Reklama

plenková disciplína

K (Čt, 30. 1. 2020 - 19:01)

Ahoj Hanko, je možné se na tuto terapii přihlásit dobrovolně?

wtf (St, 15. 1. 2020 - 18:01)

to je blbost.

Jana (St, 25. 12. 2019 - 11:12)

Koukám jak máte ty kluky pěkně vychované že se nechají přebalit.
U nás je to vždy s přemlouváním a přetahováním se s ním.
večer před spaním ho vždy musím vlastnoručně odvést do postele , vysléknout ho otřít žiněnkou ,zapudrovat , změřit teplotu a přetáhnout předkožku.
To je ještě v pohodě ale když mu nasadím čistou plenu začne si sahat pod ni a chce si tahat za pindíka ,musím mu vždy oddělávat ruce , po nasazení PVC kalhotek tak ještě dostane overal ale protože si ho přes noc sundával koupila jsem mu ten se zapínáním na zádech
http://escapeejays.com
Když ho přebaluji ráno musí dostat plenu, punčocháče ,bodyčko s nohavičkou a dlouhým rukávem . s čůráním do plen problém nemá ale kdyby neměl to body měl by ruce pořád v punčocháčích díky body se tam nedostane a vypadá to na něm dobře.
na ven mu nejraději dávám oteplovačky s laclem a tenší bundu v létě riflové lacle, skvěle schovají plenu ,to má jen plenu ,body a lacle.

Jana j (Čt, 26. 12. 2019 - 08:12)

Oni si za něho taky občas tahají. Hlavně při přebalování. Jinak se přebalit nechají vždy v pohodě. Na ven mají také oteplovačky. Pod nimi samozřejmě plenu, body a punčocháče. Ví moc dobře, že pokud by zlobil jeden z nich trest dostanou oba. Už síto vyzkoušeli. Dostaly tlusté pleny, overal a museli ležet v posteli. Zapnul jsem je do spacáků a utahla jim ho. Na ruce vyfasovali speciální rukavice které nemaj prsty a upevní se na šňůrku. V puse měli pevně dudlík. Mohli jen ležet a víc nic. Od té doby nic už nezkoušely a vždy poslechnou. Před chvilkou dostali čisté pleny a koukají se na pohádky. Pokud budou chtít jít ven, také oblečte a půjdou.

Jana (Út, 24. 12. 2019 - 13:12)

Tak jsem mu večer dala pleny jednorázové ráno byl v suchu tak jsem mu je nechala za noc byla spotřeba přibližně 4 plenky když jsem mu měnila pleny ve spánku ani si toho nevšiml přes jednorázové pleny jsem mu dala větší igelit a s prostěradla jsem mu udělala zavinovačku je s něj poradny uzlík.

Jana j (St, 25. 12. 2019 - 07:12)

Zavinovačka bych mu nedávala. Moji kluci maj na spaní spací pytel. Plenky mu klidně dejte, ale k tomu vše co patří. Já mám kluky dva. Ten mladší pleny okoukal právě od bráchy. Staršího musím taky holit. Nejdřív se divil, ale řekla jsem mu, že malé děti chloupky nemají. Teď jsem s ní a na chatě. Před chvilkou se začali oba v postel>ch vrtět. Takže se určitě pokadili oba do plen. Budu je muset vykoupat a po snídani, přebalení a oblečení půjdou ven. Pleny mu dejte. Pokud to neuděláte, tak si on sám najde způsob jak se knim dostat.

Jana (Po, 23. 12. 2019 - 11:12)

