Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Jana (St, 22. 5. 2019 - 16:05)

Doma jsme nacali flašku vína a pokračovali v debatě. Když jsme dopijeli třetí už jsme se dohadovali o tom jak to udělat abych mohla být někdy u toho. Nakonec jsme to vymysleli ještě na ten večer. Honza byl zrovna pryč a když se vrátil řekla mu Lucka ze jsem odešla k sousedce. Já zatím byla schovaná v chodbě za závěsem. Lucka se ho hned zeptala jestli už by se chtěl konečně vycakat . Řekl ze ano , ze ho cely den strašně bolí koule. Lucka se zasmala a řekla mu at se v pokoji svlekne do naha a přijde po kolenou do kuchyně. Neprotestoval a udělal to. Dveře do kuchyně zůstali otevřené a tak jsem vše slyšela i viděla. Priplazil se po kolenou a pták mu pěkně trcel. Lucka ho několikrát obešla a pak se přísně zeptala co chce. Sklonil hlavu a řekl ze vyhonit. No to se snad říká jinak ne !? Má Paní váš otrok prosí o dovolení si vyhonit čuráka. Lucka ho placla pres zaluda a zarvala. Tomuhle říkas curak ? Nemá to ani patnáct centimetrů a tenký je to jako prst ! Promiňte Paní. Smim si prosím vyhonit svého nadrzeneho malého a tenkého chcipaka ? Dobře začni si ho honit ! Honza vzal svého ptáka do ruky a začal si přetahovat kuzicku pres zaluda . Když to na něj šlo řekla aby přestal. Skoro brecel ale poslechl. Drzel se pod zaludem z ptáka mu kapalo a cely se trasl. Prosim , prosím už to nevydrzim zadonil Honza . Kdyby te tak viděla máma jaký seš nadržený ubohý hovado. Ta by mi to urcitě dovolila řekl už plačtivě Honza. Jo ?! Mysliš ty dobytku nadrzenej. Tak si představ ze tu je , pěkně si ho hoň a popros ji o dovolení se vycakat. Honza si znovu začal přetahovat kuzicku pres zaluda a tentokrát mnohem rychleji. Nic neslysim hajzle ! Chceš jít zase spát s tvrdým pindourem !? Ne , prosím to už ne. Ještě zrychlil a začal prosit. Maminko moje moc te prosím dovol mi vysemenit. Začal funet , zavřel oči a bylo jasné ze za par vteřin se udělá a už ho nikdo a nic nezastaví. A to byla má chvíle. Vyšla jsem z poza závěsu došla az do kuchyně a křikla . Tak cákej ty prasáku ! Strašně se lekl a snažil se svého ptáka schovat. Jednou rukou držel koule a druhou mel na žaludu. Semeno mu prostřikovalo a vytékalo mezi prsty. Bylo toho tolik ze neměl šanci to pochytat. Byli jsme obě opilé a řechtali jsme se jak koně. Honza klecel na zemi se slzami v očích a z rukou a pindoura mu stekala mrdina na podlahu. Na něco si zapomněl ! Krikla Lucka. Děkuji má Paní. Řekl Honza a provinile se usmal. Me nedekuj já ti stříkat nedovolila ! Otočil se ke mě sklopil oči ještě jednou přetáhl kuzicku pres zaluda vymackal zbytek semene a řekl " děkuji mami" . Nechali jsme ho tam být aby to uklidil a odešli.

pavel (Čt, 23. 5. 2019 - 03:05)

To je dost krutý .

Eva (Čt, 23. 5. 2019 - 08:05)

V čem ti to přijde krutý ?

Honislav Pták (Po, 20. 5. 2019 - 22:05)

Mě nejvíc vzrušuje, když mi syn honí péro a když pak svou mrdku slízávám z jeho obličeje. To je lepší než mrdání se starou.

luci (Út, 21. 5. 2019 - 09:05)

Kolik bylo synovi let když jsi ho poprvé přiměl k tomu aby ti ho vyhonil ?

Honislav Pták (Út, 21. 5. 2019 - 13:05)

Zhruba 13 let.

Bobrik (Po, 20. 5. 2019 - 23:05)

Buď si děláš srandu a nebo si hovado.

Steve (Út, 21. 5. 2019 - 14:05)

Asi puberta, nebo chce být tady moc zajímavý.

