Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Katka (So, 11. 5. 2019 - 03:05)

Já mám o synově sexuálním životě dokonalý přehled. Máme malý byt a jeho "pokojíček" je vlastně část ložnice, oddělený závěsem. A tak snad každý večer a hlavně ráno jej škvírkou sleduju jak si to dělá. Ve svých necelých třinácti má onanii dokonale propracovanou. Už zná i sexuální dráždění, to zn. že si to dělá dlouho, než dojde k orgasmu. Sice většinou onanuje pod peřinou, ale i tak to stojí za to. Taky si to dělá jen prstíkem. Jsem z jeho uspokojování úplně hotová.

Aktiv (St, 8. 5. 2019 - 19:05)

Na intimním vztahu matky a syna, pokud je naprosto dobrovolný a nenásilný, není nic špatné. Moje máma byla předmětem mých sexuálních představ už někdy od mých 13-14 let. Miloval jsem její kalhotky a punčochy. Asi to věděla, protože občas jsem se neuhlídal a při onanii se vystříkal třeba do těch punčoch, kterýma jsem si to dělal. Taky mne moc vzrušovalo si oblíct její punčochy, vlízt si do její postele a takto onanovat. A jednou se stalo, že mne takto nachytala. Odpoledne, když jsem přišel ze školy, jsem šel do její ložnice onanovat. Nachytala mne v její posteli, nahatýho, jen v jejich punčochách a ještě jsem měl na sobě takové její saténové kombiné. Zrovna přišla domů, když jsem se udělal a nešlo to zastavit. Normálně mne seřvala a hlavně seřezala, že jsem měl modráky. Byla úplně nepříčetná. Utekl jsem do svýho pokoje a dokud mne nezavolala na večeři jsem nevylezl. Už byla v klidu a normálně se mne začala vyptávat co to mělo znamenat. Nebyl jsem moc výmluvný, tak si spíš i rovnou odpovídala. Vytáhla ze mne, že se mi líbí její spodní prádlo a že se na ni tajně koukám, když se převlíká a podobně. Řekla mi, že to chápe a že to nemám dělat takto potají a že mi k tomu teda odloží nějaké její prádlo a punčochy. Odešla do ložnice a donesla jedno saténové kombiné, saténové kalhotky a punčochy. Prostě boží máma. Že to mám na to svoje hraní. Párkrát se stalo, že mi s tím i pomohla. Dovolila mi, se jí u toho dotýkat. Hladit ji po prsech a taky mi jednou dovolila jí sáhnout mezi nohy. Jestli ji to vzrušovalo nevím, ale pro mne to bylo neskutečný a když jsme potom měl sex s první holkou, tak jsme z toho nebyl tak vyvalený. Vím, že to náš vztah ještě upevnilo a rozhodně to na mně nemělo žádný negativní vliv.

Eva (St, 8. 5. 2019 - 12:05)

O prázdninách jsem vařila v kuchyni a občas se podívala z okna na zahradu. Můj syn (12) si tam hrál se dvěma kamarády (14,15) od sousedů na indiány. Najednou jsem si všimla ze nás Honzík stojí privazanej ke stromu. Bylo léto , teplo a tak byl jen v kratasech a bez trycka. Cukal se a snažil se z toho dostat. První co me napadlo bylo ze bude mít pěkně odreny záda. Ale nechala sem to být. Najednou koukam a Honzík stojí s kratasama i trenkama u kotníku. Kluci měli v ruce nějaké proutky a slehali ho. Nevěděla jsem co dělat když tam půjdu bude mu to trapné . Tak jsem se jen dívala. A ta podívaná me začala vzrusovat. Strcila jsem si ruku do kalhotek a trela si poštěváček . Kluci ho za chvilku odvazali a pustili ale já se při tom stačila udělat. Ještě několik dní potom když jsem se podívala při vaření z okna tak jsem zvlhla.

Danča (St, 8. 5. 2019 - 13:05)

A nevzrušilo by tě v myšlenkách, kdyby jsi v rámci hry svého syna svázala a šlehala či přikládala mu kupř. kopřivy na citlivá místa? Na zadeček, kolínka, kotníky a chodidla, kolem loktů. Já to tak dělám sama na sobě, je to skvělé mučení a myslím přitom na syna, jak bych ho takto potrápila. Nic jiného mě nevzruší tak, jako přikládání kopřiv na sebe.