Chci se optat mohu dát pleny 12 letemu dítěti on je po mně stále chce abych mu je dávala prý to viděl u spolužáka jak jeho mamka svému synovi dává plenky prý se v noci pomocuje tak je dostává prý látkové pleny. A já mu je přeci nemohu dávat aby unas nevyseli pleny na balkoně když přeci tak velký kluci už pleny nenosí to že náš nosí dětské punčocháče tak přeci neznamená že i plenky by měl nosit. Že občas nosí zimní kombinézu a punčocháče tak to je normální ale pleny to kdyby je chtěl tak jednorázové pleny bych mu dala aby moc nebyli vidět ale zase ho nikde v prebalovat na ulici se mne moc nechce teď doma není je právě u něj na návštěvě vzal si jen dětské punčocháče a kombinézu polo s vysokým pásem tato polo kombinéza je dělaná právě na plenky látkové. Právě mne volal že má na sobě 3 látkové pleny a gum kalhotky plus s tím co má na sobě že jsou venku tak oba mají plenky tak přesto si je nechal dát na sebe prý jde domů i se spoluzakem já mu říkám ať jsem nechodí že nemám čisté pleny kdyby se náhodou podelali tak je nemám do čeho prebalit a oni mají čisté látkové pleny sebou na prebaleni. A tak já mu dám půjdu ještě do drogerie koupit dětské jednorázové pleny a hold je večer dostane mezi nohy koupím dudlík s koj lahví.

Jana j (St, 18. 12. 2019 - 08:12)

Tak kluci zájem o plenky stále neztrali . Doma nosí abdl pleny a do nich ještě dostanou vždy ještě dvě až tři bavlněné a přes to gumove kalhotky . Potom punčocháče, body a tepláky na hraní které jsem jim ušila . O víkendu dostanou ke snídani kaši v láhvi a po ní je ještě chvilku nechám o samotě. V tu chvíli se totiž kba vykadí do plen , takže potom hned do koupelny kde je odbalím a pak pěkně vykoupu . Po umytí je zabalím do osušky a vezmu do pokoje kde dostanou čisté pleny a to podle toho , zda jsou doma nebo jdou ven . Klukům nevadí jak se o ně starám, spíš si to užívají pěkně na plno .

A (Pá, 29. 11. 2019 - 09:11)

Tak už mamka mne dává pouze funkční kalhoty když jsem venku nebo ve škole tak mám vložnou plenku a když pak přijdu domů tak mne ji skontroluje jestli není pocurana a když je tak my dává už látkové pleny ty mám dostávat pouze na noc ale už my je dá i odpoledne když přijdu ze školy to mne dá 4 látkové pleny s gum kalhotky a s bodyčkem a jsem vnich dokud se nepodelam minule jak mne mamka dala 6 látkových plen jsice to byla velká nálož ale dalo se to vydržet a krásné mne vydržely až do rána jsice jsem cítil se mokro ale dalo jse to hodně jsem pocural a pokadil plenky v noci a nechtěl jsem mamku budit v noci aby mne prebalila do čistých plenek tak jsem to vydržel teď marodim jak jsme byli minule u lékařky tak mne zjistili inkoteni nebo li hyper aktivní měchýř tak právě ty plenky musím chvíli nosit. A když tedy marodim tak plenky používám celo denně ale nikdy mamce řeknu ať my dá nejdřív bavlněné dětské punčocháče a potom bodyčko a zachvilku ji budu muset říct že bych chtěl prebalit do čistých látkových plen jelikož cítím mokro i pokadeno v plenkách.

Ala (Út, 26. 11. 2019 - 11:11)