Tony (Út, 21. 5. 2019 - 14:05)

Já jenom nevím, kdo ze zdejších pisatelů je pouze andersen a kdo z nich je skutečný úchyl.

Honislav Pták (Út, 21. 5. 2019 - 09:05)

Proč bych si dělal srandu, to se snad dělá běžně, ne?

Honza (Po, 20. 5. 2019 - 14:05)

Vzrušuje mě když slyším svého syna čůrat.

Radek (Ne, 19. 5. 2019 - 05:05)

Tvl,to tu je samý pohádkář. Je zábavné číst, jak si pohádkáři ty své pohádky mezi sebou žerou.

Pepa (St, 15. 5. 2019 - 11:05)

Taky mám zkušenost s kopřivama. Když mi bylo 14 byl jsem u babičky na prázdninách. Byl jsem venku a viděl jak sestřenice s kamarády kouří. Šel jsem to žalovat. Dostali jen vyhubovano. Druhy den si na me počkala cela parta u rybníka. Tři kluci, sestřenice a její kamarádka. Chytili mě stáhli plavky a kluci me nahého drželi za nohy a za ruce na zemi. Holky me šlehaly koprivama. Nejdříve pres zadek a když už jsem mel prdel v jednom ohni tak mě otočili. Dostal jsem pres břicho , prsa , ptáka i koule. Pak mě pustili a já běžel nahý s brekem domů. Na dvoře jsem potkal babičku a vše ji řekl. Vzala me do kuchyně a že musíme ty pupínky trochu namazat. Stál jsem rozkroceny v kuchyni a nechal se mazat. Když mi natirala zadek začal mi tvrdnout pindour. Styděl jsem se a zakryl ho rukama. Jen se usmala podala mi krém a řekla ať si pindika natřu sám. Párkrát jsem si po něm přejel a když jsem roztiral mast po žaludu tak jsem se udělal. Snažil jsem se to pochytat do rukou ale bylo toho moc. Babička se jen usmala a řekla ze je to v pořádku a ze to uklidí.

Bobřik (Út, 14. 5. 2019 - 06:05)

Tak si to užij co vnitřek máš tam aspoň roberta nebo si vystačiš sama ty puchýřky na tvé kundičce bych chtěl vidět .Sem zvědavý jestli takovou techniků používá více žen možna i muži poklepat si bobra a za půl hoďky do kundičky možna by to bylo zajímavé?

Danča (Út, 14. 5. 2019 - 08:05)

S kundičkou začínám opatrně. Nejdříve přikládám velké listy kopřiv spíše okolo v rozkroku a až poté přecházím na pysky. Potom už můžu jít hlouběji (práh bolesti je již posunut) a nakonec přichází na řadu postěvák. Ve finále pysky a hlavně poštěváček šíleně napuchnou. Vůbec to, co mám mezi nohama, málem nepoznávám. Udělat si dobře však můžu až tak druhý den, kdy odezní svědění. Když je člověk nadržený, tak lépe ta muka snáší. Jelikož jsme se synem sami, tak k onanii mám jenom svůj prstíček.

Bobřik (St, 15. 5. 2019 - 00:05)

Dančo máš to skratka vymakane i Láďa hruška by koukal, jak si na to přišla. Dnes asi ve 4 odpoledne jsem pasr krát proplesknul bobra kopřivou a zajímavé jak píšeš puchýřky pálení ještě teď to cítím.

Danča (So, 18. 5. 2019 - 08:05)

Teď se zas trápím kopřivama. Úplně jsem si zmučila zadek a boky. Těch pupínků! Jeden vedle druhého. Dosti to pálí. Za chvíli udělám kolínka, hlavně z vnitřní a zadní strany. To bude pálení skoro k nesnesení. Pak možná ještě propletu kopřivama prsty na nohou a pořádně potrápím i kotníky, anebo začnu poslední dějství. Začne mučení v rozkroku. Už teď se tam musím pořád utírat.

No (Po, 20. 5. 2019 - 23:05)

tak to máš dobrý na revma, vole

(Po, 13. 5. 2019 - 12:05)

Mě by vzrusovalo pozorovat mamku při líbání nebo při prcani.

Dan (Po, 13. 5. 2019 - 12:05)

Nejsi jedinej

Reklama

Přidat komentář