Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Honislav Pták (Út, 21. 5. 2019 - 13:05)

Zhruba 13 let.

Bobrik (Po, 20. 5. 2019 - 23:05)

Buď si děláš srandu a nebo si hovado.

Steve (Út, 21. 5. 2019 - 14:05)

Asi puberta, nebo chce být tady moc zajímavý.

Tony (Út, 21. 5. 2019 - 14:05)

Já jenom nevím, kdo ze zdejších pisatelů je pouze andersen a kdo z nich je skutečný úchyl.

Honislav Pták (Út, 21. 5. 2019 - 09:05)

Proč bych si dělal srandu, to se snad dělá běžně, ne?

Honza (Po, 20. 5. 2019 - 14:05)

Vzrušuje mě když slyším svého syna čůrat.

Radek (Ne, 19. 5. 2019 - 05:05)

Tvl,to tu je samý pohádkář. Je zábavné číst, jak si pohádkáři ty své pohádky mezi sebou žerou.

Pepa (St, 15. 5. 2019 - 11:05)

Taky mám zkušenost s kopřivama. Když mi bylo 14 byl jsem u babičky na prázdninách. Byl jsem venku a viděl jak sestřenice s kamarády kouří. Šel jsem to žalovat. Dostali jen vyhubovano. Druhy den si na me počkala cela parta u rybníka. Tři kluci, sestřenice a její kamarádka. Chytili mě stáhli plavky a kluci me nahého drželi za nohy a za ruce na zemi. Holky me šlehaly koprivama. Nejdříve pres zadek a když už jsem mel prdel v jednom ohni tak mě otočili. Dostal jsem pres břicho , prsa , ptáka i koule. Pak mě pustili a já běžel nahý s brekem domů. Na dvoře jsem potkal babičku a vše ji řekl. Vzala me do kuchyně a že musíme ty pupínky trochu namazat. Stál jsem rozkroceny v kuchyni a nechal se mazat. Když mi natirala zadek začal mi tvrdnout pindour. Styděl jsem se a zakryl ho rukama. Jen se usmala podala mi krém a řekla ať si pindika natřu sám. Párkrát jsem si po něm přejel a když jsem roztiral mast po žaludu tak jsem se udělal. Snažil jsem se to pochytat do rukou ale bylo toho moc. Babička se jen usmala a řekla ze je to v pořádku a ze to uklidí.

Bobřik (Út, 14. 5. 2019 - 06:05)

Tak si to užij co vnitřek máš tam aspoň roberta nebo si vystačiš sama ty puchýřky na tvé kundičce bych chtěl vidět .Sem zvědavý jestli takovou techniků používá více žen možna i muži poklepat si bobra a za půl hoďky do kundičky možna by to bylo zajímavé?

Danča (Út, 14. 5. 2019 - 08:05)

S kundičkou začínám opatrně. Nejdříve přikládám velké listy kopřiv spíše okolo v rozkroku a až poté přecházím na pysky. Potom už můžu jít hlouběji (práh bolesti je již posunut) a nakonec přichází na řadu postěvák. Ve finále pysky a hlavně poštěváček šíleně napuchnou. Vůbec to, co mám mezi nohama, málem nepoznávám. Udělat si dobře však můžu až tak druhý den, kdy odezní svědění. Když je člověk nadržený, tak lépe ta muka snáší. Jelikož jsme se synem sami, tak k onanii mám jenom svůj prstíček.

Bobřik (St, 15. 5. 2019 - 00:05)

Dančo máš to skratka vymakane i Láďa hruška by koukal, jak si na to přišla. Dnes asi ve 4 odpoledne jsem pasr krát proplesknul bobra kopřivou a zajímavé jak píšeš puchýřky pálení ještě teď to cítím.

Danča (So, 18. 5. 2019 - 08:05)

Teď se zas trápím kopřivama. Úplně jsem si zmučila zadek a boky. Těch pupínků! Jeden vedle druhého. Dosti to pálí. Za chvíli udělám kolínka, hlavně z vnitřní a zadní strany. To bude pálení skoro k nesnesení. Pak možná ještě propletu kopřivama prsty na nohou a pořádně potrápím i kotníky, anebo začnu poslední dějství. Začne mučení v rozkroku. Už teď se tam musím pořád utírat.

No (Po, 20. 5. 2019 - 23:05)

tak to máš dobrý na revma, vole

(Po, 13. 5. 2019 - 12:05)

Mě by vzrusovalo pozorovat mamku při líbání nebo při prcani.

Dan (Po, 13. 5. 2019 - 12:05)

Nejsi jedinej

S kým (Po, 13. 5. 2019 - 15:05)

S kým bys ji třeba rád viděl v posteli? :D

David (Po, 13. 5. 2019 - 10:05)

Kdyby tusil jakou ti tim dela radost , ve 13 ty vystriky nejsou jeste to pravy ja v puberte vzdycky peclive vsechno utrel ale v dospelosti nebo proste kolem 20 let veku sem se proste vystrikal a nic po sobe neuklizel bylo mi jedno ze to matka uvidi , dost mi otrnulo kdyz sme zili spolu sami byla taky mlada necelejch 40 , uz s ni davno neziju a tezko se dozvim jak to tenkrat brala :)

Katka (Út, 14. 5. 2019 - 05:05)

Nevím, ale mě se jeho orgasmy, na to, že je mu 13, zdají již intenzivní. Onanuje sice velice tiše, avšak když to na něho přichází začne se nejdříve trochu pohybovat, roztáhne víc nohy a zrychlí se mu dech. Při výronu potom několikrát dosti vydechne a trvá mu i dvě minuty, než se zase uklidní. Řekla bych, že to už je klasický, plnohodnotný orgasmus. Pokojíček má udělán z části místnosti krytý jen těžkými závěsy a myslím si, že proto to dělá opatrněji. Netuší, že jsem si našla ve spoji závěsů místečko, kde na něj krásně vidím. Je to něco šíleně krásného a úplně mi ta jeho onanie změnila život.

Marie (Po, 6. 6. 2022 - 22:06)

Taky mi syn změnil život.Nevím proč by matku nemohl vzrušit vlastní syn.I spojení s vlastním synem může být pro mattku silným zážitkem, vím o čem mluvím.Tak výkonného ptáka, jakého měl můj kluk ve čtrnácti jsem jindy nezažila, tak nemám ráda moralizování.

Katka (Pá, 15. 7. 2022 - 23:07)

Ahoj Mária ako to začalo synom a ešte pokračuje

Reklama

Přidat komentář