Přítel mu také dává plenky normálně akorát když on přišel ze školy syn kolem páté hodině tak syn se vysvlekl a přítel mu řekl ať zalehne na postel že mu dá plenky dal mu bohužel jenom tři látkové pleny s gum kalhotky a bodyčko a přítel šel do práce na noční službu a syn tak byl doma sám a sám se nemůže prebalit tak čekal na mne až přijdu s práce já a byl durch mokrý ale i pokadeny tak právě jsem zvolila tolik plen mezi nohy a nevadí mu to že má tolik naloženo mezi nohami a ráno jsem ho vzbudila a byl jenom trochu pocurany i pokadeny tak se umyl od vykalu a s koupelny vyšel nahý a já mu říkám copak je a on mami prosím dáš mi plenky i do školy prosím já jsem včera když jsem přišel domů tak jsem by už pomoceny asi jsem nastydnul nebo co. A já mu říkám tak jo dám ti vloznou plenu a místo do školy půjdeme k lékaři když jsi tedy nastydli tak jsi vzal vloznou plenku a menší slipy a punčocháče aby plena dobře Držela na svém místě tak jsme tedy šli ráno k dětské lekarce když jsme po dvou hodinách přišli na řadu tak paní doktorka řekla co pak ti je honziku a já odpověděla že se nám naše milované děťátko začalo pomocovat a používáme plenky tak si Honzík lehl na lehátko a sundal si kalhoty a punčocháče slipy a plenku a já si všimla že plenka byla celá mokrá tak jsem s tazky vytáhla přebalovací podložku a dala jsem ji po něj a dětská sestra my přinesla čistou plenku abych mu ji pak nasadila byla to jednorázova plenka že je od 15 až 25 kil že mu bude krásně sedět tam kde má být tak už nemusel mít ani ty slipy na sobě a paní doktorka řekla že nás pošle na. Další vyšetření kvůli moc měchýři že u dětí od roku 5 až 10 let se to dá ještě pochopit a že se za plenky nemusí stydět že vydělá i větší děti co noseji plenky a že tam kam nás pošle že mohu jít i plenkách klidně a mamce poradila až my přes punčocháče dává leginy a nebo funkční kalhoty že pak třeba venku nebo kdekoliv se nejlépe prebaluje zatím vše já jsem se znovu po cural. a možná i pokadil ale musíme vydržet až domů přijdeme.

Ala (Po, 25. 11. 2019 - 21:11)

Tak mám objednané ještě vložné pleny aby to měl jednoduché co jsem se dočetla tak poberou hodně moče tak uvidím jsou značky depent ty bude mít přes den a v noci si vždy řekne o látkové tak mu vždy vyhovim jak chce on tak uvidíme jak dlouho se bude pomocovat. Už jsem mu teď dala 6 látkových plen s gum kalhotky a bavlněné punčocháče jak. Chtěl abych ho prebalila tak jsem musela prostě mu je dát.

Ala (So, 9. 11. 2019 - 11:11)

Tak jsem mu dala včera dětskou plenku jednorázovou číslo 7 a teď ještě spí tak to plenka asi zvládla a potom se ho zeptám jestli bude chtít plenku i přes den ale většinou je bez plenky přes den. Tak uvidím včera večer chtěl krupicnou kaši ale do kojenecké láhve tu bohužel už nemáme tak ji snad půjdu koupit a vemu i dudlík nijaky menší aby mu nezkazil zuby a látkové pleny už mám a budu je asi kombinovat jen v noci a plenky xs prikoupim také děkuji za tip a jak víte že jsou dobré vy také dáváte pleny synovi či dceři. A jak dlouhoakorat se syn probudil a řekl my děkuji mami já jsem se dobře vyspal a koukni na postel je úplně suchá ale zato plenka je naducana moči vůbec nic neproteklo a mami promiň já jsem se i pokadil a já mu říkám od toho ta plenka přeci je. Já nenej Honzíku přes den budeš budeš bez plínky nebo budeš chtít plenku mami já si vezmu ty dry nites místo trenek a jestli my do ní dáš jednu látkovou plenku byl bych rád aspoň se ty plenky spotřebují a pak už je kupovat nebudu tak honziku bez tedy do koupelny a umyj se od vykalu a pak ti dám jednu plenku látkovou a ty dry nites a přesně ještě dám gumové kalhotky a pro doma tepláky a nebo punčocháče podle toho co bude chtít on.

Vlasta (Ne, 10. 11. 2019 - 18:11)

Ano , my klukovy dáváme plenkové kalhotky Abena xs 3 . Jsou velmi savé a vydrží celou noc . Přes den používáme plenkové kalhotky typu flex . Ty si umí sám vyměnit. Před dvěma lety nám lékař řekl diagnozu inkontinence moči 4 stupně. Až mu bude 18 bude si moc vybrat zda pleny či cévku , ale to teď nejde . Pleny chápe jako ochranné řešení. Dřív je ze začátku nechtěl, ale když zjistil , že mokré oblečení je velmi nepříjemné, tak se dal přesvědčit a začal pleny nosit . Jeho kamarádi o tom ví a nesmějí se mu . Nechodí na tv ve škole a ani plavat . Je to proto , aby se nemusel svlékat před ostatními. Ve škole když potřebuje si skočí do kabingy na wc a plenku si vymění. Ma s sebou vždy dvě na výměnu a k tomu vlhčené ubrousky . Použitou dá do tmavého sáčku a vyhodí.

