Reklama

plenková disciplína

Jana j (Ne, 5. 1. 2020 - 11:01)

Tak sme poslední den na chatě. Zítra už klukům začíná škola. Ráno jdeme, ale k doktorce. Kluci si na pleny zvyklý tak, že se počůrávají úplně automaticky. Zeptela jsem se jich, zda chtějí i nadále mít pleny a nebo odplenkovat. Shodli se na plenkách, tak jsem jim koupila pleny typu flex. Ty budou nosit do školy. Po příchodu domu už se, ale promění zpět na malé kluky. Pleny budu i nadále kombinovat. Tedy jednorázové s bavlněné. Maj potom větší savost. Teď na chatě je nosí taky. Právě přišli z venku a jsou oba prej pokakaný. Takže jsem jim rychle sundala oteplovačky a půjde je přebalit do čistého. Po krátkém odpočinku už pojedeme domů.

Jana (So, 4. 1. 2020 - 23:01)

Dávám je spát po obědě chtějí to a vyžadují si to vždy kouknu na plenky dám jim dudlat dudlíky a zavelim spát pak po spánku je kontrola plenek když jsou jen pocurany tak jim musím vyměnit plenky nemohu je nechat v mokrém stavu. Teď jsem je oba dva prebalila akorát dala jsem ji více plenek kazdymu 6 látkových plen s gum kalhotkami to do rána už krásně vydrží plus ještě jim dám overaly. Ráno půjdeme na výlet tak jim dám plenky abdl jsou silné a gumovimi kalhotky a bavlněné punčocháče a kombinézu nebo laclove kalhotky a nebo tepláky se širokým upletem uvidím co budou chtít nechám to na nich co si vyberou. A vždy beru každému tak 3 abdl plenky sebou nechají se prebalit kdekoliv což je výhoda. Ale zároveň mám dvě kojenecké láhve sebou ze sunarem kdyby měli hlad či chuť na něco.

Návštěvník (So, 4. 1. 2020 - 17:01)

Ahoj s kamarády jsme založili discord server na kterém sdružujeme mladé lidi náš nejmladší člen má 9 let budu rád pokud přijdete a můžeme pokecat ostatně i platí čím mladší tím lepší a lidé si svami budou více psát takže pokud vám je třeba jen 10 nebojte se přijít budeme jedině rádi https://discord.gg/AjjKB3p

Jana j (So, 4. 1. 2020 - 16:01)

To moji kluci ví, že by jim žádné vztekani nepomohlo. Když chtěli plenky tak je maj. U nás to bylo obráceně. Nejdřív s tím začal starší a ten to poradil mladšímu. Teď je tedy mám u sebe oba a jsou jak dvě batolata. Staršího musím holit. Depilační strojek vyzkouším. On se ptá vždy proč to dělám. Tak mu řeknu, že batolata chloupky taky nemají. Kluci maj pleny na obojí potřebu. Na ven teď v zimě maj pleny, body, punčocháče a pak oteplovačky. Z venku vždy přijdou mokrý a jeden z nich je vždy i pokaděnej. Takže je musím vždy po příchodu přebalit. Na doma maj tři bavlněné plenky a přes ně jednorázovou typu abdl. Samy to tak chtějí, tak proč jim nevyhovět. Po obědě musí vždy spát tak jako jiné malé děti. Spí ve spacáku jako malé děti. Dáváte taky kluky po obědě spát? Když si chtěj pánové užívat tak můžou.

Jana (Pá, 3. 1. 2020 - 13:01)

