856 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Ala (anonym)
Tak jsem mu dala včera dětskou plenku jednorázovou číslo 7 a teď ještě spí tak to plenka asi zvládla a potom se ho zeptám jestli bude chtít plenku i přes den ale většinou je bez plenky přes den. Tak uvidím včera večer chtěl krupicnou kaši ale do kojenecké láhve tu bohužel už nemáme tak ji snad půjdu koupit a vemu i dudlík nijaky menší aby mu nezkazil zuby a látkové pleny už mám a budu je asi kombinovat jen v noci a plenky xs prikoupim také děkuji za tip a jak víte že jsou dobré vy také dáváte pleny synovi či dceři. A jak dlouhoakorat se syn probudil a řekl my děkuji mami já jsem se dobře vyspal a koukni na postel je úplně suchá ale zato plenka je naducana moči vůbec nic neproteklo a mami promiň já jsem se i pokadil a já mu říkám od toho ta plenka přeci je. Já nenej Honzíku přes den budeš budeš bez plínky nebo budeš chtít plenku mami já si vezmu ty dry nites místo trenek a jestli my do ní dáš jednu látkovou plenku byl bych rád aspoň se ty plenky spotřebují a pak už je kupovat nebudu tak honziku bez tedy do koupelny a umyj se od vykalu a pak ti dám jednu plenku látkovou a ty dry nites a přesně ještě dám gumové kalhotky a pro doma tepláky a nebo punčocháče podle toho co bude chtít on.
9. Listopad 2019 - 11:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Vlasta (anonym)
Odpověď na Tak jsem mu dala včera
Ano , my klukovy dáváme plenkové kalhotky Abena xs 3 . Jsou velmi savé a vydrží celou noc . Přes den používáme plenkové kalhotky typu flex . Ty si umí sám vyměnit. Před dvěma lety nám lékař řekl diagnozu inkontinence moči 4 stupně. Až mu bude 18 bude si moc vybrat zda pleny či cévku , ale to teď nejde . Pleny chápe jako ochranné řešení. Dřív je ze začátku nechtěl, ale když zjistil , že mokré oblečení je velmi nepříjemné, tak se dal přesvědčit a začal pleny nosit . Jeho kamarádi o tom ví a nesmějí se mu . Nechodí na tv ve škole a ani plavat . Je to proto , aby se nemusel svlékat před ostatními. Ve škole když potřebuje si skočí do kabingy na wc a plenku si vymění. Ma s sebou vždy dvě na výměnu a k tomu vlhčené ubrousky . Použitou dá do tmavého sáčku a vyhodí.
10. Listopad 2019 - 18:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Ala (anonym)
Tak mám objednané ještě vložné pleny aby to měl jednoduché co jsem se dočetla tak poberou hodně moče tak uvidím jsou značky depent ty bude mít přes den a v noci si vždy řekne o látkové tak mu vždy vyhovim jak chce on tak uvidíme jak dlouho se bude pomocovat. Už jsem mu teď dala 6 látkových plen s gum kalhotky a bavlněné punčocháče jak. Chtěl abych ho prebalila tak jsem musela prostě mu je dát.
25. Listopad 2019 - 21:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Ala (anonym)
Přítel mu také dává plenky normálně akorát když on přišel ze školy syn kolem páté hodině tak syn se vysvlekl a přítel mu řekl ať zalehne na postel že mu dá plenky dal mu bohužel jenom tři látkové pleny s gum kalhotky a bodyčko a přítel šel do práce na noční službu a syn tak byl doma sám a sám se nemůže prebalit tak čekal na mne až přijdu s práce já a byl durch mokrý ale i pokadeny tak právě jsem zvolila tolik plen mezi nohy a nevadí mu to že má tolik naloženo mezi nohami a ráno jsem ho vzbudila a byl jenom trochu pocurany i pokadeny tak se umyl od vykalu a s koupelny vyšel nahý a já mu říkám copak je a on mami prosím dáš mi plenky i do školy prosím já jsem včera když jsem přišel domů tak jsem by už pomoceny asi jsem nastydnul nebo co. A já mu říkám tak jo dám ti vloznou plenu a místo do školy půjdeme k lékaři když jsi tedy nastydli tak jsi vzal vloznou plenku a menší slipy a punčocháče aby plena dobře Držela na svém místě tak jsme tedy šli ráno k dětské lekarce když jsme po dvou hodinách přišli na řadu tak paní doktorka řekla co pak ti je honziku a já odpověděla že se nám naše milované děťátko začalo pomocovat a používáme plenky tak si Honzík lehl na lehátko a sundal si kalhoty a punčocháče slipy a plenku a já si všimla že plenka byla celá mokrá tak jsem s tazky vytáhla přebalovací podložku a dala jsem ji po něj a dětská sestra my přinesla čistou plenku abych mu ji pak nasadila byla to jednorázova plenka že je od 15 až 25 kil že mu bude krásně sedět tam kde má být tak už nemusel mít ani ty slipy na sobě a paní doktorka řekla že nás pošle na. Další vyšetření kvůli moc měchýři že u dětí od roku 5 až 10 let se to dá ještě pochopit a že se za plenky nemusí stydět že vydělá i větší děti co noseji plenky a že tam kam nás pošle že mohu jít i plenkách klidně a mamce poradila až my přes punčocháče dává leginy a nebo funkční kalhoty že pak třeba venku nebo kdekoliv se nejlépe prebaluje zatím vše já jsem se znovu po cural. a možná i pokadil ale musíme vydržet až domů přijdeme.
26. Listopad 2019 - 11:39
Obrázek uživatele Návštěvník
A (anonym)
Tak už mamka mne dává pouze funkční kalhoty když jsem venku nebo ve škole tak mám vložnou plenku a když pak přijdu domů tak mne ji skontroluje jestli není pocurana a když je tak my dává už látkové pleny ty mám dostávat pouze na noc ale už my je dá i odpoledne když přijdu ze školy to mne dá 4 látkové pleny s gum kalhotky a s bodyčkem a jsem vnich dokud se nepodelam minule jak mne mamka dala 6 látkových plen jsice to byla velká nálož ale dalo se to vydržet a krásné mne vydržely až do rána jsice jsem cítil se mokro ale dalo jse to hodně jsem pocural a pokadil plenky v noci a nechtěl jsem mamku budit v noci aby mne prebalila do čistých plenek tak jsem to vydržel teď marodim jak jsme byli minule u lékařky tak mne zjistili inkoteni nebo li hyper aktivní měchýř tak právě ty plenky musím chvíli nosit. A když tedy marodim tak plenky používám celo denně ale nikdy mamce řeknu ať my dá nejdřív bavlněné dětské punčocháče a potom bodyčko a zachvilku ji budu muset říct že bych chtěl prebalit do čistých látkových plen jelikož cítím mokro i pokadeno v plenkách.