Otec j (Pá, 8. 11. 2019 - 10:11)

Sežeňte spíš klasické plenkové kalhotky ve velikosti xs , ty toho pohltí hodně. Určitě budou lepší než bavlněné plenky .

Ala (Čt, 7. 11. 2019 - 21:11)

Hezký příběh o plenkách ale může být trochu smýšlení plenky se vším všudy. To jsem chtěla udělal i synovi a udělala jsem mu to najednou se začal jen v noci pomocovat ale já jsem už toho měla dost a on určitě také že začátku jsem dávala jen inko podložky že když se v noci pomocil tak to bylo jen v podložce ale zato pyžamo celý pocurany tak jsem se ho jednoho dne zeptala jestli zkusíme dát plenky nechtěla jsem mu je dát ale musela ono 9 lete dítě nosilo zas plínky. Tak když ráno odešel do školy a já do práce a pak když jsem šla odpoledne z práce tak jsem zašla do drogerie a zeptala se prodavačky že sháním plenky pro 9 leteho syna a ona my poradila dry nites plenky a nebo můžete skusit největší dětské číslo 6 nebo 7 když je drobnější postavy tak mu budou tak jsem tedy vzala ty čísla 7. K tomu dvě masti a pudr a vlhčené ubrousky vše jsem tedy nakoupila a šla domů i s plenkami. A došla jsem domů a syn byl už také doma tak milí synu až večer půjdeš spát tak si nasadís plenku sám ale nejdříve tě namazu a zasypu pudrem a zkusím ti dát plenku na noc plus s podložkou já chci abys se dobře vyspal. Ráno se probudil pleny moc pohltili ale stejně ji pomocil tak jak můžou být pro větší děti do 15 let věku dítěte je to tam i napsané nechápu to pak se my omlouval že to tolik proteklo nemusíš se omlouvat prostě ta plenka to nezvládla příště ti dám tu druhou plenku dětskou a prikoupim i gumové kalhotky a pár látkových plen.

A (St, 6. 11. 2019 - 18:11)

Jsou dobrý kdyz jim to nevadí zacházení jako s batolety já bych jim dával pleny tak rok až tři roky pak bych je pomalu odplenkovaval a učil je zpátky na nočník ale pleny a punčocháče plus ostatní věci bych nechal kdyby se náhodou chtěli zase stát miminky či batolety ono občasné přebalování není na škodu třeba když už nenosí plenky tak tyto pleny využít když třeba marodi aby stále nemuseli vylejzat s postelí tak jednoduše dávat plenky po dobu nemoci mne to takto dělala mamka také měl jsem takovou zálibu nošení plenek ale že záliby se stala normální věc že jsem pleny používal už normálně. Když po čase jsem pleny přestal nosit tak my vždy dávala nočník a když jsem náhodou onemocněl tak jsem vždy pleny dostával automaticky i se vším všudy jako když jsem byl batole dostával jsem pouze látkové pleny s gum kalhotky a ušitým bodyckem že mamka vzala největší dětské punčocháče a dala je ke svadlene s tričkem ale dlouhý rukáv to spíše vypadalo jako dupačky a bodyčko my takto také nechala udělat akorát bylo krátké tričko se slypami bylo to udělané že mne nejdříve dala tričko a slipy byli udělané na suché zipy a měl jsem největší dětskou zimní kombinézu tu když jsem si jí musel vzít tak jsem nejdříve musel lehnout na postel a přebalovací podložku pak jsem dostal dvě látkové pleny plus jednorázovou plenku a gum kalhotky pak my nasadila bavlněné punčocháče dětské a pak přišla na řadu zmiňovaná dětská zimní kombinéza a pak se mohlo jít třeba ven či kamkoliv mamka měla i speciální tazku na čisté pleny to mne klidně i venku prebalila když jsem byl posrany a pocurany když byl venku sníh tak mne otrela sněhem od vykalu vzala vždy suchou plenku a namacila jí právě do sněhu a utrela pak my vložila zase dvě látkové pleny plus jednorázové pleny pak už nedávala gum kalhotky jenom punčocháče a kombinézu zpět na špinavé látkové pleny měla igelitovy sáček a papírovou plenku vyhodila do koše a šlo jse dál.......... Takto jsem byl prebalovan v té době mne bylo přibližně 11 let a plenky mne dávala do 14 let pak mne přestavala dávat plenky ale nebylo to zdne na den ale postupně dávala mne plenky jenom už na noc a přes den když jsem chtěl pleny tak my dávala na nočník asi tak kolem šestnácti jsem byl úplně bez plen a když jsem náhodou omarodil tak jsem poprosil mamku jestli bych nemohl dostat plenky sice chvíli protestovala ona že už jsem s nich vyrostl ale stejně my je pak dala já jsem řekl že Když je budu mít třeba měsíc tak se rychle odplenkuji druhý měsíc ale postupně jako kdysi že je budu chtít jen na noc ale přes den jestli my bude dávat zase nočník a ona souhlasila že ano když jsem byl v plence pouze pomoceny tak jsem si plenky vyměnil sám a když obojí tak mne musela pomoci s plenkami.....

