Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Karolína (Čt, 6. 6. 2019 - 09:06)

Nemohu jinak. Pojedu. Nevíš ještě vše. Je to maják pro novou cestu. Laguna psala,že mi cestu ukáže. Už teď se děje ve mně mnoho,co nemohu strávit. Vytvořil jsem temnotu a Laguna mi ukazuje cestu ke světlu.

M (St, 5. 6. 2019 - 23:06)

Nemohu. Jinak co by ste říkali opravdu na nějaké to setkání? Si tu píšeme, já bych neměl problém se sejít, i když hodně lidí mě odsoudí za můj vzhled.

M (St, 5. 6. 2019 - 23:06)

A já musim chcát přecijen 4 piva mi dávaj už zabrat.

M (St, 5. 6. 2019 - 23:06)

Jedna věc vám lidi unikla Jakub pokavaď Jakub a Laguna není jeden člověk, spíše Laguna je jakubova bývalá nebo někdo z jeho okolí kdo vše ví, tak Jakub byl zrhzen svou první zkušeností i Myška popsala, že se Jakub udělal když jí viděl jen čůrat, nevim jak se tomu teď říká myslim že možná předčasná ejakulace? Bohužel místo toho aby Jakub se pokusil najít holku co mu z problému pomůže tak se obrátil špatným směrem. Taktéž např. Hittler měl nenávist vůči židům díky sifilisu kterým ho nakazila jedna prostitutka.

ikk. (St, 5. 6. 2019 - 23:06)

Ty vole , já zas nebudu klidně spát. Tyhle holky si zaslouží ochránit a já tam pojedu.Je to daleko ,ale pojedu tam o den dřív a zajistím si tam nocleh. Jestli je Laguna korektní, tak o nic nejde a vysvětlíme si to a Jakubovi vyčiním alespoň ústně co proto. Je to blbý,ale já mám Klárku a Mišku rád a mohl bych být jejich táta a těmhle čistým duším nikdo ubližovat nebude. Já na to Slovensko pojedu i kvůli tomu,co se stalo v mý rodině já jsem to tady už psal,ale nechci znovu. Kurva, vždyť skoro umřela, já nemůžu.

ikk. (St, 5. 6. 2019 - 23:06)

Ty vole , já zas nebudu klidně spát. Tyhle holky si zaslouží ochránit a já tam pojedu.Je to daleko ,ale pojedu tam o den dřív a zajistím si tam nocleh. Jestli je Laguna korektní, tak o nic nejde a vysvětlíme si to a Jakubovi vyčiním alespoň ústně co proto. Je to blbý,ale já mám Klárku a Mišku rád a mohl bych být jejich táta a těmhle čistým duším nikdo ubližovat nebude. Já na to Slovensko pojedu i kvůli tomu,co se stalo v mý rodině já jsem to tady už psal,ale nechci znovu. Kurva, vždyť skoro umřela, já nemůžu.

Host (St, 5. 6. 2019 - 23:06)

Laguna je ještě větší hajzl než Jakub. Ikk má chlapský čuch na neupřímnost a zradu. Laguna se zde jeví jako zachránce ale je to zrádce, je to muž a žádná Jana. Tady může být velká pomsta pokud Jakub někomu ublížil tak,že se ta dotyčná z toho nedostala. Jedu na Slovensko taky to 24. Mám to blíž - Kyjov, nelituju volna. Tohle jsem na Doktorce ještě nezažil.

ikk. (St, 5. 6. 2019 - 22:06)

Kurva tohle mně dostalo. Já tam opravdu musím jet.

pro Tony ikk. (St, 5. 6. 2019 - 22:06)

máš pravdu Klárka měla štěstí a já ji to ze srdce přeju, Míša byla a je naivní holka, co si to musela vyžrat do dna a snad se z toho už dostala. Taky mohla skončit hůř než jen posraná a odhozená. Libor je kluk, který si jen přijel do Mimoně ověřit, že Vilík nebo Vaclík nekecá a že se s Klárou seznámí a on se na ni vysral a Libor je pro mně maximální bourák, co udělal velký gesto. Klára je mladé kuře a Libor jde do rizika, že si ona může nakonec najít jinýho, to je moje zkušenost s ženskýma. Ale Klára měla obrovský štěst,í je to taky křehký kuře jen se podívej jak a co prožily s otcem a ta malá ségra bulí jen při pomyšlení ,že Klára bude bydlet přes ulici o pár domů dál. Tyhle holky jsou čistý a nikdo jim ubližovat nebude!