29. Listopad 2019 - 9:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana j (anonym)
Tak kluci zájem o plenky stále neztrali . Doma nosí abdl pleny a do nich ještě dostanou vždy ještě dvě až tři bavlněné a přes to gumove kalhotky . Potom punčocháče, body a tepláky na hraní které jsem jim ušila . O víkendu dostanou ke snídani kaši v láhvi a po ní je ještě chvilku nechám o samotě. V tu chvíli se totiž kba vykadí do plen , takže potom hned do koupelny kde je odbalím a pak pěkně vykoupu . Po umytí je zabalím do osušky a vezmu do pokoje kde dostanou čisté pleny a to podle toho , zda jsou doma nebo jdou ven . Klukům nevadí jak se o ně starám, spíš si to užívají pěkně na plno .
18. Prosinec 2019 - 8:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Chci se optat mohu dát pleny 12 letemu dítěti on je po mně stále chce abych mu je dávala prý to viděl u spolužáka jak jeho mamka svému synovi dává plenky prý se v noci pomocuje tak je dostává prý látkové pleny. A já mu je přeci nemohu dávat aby unas nevyseli pleny na balkoně když přeci tak velký kluci už pleny nenosí to že náš nosí dětské punčocháče tak přeci neznamená že i plenky by měl nosit. Že občas nosí zimní kombinézu a punčocháče tak to je normální ale pleny to kdyby je chtěl tak jednorázové pleny bych mu dala aby moc nebyli vidět ale zase ho nikde v prebalovat na ulici se mne moc nechce teď doma není je právě u něj na návštěvě vzal si jen dětské punčocháče a kombinézu polo s vysokým pásem tato polo kombinéza je dělaná právě na plenky látkové. Právě mne volal že má na sobě 3 látkové pleny a gum kalhotky plus s tím co má na sobě že jsou venku tak oba mají plenky tak přesto si je nechal dát na sebe prý jde domů i se spoluzakem já mu říkám ať jsem nechodí že nemám čisté pleny kdyby se náhodou podelali tak je nemám do čeho prebalit a oni mají čisté látkové pleny sebou na prebaleni. A tak já mu dám půjdu ještě do drogerie koupit dětské jednorázové pleny a hold je večer dostane mezi nohy koupím dudlík s koj lahví.
23. Prosinec 2019 - 11:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Tak jsem mu večer dala pleny jednorázové ráno byl v suchu tak jsem mu je nechala za noc byla spotřeba přibližně 4 plenky když jsem mu měnila pleny ve spánku ani si toho nevšiml přes jednorázové pleny jsem mu dala větší igelit a s prostěradla jsem mu udělala zavinovačku je s něj poradny uzlík.
24. Prosinec 2019 - 13:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana j (anonym)
Odpověď na Tak jsem mu večer dala pleny
Zavinovačka bych mu nedávala. Moji kluci maj na spaní spací pytel. Plenky mu klidně dejte, ale k tomu vše co patří. Já mám kluky dva. Ten mladší pleny okoukal právě od bráchy. Staršího musím taky holit. Nejdřív se divil, ale řekla jsem mu, že malé děti chloupky nemají. Teď jsem s ní a na chatě. Před chvilkou se začali oba v postel>ch vrtět. Takže se určitě pokadili oba do plen. Budu je muset vykoupat a po snídani, přebalení a oblečení půjdou ven. Pleny mu dejte. Pokud to neuděláte, tak si on sám najde způsob jak se knim dostat.
25. Prosinec 2019 - 7:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Koukám jak máte ty kluky pěkně vychované že se nechají přebalit. U nás je to vždy s přemlouváním a přetahováním se s ním. večer před spaním ho vždy musím vlastnoručně odvést do postele , vysléknout ho otřít žiněnkou ,zapudrovat , změřit teplotu a přetáhnout předkožku. To je ještě v pohodě ale když mu nasadím čistou plenu začne si sahat pod ni a chce si tahat za pindíka ,musím mu vždy oddělávat ruce , po nasazení PVC kalhotek tak ještě dostane overal ale protože si ho přes noc sundával koupila jsem mu ten se zapínáním na zádech http://escapeejays.com Když ho přebaluji ráno musí dostat plenu, punčocháče ,bodyčko s nohavičkou a dlouhým rukávem . s čůráním do plen problém nemá ale kdyby neměl to body měl by ruce pořád v punčocháčích díky body se tam nedostane a vypadá to na něm dobře. na ven mu nejraději dávám oteplovačky s laclem a tenší bundu v létě riflové lacle, skvěle schovají plenu ,to má jen plenu ,body a lacle.
25. Prosinec 2019 - 11:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana j (anonym)
Odpověď na Koukám jak máte ty kluky
Oni si za něho taky občas tahají. Hlavně při přebalování. Jinak se přebalit nechají vždy v pohodě. Na ven mají také oteplovačky. Pod nimi samozřejmě plenu, body a punčocháče. Ví moc dobře, že pokud by zlobil jeden z nich trest dostanou oba. Už síto vyzkoušeli. Dostaly tlusté pleny, overal a museli ležet v posteli. Zapnul jsem je do spacáků a utahla jim ho. Na ruce vyfasovali speciální rukavice které nemaj prsty a upevní se na šňůrku. V puse měli pevně dudlík. Mohli jen ležet a víc nic. Od té doby nic už nezkoušely a vždy poslechnou. Před chvilkou dostali čisté pleny a koukají se na pohádky. Pokud budou chtít jít ven, také oblečte a půjdou.