Naše kluci se nejdříve také vstekali že pleny nechtějí ale pak si zvykli nejdříve jeden si už zvykl ale druhý se pořád cukal že plenu nechce ale potom to okoukal od druhého a teď není žádný problém mu nasadit plenky já kluky jsem holila skoro každý týden ale pak jsem začala používat depilační strojek holim jim jak nohy ruce hlavně mezi nohama přeci batolata nemají chloupky na těle stačí je holit jednou měsíčně ale občas je vemu i ziletkou a pěnou na holení dávám jim pouze látkové pleny ale i na venek mají vše co k plenam patří gumové kalhotky punčocháče přes punčocháče dostávají bodyčko to pleny krásně stáhne když jdeme nakoupit do většího obchodního domu tak je prebalim i v prebalovne co se prebaluji malé děti ale když se podelaji v autě tak je hold i v autě prebalim vždy v autě jsou jenom v punčocháčích a bodycku minule jsem jim dala silonove punčocháče asi 40 den a ne protestovali vůbec tak jim je občas dávám že mají pleny svrchní a gum kalhotky a silonove punčocháče a také jsem začala používat laclove kalhoty a nebo zmiňované tepláky s vissim upletem v pase oni jsou dělané na děti co nosí plenky látkové jeden má modré a druhý červené chtěli to tak ale přemýšlím že na venek jim začnu dávat jednorázové pleny budou asi pro ně lepší a látkové pleny budeme používat jen doma kluci oba chtěli pleny tak je mají nejdřív je chtěl ten mladší je dávat a druhý se zdrhal že je nechce mít ale jednoho dne se pocural do postele a pak jsem mu řekla ještě dvakrát se ti to stane tak ti začnu dávat také pleny minule jsme byli na horách a mladší si řekl na hotelu že chce kombinaci plenek ale já měla jen látkové pleny tak 6 jednorázových plen jsem si půjčila od kamarádky a pak jsem mu mohla dát 2 látkové pleny plus jednorázovku s gum kalhotky a bavlněné punčocháče a dětskou zimní kombinézu a druhý to také měl to samé ale bez plenek a sankovali už tam byl sních a najednou se tomu staršímu chtělo na velkou tak jsem sním šla do ústraní za keře vysvlekla jsem ho s kombinézy a punčocháču a dala mezi nohy jednorázovku a oblikla jsem ho zpět a po chvilce se pocural a pokadil. A kamarádka my řekla ať si řeknu na recepci o dětské jednorázové pleny že je dávají za menší poplatek. Dávají je kvůli tomu že se bojí aby některé děti nepomocili matrace. Tak jsem tedy potom šla do té recepce a byla tam příjemná paní a řekla jsem ji že bych potřebovala jednorázové pleny a ona pravila kolik jich chcete na dva kluky je potřebuji to tamhle ty dva v těch kombinezach a ona na ně koukla tak to budou xs ale tak 4 tak my dala za menší poplatek dva balíky jednorázovych plen a já se ještě zeptala že jsem celou dobu používala dětské látkové pleny jestli tam nemají hotelovou pradelnu a stejně potřebuji vyprat dětské oblečení. A paní pravila ať vše dám do jednoho balíku dětské oblečení plus pocurane plenky že to dá vyprat ve městě že tam jsou samoobslužné prádelny že prádlo se vypere a ususi v sušičce a já ji řekla kde to je dojdu si tam sama to vyprat že kluky mi pohlida kamarádka. Tak jsem šla do pokoje našeho a mladší syn my říká maminko prosím tě prebalis mne to víš že tě prebalim do Čistých plenek a punčocháču a dám ti laclove tepláky ano souhlasím. Pojď sem sundam ti kombinézu a punčocháče a plenky pospinene a šup do koupelny a dnes se muzez umýt sám a pak přijď sem a dám ti suchou plenku ale nejdříve tě namazu masti a zapudruji tak už leží na podlaze na suche látkové plence a vytahují 2 jednorázové pleny a dám mu radši obě dvě bez svrchních a gum kalhotek dostaneš jenom dětské bavlněné punčocháče s bodyčkem. A teď se ptám staršího syna budeš chtít tak to také prebalit a syn odpověděl že Ano budu chtít maminko tu plinku co si my dala venku tak mne pomohla že jsem se mohl krásně hezký pokadit a pocurat aspoň to neskončilo v punčocháčích a zimní kombinéze děkuji mami že jsi vzala sebou ty plenky a od teď my muzez dávat pleny se vším všudy. Toto vše řekl a já jsem se až divila zatím vše musím mu říct i pravidla jak vše bude a jít ho oholit a prebalit do čistých plenek a pak jíti do té prádelny ale musím je dát vedle ke kamarádce do pokoje.

