Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Eliška (Pá, 31. 5. 2019 - 10:05)

Když jsem čurala včera za rohem tak kousek dál se objevil kluk a díval se na mně. Rychle jsem to stopla a oblíkla si prádlo,ale to jsem si pochcala kalhotky ,ono to zcela zastavit na dlouho nešlo a hned jsem musela znovu čůrat ten zbytek. Ale on už mezitím naštěstí zmizel.

ikk. (Pá, 31. 5. 2019 - 08:05)

Musel jsem kouknout už ráno. Míšo,super,dobrá zpráva. Ale ten styl psani ,to nejsi ty. Dáš to už a pohodu!

Miška (Pá, 31. 5. 2019 - 07:05)

Holky dobré ráno. Jestli jsem včera selhala a neozvala se tak se moc omlouvám, ale opravdu jsem neměla dobrý den a trochu jsem to asi nezvládla, protože jsem jen ležela a bulila a nemohla jsem jíst ,ani chodit, a ani si dojít na záchod. Maminka mne tam musela dovést jako neschopnou holku abych se mohla vyčurat a zpátky. Dostala jsem injekci na zklidnění a dnes jsem doma. Už trocu chodím a je to lepší a maminka dnes se mnou je doma. Spala jsem celou noc až do teď, čurala jsem ráno moc, ale ani jsem nevnímala, že tak hodně potřebuju,ale naštěstí jsem se nepočurala v posteli. Teď něco sním k snídani a budu odpočívat. Ještě jsem nečetla vše, ale jen od tebe a Markétky příspěvky a tak když na ostatní zareaguju přes den. Klárko tys pro mne plakala i v noci a já jsem z toho úplně vedle. Ty jsi tak hodná a upřímná holka,kterou mám za vše moc ráda a určitě o prázdninách přijedu za tebou.Moc děkuju za všechnu podporu všem, co jsou hodní, Děkuju,

Markéta (Pá, 31. 5. 2019 - 07:05)

Miško také já na tebe myslím jestli jsi dnes vpořádku, ozvi se. Děkuju a přeju lepší den!

Klára (Pá, 31. 5. 2019 - 07:05)

Miško, moc tě zdravím a myslím na tebe. Trochu jsem zaspala a tak teprv dám snídani a pojedu s mamčou,která mně tam hodí do školy.Usnula jse až kolem jedný.Mám tě moc ráda a prosím ,ozvi se, Víc písnu odpoledne

Majka (Čt, 30. 5. 2019 - 23:05)

Klárko jdi se vyspat. Míše pomohli nejbližší a ona se ti zítra ozve. Já vím, že ji máš moc ráda, ale nesmíš trpět tak moc. Četla jsem, že máš zítra náročnou školu a tak musíš být přece ok. Jdi spinkat. Miška bude a je určite vpořádku a spinká taky. Tak pusť všechny smutný myšlenky do nebíčka.

Klára (Čt, 30. 5. 2019 - 23:05)

Prosím moc Miško ozvi se mi zítra. Moc se o tebe bojím tráoím se za tebe, Děkuju.

Klára (Čt, 30. 5. 2019 - 23:05)

Nemohu spinkat ,ségra už spí a já tiše bulím a koukám z okna jižním směrem a tam někde daleko jsi ty a snad je ti dobře, Mám tě Miško moc ráda. A jsem pro tebe schopna udělat cokoliv ,abys šťastná byla taky.Tvoje Klárka

Anni (Čt, 30. 5. 2019 - 21:05)

Přijde mě to pořád stejný.Kyblík,blinkání a pořád dokola.Diskuze má téma o čůrání a řeší se sračky.A názory nějakých rádoby ochránců jsou jak po pořádné ráně do hlavy.vymetýno.

Tony (Čt, 30. 5. 2019 - 21:05)

Jenže, jak se s ním potkáš? Dávat tu na tomto serveru jakékoliv své osobní údaje, jako je email, je velice nebezpečné.

Host (Čt, 30. 5. 2019 - 21:05)

KLárko a Miško držím moc palce .Jsem z toho na panáka,ale nepiju. Tak to musím rozdýchat Kdybych nebyl chlap tak bych brečel jako malej kluk. V Jablonným mám příbuzný, jestli znáš Hájkovi.