Eva (St, 8. 5. 2019 - 15:05)

Možná ano ale az bude starší. Kolik je Tobě a kolik synovi ?

evicka42 (Pá, 27. 11. 2020 - 17:11)

udelala sem se

Danča (Čt, 9. 5. 2019 - 11:05)

Synovi bylo 13 a mě 34. Když si hraju sama se sebou začínám tím, že na osušku rozprostřu kopřivy a pomalu a poté plnou váhou si na ně sednu. Otáčím se na boky, neboť i ty potřebují pořádně zabrat. Ten pohled potom do zrcadla na zadek, to je boží! Pokračuji pak kolenama (hlavně vnitřní strany a z boků), prsty u nohou a kotníkama či lokty rukou. Ani na prostředek nezapomenu! Po celou tu dobu teču. Muka nastávají hlavně při pozdějším svědění. Proto doporučuji dělat to ráno a ne večer před spaním. Pokud si chci hodně užít, dělám si i zadní stranu stehen od kolen k zadečku.

Bobřík (Út, 14. 5. 2019 - 05:05)

Renčo v zimním období máš broskvičku na suchu nebo si pěstuješ kopřivy v truhlíku takovou úchylku čtu poprvé ale za to utrpení budeš aspoň zdravá.

Danča (Út, 14. 5. 2019 - 06:05)

Nikdy jsem nezažila větší vzrušení, než když se jako nyní mučím kopřivami. Dělám to teprve zhruba rok. Nejkrutější byl pro mne letošní únor a březen. Měla jsem sice něco v truhlíku, ale moc dobře to nevešlo. Až koncem března se venku objevily první výhonky. Jinak ještě v prosinci se najdou kopřivy s pěknými žahadýlky. Včera večer jsem natrhala igelitku kopřiv a za chvíli se začnu mučit. Udělám si samozřejmě zadeček s otáčením na boky a trochu zasáhnu nahoře i stehna. Kopřivy pak budu přikládat i na kolena, celé je obkroužím. To už opravdu pálí kolem kolínek. Možná si je ještě přiložím na lokty. A nakonec přijde na řadu rozkrok - od zadečku přes vnitřní stehna až dopředu ke slabinám. A úplně na závěr dostane pořádně zabrat kundička. To už jenom pořád teču.

Lelek (Čt, 2. 4. 2020 - 10:04)

Ahoj. Velice příjemné mučení. nepopovídáme více?

Žaneta (St, 8. 5. 2019 - 07:05)

Žiji snad v tom nejlepším manželství. Máme dva syny kteří nám dělají radost a muž, se svými mnoha zálibami, se o ně velmi stará. Čím dál více mě však oba dva synové přitahují. Jsou v dospívajícím věku a nikdy neodolám pokušení, abych kupř. ráno neslídila v jejich pokojíčku. Hlavně v jejich postelích. Svého muže miluji, je ten nej, ale přesto, co se týče sexu, jsou synové v mých myšlenkách na prvním místě. Tak jsem jen chtěla přispět do diskuze.

Sam (Út, 12. 11. 2019 - 15:11)

A kdyby to šlo, zrealizovala bys své představy? Samozřejmě s tím, že by nebyli proti.

Tereza (Ne, 5. 5. 2019 - 21:05)

V sobě nosím Venušiny kuličky, takže vzrušená jsem skoro pořád. Při tomto psaní ale ani ne. Nejvíce mě vzruší okamžiky v noci nebo nad ránem, když vedle sebe slyším téměř neznatelné, jemné šustění peřiny a kmitání prstu. To jsem pak úplně hotová. Tak teču, že se ani nemusím dotýkat poštěváku a málem samovolně mi začnou stahy. Tedy nechybí k tomu moc.

Petr (Ne, 5. 5. 2019 - 22:05)

zůstává pod tebou na posteli flek po vzrušení? myslíš, že syn tě kontroluje postel?

Tereza (Po, 6. 5. 2019 - 02:05)

Vím, že poslední dobou se do mé postele dívá, avšak vždycky jsem dávala pozor, aby v ní nic "po mně" nezůstalo. No zkusím tam v příhodnou dobu nechat kalhotky. Po tom, co si v nich udělám dobře.

Petr (Po, 6. 5. 2019 - 07:05)

asi něco tuší, že o tom víš, jak si dělá sám sobě dobře...třeba ta jeho masturbace ja takový jeho záměr...

Tereza (Po, 6. 5. 2019 - 08:05)

Opravdu nevím. U takových kluků by to možné už bylo. Na druhou stranu, dělá to velice opatrně, tiše, i orgasmus prožívá dosti potichu, ale krásně. Tak uvidím..

Petr (Po, 6. 5. 2019 - 13:05)

Potom napis, jak se to dal vyviji

Petr (Ne, 5. 5. 2019 - 19:05)

Terezo kdy si se takhle pěkně naposledy udělala? Když o tom ted tak píšeš nejsi vzrušená?

Petr (Ne, 5. 5. 2019 - 18:05)

dáš si i sperma na ruku a poté do sebe a třeba si i sama ulevíš? jaká fantazie se potom u tebe odehrává v hlavě? kdy naposledy si tohle zažila?

Reklama

Přidat komentář