Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Miška (St, 5. 6. 2019 - 14:06)

Ahojky Klárko. Četla jsem ty hnusy od blbečků,co ti závidí. Kašli na ně. Jsou to omezenci. Písnu večer víc,jdu ven se cachtat.

Návštěvník (St, 5. 6. 2019 - 13:06)

Přesně tak. Párkrát Liborovi vyfajčí, spolyká trochu mrdky a má půlku baráku. Byla by blbá, kdyby do toho nešla.

Host (St, 5. 6. 2019 - 13:06)

Víte o životě a ženských kulový!

M (St, 5. 6. 2019 - 22:06)

Ty víš kuloví, prožil sem si to co by nikoho z vás nenapadlo, zkuste si mrznout v 20 stupních. A o ženských? Problém je v osvětě.

M (St, 5. 6. 2019 - 13:06)

Myslim že tohle Kláru už nerozhodí, člověk by se neměl nechat rozhodit nějakým Omezencem. I když, nejhorší srážka je srážka s blbcem no.

M (St, 5. 6. 2019 - 12:06)

Schyza je pěkné svinstvo.
Jinak k prodeji Kláro nedivim se, že mamce se to moc nelíbí, protože do tcých 18 let je ona kdo je za to zodpovědný a bude vlastníkem.
K ostatnímu sem se snad vyjádřil no.

M (St, 5. 6. 2019 - 11:06)

A ke Klárce a Liborovi, ono jde asi o zvyk, já sem jednou prostě měl též chuť a dokonce jak sem byl nadrženej nestihla se umýt takže sem jí po celém dni lízal a taky sem to zvládl. Ono je lepší, když se člověk předtím vykoupe no.

M (St, 5. 6. 2019 - 11:06)

Uf.
1. Laguno naschvál dokážet tedy odhadnout mé trápení?
2. Každý by měl dosat šansci.
3. Možná by bylo dobré a to tu nezaznělo, kdyby i Kuba napsal jaké to bylo, protože 2 příspěvky od něj si navzájem negují.
4. Tony ot mě mrzí kdybych to vědl mohli sme se v Brně sejít a to platí pro kohokoli.
Já mám už děti, takže ledasco vim.

Waco (St, 5. 6. 2019 - 09:06)

Laguna křišťálovou kouli určitě nemá, protože to co napsala stran mé osoby, bylo teda dost mimo. A ta transformace Jakuba je kravina. Napřed všem vyhrožuje, jak se pomstí, pak se najednou kaje a prosí za odpuštění. To si tu jenom někdo dělá prdel. Říkám to celou dobu.

Tony (St, 5. 6. 2019 - 22:06)

Pak je opravdu možnost, že tento Jakub skutečně není tím, který mne tu před lety zaujal a pak by se jednalo o fejkařinu. Já tu určité věci na rovinu napsat nemohu, poněvadž jsem tu pár věcí napsal na rovinu a pak jsem za to byl adminem několikrát bloknut.

@ (St, 5. 6. 2019 - 09:06)

Je rozporuplny a neverim mu

Host (St, 5. 6. 2019 - 09:06)

Klára,hm vychcaná zlatokopka. Ať si tady nehraje na chudinku ! A radši chčije pod tím mostem

Martina (St, 5. 6. 2019 - 11:06)

No tohle je největší hanba a hnus,co jsi napsal. Tedy jestli si to Klára přečte tak ji to odrovná. Vůbec nevíš co jsi udělal . Tohle si Klára nezaslouží. Jestli je ona zlatokopka, tak potom už každý.

Ikk. (St, 5. 6. 2019 - 12:06)

No to je drsný. Buď se z toho Klára složí nebo ji to bude jedno. Ale jedno by ji to bylo jen když by tou zlatokopkou byla. A ona rozhodně není.

Host (St, 5. 6. 2019 - 13:06)

Jste všichni hlupáci,Klára zlatokopka je a pěkně vychcaná !

Ivana (St, 5. 6. 2019 - 13:06)

Tak vypadá pravá závist omezence.

Lenka (St, 5. 6. 2019 - 07:06)

Já jsem teďka na záchodě čůrala velký čůrání a bolela mne pipina, ale nechtěla bych před klukem čůrat.To bych se tak styděla, že bych se radši počůrala přes kalhotky a jen roztáhla nohy aby neviděl celou moji pipinu,ale nesměla bych mít kalhoty, jen být v kalhotkách třeba nebo v krátký sukni. To by pak šlo. V kalhotách bych se musela vyčůrat a svlíknout.

Klára-jiná (St, 5. 6. 2019 - 08:06)

Lenko podle tvého psaní - ty jsi asi omylem nebo ze zvědavosti zavítala na tahle témata a podle mne jsi ještě malá holka, možná hodně malá, tak radši zase odepluj pryč. Jen ti chci poradit - nikdy nečůrej před cizím klukem a nikam s takovým klukem nechoď sama a když se ti bude chtít opravdu hodně čůrat tak je lepší zaběhnut někam do kouta a stáhnout kalhotky a čůrat. Být počůrana je taky ostuda.

Miška (St, 5. 6. 2019 - 06:06)

Klárko pozdravuji také, Určitě vezmi ségru dnes někam společně ven, ikdyby třeba jen na zmrzlinu nebo se vykoupat někam poblíž do přírody, za kamarádkama a podobně. Ona musí nabýt jistoty, že tě neztrácí a Libora bere trochu jako vetřelce ,který tě jí odebírá. Přeju ti hezký pohodový den a jestli bude teplo, taky někam vyrazím ven po škole a třeba k vodě nebo se alespoň budu koupat na zahradě v bazénku. Voda už tam bude prohřátá a baculka se mi snad neporchladí jako minule. Dnes ráno čurala sice hodně ale bez pálení a bolesti. Pa.

Klára (St, 5. 6. 2019 - 06:06)

Miško zdravím tě po ránu z Mimoně. Nakonec jsem Nikolku večer zklidnila a usnula a já jsem byla u ní do rána.Usnula přitulená ke mně a já vím, že mně má moc ráda a já taky a na tom se nic nemění.Vždyť ještě není nic na pevno dohodnutého a určitě by ten domeček bylk dispozici za delší čas. Taky jsem se ptala Libora jestli to finančně není pro něj problém a prý není a navíc jeho otec chce jít v Liberci do bytu a ten dům co mají prodávají a mají na to kupce a oni mají dům velký a z prodeje by prý ještě hodně peněz zbylo ikdyby zaplatil Libor tento tady. No jsou to pro mne nereálné počty a sumy. Nikolka se ale nemusí vůbec bát, že by o mně přišla. V noci byla tak nejistá,že když potřebovala na malou táhla mne s sebou za ruku na záchod a musela jsem být u ní ,sednout si k ní,objala mne kolem ramen a až potom teprve začala čůrat ikdyž jsem viděla,že čůrá silně a potřebovala hodně, a když jsem se chystala vyčůrat já, tak se ode mne vůbec nehnula na krok a stále se tiskla ke mně. Mně to nevadí, nestydím se před ní, ale ona je moc křehká ale snad pochopí,že nikam neutíkám a jsem s ní. Miško přeji ti hezký den a ozvu se zase odpoledne nebo večer. Když bude hezky chtěla bych vzít Mišku sama na výlet třeba do Liberce do Babylonu, ale nevím jak bychom to časově stihly a jestli by nás mamča pustila samotné.Libor tam dnes nebude , dělá s otcem zahradu pro zákazníka někde u Varnsdorfu.

Reklama

Přidat komentář