Jana j (Ne, 3. 11. 2019 - 09:11)

Tak moji kluci jsou i nadále v plenkách. Nosí je i do školy, ale to mají tena flex , tycsi dovedou vyměnit na wc samy . Po návratu ze školy jsem už doma a tak se o ně sama postarám. Oblečení jde dolu a musim je i přebalit. Zrovna tak to bylo v pátek. Jirka byl i pokaděnej tak šel první. Sundala jsem mu plenu a postavila do vany . V tom bylo slyšet jak do pleny kadí i David , takže putoval k němu do vany . Oba jsem umyla a šlo se do dětského pokoje. Tam šup na přebalovací stůl. Dostali pleny na doma , tedy froté plena a bavlněná . Přes to jednorázovou abdl plenu , punčocháče a body . Pak dostane tepláky na hraní a hned zabalím stejně i druhého. Ke svačině jim nachystám kaši do láhve. Mezitím si udělají úkoly a pak si můžou hrát. O víkendu měli plenky dle toho zda se šlo ven či byli doma . Od té doby co snima na jejich přání zachazím jako s batolaty jsou hrozně moc hodní a neperou se . Nevadí mi to se o ně starat jako a batolata .

Janka (So, 2. 11. 2019 - 16:11)

Tak jsem dnes dostala na hlídání dva kluky a dvě holky a všechny 4 se mne v noci podelali do kalhot včetně mého syna tak jsem všem řekla že hold jim nasadím pleny a punčocháče s bodyckem a všichni plně souhlasí tak začíná velká přebalovací akce přemýšlím že budu dávat 3 látkové pleny s jednorázových plen takzvaně kombinace plenek pak nasadím gum kalhotky a bavlněné punčocháče a pak bodyčko já jim dám se posravat do kalhot sousedka mne je dala na hlídání před chvílí mne volala jak se děti mají a já ji řekla že přišli s venku ale celé pomoceny a pokadeny a tak se postupně šli omýt a že jsem všem nasadila pleny za trest a ona nejdříve ať jim je sundam že už nejsou mrnata a já ji říkám že vůbec neprotestovali že mají plenky mezi nohami to vše co měli na sobě tak jsem musela dát prát zatím hold budou mít kombinaci plenek plus to ostatní že mám ještě tu sušičku prádla jinak bych se asi scvokla. Prát tolik plen mne nikdy stačí když peru pleny po synovi tak úplně stačí prát denně 50 až 100 plen tak mne vezou směr cvokarna...... Teď nikdo zvoní jdu otevřít a sousedka si přišla pro své děti a říká kde jsou u mého syna v pokojíčku a hrajou si já jí říkám že prádlo bude vyprané za chvilku a půjde ještě do sušičky prádla a pak si děti může odnést sebou a ona my říká jestli bych nevydržela do neděle je mít u sebe že si je vyzvedne později večer v neděli tak oukej zvládnu to. Ale počítej s tím že jim budu dávat pleny a vše co k tomu patří tak jo já tedy plně souhlasím a chápu to. Jak ses rozhodla s prebalovanim.

