, co se zaregistroval na tom sexíku, tak se tě tam sedmnáctiletá Zuzka na něco dnes, teda už včera, ptala.

Jitka (Ne, 23. 6. 2019 - 01:06)

Musela jsem čurat pred klukem co mně doprovázel ze školy. Prostě bych se pochcala a tak jsem schovala na bobečku hlavu do klína a pode mnou to teklo nezadržitelně ven. On se asi díval a já jsem ještě doma tuze moc plakala, protože měl z toho srandu a řekl mi że jsem pochcánek. Ale já byla asi nastydlá a nešlo to vydržet.

M (So, 22. 6. 2019 - 20:06)

Ok tak jestli někdo jedete dohlédnout aby se to nevvrhlo v krvavá jatka tak to beru.

Waco (So, 22. 6. 2019 - 19:06)

Tak určitě...

Klára (So, 22. 6. 2019 - 18:06)

Miško půjdeme večer do hospūdky. Takže víc písnu asi zítra. Taky si użij příjemný večer! Pa

M (So, 22. 6. 2019 - 18:06)

Jen sesumarizuju co nás v týdnu čeká, Sraz Kuby s jeho první holkou, myslim si, že to bude ona. Jinak nelíbí se mi jedna věc neberte to nikdo osobně ale doufám že tam nejedete všichni aby ste e na Kubu vrhli. Udělal hovadinu, zasloužil by přez hubu ale né od skupiny lidí aby se nemohl brátit, nesnižte e na jeho úroveň lidi.

ikk. (So, 22. 6. 2019 - 18:06)

Já tam jedu určitě. Nechci se s ním prât ale vyříkat si to a poznat jeho motivy. Laguna se mi zdá více nebezpečná. Nevím proč. Může to být narušenej chlap a žádná holka.

Miška (So, 22. 6. 2019 - 18:06)

Pozdrav Klárce z jihu na sever! Přeji ti a Liborovi romantické chvíle a hodně láskyplnou noc!

Reklama

Přidat komentář