26. Prosinec 2019 - 8:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
https://www.facebook.com/MadBrosChannel/videos/649788591836354/ 13ti letá Terezka byla po shlédnutí tohoto videa OSPODem odebrána rodičům, Při příjmu v diagnostickém ústavu oblečena do pleny a overalu se zapínáním na zádech (z důvodu zamezení sejmutí pleny z důvodu její agresivity) a umístěna do izolační místnosti aby se uklidnila a v klidu se mohla vyztekat se. Po pár hodinách ji byla přebalena a dostala večeři. Po ní se ztlumila světla a byla večerka. Ráno byla přebalena , nasazeny kšíry a odvedena k psycholežce kde byla z bezpečnostních důvodů připoutána pětibodovím pásem ke křeslu. po hodinové schůzce paní doktorka doporučila Terezku umístit na pár dní ještě do izolace aby se sama usměrnila a přestala rebeloval a podvolila se sociální integraci. Po pár dnech byla oblečena do kalhot a kabátku a puštěna mezi ostatní děti,při první příležitosti se Terezka zamotala mezi přicházející návštěvu a utekla z dětského oddělení.naštěstí si ji všiml pan vrátný na recepci z budovy a snažil se ji zadržet,bránila se a za pomoci sanitářů ze sanitky co tam zrovna byly byla zadržena a bránící se holku předali zpět na dětské oddělení, a i s jejich pomoci byla vyslečena a umístěna na lůžko, kde byla omezena na svobodě, přikurtovali ji za hruď, ramena ,zápěstí a kotníky, nasazena plena a na tom lehátku odvezena zpět na izolaci kde strávila 2,5dne.Dostala pak druhou šanci,dostala kožený obojek s GPS lokátorem a šla mezi ostatní chovance do společenské místnosti,večer dostala svoji postel mezi ostatní děti,čištění zoubků, pyžamo ,večerka a slečinka se přes noc vyplížila ven a opravdu utekla , během dopoledne po ohlášení ji MP našla a totálné opilou ji přivezla zpět.Byla pod mostem , pozvracená , špinavá a promočená, tak ji vysprchovali prohlídli jestli ji někdo nezneužil či jestli nemá něco zlomené , čistě oblékli dali svěrací kazajku a dali do pokoje co je pod kamerou, aby ji hlídali kdyby se dusila zvratkama a tak. Terezka ráno po vzmátoření , šla na komplexní vyšetření, zjístili jí zánět slepého střeva, takže na pár dní do nemocnice na operaci. Dostala tričko na to vodící kšíry a aby nebyli moc vidět dostala riflové laclové kalhoty aby skryli alespoň částečně kšíry.Za doprovodu tety a stríce z ustavu byla na vodítku odvezena do nemocnice . Proběhl standartní příjem koupelna vyslíct sprcha ,utřít ,lehnout na lehátko, krev, tlak , teplota ,výška, váha. Vzhledem k tomu že je prchlivá a utíkavá dostala nemocnice instrukce aby ji zajistili kromě operace i bezpečnost. Takže dostala pyžamo , sestry ji odvedli do pokoje kde si lehla byla ji zaveden katetr a byla přikurtována k lůžku za kotníky a zápěstí . Ráno už šla na operaci , JIPka ,převaz a týdenní rehabilitace v omezení v nemocnici . Po převozu zpět do diagnostického ústavu byla uplně jiná pobyt v nemocnici ji rozhodně prospěl vrátila se uplně jiná Terka, pochopila že vzdorováním ničeho nedosáhne ,chovat se sice pořád neumí ale je poslušná, neodporuje a dělá to co se jí řekne.Začala se učit a chovat jak má Dostala další šanci a byla mezi ostatníma dětma , po roce se z ní stal úplně jiný člověk,začlenila se do společnosti slušných .
30. Prosinec 2019 - 19:00
Obrázek uživatele Návštěvník
P (anonym)
Tohle je jako další zkopaný?
31. Prosinec 2019 - 8:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Naše kluci se nejdříve také vstekali že pleny nechtějí ale pak si zvykli nejdříve jeden si už zvykl ale druhý se pořád cukal že plenu nechce ale potom to okoukal od druhého a teď není žádný problém mu nasadit plenky já kluky jsem holila skoro každý týden ale pak jsem začala používat depilační strojek holim jim jak nohy ruce hlavně mezi nohama přeci batolata nemají chloupky na těle stačí je holit jednou měsíčně ale občas je vemu i ziletkou a pěnou na holení dávám jim pouze látkové pleny ale i na venek mají vše co k plenam patří gumové kalhotky punčocháče přes punčocháče dostávají bodyčko to pleny krásně stáhne když jdeme nakoupit do většího obchodního domu tak je prebalim i v prebalovne co se prebaluji malé děti ale když se podelaji v autě tak je hold i v autě prebalim vždy v autě jsou jenom v punčocháčích a bodycku minule jsem jim dala silonove punčocháče asi 40 den a ne protestovali vůbec tak jim je občas dávám že mají pleny svrchní a gum kalhotky a silonove punčocháče a také jsem začala používat laclove kalhoty a nebo zmiňované tepláky s vissim upletem v pase oni jsou dělané na děti co nosí plenky látkové jeden má modré a druhý červené chtěli to tak ale přemýšlím že na venek jim začnu dávat jednorázové pleny budou asi pro ně lepší a látkové pleny budeme používat jen doma kluci oba chtěli pleny tak je mají nejdřív je chtěl ten mladší je dávat a druhý se zdrhal že je nechce mít ale jednoho dne se pocural do postele a pak jsem mu řekla ještě dvakrát se ti to stane tak ti začnu dávat také pleny minule jsme byli na horách a mladší si řekl na hotelu že chce kombinaci plenek ale já měla jen látkové pleny tak 6 jednorázových plen jsem si půjčila od kamarádky a pak jsem mu mohla dát 2 látkové pleny plus jednorázovku s gum kalhotky a bavlněné punčocháče a dětskou zimní kombinézu a druhý to také měl to samé ale bez plenek a sankovali už tam byl sních a najednou se tomu staršímu chtělo na velkou tak jsem sním šla do ústraní za keře vysvlekla jsem ho s kombinézy a punčocháču a dala mezi nohy jednorázovku a oblikla jsem ho zpět a po chvilce se pocural a pokadil. A kamarádka my řekla ať si řeknu na recepci o dětské jednorázové pleny že je dávají za menší poplatek. Dávají je kvůli tomu že se bojí aby některé děti nepomocili matrace. Tak jsem tedy potom šla do té recepce a byla tam příjemná paní a řekla jsem ji že bych potřebovala jednorázové pleny a ona pravila kolik jich chcete na dva kluky je potřebuji to tamhle ty dva v těch kombinezach a ona na ně koukla tak to budou xs ale tak 4 tak my dala za menší poplatek dva balíky jednorázovych plen a já se ještě zeptala že jsem celou dobu používala dětské látkové pleny jestli tam nemají hotelovou pradelnu a stejně potřebuji vyprat dětské oblečení. A paní pravila ať vše dám do jednoho balíku dětské oblečení plus pocurane plenky že to dá vyprat ve městě že tam jsou samoobslužné prádelny že prádlo se vypere a ususi v sušičce a já ji řekla kde to je dojdu si tam sama to vyprat že kluky mi pohlida kamarádka. Tak jsem šla do pokoje našeho a mladší syn my říká maminko prosím tě prebalis mne to víš že tě prebalim do Čistých plenek a punčocháču a dám ti laclove tepláky ano souhlasím. Pojď sem sundam ti kombinézu a punčocháče a plenky pospinene a šup do koupelny a dnes se muzez umýt sám a pak přijď sem a dám ti suchou plenku ale nejdříve tě namazu masti a zapudruji tak už leží na podlaze na suche látkové plence a vytahují 2 jednorázové pleny a dám mu radši obě dvě bez svrchních a gum kalhotek dostaneš jenom dětské bavlněné punčocháče s bodyčkem. A teď se ptám staršího syna budeš chtít tak to také prebalit a syn odpověděl že Ano budu chtít maminko tu plinku co si my dala venku tak mne pomohla že jsem se mohl krásně hezký pokadit a pocurat aspoň to neskončilo v punčocháčích a zimní kombinéze děkuji mami že jsi vzala sebou ty plenky a od teď my muzez dávat pleny se vším všudy. Toto vše řekl a já jsem se až divila zatím vše musím mu říct i pravidla jak vše bude a jít ho oholit a prebalit do čistých plenek a pak jíti do té prádelny ale musím je dát vedle ke kamarádce do pokoje.