Hana (Po, 30. 12. 2019 - 19:12)

https://www.facebook.com/MadBrosChannel/videos/649788591836354/
13ti letá Terezka byla po shlédnutí tohoto videa OSPODem odebrána rodičům,
Při příjmu v diagnostickém ústavu oblečena do pleny a overalu se zapínáním na zádech (z důvodu zamezení sejmutí pleny z důvodu její agresivity) a umístěna do izolační místnosti aby se uklidnila a v klidu se mohla vyztekat se.
Po pár hodinách ji byla přebalena a dostala večeři. Po ní se ztlumila světla a byla večerka.
Ráno byla přebalena , nasazeny kšíry a odvedena k psycholežce kde byla z bezpečnostních důvodů připoutána pětibodovím pásem ke křeslu. po hodinové schůzce paní doktorka doporučila Terezku umístit na pár dní ještě do izolace aby se sama usměrnila a přestala rebeloval a podvolila se sociální integraci.
Po pár dnech byla oblečena do kalhot a kabátku a puštěna mezi ostatní děti,při první příležitosti se Terezka zamotala mezi přicházející návštěvu a utekla z dětského oddělení.naštěstí si ji všiml pan vrátný na recepci z budovy a snažil se ji zadržet,bránila se a za pomoci sanitářů ze sanitky co tam zrovna byly byla zadržena a bránící se holku předali zpět na dětské oddělení, a i s jejich pomoci byla vyslečena a umístěna na lůžko, kde byla omezena na svobodě, přikurtovali ji za hruď, ramena ,zápěstí a kotníky, nasazena plena a na tom lehátku odvezena zpět na izolaci kde strávila 2,5dne.Dostala pak druhou šanci,dostala kožený obojek s GPS lokátorem a šla mezi ostatní chovance do společenské místnosti,večer dostala svoji postel mezi ostatní děti,čištění zoubků, pyžamo ,večerka a slečinka se přes noc vyplížila ven a opravdu utekla , během dopoledne po ohlášení ji MP našla a totálné opilou ji přivezla zpět.Byla pod mostem , pozvracená , špinavá a promočená, tak ji vysprchovali prohlídli jestli ji někdo nezneužil či jestli nemá něco zlomené , čistě oblékli dali svěrací kazajku a dali do pokoje co je pod kamerou, aby ji hlídali kdyby se dusila zvratkama a tak.
Terezka ráno po vzmátoření , šla na komplexní vyšetření, zjístili jí zánět slepého střeva, takže na pár dní do nemocnice na operaci.
Dostala tričko na to vodící kšíry a aby nebyli moc vidět dostala riflové laclové kalhoty aby skryli alespoň částečně kšíry.Za doprovodu tety a stríce z ustavu byla na vodítku odvezena do nemocnice . Proběhl standartní příjem koupelna vyslíct sprcha ,utřít ,lehnout na lehátko, krev, tlak , teplota ,výška, váha.
Vzhledem k tomu že je prchlivá a utíkavá dostala nemocnice instrukce aby ji zajistili kromě operace i bezpečnost. Takže dostala pyžamo , sestry ji odvedli do pokoje kde si lehla byla ji zaveden katetr a byla přikurtována k lůžku za kotníky a zápěstí .
Ráno už šla na operaci , JIPka ,převaz a týdenní rehabilitace v omezení v nemocnici .
Po převozu zpět do diagnostického ústavu byla uplně jiná pobyt v nemocnici ji rozhodně prospěl vrátila se uplně jiná Terka, pochopila že vzdorováním ničeho nedosáhne ,chovat se sice pořád neumí ale je poslušná, neodporuje a dělá to co se jí řekne.Začala se učit a chovat jak má
Dostala další šanci a byla mezi ostatníma dětma , po roce se z ní stal úplně jiný člověk,začlenila se do společnosti slušných .

K (Čt, 30. 1. 2020 - 19:01)

Ahoj Hanko, je možné se na tuto terapii přihlásit dobrovolně?

wtf (St, 15. 1. 2020 - 18:01)

to je blbost.

