0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Ivano já to mám tak, že když se mi chce normálně, tak to musím i normálně zadržovat. Asi kdybych to nezadržovla a uvolnila se, asi bych se počůrala. Stejně jako když jdu v ten moment na záchod, stačí to pustit a zatlačit jen trochu a už to jde. Mám i takové ty "křeče", kdy se najednou močák chce vyprázdnit a musím to držet víc. Nemám s tím ale takový problém jako některé kámošky, že bych musela křížit nohy nebo poskakovat, stačí zatnout svěrače a počkat až to odezní. Když to pak držím dlouho, začnu postupně cítit v močáku větší a větší tlak. No a to už vím, že čůrat půjde hůř a hůř. Také ty křeče jsou čám dál slabší až zmizí, už to nemusím vůbec zadržovat a mám jen stálý pocit, jako bych měla dole v břiše těžký kámen. Čím déle musím čekat a tlak je větší, tím větší problém je se vyčůrat. Když musím čekat ještě déle, začne mě to bolet, jakoby chtěl močák prasknout. A to bych Ti nepřála. Jak píše Jana 2, strašně to bolí, máš pocit, že ti močák praskne, tlačíš se všech sil a pořád nic. Někdy si zkouším pomoct rukou, že tlačím na břicho abych to ze sebe nějak vymáčkla. Aby se mi to nestalo, snažím se vždycky vyčůrat včas. Nesmím to moc dlouho odkládat. Naposledy se mi to stalo někdy na jaře, kdy mi kamarád nechtěl zastavit na pumpě, že prý to vydržím domů. No, vydržím. Vlastně vydržím cokoliv, ale kdyby věděl, jak jsem pak trpěla...
11. Červen 2019 - 8:36
Jitka (anonym)
Počurala jsem se. Jsem mokrá ,kalhotky i sukně a nohy.
11. Červen 2019 - 8:38
Jakub (anonym)
A co jsi dělala,že se ti to stalo? To nešlo vyhrnout sukni a stáhnout kalhotky a čůrat ? To bylo někde ve městě?
11. Červen 2019 - 9:22
Jitka (anonym)
Jsem u netu a nedošla jsem si ráno a pak jsem na to zapomněla a pak už to nebylo možný udržet a pochcala jsem se na chodbě když jsem utíkala na WC ale pak už jsem jen stála na místě a chcala a chcala
11. Červen 2019 - 9:48
Jana 2 (anonym)
Uplne presne jak pavla pise v jedne chvili se to proste hekne a nemuzes curat, v mocaku toho pribyva, bricho se zvetsuje, najednou zacne byt horke a silene tvrde a kdyz to chces pustit tak musis silne ale opravdu silne tlacit a jde to po troskach, ucurnuti a lonec a tak porad.
11. Červen 2019 - 11:29
Pane kolego (anonym)
Odpověď na Uplne presne jak pavla pise v
když sem chcete psát tyhle úchylnosti, tak k tomu nepoužívejte firemní PC. Víte co to pro vás znamená a sám si to vychutnám vás takto veřejně skandalizovat. Ten monitoring vašich aktivit trvá delší dobu. Takže si přijďte pro oficiální okamžitou výpavěď ještě dnes (52)
11. Červen 2019 - 11:56
Scatlover (anonym)
Čurejte, čurejte holky parádně se u toho honí! Kdyby nějaká sháněla zas opraváře tak opravím cokoli zadara, stačí když se pro mě hezky počůráš nebo i víc a můžu docházet i pravidelně! Jste úžasné holky, už stříkám...
11. Červen 2019 - 19:11
Nina (anonym)
Odpověď na Čurejte, čurejte holky
Chtěla bych tě vidět jak se vystříkáš a já se za odměnu s před tebou vyčurám,třeba i hodně a nechám si močák naplnit pořádně. Nezávazně jen pro radost a vzrušení. Nina 22 let, Vsetín. Jsme malý město, určitě bych to s tebou dělala mimo nejlépe v přírodě okolo Soláně, Velkých Karlovic, Javorníky a podobně. Procházka lesem a třeba opakovaně čurat a ty se uděláš u toho. Mám to ráda na tvář ,do pusy i do mně.
12. Červen 2019 - 8:51
Kikina (anonym)
Odpověď na Chtěla bych tě vidět jak se
Wow tak to bych tě teoreticky měla znát :0) Kristýna 22 let taky Vsetín ale momentálně žiju v Praze. Kam jsi chodila na ZŠ? Na Ohradu nebo na Trávníky? Pravděpodobně tě neznám ptám se jen ze zvědavosti. Nemusíš se bát nechci odhalovat tvoji totožnost. Jsem jenom zvědavá.
12. Červen 2019 - 13:35
Nina (anonym)
Odpověď na Wow tak to bych tě teoreticky
Rokytnice
12. Červen 2019 - 13:52
Kikina (anonym)
Odpověď na Rokytnice
Aha tak to jsem netrefila ani jednu z možností. Na Rokytnici jsem úplně zapomněla. Tak asi proto se neznáme :0) Já chodila na Ohradu. On zase Vsetín tak malé město není ale vím jak to bylo myšleno. Díky za odpověď. Kiki.
12. Červen 2019 - 14:04
Jakub (anonym)
Odpověď na Chtěla bych tě vidět jak se
Nino já se koukám že se na tvou nabídku.ozývám jako první. Chceš to dělat se mnou? Jsem v podobném věku,přijedu za tebou.
12. Červen 2019 - 14:56
Jakube (anonym)
Scatlover se neozval,má smůlu a já tvou nabídku přijímám. Jakou máš představu? Jak můžeš přijet? Můžeme se sejít ve Velkých Karlovicích nebo na Soláni u hotelu?