3. Leden 2020 - 13:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana j (anonym)
To moji kluci ví, že by jim žádné vztekani nepomohlo. Když chtěli plenky tak je maj. U nás to bylo obráceně. Nejdřív s tím začal starší a ten to poradil mladšímu. Teď je tedy mám u sebe oba a jsou jak dvě batolata. Staršího musím holit. Depilační strojek vyzkouším. On se ptá vždy proč to dělám. Tak mu řeknu, že batolata chloupky taky nemají. Kluci maj pleny na obojí potřebu. Na ven teď v zimě maj pleny, body, punčocháče a pak oteplovačky. Z venku vždy přijdou mokrý a jeden z nich je vždy i pokaděnej. Takže je musím vždy po příchodu přebalit. Na doma maj tři bavlněné plenky a přes ně jednorázovou typu abdl. Samy to tak chtějí, tak proč jim nevyhovět. Po obědě musí vždy spát tak jako jiné malé děti. Spí ve spacáku jako malé děti. Dáváte taky kluky po obědě spát? Když si chtěj pánové užívat tak můžou.
4. Leden 2020 - 16:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ahoj s kamarády jsme založili discord server na kterém sdružujeme mladé lidi náš nejmladší člen má 9 let budu rád pokud přijdete a můžeme pokecat ostatně i platí čím mladší tím lepší a lidé si svami budou více psát takže pokud vám je třeba jen 10 nebojte se přijít budeme jedině rádi https://discord.gg/AjjKB3p
4. Leden 2020 - 17:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Dávám je spát po obědě chtějí to a vyžadují si to vždy kouknu na plenky dám jim dudlat dudlíky a zavelim spát pak po spánku je kontrola plenek když jsou jen pocurany tak jim musím vyměnit plenky nemohu je nechat v mokrém stavu. Teď jsem je oba dva prebalila akorát dala jsem ji více plenek kazdymu 6 látkových plen s gum kalhotkami to do rána už krásně vydrží plus ještě jim dám overaly. Ráno půjdeme na výlet tak jim dám plenky abdl jsou silné a gumovimi kalhotky a bavlněné punčocháče a kombinézu nebo laclove kalhotky a nebo tepláky se širokým upletem uvidím co budou chtít nechám to na nich co si vyberou. A vždy beru každému tak 3 abdl plenky sebou nechají se prebalit kdekoliv což je výhoda. Ale zároveň mám dvě kojenecké láhve sebou ze sunarem kdyby měli hlad či chuť na něco.
4. Leden 2020 - 23:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana j (anonym)
Tak sme poslední den na chatě. Zítra už klukům začíná škola. Ráno jdeme, ale k doktorce. Kluci si na pleny zvyklý tak, že se počůrávají úplně automaticky. Zeptela jsem se jich, zda chtějí i nadále mít pleny a nebo odplenkovat. Shodli se na plenkách, tak jsem jim koupila pleny typu flex. Ty budou nosit do školy. Po příchodu domu už se, ale promění zpět na malé kluky. Pleny budu i nadále kombinovat. Tedy jednorázové s bavlněné. Maj potom větší savost. Teď na chatě je nosí taky. Právě přišli z venku a jsou oba prej pokakaný. Takže jsem jim rychle sundala oteplovačky a půjde je přebalit do čistého. Po krátkém odpočinku už pojedeme domů.
5. Leden 2020 - 11:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Tak jsme nakonec nešli nikam nakonec se jim nechtělo ale odpoledne je vyzenu na vzduch ven. Tak ráno když vstaly tak jsem skontrovala obou pleny jeden byl pokadeny a druhý zase pocurany tak jsem nejdříve prebalila jednoho a pak druhého chvilku jsem je po umytí nechala ležet v postelich jen úplně nahé a dala jsem k nim pouze nočníky kdyby se jim náhodou chtělo čůrat nebo kadit až po obědě jim dám plenky a gum kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem. Nakrmim nejdřív jednoho a pak druhého a teď slyším s pokoje že chtějí tekutý oběd s kojeneckych láhví tak jim jdu tedy dělat krupicnou kaši a rozmixuji jim dotoho kousky ovoce aby to neměli jen čisté já totiž vím co chtějí asi plenky ale dám jí oboje jak látkové tak abdl pleny tak jsem jim tedy dala kazdymu 2 látkové pleny plus plenu abdl a punčocháče s laclem ale nejdříve dostali bodycka a pak zmiňované punčocháče tak teď každý cumlaji kaši s koj láhví mají skleněné láhve od značky simax 250 ml a ke svačině budou mít Sunar s banánem to do toho bude zamixovany do sunaru teď spí oba s dudlikem v puse. A koukám že večer budu muset použít depilační strojek a budu muset je oholit jsou trochu zarostlé chloupky hlavně mezi nohama tam jsem je minule holila ziletkou a s pěnou tak použiji depilační strojek aby na dlouho byli mezi nohama hladké jako batolata. A v nocnicich měli oba nacurano ale i pokadeno takže to dělají nejenom do plenek ale i do nocniku což je u nich úplná pohoda. A jen odbočka naší synové noseji obuv prestige dětské mají čísla 35 a 37.