Jana (St, 25. 12. 2019 - 11:12)

Koukám jak máte ty kluky pěkně vychované že se nechají přebalit.
U nás je to vždy s přemlouváním a přetahováním se s ním.
večer před spaním ho vždy musím vlastnoručně odvést do postele , vysléknout ho otřít žiněnkou ,zapudrovat , změřit teplotu a přetáhnout předkožku.
To je ještě v pohodě ale když mu nasadím čistou plenu začne si sahat pod ni a chce si tahat za pindíka ,musím mu vždy oddělávat ruce , po nasazení PVC kalhotek tak ještě dostane overal ale protože si ho přes noc sundával koupila jsem mu ten se zapínáním na zádech
http://escapeejays.com
Když ho přebaluji ráno musí dostat plenu, punčocháče ,bodyčko s nohavičkou a dlouhým rukávem . s čůráním do plen problém nemá ale kdyby neměl to body měl by ruce pořád v punčocháčích díky body se tam nedostane a vypadá to na něm dobře.
na ven mu nejraději dávám oteplovačky s laclem a tenší bundu v létě riflové lacle, skvěle schovají plenu ,to má jen plenu ,body a lacle.

Jana j (Čt, 26. 12. 2019 - 08:12)

Oni si za něho taky občas tahají. Hlavně při přebalování. Jinak se přebalit nechají vždy v pohodě. Na ven mají také oteplovačky. Pod nimi samozřejmě plenu, body a punčocháče. Ví moc dobře, že pokud by zlobil jeden z nich trest dostanou oba. Už síto vyzkoušeli. Dostaly tlusté pleny, overal a museli ležet v posteli. Zapnul jsem je do spacáků a utahla jim ho. Na ruce vyfasovali speciální rukavice které nemaj prsty a upevní se na šňůrku. V puse měli pevně dudlík. Mohli jen ležet a víc nic. Od té doby nic už nezkoušely a vždy poslechnou. Před chvilkou dostali čisté pleny a koukají se na pohádky. Pokud budou chtít jít ven, také oblečte a půjdou.

Jana (Út, 24. 12. 2019 - 13:12)

Tak jsem mu večer dala pleny jednorázové ráno byl v suchu tak jsem mu je nechala za noc byla spotřeba přibližně 4 plenky když jsem mu měnila pleny ve spánku ani si toho nevšiml přes jednorázové pleny jsem mu dala větší igelit a s prostěradla jsem mu udělala zavinovačku je s něj poradny uzlík.

Jana j (St, 25. 12. 2019 - 07:12)

Zavinovačka bych mu nedávala. Moji kluci maj na spaní spací pytel. Plenky mu klidně dejte, ale k tomu vše co patří. Já mám kluky dva. Ten mladší pleny okoukal právě od bráchy. Staršího musím taky holit. Nejdřív se divil, ale řekla jsem mu, že malé děti chloupky nemají. Teď jsem s ní a na chatě. Před chvilkou se začali oba v postel>ch vrtět. Takže se určitě pokadili oba do plen. Budu je muset vykoupat a po snídani, přebalení a oblečení půjdou ven. Pleny mu dejte. Pokud to neuděláte, tak si on sám najde způsob jak se knim dostat.

Jana (Po, 23. 12. 2019 - 11:12)

Chci se optat mohu dát pleny 12 letemu dítěti on je po mně stále chce abych mu je dávala prý to viděl u spolužáka jak jeho mamka svému synovi dává plenky prý se v noci pomocuje tak je dostává prý látkové pleny. A já mu je přeci nemohu dávat aby unas nevyseli pleny na balkoně když přeci tak velký kluci už pleny nenosí to že náš nosí dětské punčocháče tak přeci neznamená že i plenky by měl nosit. Že občas nosí zimní kombinézu a punčocháče tak to je normální ale pleny to kdyby je chtěl tak jednorázové pleny bych mu dala aby moc nebyli vidět ale zase ho nikde v prebalovat na ulici se mne moc nechce teď doma není je právě u něj na návštěvě vzal si jen dětské punčocháče a kombinézu polo s vysokým pásem tato polo kombinéza je dělaná právě na plenky látkové. Právě mne volal že má na sobě 3 látkové pleny a gum kalhotky plus s tím co má na sobě že jsou venku tak oba mají plenky tak přesto si je nechal dát na sebe prý jde domů i se spoluzakem já mu říkám ať jsem nechodí že nemám čisté pleny kdyby se náhodou podelali tak je nemám do čeho prebalit a oni mají čisté látkové pleny sebou na prebaleni. A tak já mu dám půjdu ještě do drogerie koupit dětské jednorázové pleny a hold je večer dostane mezi nohy koupím dudlík s koj lahví.

