Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Žaneta (St, 8. 5. 2019 - 07:05)

Žiji snad v tom nejlepším manželství. Máme dva syny kteří nám dělají radost a muž, se svými mnoha zálibami, se o ně velmi stará. Čím dál více mě však oba dva synové přitahují. Jsou v dospívajícím věku a nikdy neodolám pokušení, abych kupř. ráno neslídila v jejich pokojíčku. Hlavně v jejich postelích. Svého muže miluji, je ten nej, ale přesto, co se týče sexu, jsou synové v mých myšlenkách na prvním místě. Tak jsem jen chtěla přispět do diskuze.

Sam (Út, 12. 11. 2019 - 15:11)

A kdyby to šlo, zrealizovala bys své představy? Samozřejmě s tím, že by nebyli proti.

Tereza (Ne, 5. 5. 2019 - 21:05)

V sobě nosím Venušiny kuličky, takže vzrušená jsem skoro pořád. Při tomto psaní ale ani ne. Nejvíce mě vzruší okamžiky v noci nebo nad ránem, když vedle sebe slyším téměř neznatelné, jemné šustění peřiny a kmitání prstu. To jsem pak úplně hotová. Tak teču, že se ani nemusím dotýkat poštěváku a málem samovolně mi začnou stahy. Tedy nechybí k tomu moc.

Petr (Ne, 5. 5. 2019 - 22:05)

zůstává pod tebou na posteli flek po vzrušení? myslíš, že syn tě kontroluje postel?

Tereza (Po, 6. 5. 2019 - 02:05)

Vím, že poslední dobou se do mé postele dívá, avšak vždycky jsem dávala pozor, aby v ní nic "po mně" nezůstalo. No zkusím tam v příhodnou dobu nechat kalhotky. Po tom, co si v nich udělám dobře.

Petr (Po, 6. 5. 2019 - 07:05)

asi něco tuší, že o tom víš, jak si dělá sám sobě dobře...třeba ta jeho masturbace ja takový jeho záměr...

Tereza (Po, 6. 5. 2019 - 08:05)

Opravdu nevím. U takových kluků by to možné už bylo. Na druhou stranu, dělá to velice opatrně, tiše, i orgasmus prožívá dosti potichu, ale krásně. Tak uvidím..

Petr (Po, 6. 5. 2019 - 13:05)

Potom napis, jak se to dal vyviji

Petr (Ne, 5. 5. 2019 - 19:05)

Terezo kdy si se takhle pěkně naposledy udělala? Když o tom ted tak píšeš nejsi vzrušená?

Petr (Ne, 5. 5. 2019 - 18:05)

dáš si i sperma na ruku a poté do sebe a třeba si i sama ulevíš? jaká fantazie se potom u tebe odehrává v hlavě? kdy naposledy si tohle zažila?

Tereza (Ne, 5. 5. 2019 - 19:05)

Do sebe si jej nikdy nedávám, když, tak si jen potřu stehna kolem rozkroku. Šíleně mě však rajcuje ta káva s jeho spermiemi a mými slinami, nebo koláček, také tímto napuštěný. To jsem pak úplně vedle. Většinou se pak udělám, ale protahuju to až třeba na půl dne do orgasmu.

Petr (So, 4. 5. 2019 - 22:05)

tak mne by zajimalo jestli vzrusuji svou matku já , sem rád ze se o sebe stara a pekne se obleka , vzrusuje me kdyz na maminu prijde rec z ust mych kamaradu opravdu mě to těší a rád prihodím na toto tema pri masturbaci me jednou prekvapila ale vse ok ... kdyz vedle postele nechavam kapesnicky od spermatu tak je pokazde uklidi , fleky po vystriku take nejak nezakrývám at uz na perine nebo prosteradlu , ji to nevadi a to me vyhovuje , sem jediný syn ale jak tu pise Eva tak se divim ze ten druhy vylozene nechce ... já bych si to urcite ujit nenechal

luci (So, 4. 5. 2019 - 23:05)

Když jsi si neřekl , tak sis to ujít nechal . Možná bys to ještě mohl napravit.

Návštěvník (So, 4. 5. 2019 - 04:05)

Terko, malou pomoc by neodmítl.

Tereza (So, 4. 5. 2019 - 08:05)

To v žádném případě. Vzrušuje mě, když jej mohu o víkendech na chatě vedle mě slyšet - ač to dělá velice tiše - a hlavně mám pořád pro sebe jeho spermičky. Každý den po ránu ještě čerstvé. A to mi stačí.

Petr (So, 4. 5. 2019 - 23:05)

Terezo vzruší tě to natolik, že si potom sama ulevíš?

Tereza (Ne, 5. 5. 2019 - 14:05)

Samozřejmě. Ale do konce si to dělám jen tak jednou, dvakrát týdně. To už jsem tak nadržená, že to nejde vydržet.

Petr (Ne, 5. 5. 2019 - 14:05)

udělali si si to někdy i v posteli vedle syna, aby i on tě zaslechl při tvém vzrušení?

Tereza (Ne, 5. 5. 2019 - 15:05)

Mělo být : Až to má za sebou...

Tereza (Ne, 5. 5. 2019 - 15:05)

Ne, nikdy. I když v představách mě to velice láká. Snad až bude synátor starší, dejme tomu za rok, nebo tak. Teď mi to vyhovuje tak jak to je. Jen tiše bez hnutí ležím a koutkem oka, přes svoje dlouhé vlasy, jej sleduju. Až to má sebou, tak po nějaké době se jako probouzím. Ale to už většinou usne.

Reklama

Přidat komentář