5. Leden 2020 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana 0 (anonym)
Tak dneska ráno byl budíček v 5 h abych je mohla umýt a odplenkovat a dostali kalhotkove plenky dry nites ale chtěli s lepitky tak je dostali a na ně jsi vzali trenky a silonove punčocháče chtěli tak jsem jim dala 60 den a laclove kalhoty jsem jim dala aby nebylo vidět že mají punčocháče tak si vzali i ponožky a každý své prestige obuv jeden co má menší nohu tak si vzal dennimky a druhý zelenocerne neon on má sice 37 ale do 36 se ještě vejde. Až přijdou ze školy domů tak se s nich zase stanou batolata dám kazdymu 3 látkové pleny plus pleny abdl plus co k tomu patří ale bodou si muset počkat až já přijdu také s práce. Když si budou chtít vyměnit pleny tak se musí prebalit navzájem to jediný můžou ale to ostatní musím udělat sama to jsou naše stanovené pravidla.
6. Leden 2020 - 11:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Tak mne paní učitelka řekla až klukům nedávám plenky do školy že se ostatní děti jim posmivaji že jsou batolata. Ale většina dětí ve škole či třídě mají punčocháče. Paní učitelka ochopila že mají noční problém s pomocovanim ale do školy či školky prostě pleny nepatří takto my to bylo řečeno tak dneska šli bez plen a uvidím odpoledne jak přijde syn jestli bude suchý či nikoliv a druhý to je kamarád jestli bude také suchý oni s kamarádem jsou jak dva bratři vše musí mít stejný když jeden používá pleny tak ten druhý to musí mít také včera mne volala paní kamaráda jestli dneska odpoledne nemohu jsi ho vzít k sobě domů že ona přijde až kolem 23:00 h domu a já ji řekla že do školy ho musí posílat bez plenky ale punčocháče může mít klidně a ona řekla že ok. Ale až přijdou že školy tak jim dám klasické látkové pleny s plenkami abdl. A ona mne ještě řekla že by potřeboval její syn oholit jak mezi nohama tak i trochu ruce a nohy i celé tělo jako hrudník apod. Nebojte udělám to i svého syna také musím oholit trochu stejně dnes použiji depilační krém že to na ně nanesu chvíli nechám účinkovat a pak stačí jen splachnout vodou a budou na delší dobu krásně heboucke a hladké teď už mám prone připravené kombinaci plenek plus domácí punčocháče s bodyckem. Teď před chvilkou volala paní učitelka že se syn trochu pomocil že to nestihl doběhnout na WC tak ho posílá domů naštěstí to má kousek domu tak mu hned řeknu až se vysvlece úplně do naha umyji ho namazu mastí a zapudruji a dám mu kombinaci plenek s punčocháči s bodyckem jestli tedy pleny bude chtít a už zvoní tak jdu otevřít. A koukám na něj a ta pohroma kalhoty celé mokré proteklo to skrz punčocháče tak jsem ho poslala do koupelny a řekla vysvleknoout úplně do naha a nech vše na jedné hromadce já to pak dám vše vyprat a zeptal se mám se umýt sám a nebo mne půjdeš umýt ty mamko půjdu tě umýt stejně tě trochu musím i oholit tak jsem sním v koupelně byla a namazala na něj depilační krém chvilku počkal až to zapůsobilo a že ještě v koupelně mám sterilované dudlíky furt se omlouval že to nestihl si dojít včas tak jsem mu řekla že prostě zítra do školy nepůjde ale půjdeme k dětskému lékaři proč se pomocuje stále ve 12 letech. A pak jsem promluvila já osobně tak až tě umyji budeš chtít kombinaci plenek ano budu chtít tak jo dostaneš je ale po splachnuti prehodim přes tebe plenkovou osušku a vezmu tady krém a pudr plus podložku a on vyndal dudlík s pusy a zeptal se pleny a ostatní věci máš kde už v pokojíku na prebalovacim stole víš koukal že přebalovací stůl není v koupelně ale v pokoji u nich nemáš ani svou postel ale oba máte dětské postýlky upravené pro vás tak jsem ho položila na prebalak namazala a zapudrovala nadzvedla nohy a vložila pod něj pleny aby se dal neptal tak jsem mu zase dala dudlík a kojeneckou lahev se sunarem. A teď jsi na chvilku odpocin v dětské postýlce vytáhla jsem postranice aby nemohl vylézt sám a šla jsem vyprat prádlo co měl na sobě. Pak stejně budu muset i vyprat dvě pračky látkových plen ještě že mám tu sušičku a budu čekat na další dítě až přijde ze školy.
7. Leden 2020 - 13:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Tak kamarád přišel domů ale k sobě a zjistil že doma nikdo není tak on volal mne jestli nevím kde je jeho mamka ale já jsem mu řekla ať přijde k nám že jeho mamka přijde pozdě večer a on my řekl že nemůže protože přišel trochu pokadeny že to domu nestihl tak jsem mu řekla ať se vysvlekne a trochu umyje zadek ať si vezme abdl plenky a čisté punčocháče a tepláky ať vše posrane namoci do kýble ať přijde a tady ho prebalim a on že to nezvládne tak počkej tedy doma já přijdu. Se svým synem tak si vezmu čisté punčocháče a plenky a dětskou kombinézu a říkám svému synovi jestli má čisté plenky ano mám tak ti dám zimní kombinézu a půjdeme za kamarádem tak ti dám ještě boty kotníkové prestige a musíme jít on přišel ze školy posrany tak musíme prostě jet a přišla jsem k autu a pak se divil že tam jsou dvě autosedačky dětské vybral si modrou jako byla dětská kombinéza a dojeli jsme k němu k baráku a synovi jsem řekla že počká v autě a on že nikdo ze půjde semnou tak jsem ho odpoutala a šla do baráku nejdřív jsem nanej zazvonila a přišel otevřít tak jsem tady už jsem se umyl no to vidím tak si lehni na postel já mám vše sebou a pak se ptal že když šel ze školy mého syna nikde neviděl nemohl si ho vidět jelikož se ve škole pomocil tak ho učitelka poslala domů aha zítra až půjdeš do školy tak tě vypravim od nás nebudeme mamku rušit ať si odpočine. Tak jsem mu doma dala kombinaci plenek a punčocháče a bodyčko a zimní kombinézu ale zelenou a dala jsem mu boty také prestige bilocervene a špinavé prádlo jsem vzala sebou tak pojďte moje batolatka půjdeme k autu ty půjdeš do zelené autosedačky a ty do modré až přijedeme domů tak si oba uděláte úkoly co máte že skoli a půjdete se naveceret ale budete jist dnes v pokoji dětském. Přijeli jsme domů a oba jsem vysvlekla z kombinez a byli jen v punčocháčích a bodyčku a samozřejmě plenkách. A pak jsem přišla k nim do dětského pokoje a vyndala dvě dětské židličky a jeho kamarád se zeptal kde bude spát tu postýlku jsem měla už připravenou tak koukali oba co to mají nevěřícně koukali. Tak hoši to je váš opožděný Ježíšek to vám vše přinesl a ještě se tady staví s abdl plenky plus co k tomuto patří. A jeden říká tomu druhému že jsme se s jeho mamkou museli domluvit. Tak děťátka moje až dopapate tak oba dudlík do pusy a druhá večeře bude tekutý puding v kojenecké lahvi a před 8 h vás skontroluji vaše plenky a chvíli půjde pohádka a pak se půjde spinkat. Ano půjdeme.
