Reklama

Jak správně kouřit chlapa

moje prezdivka (St, 9. 9. 2015 - 15:09)

Nejlepsi je hluboky oral bohuzel jen malo zen se k tomu odhodla. Přitom se to naučit neni až tak těžké. Dneska už na to existuje celá řada návodů. Pro holku je to ale trochu oběť protože se na to musí nejdříve připravit, tím myslím nacvičit, zbavit se dávicího reflexu. Což se dá naučit při pravidelném praktikování na menším gelovém robertku apod. pomůckách tak do 3-4 týdnů (poprvé) a když už to umíte tak není problém si to znovu osvojit za několik hodin.

Tip: nikdy to nezkoušejte s plným žaludkem (nejlépe je 6 hodin nejíst, tak třeba ráno není problém s tím začít, hodně se napít vody a pak to cvičit na robertku). A jak se zbavíte dávicího reflexu tak pak už je to vážně lehké.

tom (Po, 10. 8. 2015 - 21:08)

Kdyz se nektere sverim, taky me nejvic bere to, ze vlastne nevim co cekat. Musi to byt ivolneny a ne nejake krecovite pohyby. Jinak jestli me neco napada konkretne tak, kdyz ho mate damy cely v puse a svym horkym jazykem prejizdite po okraji zaludu, to je hooodne dobry. No a pokud to dotahnete az do upneho konce tak je pekne sledovat, jak vam sperma tece kolem pusy ven;) ale to uz resim detaily:D

Simeone (St, 5. 8. 2015 - 07:08)

Ale pak to není milování...Rád živočišně uspokojuji a názory jiných včetně Jindry mně jsou u prdele.Mrdu zdar

big boss (St, 5. 8. 2015 - 06:08)

Jsem si dělal srandu-prominte

big boss (St, 5. 8. 2015 - 06:08)

Mate pravdu

nesmysl (Út, 4. 8. 2015 - 14:08)

Ale pak to není milování...Koho zajima ze pochybujes.
Tys byl vzdycky neverici Tomas a pesimista :-)

Jindra (Út, 4. 8. 2015 - 13:08)

Oni ti na následky...Ale pak to není milování se,ale čisté živočišné uspokojování.Budou tyhle děti v takových případech schopny pozdějšího normálního vztahu?Pochybuji.

M, (Út, 4. 8. 2015 - 13:08)

To je pravda,nicméně při...Oni ti na následky serou,chtějí si zamrdat.

JaPetr (Út, 4. 8. 2015 - 13:08)

Aha :D

nesmysl (Út, 4. 8. 2015 - 12:08)

Ze nic z toho nema?
Tak to asi neznas nejaky holky. Ve 14 jsou uz hodne cile a uzivaj si to. Hlavne se toho hodne nauci id starsich muzu.

Jindra (Út, 4. 8. 2015 - 12:08)

Omyl!
I dítě mladší...To je pravda,nicméně při případném prolátnutí této skutečnosti jsou za ně trestně odpovědni i rodiče.Navíc si nemyslím že by někomu výrazně prospělo mít sex v takhle nízkém věku.Nic z toho nemá,protože ani není připraven si nést následky svého jednání se vším všudy.

nesmysl (Út, 4. 8. 2015 - 11:08)

Vy takhle mladí můžete tak...Omyl!
I dítě mladší 15-ti let může mít sex, pokud druhou osobou je také dítě mladší 15-ti let.
Nejsou totiž za svůj čin trestně odpovědni a ani za to nemůžou být souzeni.

JaPetr (Út, 4. 8. 2015 - 10:08)

A co ja vim jak, ja su chlap!:D

Jindra (Út, 4. 8. 2015 - 10:08)

Ahoj je mi 14 a Toužim po...Vy takhle mladí můžete tak maximálně onanovat,protože do 15-ti let jsi pod zákonem.Nechápu ale,jak se v tak nízkém věku můžeš shánět po nějaké holce.Kdybych ve tvém věku něco podobného pronesl před rodiči,a nebo by se někde dozvěděli jaké mám spády,tak by mě otec dal pár facek,a ne abych myslel na nějaký orální sex.Na to je času dost,a navíc nezapomínej na to,že každá sexuální aktivita se má odehrávat v nějakém normálně fungujícím partnerském svazku,ale nikdy to nefunguje takto odstřihlé od reality.Myslíš že ti na to nějaká holka jen tak kývne?Ba ne,to by nejdřív musela být jen tvoje holka a ty musíš být plnoletý,jinak nemáš šanci.

big boss (Ne, 2. 8. 2015 - 12:08)

Ahoj je mi 14 a Toužim po nějaký holce co by mi ho vykourila je to možné nebo nějaká holka z jihočeského kraje.dekuju

lukyn (Ne, 2. 8. 2015 - 11:08)

Ahoj, lidi no mě je 14 let a...Nechces se seznámit me je taky 14.diky

Martina (So, 1. 8. 2015 - 22:08)

Přítel má krásně růžový penis - v klidu 14 cm, v akci 19 cm: viz obr: http://tinypic.com/r/2wlu3v9/8
Bohužel je BI a nechává si to dělat od chlapů s tím, že to prý není nevěra. Co mám dělat? Je, nebo není?

Josef (So, 1. 8. 2015 - 14:08)

Tohle téma má tak...V prvom rade penis je hračka pri kuřbe, ale jemná, čiže nekousat a nerobiť prudké pohyby :). Každá fajka bola tak trochu iná a žiadna nebola "dokonalá", ale ak by som pospájal jednotlivé finty, ktoré tie ženy vedeli, tak by z toho vzišla supermega fajka :). Ja osobne preferujem satie žaluďa a zároveň honička jemná. Je super, ak žena skĺzne dole na koule a saje ten prechod medzi koulema a penisem a pak koule samotne, jedno , druhe, naraz. Najlepšie je, ak jednou rukou jemne honí, saje ústami žaluď a ďalšou rukou si poťažkiava koule /extra jemne/. A co je mega, je ak sa povenuje prostate, dve prst pri sebe a hladí dolnú stranu koulí a medzeru k análu, proste podobne ako by si to robila sama. A pri výstreku ak jeden prst zatlačí na anal. otvor, tak to je výstrek na druhú:). Hlavne hravo!

Jirka Koska (Po, 27. 7. 2015 - 14:07)

Jestli se "okamzite...Že stříkám hned není partnerčiným dražděním ale pohledem na její výraz ve tváři, který mi říká že můj penis v puse je pro ní pochoutka a dotyk penisu jazykem je pro ní slast i vzrušení. A z toho pohledu stříkám.
Naopak to dělá lépe než jakákoli jiná.

Andrea (So, 25. 7. 2015 - 23:07)

Lehnu si na záda a sleduju...Jestli se "okamzite udelas a strikas", pak ti to partnerka dela spatne. Talentovana zena svemu partnerovi tu slast co nejdyl prodlouzi. Jde o to, aby se naucila rozpoznat predejakulacni signaly a vcas prestala nez nebezpeci pomine a pak pokracovala. Svemu klukovi jsme nekolikrat honila penis treba 2 hodiny u TV. To je pak orgasmus.

Reklama

Přidat komentář