Janka j (Po, 28. 10. 2019 - 09:10)

Tak jak přítel Zapoměl vyprat minule pleny tak od nijake paní z práce koupil přibližně sto látkových plen plus co k tomu patří svrchní kalhotky tak i gumové kalhotky bodycka a více druhů punčocháču. A v obchodě přikoupit 6 balíku jednorazovek ráno jsem syna musela prebalit do čistých plenek chtěl to dnes jinak chtěl 4 látkové pleny svrchní kalhotky bodyčko a punčocháče když jsme byli včera spolu venku tak chtěl dvě látkové pleny a jednorázové pleny tak to vydržel celý den v plenkách až doma jsem ho prebalila měl venku jak plenky a slabé punčocháče a kombinézu teplakovou a obuv prestige dětské má číslo 35,5 neboli 1,5 s venku jsme přišli kolem 4 hodiny pak jsem sundala jen tepláky a punčocháče jsem mu ponechala koukla jsem se na pleny a byl posrany a pomoceny tak ležel na podložce na prebalovacim stole šla jsem do koupelny pro kyblík s vodou a lat plenkou on nebyl posrany moc jen trochu tak jsem ho otrela jak mezi nohama tak i na zadku pak jsem ho namazala masti a zaspala dětským pudrem a vložila jsem mu čisté látkové pleny 4 jak chtěl pak chtěl svrchní kalhotky a bodyčko a punčocháče a přes ně gumové kalhotky na konec proč to chtěl takto tak nevím ale vždy mu vyhovim jak chce on.

Janka j (So, 26. 10. 2019 - 10:10)

Ráno jsem synovi dala pleny jelikož přítel mu ji večer nedal a říkal mi syn že se dlouho už nevikadil tak jsem zvolila i mléko teplé vodě s malým množstvím projimadla aby to mělo účinek hned. Přítel ví že mu dávám synovi pleny a teď je v koupelně a musí se prebalit do čisté pleny on přítel nedal přát ani látkové pleny tak ho prebaluji do jedno razovek které má jen na venek a doma nosí právě jen látkové pleny. Já jsem byla na noční v práci. Sice se přes noc nepomocil byl v suchu naštěstí já mu plenky dávám pro jistotu více jak dva roky už chvilku když jsem mu je dávala tak protestoval že je nechce ale jeho pomocovani se nedalo už zvládnout plenky jsem začala dávat od 8 let a má je až do teď teď mu je 12 let. Plenky jsem mu jako malymu dávala do 4 let pak měl pauzu asi tak 4 roky pak v 8 letech je začal nosit znovu a s odplenkovanim přemýšlím tak od 15 let možná i dříve uvidím jak se vše bude vyvíjet to jeho pocuravani a když má plenky přes den tak se chová normálně jako normální dítě už ty plenky bere jako normální věc vždy od patku odpoledne jak přijde ze školy tak se už dávají pleny a má je až do pondělí rána to se pleny sundaji a ve škole má ty nasazovaci a nebo s lepitky které si prehodi sám a když přijde ze školy tak se mne zeptá jestli by nemohl dostat klasické látkové pleny vždy mu vyhovim jen podle toho jak vypadají jednorázové pleny když je má suché tak odlepim lepitka a kouknu se jestli jsou suché a když ano tak mu dám 2 látkové pleny a přesně mu dám ještě tu jednorazovku s gum kalhotky a bavlněné punčocháče se slemi když nechce punčocháče tak vím co chce bodyčko. A vždy večer dostane koj láhev s kaši a na noc na spaní má i dudlík ale občas ho mívá i přes den v puse prý ho to uklidní když něco zuzla má ten dudlík co neničí zuby nijaky speciální a na kojenecké lahvi je také speciální dudlík.

Reklama

Přidat komentář