7. Leden 2020 - 16:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Tak se synem jsem byla u lékaře proč se stále ve 12 letech pomocuje a pan doktor zjistil že to bude náznak roztroušené sklerózy ale musí si projít veškerým vyšetření tak je v nemocnici odvezla jsem ho tedy tam s prva nechtěl ale já mu řekla zařídím ti plenky i v nemocnici neboj sice nebudeš dostávat takový zábal co doma ale budou ti je dávat tak v nemocnici jsem tedy s ním byla a všimla jsem si zprávy od pana doktora že tam napsal že syn musí stále používat plenky tak jsem nic nemusela zařizovat a na vysetrovne paní doktorko řekla vysvlect úplně do naha tak se syn musel úplně vysvlect ale sám pak přišla dětská sestra s holitkem v ruce že ho budou muset oholit jinze měla smůlu v tom že jsem syna předtím holila s depilacnim krémem musím ho občas oholit když doma používá také plenky a sestra zdravotní se ptala jaké látkové pleny používáme s kombinací právě jednorázové pro větší savost tak mohly by jsme to také tak udělat ale dáme mu pouze tedy látkové pleny ale s gumové kalhotky a bude prebalovan jak ostatní děti tak ho dáme na pokoj mezi ty nejmenší děti co noseji také plenky a paní lékařka řekla že tam jsou pouze dětské postýlky ale ne klasické postele a já jim odpověděla že to je v pohodě že doma spí také v dětské postýlce no uvidíme jestli se tam vejde a upozornění jsem dostala že občas může dostat i dudlík a kojeneckou lahev. Já řekla že nevadí že toto používá i doma. A chcete na něj napsat neschopenku zatím není potřeba až ho pustíte s nemocnice tak si ji nechám napsat on jeho kamarád že školy taky používá plenky a občas se o něho starám já jeho mamka dělá noční a denní služby. Tak mám jejího syna na starosti a zítra ho mohu navštívit ale nejdřív si musíte zavolat no to mi je jasné jelikož končím pozdě odpoledne a bude na dětském oddělení asi na interně. Tak se můj synacku měj a poslouchat budeš. A když ho budete prebalovat tak se nevzteka jen ta sestra co ho bude prebalovat tak aby si vzala špunty do uší furt se bude vyptávat na otázky co mu budou dělat jaké vyšetření apod. A urovna my volala mamina syna že mne vydi ale to já vás také vidím tak už my toje jasné jeho mamka dělá zdravotní sestru na tom oddělení co je můj syn a říká my copak je s vaším synem byly jsme u dětského lékaře a ten nas poslal jsem jestli nebude mít náběh na RS že se stále pomocuje a co vy máte syna doma nemám dnes na noční ho mám sebou jelikož také marodi tak já si ho vezmu tedy sebou vy byste to pro mne udělala tak ho přiveďte a už mne vidí a říká ahoj teto ale jiriku co paní co znáš jejího syna muzez říkat teto ale jo ať my tak říká klidně toje v pořádku zítra ráno si vezmu dovolenou a postarám se o něj ale má to háček já budu mít noční až do neděle neboj já ráno přijdu a na syna jsi nechám napsat paragraf a tak jsme se seznámili a jsme kamarádky a můžu říct synovi že tady děláš jo to můžeš zrovna na tom pokoji se ozval tón na sestru no asi bude chtít prebalit do čistých plenek. A syn mi říká mami ty jsi ještě tady ty určitě o tomto víš že teta dělá na tomto odd zdrav sestru ano vím mamko tak odteď to bude tvoje teta ale v nemocnici zdrav sestřička platí a oukej a co potřebuješ že jsi zmacknul proto potřebuji prebalit kamarádka my řekla ať si vezmu syna abych šla už domů.
