Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Thomas (Pá, 14. 6. 2019 - 11:06)

Ok,dáme příští,až budeš zdravá.

Nella (Pá, 14. 6. 2019 - 11:06)

450ml,ale to už bylo na počuráni. Vzala jsem v kuchyni nenápadně měřák. V nemoci to asi není objektivni. Jinak vydržím déle. Karolína má pravdu.

Scatlover (Pá, 14. 6. 2019 - 10:06)

Holky nic moc vám to nejde, já jsem po kalbě, za noc jsem vychcal 3 a půl litru a nachčím bez problémů litr v kuse, kdybych to dlouho držel tak i litr a půl

Karolína (Pá, 14. 6. 2019 - 10:06)

Já jsem si kolik vyčurám ze zvědavosti jednou změřila a držela jsem to do poslední chvíle a bylo to 640 ml. Nella jestli je nemocná tak vyčurá asi méně. S horečkou a na práškách močák chce dostat pryč bacily a tak ji to bude nutit hrozně ikdyž vyčurá málo. Já to znám tyhle chřipky. Jsem stejnýho věku jako ona

Scatlover (Pá, 14. 6. 2019 - 10:06)

Nino, zlato, to by bylo fantastické, já 30 Olomoucko, klidně si na tuhle chcací session naplánuji i dovolenou, kontaktuj mě prosím na [email protected], nečekal jsem že se nějaká ozve :))

Nella (Pá, 14. 6. 2019 - 09:06)

Já to budu držet co to půjde

Jirka (Čt, 29. 8. 2019 - 23:08)

Ahoj Neli, ozvi se, jsem z K.V. A plinky mám:)

Thomas (Pá, 14. 6. 2019 - 09:06)

Uvidime kdo vyhraje! :-)

Nella (Pá, 14. 6. 2019 - 11:06)

Já už to asi nevydržím. Já.musím.

Nella (Pá, 14. 6. 2019 - 09:06)

Tak jo. Asi usnu a budu to držet jak to nejvíc vydržím. Jestli vyčurám víc já nebo ty?

Thomas (Pá, 14. 6. 2019 - 09:06)

Tak si nech pipku naplnit jak nejvíc vydržíš a pak se vyčurej do nočníku. Schválně kolik musel tvůj močový měchýř vydržet do chvíle než se budeš muset vyčurat a pak si napíšeme. Já taky to budu držet a napíšu,kolik jsem vyčural já. Ok?

Nella (Pá, 14. 6. 2019 - 09:06)

Tam jsem nikdy nebyla. Stříbro je u Mariánek za Plzní. Já už ležím a beru Amoxiklav na krk a není mi dobře. Jen bych spala. Mami mi změřila teplotu ráno 38,2. Piju teplý čaj od mami a proto často čurám. před chvilkou mi
donesla k posteli nočník ,to je ponižující. Já se naposledy počurala loni, ale to mi nešly rozepnout kalhoty na WC doma a jinak někdy ve školce. Do nočníku čurat nebudu.

Thomas (Pá, 14. 6. 2019 - 09:06)

Já zase z Krnova to je u hranic s Polskem. Je mi 22

Nella (Pá, 14. 6. 2019 - 09:06)

15 let a jsem ze Stříbra.

Thomas (Pá, 14. 6. 2019 - 09:06)

A kolik ti je,?

Nella (Pá, 14. 6. 2019 - 09:06)

Doma se to stalo,mám angínu a horečku a potřebovala jsem,ale mami byla v koupelně a já čekala až bude hotová a nevydržela jsem to a počurala jsem si jen kalhotky ,ale taky celou podlahu na chodbě a dostala jsem vynadáno a chce se mi brečet. Já to neudělala naschvál, jsem už velká holka. Nešlo to vydržet,ani s rukou přitisklou na pipině.

Thomas (Pá, 14. 6. 2019 - 09:06)

Tak si vyměň kalhotky a.kalhoty nebo sukni a omej pochcanou pipku a nic se neděje. Jak se ti to stalo

Nella (Pá, 14. 6. 2019 - 09:06)

Počurala jsem se.

mik (Pá, 14. 6. 2019 - 08:06)

Nevim o co tu jde, zkusim si precist ,ale jedno je jiste ,curani a pocuravani at uz jako nehoda a ostuda, nebo umyslne pro vzruseni, laka kluky i holky mladsi nebo starsi , ale tady to skutecne neni misto na domlouvani ,ja mam zkusenost z chatu , kde je taky anonymita ,ale treba psani si mesic poznavani se a pak vystoupeni z anonymity, telefon fotka a pak teprve po naproste duvere muze byt setkani , ty holky ani kluci samozrejme nad 18 + a spise starsi nejsou uchylacky ani uchylaci ,ano je to urcita uchylka pro nekoho naprosto neprijatelna ,pro jineho hezka a mozna pokud je to mezi dospelymi lidmi a oba to takto chteji neni na tom nic spatneho ,tady se spis bavime o nehodach o ostude ale i za tim se do urcite miry muze skryvat vzruseni ,pro ruzne pocity kdyz se dospela ,dospely pocura ,pochopitelne kdyz je nekdo inkontinentni , tak to pro nej vzruseni asi nebude

Host (Čt, 13. 6. 2019 - 14:06)

Přečti si na jak kluk/holka čůrá, tam nalákal dnes nějaký pražák na schůzku Kláru pod záminkou předání dárku. Nemám z toho dobrý pocit.

Reklama

Přidat komentář