Jana j (St, 18. 12. 2019 - 08:12)

Tak kluci zájem o plenky stále neztrali . Doma nosí abdl pleny a do nich ještě dostanou vždy ještě dvě až tři bavlněné a přes to gumove kalhotky . Potom punčocháče, body a tepláky na hraní které jsem jim ušila . O víkendu dostanou ke snídani kaši v láhvi a po ní je ještě chvilku nechám o samotě. V tu chvíli se totiž kba vykadí do plen , takže potom hned do koupelny kde je odbalím a pak pěkně vykoupu . Po umytí je zabalím do osušky a vezmu do pokoje kde dostanou čisté pleny a to podle toho , zda jsou doma nebo jdou ven . Klukům nevadí jak se o ně starám, spíš si to užívají pěkně na plno .

A (Pá, 29. 11. 2019 - 09:11)

Tak už mamka mne dává pouze funkční kalhoty když jsem venku nebo ve škole tak mám vložnou plenku a když pak přijdu domů tak mne ji skontroluje jestli není pocurana a když je tak my dává už látkové pleny ty mám dostávat pouze na noc ale už my je dá i odpoledne když přijdu ze školy to mne dá 4 látkové pleny s gum kalhotky a s bodyčkem a jsem vnich dokud se nepodelam minule jak mne mamka dala 6 látkových plen jsice to byla velká nálož ale dalo se to vydržet a krásné mne vydržely až do rána jsice jsem cítil se mokro ale dalo jse to hodně jsem pocural a pokadil plenky v noci a nechtěl jsem mamku budit v noci aby mne prebalila do čistých plenek tak jsem to vydržel teď marodim jak jsme byli minule u lékařky tak mne zjistili inkoteni nebo li hyper aktivní měchýř tak právě ty plenky musím chvíli nosit. A když tedy marodim tak plenky používám celo denně ale nikdy mamce řeknu ať my dá nejdřív bavlněné dětské punčocháče a potom bodyčko a zachvilku ji budu muset říct že bych chtěl prebalit do čistých látkových plen jelikož cítím mokro i pokadeno v plenkách.

Ala (Út, 26. 11. 2019 - 11:11)

Přítel mu také dává plenky normálně akorát když on přišel ze školy syn kolem páté hodině tak syn se vysvlekl a přítel mu řekl ať zalehne na postel že mu dá plenky dal mu bohužel jenom tři látkové pleny s gum kalhotky a bodyčko a přítel šel do práce na noční službu a syn tak byl doma sám a sám se nemůže prebalit tak čekal na mne až přijdu s práce já a byl durch mokrý ale i pokadeny tak právě jsem zvolila tolik plen mezi nohy a nevadí mu to že má tolik naloženo mezi nohami a ráno jsem ho vzbudila a byl jenom trochu pocurany i pokadeny tak se umyl od vykalu a s koupelny vyšel nahý a já mu říkám copak je a on mami prosím dáš mi plenky i do školy prosím já jsem včera když jsem přišel domů tak jsem by už pomoceny asi jsem nastydnul nebo co. A já mu říkám tak jo dám ti vloznou plenu a místo do školy půjdeme k lékaři když jsi tedy nastydli tak jsi vzal vloznou plenku a menší slipy a punčocháče aby plena dobře Držela na svém místě tak jsme tedy šli ráno k dětské lekarce když jsme po dvou hodinách přišli na řadu tak paní doktorka řekla co pak ti je honziku a já odpověděla že se nám naše milované děťátko začalo pomocovat a používáme plenky tak si Honzík lehl na lehátko a sundal si kalhoty a punčocháče slipy a plenku a já si všimla že plenka byla celá mokrá tak jsem s tazky vytáhla přebalovací podložku a dala jsem ji po něj a dětská sestra my přinesla čistou plenku abych mu ji pak nasadila byla to jednorázova plenka že je od 15 až 25 kil že mu bude krásně sedět tam kde má být tak už nemusel mít ani ty slipy na sobě a paní doktorka řekla že nás pošle na. Další vyšetření kvůli moc měchýři že u dětí od roku 5 až 10 let se to dá ještě pochopit a že se za plenky nemusí stydět že vydělá i větší děti co noseji plenky a že tam kam nás pošle že mohu jít i plenkách klidně a mamce poradila až my přes punčocháče dává leginy a nebo funkční kalhoty že pak třeba venku nebo kdekoliv se nejlépe prebaluje zatím vše já jsem se znovu po cural. a možná i pokadil ale musíme vydržet až domů přijdeme.

