Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Miška (Čt, 30. 5. 2019 - 20:05)

Dostala jsem injekci,buu spat. Zctra nap isy

Klára (Čt, 30. 5. 2019 - 19:05)

Miško,prosím. Jsi vpořádku? Bojim se o tebe. Dej vědět.

ikk. (Čt, 30. 5. 2019 - 19:05)

Ten Jakub je debil ! I idiot pochopí, že když si jeho omluvu přečte Míša, bude znovu totálně v prdeli! Vypadni z týhle diskuze a už sem ani nepáchni! Hodně lidem se uleví. Ty vole chodím na Doktorku hodně let ,ale tohle je hustý vopruz. A jak jsem psal dostalo mne to taky proto, co se taky stalo mí dceři.
Jestli tady někdo psal, že to píše nějakej úchvatnej pisálek, tak to by musel být génius a v důchodu, aby na to měl čas, nebo nějakej zhrzenej spisovatel. Hovno, tohle je skutečnej naturální život se všemi důsledky a holky fandím vám a Míšo dej opravdu vědět. Když už já mám o tebe strach tak to je co říct.

Znalec (Čt, 30. 5. 2019 - 19:05)

Klídek prdne ti žilka a bude hotovo. Jeden takovej jako ty v našem okolí právě umřel. Hodně chlastal, furt na něco Píčoval. Furt se rozrušoval kvůli věcem se kterými stejně hovno udělá. A najednou bum! A je po něm. To je hned.

Hynek (Čt, 30. 5. 2019 - 18:05)

Jakube neškoď už. Klára to vystihla naprosto přesně a Tony také. Byť myšleno upřímně snad, stejně jen tím jitříš rány hlavně Míši. Můžeš tím způsobit další bolest. Prosím tě dej více rozvahy do svého jednání, když se už chceš v něčem ponaučit. Snad se Miška ozve. Je to velmi křehká bytost takže to také nemusela zvládnout a mohla skončit někde na pohotovosti . Ale budu optimista a věřím, že se třeba jen vybrečí a bude redy.

Klára (Čt, 30. 5. 2019 - 18:05)

Miško promiň,ale musela jsem si to ještě vyřídit s Jakubem. Taky tě pozdravuju a ozvi se. Opravdu není potřeba se trápit. Trochu se Jakuba zastanu, že to asi myslel tu omluvu upřímně, ale ve své hlouposti nedokázal odhadnout, že tím můžetobě způsobit více škody. Zkus se nad to trochu povznést, je to nyní tvůj život a neměl by být utrpením. Ozvi se, prosím, prosím.

Tony (Čt, 30. 5. 2019 - 17:05)

Jakube, Mišku chápu. Ty o 7 let starší než ona jsi nehorázně zneužil její mladické naivity. Ten úlet s kakáním by ti asi odpustila, jak jsem to tady četl, jenže ty ses na ní ze dne na den vykadil (jde o obrazné vyjádření) jak na placatej šutr a lhal jsi, že ti vše zatrhli tví rodiče. Ono jí v ten moment nedošlo, že kluk který za ní jezdí autem, už vůbec na rodičích závislý není.--------------------------------------------Jenom tu rozjitřuješ její vnitřní zranění, které jsi jí způsobil.-------------Tu jsi naprosto skončil, jak Miška tak Klárka tě za to budou těžce nenávidět a vůbec se jim nedivím.-------------------- Můžeš tak maximálně přijmout pomocnou ruku od té anonymní paní, která se ti ozvala. Je to na tobě, pokud s tím, co jsi tu rozjel nemíníš natvrdo skončit, tak už se tu vůbec neukazuj, kluku17. I pod tímto nickem jsi tu zase jinou oblboval. Oni nevědí o co jde ale já moc dobře vím o co jde. -------------Těžce jsi mě zklamal.--------------- Měl bys ještě dostat druhou šanci ke vzpamatování se. Já jsem pro to. Jenže neočekávej ani od Mišky ani od Klárky, že budou mít pochopení pro to, abys tu druhou šanci dostal.

Znalec (Čt, 30. 5. 2019 - 16:05)

Neverending story pokračuje :)

@ (Čt, 30. 5. 2019 - 16:05)

...ano, pane prezidente.

Jakub (Čt, 30. 5. 2019 - 16:05)

Chci se vám všem, kterým jsem ublížil svým chováním, omluvit. Miško prosím, přijmi moji omluvu a Klárko taky prosím o velkorysost. Včera jsem si uvědomil jak jsem mohl ranit jiné a toto je hlavně velkou vnitřní ránou pro mne. Promiňte mi. Je to definitivní lekce.

