Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 28. 5. 2019 - 19:05)

Já se takhle opil na svatbě a bylo mi dvanáct. Pil jsem jen víno a pak taky džus s vodkou . Poblil jsem se jako hrom a udělal jsem rodičům velkou ostudu.

Miška (Út, 28. 5. 2019 - 19:05)

Jsi skvělá holka. Takovou ségru bych si přála ,ale nemám. Jsem sama. Moc ti to přeju. Dobrou.

Klára (Út, 28. 5. 2019 - 19:05)

Díky moc. Ségra už je v postýlce. Budu ji hladit, a chce se tulit, chci být s ní. Miluju ji jako nikoho na světě a nedám ji. Pa

Máma (Út, 28. 5. 2019 - 19:05)

sleduji tě tady na diskusi již déle Klárko, myslím si ,že budeš skvělá máma ,ale hlavně jsi skvělý člověk s maximálním cítěním a empatií. Liborovi závidím a jsi vzorem pro ostatní, přestože jsi to dříve neměla vůbec snadné.

Miška (Út, 28. 5. 2019 - 19:05)

Ok,jistě. Buď u ní vpohodě. Třeba usnete spolu obě dřív a třeba budete vzhůru obě brzy k ránu, třeba jen na čurání a pak už neusnete. Myslím na vás a moje nabídka na návštěvy k nám najih taky stále platí!

Klára (Út, 28. 5. 2019 - 19:05)

Nikolka se probudila až kolem půl sedmý, nechaly jsem ji s mamčou spát. Naštěstí už nezvracela, je ale hodně ospalá ,ale dala si trochu večeře. Měly jsme kuře s rýží a tak něco snědla a vypila černý čaj. Byla jsem s ní společně čůrat na záchodě , průjem nemá ,nekakala, ale čůrala normálně a tak to snad bude dobrý. Je hodně unavená a teď jestě je v kuchyni u mamči, ale jak si půjde k sobě lehnout, budu u ní. Myslím, že asi znovu usne a tak budu potichu s ní a jestli to tak bude, tak nebudu se chrout a ti písnu spíše až zítra. Snad nebude vzhůru ve tři ráno a pak se chrout ona nebo mne budit, když toho tolik naspala teď. Hlavně ,aby ji bříško vzalo večeři, byla celkem opravdu dietní. Kyblík pro případ je tady u postele pro ní v pohotovosti. Volala jsem i Markétě, co se stalo a ta by jednala stejně jako moje mamča. Tak hezký zbytek večera Miško a díky za spoluúčast. Víš že te mám moc ráda a to pozvání na chaloupku o prázdninách na sever stále platí a budu velmi ráda, když přijedeš! Klidně i na víc dní. Mamča o tobě ví a ráda tě pozná taky.

Znalec (Út, 28. 5. 2019 - 19:05)

Nežerte to tu tolik.

Miška (Út, 28. 5. 2019 - 18:05)

Klárko jak je Nikolce? Myslím na vás a není mi to vůbec lhostejné.

Karolína (Út, 28. 5. 2019 - 18:05)

Nepíšu sem, ale čtu vás kontinuálně už několik měsíců a velmi mne oslovujete, ale tohle je hrozný. Holky držím palce ať se Nikola z toho dostane. Já mám kluka a dceru 10a 12 let a tohle se mne velmi dotýká. Za sebe bych udělala ve škole velký zle a musely by být vyvozeny zásadní následky. Máte u mne velký obdiv. Karolína ze Smržovky.

Host (Út, 28. 5. 2019 - 17:05)

ona se vyspí

ikk. (Út, 28. 5. 2019 - 17:05)

Kolik že je tvý ségře roků? Po jednom panáku nemůže být takhle zdekovaná. Ale jestli se to stalo, tak to je velkej vopruz a ředitel školy by měl skončit, když nemá na to, aby se v jeho škole takový prasárny neděly.

Miška (Út, 28. 5. 2019 - 17:05)

pokud vím,tak Klára psala, že Nikolce bude letos 11, takže ještě je desetiletá. A navíc nevíme, kolik ji toho do nápoje nalila, desetiletou holku by asi i panák rozložil a asi by jí bylo hlavně špatně si myslím

ikk. (Út, 28. 5. 2019 - 17:05)

Jo, to by rozložil. Díky

Hynek (Út, 28. 5. 2019 - 17:05)

Toto je na potrestání nejen ty holky, ale hlavně učitelky. Jak to, že někdo dopustil, že nezletilá má ve škole tvrdý alkohol a šikanuje ostatní tím, že jim ho nutí vypít v nápoji? Klárko a maminko, tohle nenechte jen tak. Mimoň je malý město,ale myslím si, že drtivá většina rodičů ostatních dětí bude stát za vámi. A ředitelku bych odvolal jako první. Nikolku nechte vyspat a pitný režim. Hlavně že se pořádně vyzvracela, aby se alkohol nedostal více do těla. Jenže jak jsem se díval na časy ,stejně to měla vtěle minimálně 2 hodiny, takže nic moc.

Miška (Út, 28. 5. 2019 - 16:05)

Super!

Klára (Út, 28. 5. 2019 - 16:05)

Mamča to řeší i s rodiči tý holky, Dominika se jmenuje. Tak to bych udělala pro své děti taky tak. Mamča je úžasná!!!

Klára (Út, 28. 5. 2019 - 16:05)

Jsi moc hodná. Už je jí líp, ale leží a jen by spala. Znovu ji to nutilo zvracet, ale šlo jen málo, spíše je to hlavou, jestli se jí motá trochu. Spinká, tak ji nechám a vzbudím ji až na večeři, tedy jestli něco bude schopna sníst a udržet to v bříšku.Kyblík bude pohotovostní u ní a dnes budu jednoznačně do rána u ní i já a nenechám ji od nikoho takto ubližovat. A zítra bude ve škole dusno! Mám ji moc ráda a teď trpím za ni. Ozvu se ti ale spíše až po večeři, ale děkuji za přízeň.

Miška (Út, 28. 5. 2019 - 16:05)

Já jsem kámošku odvolala, jen čekám na tvůj mail. To je teda síla. Dej ji hodně napít studený vody. Musí hodně pít. Držím palečky. Taky radši všechny na rukou i nohou!

Klára (Út, 28. 5. 2019 - 16:05)

Tys to trefila a mně by to vůbec nanapadlo! Ještě blinkala do kyblíku a bylo ji neskutečně zle, protože ji to nutilo stále, ale nebylo už asi nic v bříšku. Pak přiznala, že jedna starší holka ji při obědě něco nalila do pomerančovýho džusu a prý ať to vypije. Ona se zdráhala a vypila to a prý to byla vodka. No, tahleholka toho má ve škole na svědomí víc takových vtípků a tak už mamča to řeší a zítra půjde do školy. Nikola se to bála říct a já jsem to nepoznala,ale hlavně by mně to ani nenapadlo .Doktor to ví, vzal ji krev,protože se tím prokáže ten alkohol a holka nemůže nic zapřít.
Já jsem z toho hotová, volala jsem Liborovi a ten by si ji taky podal a možná, že to udělá a domluví ji- tedy nemyslím ručně,ale přesto asi důrazně. niki je znuvu zl- Napíšu

Miška (Út, 28. 5. 2019 - 15:05)

Jo dobrý,ať se na ni podívá. Napadlo mne,jestli ji někdo ve škole něco nedal blinkacího do jídla,nebo slepák. Protože je usínací. Hele a nepila nějaký alkohol? To by mohlo být. Napiš.

Reklama

Přidat komentář