Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Thomas (Pá, 14. 6. 2019 - 09:06)

Já zase z Krnova to je u hranic s Polskem. Je mi 22

Nella (Pá, 14. 6. 2019 - 09:06)

15 let a jsem ze Stříbra.

Thomas (Pá, 14. 6. 2019 - 09:06)

A kolik ti je,?

Nella (Pá, 14. 6. 2019 - 09:06)

Doma se to stalo,mám angínu a horečku a potřebovala jsem,ale mami byla v koupelně a já čekala až bude hotová a nevydržela jsem to a počurala jsem si jen kalhotky ,ale taky celou podlahu na chodbě a dostala jsem vynadáno a chce se mi brečet. Já to neudělala naschvál, jsem už velká holka. Nešlo to vydržet,ani s rukou přitisklou na pipině.

Thomas (Pá, 14. 6. 2019 - 09:06)

Tak si vyměň kalhotky a.kalhoty nebo sukni a omej pochcanou pipku a nic se neděje. Jak se ti to stalo

Nella (Pá, 14. 6. 2019 - 09:06)

Počurala jsem se.

mik (Pá, 14. 6. 2019 - 08:06)

Nevim o co tu jde, zkusim si precist ,ale jedno je jiste ,curani a pocuravani at uz jako nehoda a ostuda, nebo umyslne pro vzruseni, laka kluky i holky mladsi nebo starsi , ale tady to skutecne neni misto na domlouvani ,ja mam zkusenost z chatu , kde je taky anonymita ,ale treba psani si mesic poznavani se a pak vystoupeni z anonymity, telefon fotka a pak teprve po naproste duvere muze byt setkani , ty holky ani kluci samozrejme nad 18 + a spise starsi nejsou uchylacky ani uchylaci ,ano je to urcita uchylka pro nekoho naprosto neprijatelna ,pro jineho hezka a mozna pokud je to mezi dospelymi lidmi a oba to takto chteji neni na tom nic spatneho ,tady se spis bavime o nehodach o ostude ale i za tim se do urcite miry muze skryvat vzruseni ,pro ruzne pocity kdyz se dospela ,dospely pocura ,pochopitelne kdyz je nekdo inkontinentni , tak to pro nej vzruseni asi nebude

Host (Čt, 13. 6. 2019 - 14:06)

Přečti si na jak kluk/holka čůrá, tam nalákal dnes nějaký pražák na schůzku Kláru pod záminkou předání dárku. Nemám z toho dobrý pocit.

Kikina (Čt, 13. 6. 2019 - 14:06)

Četla jsem to, ale nemusí hned všechno být spiknutí. Je to na veřejném místě. Určitě tam budou lidé. Navíc Klára tam tuším psala že na tom místě má její mamča obchod takže tohohle bych se nebála. I když já osobně bych do setkání jenom na základě domluvy na tomhle serveru už z principu nešla.

Host (Čt, 13. 6. 2019 - 15:06)

Chápu, ale jsem stejně napjatý. Spíše to bude test. Někdo ,kdo sleduje její komunikaci s Miškou a dalšíma a jen si chce ověřit, jestli je Klára a Nikoal skutečná a že ji dá třeba bonbonieru nebo nějakou blbost je jen záminka.

Kikina (Čt, 13. 6. 2019 - 14:06)

Chtěla jsem Ninu varovat ale vidím že kluci byli rychlejší. Tak díky. Jakub už si snad jak pevně doufám na doktorce ani neškrtne.

Tony (Čt, 13. 6. 2019 - 12:06)

Je vidět, že mu jeden világoš nestačil a že si pokoj nedá.

Nina (Čt, 13. 6. 2019 - 12:06)

Jéžiši já jsem to četla. Jestli myslíš Míšu,tak to je výživný! Ta holka má dost ještě teď. Já jsem to četla a bylo mi z toho zle. Ještě že dostal po hubě. Pochopila jsem,že tenhle Jakub se má teď brzy sejít na Slovensku s nējakou bývalou láskou na Oravské přehradě. Jen aby jí taky neublížil. Moc děkuji za upozornění. Tohle není legrace.

Tony (Čt, 13. 6. 2019 - 12:06)

Třeba by se ti podařilo ho dostat do haptáku. Jste totiž stejně staří, kdežto Miška je hodně mladá a byla úplně neskušená.

Nina (Čt, 13. 6. 2019 - 12:06)

Já nemůžu,tohle mně dostalo. Napíšu tam Míše, ať je opatrná, ale uvažuju na tu Oravu zajet s kamarádkou. Je to jen od nás kousek za Žilinu nahoru. Toho hajzla bych ráda viděla. Já jsem ten zážitek Míši četla opakovaně,hodně je fixovaná na Kláru a já byla v jejich letech taky tak blbá. Já to musím rozdýchat. Poslala jsem to dalším lidem

Mirek (Út, 7. 1. 2020 - 18:01)

Ahoj Nino, já se hlásím dobrovolně na to, co si nabídla. Jak se kontaktovat? Mirek

Waco (Čt, 13. 6. 2019 - 09:06)

Já bych teda do toho nešel, ale kdo chce kam...

Nika (Čt, 13. 6. 2019 - 09:06)

Proč? Jsi kluk nebo holka?' Máš spatný zkušenosti?

Waco (Čt, 13. 6. 2019 - 10:06)

Kluk. A přesně jak napsal návštěvník. Viz diskuze : líbí se vám jak holka/kluk čůrá?

Návštěvník (Čt, 13. 6. 2019 - 10:06)

Víme o Jakubovi své. Projevil se tu jako libovej frajer.

Reklama

Přidat komentář