8. Leden 2020 - 21:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Tak RS to nebylo je jen prochladly prý to může být skrytý zápal plic ale stejně mi nejde na rozum jak může být prochladly když je venku tak má punčocháče a kombinézu tak mne napadlo jestli ve skole na tělocviku nejsou jen třeba v kratesech a v tričku teď akorát jdeme na návštěvu pustí ho až v úterý v pondělí udělají ještě nijaky testy kamarádka přišla ráno s práce a zastavila se tady u mne kouknout na syna ale on ještě spal a řekla jestli je vše v pohodě a já řekla že nikoliv musíme se domluvit s třídní učitelkou jestli by nestačila třeba vložena plenka ta tolik není vidět pod kalhotami třikrát jsem ho do školy poslala bez plenky a vždy se buď při vyučování pokadil či pomocil tak nevím jestli bys sním neměla také zajít na nijake vyšetření organizmu. Tka já jdu tedy domů se vyspat oukej běž já si tady tvého syna nechám. Tak ona odešla a syn se akorát vzbudil jelikož byl durch mokrý ale i pokadeny tak jsem ho šla omýt a na prebalovacim pultem jsem ho chvilku nechala nahého než jsem vše připravila na prebaleni a řekla jsem mu že tu byla jeho mamka a dnes půjdeme na návštěvu do nemocnice a on hurá uvidím svého kamaráda ne vlastně bráchu jenom co budeš chtít za plenky látkové pleny a nebo jednorázové pleny a on řekl že jednu natahovací a druhou na lepitky tak jsem tak udělala jak řekla dala jsem laclove punčocháče a jeho kombinézu a pak jsme šli k autu vlezl si do sedačky a já ho pripoutala pásy a chtěl cumal dudlík tak ho dostal a vedle dostal kojeneckou lahev se sunarem 300 ml ale skleněnou na sterilizaci jsou vynikající nejsou s nich cítit žádné pachy apod. Tak teď se rozehrává auto v nemocnici jsem za 20 minut tak to jde tak jsem dorazila do nemocnice a říkám mu aby ještě nevylejzal ze sedačky že ho musím odpoutat že když tě mám na starosti já tak se bude poslouchat a k autu se me kamarádky prihnala jiná sestra a přijela s dětským invalidm vozíkem aby si hezky sedl a pripoutala ho pásy protože oni vědí co to je za lumpa když ho jeho mamka má v práci. Tak jdeme na oddělení dětské rozepla jsem mu i kombinézu aby se ještě neupekl a zavolala si mne doktorka k sobě do ordinace a pravila já si osobně myslím že může být prochladly ale nemusí já si myslím že on chce být prostě malé dítě které to dělá do plenek ale se vším všudy ale musím vám říct že tak hodného kluka jsme tady ještě neměly hezký v klidu se nechá umýt a prebalit do čistých plenek takto kdyby to bylo se všemi dětmi tak by toto oddělení bylo úplně super a v klidu některé děti co tu dostávají pleny tak vždy je musí držet několik sester a v noci si pleny vždy sundaji a ráno jsou v mokru jak oni tak i celá postel a váš syn je úplně v pohodě takových děti kdyby bylo více to by natom oddělení byl úplný klid. Tak jsem u syna a říkám mu ze Te seetry tady chválí že se necháš prebalit úplně v pohodě co mi mamko zchazi jses ty a tady bráška a kdy mne pustí do domácího léčení až v úterý že v pondělí ti udělají nijaky testy ještě RS to není tak co mi je prý to může být skrytý zápal plic a nebo si prostě hraješ na malé dítě aby i tak bylo s tebou zachazeno ale se vším všudy ale to máte úplně stejné tady s braskou tak si tady ještě popovidejte a já si jdu na něco ještě zeptat. A mami proč je brácha na invalidním vozíku proto když je tady s mamkou tak zlobí a běhá tady po chodbě rostak víš tak právě ten inval vozík má. Tak já tedy jdu ano běž teto. Copak paní Jano já bych chtěla něco říct že by jste mému synovi a jeho kamaradu udělali psychiatricky a psychologický testy můžeme to zkusit já zkusím s mamkou syna co hlídám promluvit až půjdeme odsad tak se u ní zastavíme. Tak vám děkuji. Můžeme si mého syna vzít ven můžete ale musíte mu dát kombinézu ale ta je tady u vás v dětské šatně ano máte pravdu je tady a cítím že jse nám tu nikdo asi pokadil tak si ho vemte do koupelny a kouknete na něj jestli není posrany váš syn kouknu plenky a vše potřebné je tam a počkejte moment já vám to přinesu tam jsou dvě děcka které v noci umřeli no to koukám že místo 4 děcka jsou tu jenom 2. Jenom budu potřebovat jedno lehátko abych prebalila i kamarádky syna ten také používá pleny ano přesně tak používá a mamko ocem jste si povídali s paní doktorkou že ti udělají test psychický a psychiatricky já nejsem cvok či blázen to není otom jestli si cvok či blázen to je otom jestli si to nevymlis že jsi malé dítě co botrebuje plenky a věci co k tomu patří víš takto s tebou bude i zachazeno ale ten test bude čekat i tvého kamaráda když promluvim s jeho mamkou jestli mu ho dá udělat víš ten test např bude když jde malé děcko do školky a jaké vidí barvy atd. A teto já ten test nechci tak víš co zkusím tě odplenkovat dnes ale plenky ti ještě nechám a večer tě prebalovat nebudu nechám tě bez plinecek a v noci ti dám pod prostěradlo jenom silný igelit a nato jen přebalovací podložku a u postele budeš mít nočník a když budeš týden v suchu tak prestanes mít i ten nočník u postýlky a zábrana zůstane už dole jó souhlasím s tebou teto. Nehodu budu ještě chápat může se ti to stát ale jestli se za 14 dní schválně pocuras či pokadis do postele tak nejenom že se sám umyjes ale budeš čistit celou postýlku a vše půjde s domu jako jsou například postýlky plenky plus co k plenkam patří mimo punčocháču ty můžete oba nosit pod kalhoty ano souhlasím a mamko já stim také souhlasím řekl můj syn a já mu řekla že ten test postoupí ano mamko postoupim ho aby zjistili co mi vlastně je když už jsem tady tak dlouho na tom vyšetření. Tak se zatím měj dobře a my zas pojedeme aleza jeho mamkou a už my volá tak co jak jste dopadli a jak dopadl tvůj syn má prý zápal plic ale v pondělí mu ještě udělají dva testy na psychologii a psychiatrii. Jestli to nedělají oba schválně že se tak chtějí chovat jako malé děti v plenkách plus co k tomu patří. Ok já jsem také mého syna chtěla dát na oba testy. Ale neboj on mi řekl že ho můžu odplenkovat a řekla jsem mu pravidla pro odplenkovani a souhlasil s tím ale teď má ještě zatím pleny odplenkovani začíná od dnešního večera tak jsem tedy vzvedava jak to dlouho vydrží než se bude vše opakovat ale řekla jsem mu i to že vše půjde z pokoje pryč hlavně u nás vše co je pro batolata atd no zkusit to můžeme obě dvě takže nemusím k tobě zajizdet ne nemusíš já si ještě lehnu a budu se psychicky připravovat na práci.
11. Leden 2020 - 15:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana j (anonym)
Tak moji kluci mají už také velkou část vyšetření za sebou. Zatím nic nebylo nalezeno a tak půjdou taky na psychologické vyšetření. Jsem zvědavá co odhalí. Na pleny si zcela už zvykly a nechtějí se jich zrovna moc vzdát. Zatím máme potvrzení, že pleny potřebuji 24 hodin denně. Doma vyžadují abych se o ně starala jako o batolata. Do školy musí mít pleny taky. Používají Tena flex. Umí si je vyměnit samy. Zatím jsou uvolnění z TV a plavání. Zřejmě dostanou potvrzení o přeřazení na jinou školu kde pleny nebudou vadit. Chci se snímá domluvit aspoň na částečném odplenkování. Tedy, že by na velkou chodili na záchod. Ubyla by aspoň jedna starost. Uvidíme co bude dál.
