Reklama

Jak správně kouřit chlapa

u mladého nezál (St, 10. 7. 2013 - 14:07)

U chlapů záleží taky hodně na věku. Vysvětlím: u mladého je skoro jedno jak to umíte, hlavní vzrušení a orgasmus pak vyrobí spíše jeho vysoká hladina testosteronu. U staršího zas pak postupně nepomůže ani vaše vrcholné umění, stejně pak ani mu nemusí stát a orgasmus bude krátký a slabý. Podobně pak mladý udělá více čísel pomalu i s mladým prknem a stará zkušená bude marně toužit po více číslech staršího chlapa. Věk je u chlapů důležitější nežli "umění" dotyčné. Pak samozřejmě funguje i "nová" partnerka, ale je to pouze časově omezená změna.

ggg (St, 10. 7. 2013 - 01:07)

jojo máš pravduZdravím přítomné nevyužité kuřáčky ktérá by si chtěla prima zakouřit.
Mám to moc rád a skoro to nemám.
Stříkám skoro hned.
Písněte mi na email [email protected] budu se na Vás těšit

( ! ) (St, 7. 10. 2015 - 09:10)

To soudíš podle sebe? Vypadá to!

Jerry (St, 7. 10. 2015 - 07:10)

To by záleželo, jest-li...Asi jsi nebyl k ničemu jinýmu použitelnej :-)

( ! ) (Út, 6. 10. 2015 - 23:10)

To by záleželo, jest-li vůbec za to stála a zasloužila si to! Nikdy jsem žádnou do ničeho nenutil a přesto skoro všechny v mém životě k tomu došly.

Prkno (Út, 6. 10. 2015 - 21:10)

Neboj časem stejně...Taky by se u tebe mohla snažit a kouřit jak Etna a s tebou by to nehlo.

( ! ) (Út, 6. 10. 2015 - 20:10)

Neboj časem stejně přijdeš na to, že lepší je pořádnej žvanec. Stále a už dlouho platí, že ženská je jen ženská, ale dobré cigáro, to je pokouřeníčko!

jerry (Út, 6. 10. 2015 - 18:10)

Taky jsem doma měl prkno, ne že by neměla prsa to jo měla 4 ale ležela jako prkno a já se měl snažit. pak jsem měl stepní kozu a ta mě zase nenechala vyspat do práce :-) můžu tedy soudit co je lepší .
RADĚJI SE NEVYSPÍM :-) :-)

? (Út, 6. 10. 2015 - 14:10)

To jó ještě když k tomu je jak prkno a předek poznáš jedině podle toho kousavýho.Jinak to nepoznáš jest-li leží na zádech nebo na břiše?

Prkno (Út, 6. 10. 2015 - 12:10)

bys chtěl mít doma celý život?
Kdo jednou zkusil v posteli vášnivku, vydrží s puťkou jednu noc.

Kouřolog (Út, 6. 10. 2015 - 12:10)

Správně vykouřený chlap má v prdeli vcuclé prostěradlo.

chápu, ale (Út, 6. 10. 2015 - 10:10)

Přál bych ti ženskou co...proti chlapovi co neumí nic v posteli je tu přeci jen výhoda. Snad znáš rozdíl v dosažitelnosti ženského a mužského orgasmu, ne? Zkráceně, chlap se udělá i s prknem (ne že by to byla nějaká hitparáda, ale udělá se)

Prkno (Út, 6. 10. 2015 - 09:10)

O vzrušení se u mladšího...Přál bych ti ženskou co neumí nic mít v posteli.

! (Út, 6. 10. 2015 - 09:10)

Hlavně Baby nesnažte se si připálit! Kouří se za studena!

nedělejte z toh (Út, 6. 10. 2015 - 08:10)

O vzrušení se u mladšího chlapa postará většinou jeho testosteron. Nemusíte umět tedy téměř nic. Takže bych z toho rozhodně nedělal vědu. U starých zase ani umělkyně nezmůžou mnoho. Opět rozhoduje stav chlapova těla a věk..

Ďaviď (Út, 6. 10. 2015 - 01:10)

nekuř podle Davida, radí blbě, správný hclp ženskou nemusí zacvičovt, protože ženská sama ví jak má hulit brko chau

David (Po, 5. 10. 2015 - 22:10)

To by mě taky...zakladem vseho je odhodit stud amezi sebou komunikovat a nebat se to rict nahlas.spravnej chlap musi zenu dotoho zacvicit a obrnet se trpelivosti.jednou to urcite vyjde.takze postup je asi takovy.chlap musi dat zene najevo ze ji naprosto duveruje a zena naopak.mile damy svliknite muzskyho at zustane jen v trenirkach a pomalu ho zacnete pres ty trenyrky rkou hladit.budete citit jak pomalu tvrdne.pak mu hezky pomalinku zacnete stahovat trenyrky az bude uplne nahy.hlavne vse pomalicku protoze to je moc vzrusujici.az bude uplne vzruseny tak ho posadte na pohovku a pomau mu roztahnete stehna.jemnym laskanim jazyka mu jezdete po vnitrnich krajich stehen az se dostanete skoro k velke klade.vezmete si jeho jeno varle do pusy a pomalu ho zloumejte ale pritom nezapominejte naco mate jednu nebo druhou ruku to znamena ze mu ho pomalu zacnete honit ale opravdu pomalu a pritom neustale mate v puse jedno nebo druhe varle.potom se pomlinku presunete pusou k zaludu a spickou jazyka se ho budete dotykat a lizat a prito rukou mu budete pomalinku a jemne mackat obe koule.jakmile budete na zaludu tak si jej budete davat hloubeji do pusi az ke korenu a a pmalymi pohyby budete jezdit nahoru a dolu.vse budete z rychlovat a zaroven mu bdete mackat prstem bod ktery je pod varlatama.budete citi jak partnerovi se stupnuje tep az vam to nakonec nastrika do pusy.bude krasne teple a trochu slanci ale to taky zalezi na jidelnicku.tak vam preji mile damy krasnou kurbu a vy panove pekny a silny vystrik.

david (Po, 5. 10. 2015 - 22:10)

Mam takovy problem,muj pritel...je to naprosto jednoduche vem si ho do pusy uplne celyho a pomalu ho cumlej nahoru a dolu a pritom mu mackej varlata

Jo? (So, 19. 9. 2015 - 20:09)

Chtěla jsem se zeptat co...Dokud se ti zvedá tak je to dobrý,horší bude až zůstane bez hnutí.

Orgoj Chorchoj (So, 19. 9. 2015 - 17:09)

To já jsem už SAA je mi 38...Tak pokračuj ve zdravém kouření,to se časem podá!

Reklama

Přidat komentář