Klára (Čt, 30. 5. 2019 - 18:05)

Jakube, Ty jsi doopravdy ubohý hlupák! Ta tvá možná upřímná omluva u Mišky může způsobit naprostý opak a já se obávám, že už způsobila. Ikdybych já tvou sebereflexi přijala tak za tvoji tupost a hloupost bys potřeboval ještě znovu proplesknout.Tys tím udělal a způsobil Mišce opakovanou bolest a jak Toník napsal jen jsi rozjitřil tu ránu, co v sobě nesla po zkušenosti s tebou užntrošičkuzacelenou. Já přijímám tvou omluvu, protože cítím, že tě to někam posunulo správným směrem, ale jako člověka si tě za to, co jsi způsobil nyní znova nemohu nikdy vážit! Prober se už konečně! Tady ti jeden nebo dva lidi podávají pomocnou ruku, tak si toho važ a vyjdi jim vstříc. Já si nemyslím, že bys byl natolik špatnej a zlej, ale tuhle lekci potřebuješ jako sůl!

Tony (Čt, 30. 5. 2019 - 17:05)

Pokud je to vnitřní ranou pro tebe, tak se zase staneš tím, cos byl dříve? Už chápeš, proč jsem do tebe tehdy ryl a testoval tě pod nickem unomuno?

Miška (Čt, 30. 5. 2019 - 17:05)

Jakube, ty hajzle! Ani nevíš jakou jsi mi způsobil bolest! Kolik nocí jsem plakala a jak mi bylo? Nikdo mi nedal takové ponížení jako TY! Já nemůžu tvoji omluvu přijmout. Já nemůžu nic

Markéta (Čt, 30. 5. 2019 - 17:05)

Miško, já teď to čtu tady dnes skoro furt, tohle je sílný kafe. Jen se chci ujistit, jestli ti je dobře. Ten Jakub se neměl tady už vůbec ozývat. Jak napsal Tonda, jen mohl rozjitřit tvou bolest. Jen se prosím ozvi,že jsi OK. Klára mi zatím nebere telefon,ale pochopila jsem ,že je na zahradě a učí se a tak ho má třeba doma,ale ozve se ti určitě taky. Já bych na tvém místě nyní nemohla taky omluvu přijmout, bylo by to živé, ale vnímám ,že se v něm něco pohnulo. Snad to vnímám dobře. Miško,napiš. Nechci aby ses z toh o skládala, radši napiš, probereme to. Bojím se o tebe, že tě to srazilo na dno. Snad ne. Jsi silná.

Tony (Čt, 30. 5. 2019 - 15:05)

To není tak jednoduché. Já dle jeho reakcí s hrůzou trnu, že Jakub skutečně může být ten Jakub, kterého myslím a že se u něho rozjelo něco velice nepěkného. Tak je dobře, že mu byl utnut típec hned z počátku. Pokud je to on, tak opravdu potřebuje pomoc ale to nelze ani od Mišky ani od Klárky očekávat. Na ně může opravdu zapomenout.

Klára (Čt, 30. 5. 2019 - 15:05)

Miško pozdrav i tobě. Ve škole se to bude řešit zítra a má přijet někdo z inspekce. Mamča bude mít také vysvětlení a ségra taky. Tak jsem sama zvēdavá. Dnes bylo opět čůrání pod mostem, ale nemohla jsem se dovyčůrat a stále to šlo po velkým ještě malým pramínkem, ale mohlo to být tím, že přede mnou šel jiný kluk a tak jsem mohla být víc stažená. Vezmeme se ségrou králíčka a půjdeme na chvíli na zahradu. Musím se učit na blbý test zítra a tak si to vezmu s sebou pod strom. Posílám sluníčko.

Miška (Čt, 30. 5. 2019 - 14:05)

Ahoj Klárko. Pozdravuju z Dačic. Jak se s Nikolkou? Jsem zvědava na nové zprávy. Jakuba neřeším , je pro mne NULA. Ale všem děkuji za podporu a vážím si toho.

Tony (Čt, 30. 5. 2019 - 14:05)

Oslnils jsi Mišku, ale hlavně hodně zranil. Ty se hlavně srovnej, abys později nedělal ještě horší vylomeniny. Ono je hlavně pro tebe dobře, že to nakonec dopadlo takhle. Na Klárku můžeš tak jako tak zcela klidně úplně zapomenout. U tebe to asi klidně nebude ale taková je realita. U ní se už nechytneš nikdy, i kdyby ses stal znovu zlatým.

Jakub (Čt, 30. 5. 2019 - 13:05)

Jo, ale kromě toho kakání všechno ostatní opravdu chtěla společně. Že jsem ublížil přes Mišku Kláře mně bolí strašně. Měla mi dát přes držku ještě víc. Do prdele! Tohle ne.

Markéta (Čt, 30. 5. 2019 - 12:05)

Jakube. Uvědomuješ si, jak jsi Mišce ublížíl svým jednáním? Byl jsi její první kluk a asi to ona všechno chtěla,ale pak se to zlomilo a byla ponížená a zdrcená. Kolik týdnů plakala,zvracela a byla i ve stavu,kdy musela vyhledat rychlou pomoc, protože šla i do mdlob. Uvědomuješ si vůbec, co jsi v takové křehké holce zanechal za ránu v jejím nitru??? A jak jsi ublížil Klárce???

Reklama

Přidat komentář