12. Leden 2020 - 18:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Zkus už vysazovat na nočník na velkou a uvidíš jestli do nocniku nebudou dělat obě potřeby. Jako dnes mého syna pustili a s částí vyšetření mi řekli že on pleny bude muset nosit ale mohu zkusit také odplenkovani ale pleny stále na noc aby nosil a přes den bez plinecek to zkusit jenom ho nechat v punčocháčích a používat jenom nočník. Jeho kamaráda dali do speciální školy co děti můžou nosit plenky stejně je zase má jelikož jsem ho 4x nechala v noci bez plenky a ráno byl durch mokrý i sposteli tak mu je dávám zpět a ve škole má normálně už pleny a když je doma tak je v punčocháčích.
13. Leden 2020 - 16:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Ta škola není jiná ale pořád stejná ale jenom třída se změnila je jedna tři udělaná tak že děti můžou mít normálně pleny a nemusí si z domova nosit náhradní plenky mají je tam už rovnou všechny vyučovací hodiny mají jen ne tělocvik klasický ale plavání mají normálně akorát si musejí vzít jiné plenky ale do vody já našemu tak i kamarádovi budu kupovat plavky ale pleny do nich půjdou jak látkové tak jednorázové když děti větší mají takové problémy s pomocovanim tak udělali takovou zvlastní třídu zatím tam mají 6 kluků a 2 holky prý to bude zatím tak udělané potom časem je dají do speciální školy kde se plenky můžou používat ve třídě mají udělané kabinky kde si děcko prehodi plenku samo když je jenom pomocene jsou tam koše na pleny vlhčené ubrousky tam jsou a mast a když je dítě obojí tak celou dobu tam je i zdravotní sestra že ona má na práci že děti prebaluje ale na podložce a prebalovacim pulte tak jsem synovi kamarádky dala sebou balík s plenkami sebou do skoli plus co k tomu patří i bodyčko si vzal. Prý to tak zatím bude a dal se uvidí. Když přijde domů můj syn dnes tak mne volali ze jsi ho mohu vyzvednout až odpoledne až budu vyzvedávat jedno dítě že školy také to mají nastavené takto že dítě které je plinkach tak nesmí že školy samo odejít. Já bych ho dala do klasické třídy ale oni by mne volali ze sa pomocil do kalhot a punčocháču tak stejně bych pro něj musela zajet a v autě ho vysvlect do naha a založit pleny mezi nohy tak tady je v té třídě co děcka noseji plenky a gum kalhotky s punčocháči a občas i s bodyckem. Pro syna si půjdu až jednoho lumpa vyzvednu ze školy v 15:00 h a přemýšlím že ho pak nechám v autě v autosedačce jen v plenkách a punčocháčích a bodycku a v botech zn prestige dětské teď když jsem doma tak si připravují kaši krupicnou do kojeneckych lahvi plus ještě Sunar ale mix banánový jedna flaska bude i s trochou projimadla kamarádky syn my říkal že už tři dny nekadil jestli to dělá to odplenkovani tak to bohužel nevím když měl plenku normálně tak pokaždé byla plena mokrá ale i pokadena a v nocniku také nic nebylo ani nacurano ani pkadeno tak to zkusím takto. Udělat a uvidíme ještě dnes večer dopisi zbytek jak pustí.meho syna s nemocnice.
14. Leden 2020 - 9:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Tak jsem šla vyzvednout lumpa že školy volali my dříve abych to už vyzvedla jejich vyučování skončilo dříve kolem 13 h tak jsem tedy čekala u školy pak přišla učitelka s lumpem a řekla mi že zdravotní sestra skončila také dříve že on potřebuje prebalit že bude i pokadeny a byl ale pořádně měl mezi nohama poradny balík ale hlavně byl i pocurany. Paní učitelka řekla že by ho mohla prebalit ale sestra používá jinou taktiku přebalování no to nevadí prebalim si ho sama tady na sedačce a tak jsem roztahla přebalovací podložku a dala lumpa na ní stáhla jsem mu bodyčko a vyhrnula nad pupek a sundala i punčocháče no řeknu vám to byla pořádná nálož když 4 dni nekadil a i punčocháče museli hold dolů a počkejte něco nám schází jo zapomela jsem vám dát venkovní obuv prestige dětské no tak zalehnul a připravila jsem mu poradny balík plen 3 látkové pleny plus plenu abdl natáhla zpět bodyčko a pak tepláky s vyšším upletem sklopila zpět sedačky a ptala jsem se ho jestli mám vytáhnout autosedačku a on že ne. Takže milí lumpe zůstaneš tady pripoutany a já si půjdu pro syna do nemocnice ale teto já půjdu s tebou tak jo tedy a jak začneš zlobit tak si vezmu dětský invalidní vozík a pripoutam tě do něj oukej souhlasím ale jak jsem se přiblížila k nemocnici tak už byl připravený inval vozík a byl spoutany hned v autě vypil tu kojeneckou láhev se sunarem v které bylo projimadlo. Jedete si pro syna co jedu je akorát v koupelně musejí ho pořádně prebalit jelikož byl durch promaceny ale takto hodného klucinu jsme tady ještě neměli ten se nechá jednoduše prebalit tak maminko řeknu vám že syn bude ještě dlouho používat plenky plus co k tomu patří ale hodně dlouho. A koukám že ten druhy má také plenky řeknu vám že byl bez plinecek 4 dni a vždy ráno byl durch mokrý ale i s posteli tak jsem vše musela použít zpět ale ve skole mají udelanou speciální třídu s dětmi co noseji pleny plus to ostatní. Ale váš syn bude dlouho ještě doma půjčíme vám invalidní dětský vozík zjistili jsme totiž že má obrnu na nohou a chvíli to bude trvat něž se úplně vyléčí a nijake pleny vám bude predepisovat dětský pediatr aby jste to nemusela stále kupovat ale do školy ho občas mohu dát ano můžete ale jestli mají bezbariérový přístup ano majiho tam ta speciální třída je v přízemí budovy.
14. Leden 2020 - 15:55
Obrázek uživatele Návštěvník
wtf (anonym)
Odpověď na https://www.facebook.com
to je blbost.
15. Leden 2020 - 18:39
Obrázek uživatele Návštěvník
sorry (anonym)
Odpověď na Tak jsem šla vyzvednout lumpa
Sorry ale to mi nepřipadá normální...Spíše jako si-fi..
15. Leden 2020 - 18:41

Stránky

Přidat komentář