Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Miška (St, 29. 5. 2019 - 19:05)

Tondo, já to neposoudím jaký je ten správný nebo nesprávný Jakub, ale tohle byl hajzl , ať už to byl ten tvůj nebo jiný ale ze mně spadla velká tíha a bolest a marnost a vznikla naopak naděje, že si snad už nedovolí dál tyto praktiky realizovat na jiné holky. Klárko stále to v sobě vstřebávám a jsem moc šťastná! A taky dne s nebudu psát o čurání,ale chci si to užívat jako satisfakci.

Ikk. (St, 29. 5. 2019 - 16:05)

A bylo dnes holky nějaký čůrání?

Miška (St, 29. 5. 2019 - 16:05)

Ok,těším se!

Klára (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

Miško máme ve škole akci. Ozvu se vic navečer. Pa

Miška (St, 29. 5. 2019 - 14:05)

Ani nebulím. To jsem myslela jak se to stalo v tom Telči. Ale já o tom nechci už psát. Je to živý.

Eva (St, 29. 5. 2019 - 15:05)

Ok,to jsem ráda.

Miško (St, 29. 5. 2019 - 14:05)

Tys to nedopsala.co se děje? Pláčeš?

Miška (St, 29. 5. 2019 - 13:05)

Ahoj Klárko,tak jak to Nikolka zvládla ve škole? Máš nové informace? A k tomu grázlovi,ani mi o něm nemluv Tondo,byl to můj první kluk a já byla zvědavá a naivní. Tak si to zasloužím trpět kvůli němu. Já ho nechci ani vidět. Když se to stalo

Tony (St, 29. 5. 2019 - 13:05)

Už tehdy před lety se tu za Jakuba jeden vydával, pravý Jakub tehdy napsal: "Jakubovi" - já jsem nevěděl, že v Bohnicích mají wifinu, která je přístupná i pro pacienty.

Tony (St, 29. 5. 2019 - 11:05)

oprava: jinak

@ (St, 29. 5. 2019 - 08:05)

To bolí

Host (St, 29. 5. 2019 - 07:05)

Tak na to jsem zvědav i já

Miška (St, 29. 5. 2019 - 06:05)

Jakube, jdi do prdele, jestli nemůžeš jinak, ta se nemontuj do slušných holek a jdi se léčit !
Klárko promiň, musela jsem si tomu dementovi ulevit. Jinak bych tu omluvu taky od Dominiky vzala,ale stejně bych to dotáhla do konce a i ten doktor to asi musí dořešit. Spíše mamika dceři domluvila,aby se šla omluvit, no taky čekám, co se z toho ukáže. Klárko moc jsem na vás všechny myslela a přesto vše mějte pohodový den a dej mi vědět. Pa

Klára (St, 29. 5. 2019 - 06:05)

Ahoj Miško. Pozdravuji z Mimoně.Věci večer dostaly zajímavý spád.Hned jak jsme si přestaly psát přišla maminka s Dominikou. Zazvonily a Dominika plakala a přišla se omluvit za vše,co způsobila a přinesla Nikolce plyšáka a kytici růží. Ségra už byla v postýlce ,ale přijala to a pak ještě mamča s ní chvíli mluvila venku. Je to hezký od ní, ale asi se možná taky bojí, co dnes bude ve škole. Nechám to na překvapení, ale stejně bych to řešila. Nikolka měla klidnou noc ,ani jsme nebyly čůrat v noci, asi jak byla vyblinkaná a bez tekutin, tak nemusela, až ráno jsme byly.Tak jsem zvědavá jak to ve škole dopadne. Je jí dobře, tak do školy půjde.Libor to jistí a ještě včera psal, že bude-li třeba opravdu si na ni počká a domluví ji,aby tohle nedělala. No dám ti vědět. Tak vidíš,občas život není jen pohoda, a co nám oběma mám povídat...

Jakub (St, 29. 5. 2019 - 05:05)

Omlouvám se všem,ale nemohu jinak.

Míla (St, 29. 5. 2019 - 13:05)

Jakube, nebo ty co se za něj vydáváš. Spláchni už se s těma svýma sračkama do hajzlu.

Tony (St, 29. 5. 2019 - 11:05)

Miška má pravdu. Pokud nemůžeš jinam, tak patříš do ústavu, dřív než spácháš ještě něco horšího.

Tony (Út, 28. 5. 2019 - 22:05)

O Klárce vůbec nepochybuju, jenže měla víc štěstí než rozumu, že narazila zrovna na Libora, i když až na druhý pokus. Ale mohla též dopadnout mnohem hůře než Miška, a mohla být tam, kde leží první Ťufík.------------------------------------

Pro takto mladé holky platí to samé, co je napsáno v jistých osvětových stránkách pro mladé kluky.--------------------------https://www.strankyprokluky.cz/nenech-si-ublizovat/pocitacova-kriminalita/---------------------------------------------------
Klárko a Miško, nezlobte se na mě na dědu, když vám to takto připomínám. Ale jako mladý kluk jsem znal osobně první oběť Děčínského škrtiče, který takto zaškrtil čtyři holky. Tehdy za to dostal trest smrti, ten už ale dnes není.

Jakub (Út, 28. 5. 2019 - 22:05)

No jak myslíš Tony. Já si to užívám a užívat budu dál. Takových holek ke spousta,co na to naletěj. Jo minulost je pryč, taky jsemměl ideály,ale teď je to o tom,co urveš, třeba zítra...

Tony (Út, 28. 5. 2019 - 23:05)

Pokud jsi to ty, tak jsi mne opravdu velice zklamal. A co tvá matka, která se kvůli tobě a tvé sestře zapírala v mnohém. Vím o co jde, mé dětství bylo od mých deseti let nevlastním fotrem zničeno. A co tvá teta, která měla jenom dceru, a udělala to stejné, jako tvá matka. Jak tvá matka, tak tvá teta si kvůli vám dětem už jiného chlapa do života nepustily, když od nich ti původní chlapi zdrhli a zůstaly radši samoživitelkami. --------------To ses tak potatil po svém nehorázném fotrovi?-----------------------------------

Nebo jsi zcela jiný "Jakub", který tomu původnímu, který už jsem dávno nechodí, pouze ukradl příběh. Nevím, která z těch dvou variant je pravdivá, ale kdyby byla pravdivá tak druhá, tak bych byl šťastný.

Vše nasvědčuje, že jsi ten původní Jakub, který takto nehorázně zxindlovatěl, jenže v těch indiciích je pár trhlinek, kdy se utěšuju, že jsi jako podvodník něčeho zneužil. Ani Klárka ani Miška samozřejmě nemohou vědět, o čem tu píšu, protože se jedná o pět let starou historii.

Reklama

Přidat komentář