Tony (St, 5. 6. 2019 - 22:06)

Mně docvaklo teprve včera s čím si Miška a Klárka zahrály. Klárka měla více štěstí než rozumu, že tu na druhý pokus natrefila na aligátora.

M (St, 5. 6. 2019 - 22:06)

Rád bych předa zkušenosti co jsem v životě nabil, k čemu by mi bylo je mít jen pro sebe?
K Laguně, mám svou teorii a asi vim kdo si.
Tvá pomoc se dá ale aplikovat jen vůči Jakubovi.:

Klára (St, 5. 6. 2019 - 20:06)

Miško jsi moc hodná a vážím si tebe. Je mi smutno ale zvládnu to. Ségra je tady a dělá blbosti a tak to bude ok.Neboj se.

Miška (St, 5. 6. 2019 - 20:06)

Klárko já ti stejně ještě potřebuju napsat. Mám v sobě napětí a myslím na tebe aby sis to tolik nebrala a abys neplakala pro blbost druhých. Opravdu to nech plavat a buď v klidu. Mám tě moc ráda.

Laguna (St, 5. 6. 2019 - 19:06)

Pokud jsi zaznamenala,že jsem v průběhu vzkazu tě začala oslovovat mužským rodem, i to má svůj význam,neboť budeš moci bez výčitel nadále po setkání přijmout svou normální identitu.

Karolína (St, 5. 6. 2019 - 20:06)

24.6.souhlasím.vím co to pro mne znamená. Je to dlouhá cesta.

Miška (St, 5. 6. 2019 - 19:06)

Klárko myslela jsem na tebe celé odpoledne a opravdu si z toho nic nedělej. Ty musíš sama vědět,že máš čisté svědomí a kdo to tady četli tak to musí uznat taky. Kdyby se mi to stalo opačně tak bych se tím moc netrápila,přestože mne dostanou snadno jiný věci. Mám tě ráda a přeju ti to a ozvi se mi prosím než půjdeš spinkat, abych věděla, že jsi vpořádku a že se z toho neskládáš.

Klára (St, 5. 6. 2019 - 19:06)

Miško nerozhodilo mne to odpoledne ,ale spíše naštvalo až teď večer mi to dochází víc, ale neboj se, skládat se z toho nebudu a jestli si trochu pobulím, tak jen proto, že je mi to líto, protože opravdu nejdu za cennostmi, Liborovi jsem to volala a on to četl a řekl, ať to ignoruju, protože to on cítí srdcem a kdyby to tak necítil, nikdy by to neudělal a ať jsem v klidu. Ségra už ten včerejšek překonala a nyní jsme doma a byly jsme venku a koupaly jsme se . Žádný velký čůrání jsem neměla, Nikolka jednou ano na zahradě, ale taky jen trochu, ale vše bylo v pohodě. Byla tady bouřka a krásný mraky a to by se ti líbilo pro focení určitě. Tak se nestrachuj, budu spinkat vpohodě a žádný velký trauma z toho nemám. Jen je mi líto těch neuctivých a závistivých lidí. Tak zítra...

M (St, 5. 6. 2019 - 16:06)

Logicky, pokavaď to není pravda tak by Klárce mělo byt ukradeno názor x idiotů, myslí-li si to někdo např. o mě něco špatného je to pouze jen a jen jeho problém, já ho k životu nepotřebuju. Kdo zná nebo chce znát pravdu, tak mě pozná sám bez ovlivnění jinýma.

Hynek (St, 5. 6. 2019 - 16:06)

Tohle je hodně za hranicemi slušnosti. Mám obavy,že takto odrovnáte slušnou mladou holku a grázlové mají zelenou a jim vše prochází.

Ikk. (St, 5. 6. 2019 - 16:06)

Jo,hodně přes čáru, ale Klára to dá. Ser na ty závistivý buzeranty,ty sama víš,že máš dobré srdce a ostatní ať jdou do hajzlu. M. Má pravdu

Reklama

Přidat komentář