Ala (Po, 25. 11. 2019 - 21:11)

Tak mám objednané ještě vložné pleny aby to měl jednoduché co jsem se dočetla tak poberou hodně moče tak uvidím jsou značky depent ty bude mít přes den a v noci si vždy řekne o látkové tak mu vždy vyhovim jak chce on tak uvidíme jak dlouho se bude pomocovat. Už jsem mu teď dala 6 látkových plen s gum kalhotky a bavlněné punčocháče jak. Chtěl abych ho prebalila tak jsem musela prostě mu je dát.

Ala (So, 9. 11. 2019 - 11:11)

Tak jsem mu dala včera dětskou plenku jednorázovou číslo 7 a teď ještě spí tak to plenka asi zvládla a potom se ho zeptám jestli bude chtít plenku i přes den ale většinou je bez plenky přes den. Tak uvidím včera večer chtěl krupicnou kaši ale do kojenecké láhve tu bohužel už nemáme tak ji snad půjdu koupit a vemu i dudlík nijaky menší aby mu nezkazil zuby a látkové pleny už mám a budu je asi kombinovat jen v noci a plenky xs prikoupim také děkuji za tip a jak víte že jsou dobré vy také dáváte pleny synovi či dceři. A jak dlouhoakorat se syn probudil a řekl my děkuji mami já jsem se dobře vyspal a koukni na postel je úplně suchá ale zato plenka je naducana moči vůbec nic neproteklo a mami promiň já jsem se i pokadil a já mu říkám od toho ta plenka přeci je. Já nenej Honzíku přes den budeš budeš bez plínky nebo budeš chtít plenku mami já si vezmu ty dry nites místo trenek a jestli my do ní dáš jednu látkovou plenku byl bych rád aspoň se ty plenky spotřebují a pak už je kupovat nebudu tak honziku bez tedy do koupelny a umyj se od vykalu a pak ti dám jednu plenku látkovou a ty dry nites a přesně ještě dám gumové kalhotky a pro doma tepláky a nebo punčocháče podle toho co bude chtít on.

Vlasta (Ne, 10. 11. 2019 - 18:11)

Ano , my klukovy dáváme plenkové kalhotky Abena xs 3 . Jsou velmi savé a vydrží celou noc . Přes den používáme plenkové kalhotky typu flex . Ty si umí sám vyměnit. Před dvěma lety nám lékař řekl diagnozu inkontinence moči 4 stupně. Až mu bude 18 bude si moc vybrat zda pleny či cévku , ale to teď nejde . Pleny chápe jako ochranné řešení. Dřív je ze začátku nechtěl, ale když zjistil , že mokré oblečení je velmi nepříjemné, tak se dal přesvědčit a začal pleny nosit . Jeho kamarádi o tom ví a nesmějí se mu . Nechodí na tv ve škole a ani plavat . Je to proto , aby se nemusel svlékat před ostatními. Ve škole když potřebuje si skočí do kabingy na wc a plenku si vymění. Ma s sebou vždy dvě na výměnu a k tomu vlhčené ubrousky . Použitou dá do tmavého sáčku a vyhodí.

Otec j (Pá, 8. 11. 2019 - 10:11)

Sežeňte spíš klasické plenkové kalhotky ve velikosti xs , ty toho pohltí hodně. Určitě budou lepší než bavlněné plenky .

Reklama

Přidat komentář