13. Červen 2019 - 7:17
Waco (anonym)
Já bych teda do toho nešel, ale kdo chce kam...
13. Červen 2019 - 9:02
Nika (anonym)
Odpověď na Já bych teda do toho nešel,
Proč? Jsi kluk nebo holka?' Máš spatný zkušenosti?
13. Červen 2019 - 9:56
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Proč? Jsi kluk nebo holka?'
Víme o Jakubovi své. Projevil se tu jako libovej frajer.
13. Červen 2019 - 10:09
Waco (anonym)
Odpověď na Proč? Jsi kluk nebo holka?'
Kluk. A přesně jak napsal návštěvník. Viz diskuze : líbí se vám jak holka/kluk čůrá?
13. Červen 2019 - 10:31
Nina (anonym)
Jéžiši já jsem to četla. Jestli myslíš Míšu,tak to je výživný! Ta holka má dost ještě teď. Já jsem to četla a bylo mi z toho zle. Ještě že dostal po hubě. Pochopila jsem,že tenhle Jakub se má teď brzy sejít na Slovensku s nējakou bývalou láskou na Oravské přehradě. Jen aby jí taky neublížil. Moc děkuji za upozornění. Tohle není legrace.
13. Červen 2019 - 12:04
Tony (anonym)
Odpověď na Jéžiši já jsem to četla.
Třeba by se ti podařilo ho dostat do haptáku. Jste totiž stejně staří, kdežto Miška je hodně mladá a byla úplně neskušená.
13. Červen 2019 - 12:09
Nina (anonym)
Odpověď na Třeba by se ti podařilo ho
Já nemůžu,tohle mně dostalo. Napíšu tam Míše, ať je opatrná, ale uvažuju na tu Oravu zajet s kamarádkou. Je to jen od nás kousek za Žilinu nahoru. Toho hajzla bych ráda viděla. Já jsem ten zážitek Míši četla opakovaně,hodně je fixovaná na Kláru a já byla v jejich letech taky tak blbá. Já to musím rozdýchat. Poslala jsem to dalším lidem
13. Červen 2019 - 12:20
Tony (anonym)
Je vidět, že mu jeden világoš nestačil a že si pokoj nedá.
13. Červen 2019 - 12:40
Kikina (anonym)
Chtěla jsem Ninu varovat ale vidím že kluci byli rychlejší. Tak díky. Jakub už si snad jak pevně doufám na doktorce ani neškrtne.
13. Červen 2019 - 14:12
Host (anonym)
Přečti si na jak kluk/holka čůrá, tam nalákal dnes nějaký pražák na schůzku Kláru pod záminkou předání dárku. Nemám z toho dobrý pocit.
13. Červen 2019 - 14:16
Kikina (anonym)
Odpověď na Přečti si na jak kluk/holka
Četla jsem to, ale nemusí hned všechno být spiknutí. Je to na veřejném místě. Určitě tam budou lidé. Navíc Klára tam tuším psala že na tom místě má její mamča obchod takže tohohle bych se nebála. I když já osobně bych do setkání jenom na základě domluvy na tomhle serveru už z principu nešla.
13. Červen 2019 - 14:20
Host (anonym)
Odpověď na Četla jsem to, ale nemusí
Chápu, ale jsem stejně napjatý. Spíše to bude test. Někdo ,kdo sleduje její komunikaci s Miškou a dalšíma a jen si chce ověřit, jestli je Klára a Nikoal skutečná a že ji dá třeba bonbonieru nebo nějakou blbost je jen záminka.
13. Červen 2019 - 15:29
mik (anonym)
Nevim o co tu jde, zkusim si precist ,ale jedno je jiste ,curani a pocuravani at uz jako nehoda a ostuda, nebo umyslne pro vzruseni, laka kluky i holky mladsi nebo starsi , ale tady to skutecne neni misto na domlouvani ,ja mam zkusenost z chatu , kde je taky anonymita ,ale treba psani si mesic poznavani se a pak vystoupeni z anonymity, telefon fotka a pak teprve po naproste duvere muze byt setkani , ty holky ani kluci samozrejme nad 18 + a spise starsi nejsou uchylacky ani uchylaci ,ano je to urcita uchylka pro nekoho naprosto neprijatelna ,pro jineho hezka a mozna pokud je to mezi dospelymi lidmi a oba to takto chteji neni na tom nic spatneho ,tady se spis bavime o nehodach o ostude ale i za tim se do urcite miry muze skryvat vzruseni ,pro ruzne pocity kdyz se dospela ,dospely pocura ,pochopitelne kdyz je nekdo inkontinentni , tak to pro nej vzruseni asi nebude
14. Červen 2019 - 8:01
Nella (anonym)
Počurala jsem se.
14. Červen 2019 - 9:13
Thomas (anonym)
Tak si vyměň kalhotky a.kalhoty nebo sukni a omej pochcanou pipku a nic se neděje. Jak se ti to stalo
14. Červen 2019 - 9:21
Nella (anonym)
Doma se to stalo,mám angínu a horečku a potřebovala jsem,ale mami byla v koupelně a já čekala až bude hotová a nevydržela jsem to a počurala jsem si jen kalhotky ,ale taky celou podlahu na chodbě a dostala jsem vynadáno a chce se mi brečet. Já to neudělala naschvál, jsem už velká holka. Nešlo to vydržet,ani s rukou přitisklou na pipině.
14. Červen 2019 - 9:28
Thomas (anonym)
A kolik ti je,?
14. Červen 2019 - 9:29

Stránky

Přidat komentář