Jakube (Čt, 30. 5. 2019 - 21:05)

moje pomoc pro tebe je stále otevřená. Čekám jen na tvé vyjádření a pokud dáš souhlas budeme moci začít .

Jakub (Pá, 31. 5. 2019 - 09:05)

Dobře, přijímám. A co mám udělat? Nechci řešit otce ani první zklamání v lásce. Chci aby mi odpustili ty ,které jsem zklamal nebo urazil. Nevim jak to udělat. Jsem na uplným dně.

Tony (Pá, 31. 5. 2019 - 11:05)

Já ti tu druhou šanci přeju, protože jsi pro mě před pěti lety opravdu hodně znamenal. Byl jsem totiž z určitých lidí z rakouského netdoktora, kam též píšu, tehdy pomalu na kraji psychického zhroucení a mnohdy v těžkých depresích a pokaždé, když jsi sem napsal příspěvek a já ho přečetl, tak ze mě ta deprese spadla a den se mi rozjasnil. To ti nikdy nezapomenu. Jenom jsem se teď zhrozil z toho, co jsi poslední dobou začal provádět, jak moc ses změnil a to ke zlému. S tím musíš nadobro přestat. To zlo, co jsi napáchal, už ale nevymažeš. Snad ti ta paní pomůže.

Klára (Čt, 30. 5. 2019 - 21:05)

Tondo to je šílený. Půjdu si lehnout, mamča mne podpořila, abych to nechala přes noc volně a jestli ji pomohl lékař a dal injekci na uklidnění tak to snad bude vpořádku,modlím se za ní ikdyž to moc neumím ale dávám tam velkou myšlenku a touhu kamarádské holčičí lásky. Nikolka si vzala molitan a že prý mne bude dnes na oplátku hlídat a bude spat u mně u postýlky. Dnes to beru a asi se k ní hodně přitulím a nebudu se stydět za to, jestli ještě budu plakat pro Mišku.Ségra taky bulila,když se to dověděla. Ještě mi přinesla kyblík k posteli ,ale hned jsem ji s tím vyhodila, protože mně je dnes špatně hlavně psychicky a ne v bříšku ikdyž trochu jo, protože jsem z toho dostala holčičí dny o 4 dny dříve.

Martina (Čt, 30. 5. 2019 - 20:05)

Čtu tyhle příspěvky a chci říct, že se nestačím divit. Ale promiňte Miška je prase, že se posrala na rande. Já kdybych byla Jakubem, a holka by se mi posrala a zechcala vjednom na rande tak už jí asi taky nechci vidět.

KLára (Čt, 30. 5. 2019 - 20:05)

Nevím jestli jsi tak hloupá nebo jen neinformovaná. Pokud jsi to četla, tak víš asi ,co se Mišce stalo a jak. Pokud ne , tak si to laskavě přečti a pak dělej závěry! Ono to bylo totiž zcela jinak!

Klára (Čt, 30. 5. 2019 - 20:05)

Mně je z toho špatně snad nejvíc. Miška nevím co s ní je ,možná se sesypala a doktor ji dal injekci na uklidnění a bude spát. Já ji mám strašně ráda , já budu čekat celou noc na zprávu a nechám si zapnutí PC, snad je vpořádku a nestalo se ji nic horšího. Jen bulím a séga taky to už ví .Zítra máme těžkou písemku, no nevím jak se vklidu vyspím. Já jsem taky hodně citlivá,víš. My jsme měly zlýho tátu a já jsem Nikolku zachránila a on by ji snad zabil. Tohle mně hodně rozhodilo. Libor je pro mne velkou oporou,ale není se mnou teď,ale ví co se děje

Tony (Čt, 30. 5. 2019 - 20:05)

Teď se Jakuba trochu zastanu. On je na hraně. Motá se mezi svou arogancí, která v něm bujela už tehdy, a mezi tím, že něco udělal špatně. Na toto vlákno by ale už vůbec chodit neměl. Měl by se dát do pořádku jinde, pokud to, co tu napsal myslí vážně.

Je mi z toho též velice špatně, protože vše nasvědčuje tomu, že je to opravdu ten Jakub, kterého myslím.

Klára (Čt, 30. 5. 2019 - 20:05)

Podívej ty kreténe, co jsi udělal! Já nevím,co se stalo ,ale cítím,že to je blbý.
Miška si tohle opravdu nezasloužila !

Reklama

Přidat komentář