0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Odpověď na Jak to má se spermatem?
Onanuje tak, že si tře žalud ukazováčkem a to přes předkožku. Při výronu mu tedy semeno zůstane pod ní a až je po všem, tak jej vypustí či utře do trička, které tam má navíc. Aspoň ta dávka zůstává pěkně na jednom místě v tričku. Někdy se mi podaří, když zas usne, zmocnit se toho trička ještě "za čerstva". Proto má také prostěradlo a povlečení prakticky pořád čisté.
5. Květen 2019 - 16:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Odpověď na Onanuje tak, že si tře žalud
co potom provedeš s tím tričkem? Ochutnala si potom chuť jeho mužství? nebo ho vezmeš a jdeš si ulevit?
5. Květen 2019 - 16:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Odpověď na co potom provedeš s tím
Dýchám jej, rozetírám kolem nosu a po tváři, vkládám do pusy. Někdy si uvařím malý šálek kávy a vše v ústech se slinama pustím do kávy. Prostě mám takové svoje chutě. Znám přinejmenším jednu maminu, která také nepohrdne semenem svých dospívajících synů.
5. Květen 2019 - 18:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Odpověď na Dýchám jej, rozetírám kolem
dáš si i sperma na ruku a poté do sebe a třeba si i sama ulevíš? jaká fantazie se potom u tebe odehrává v hlavě?
5. Květen 2019 - 18:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
dáš si i sperma na ruku a poté do sebe a třeba si i sama ulevíš? jaká fantazie se potom u tebe odehrává v hlavě? kdy naposledy si tohle zažila?
5. Květen 2019 - 18:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Odpověď na dáš si i sperma na ruku a
Do sebe si jej nikdy nedávám, když, tak si jen potřu stehna kolem rozkroku. Šíleně mě však rajcuje ta káva s jeho spermiemi a mými slinami, nebo koláček, také tímto napuštěný. To jsem pak úplně vedle. Většinou se pak udělám, ale protahuju to až třeba na půl dne do orgasmu.
5. Květen 2019 - 19:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Terezo kdy si se takhle pěkně naposledy udělala? Když o tom ted tak píšeš nejsi vzrušená?
5. Květen 2019 - 19:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
V sobě nosím Venušiny kuličky, takže vzrušená jsem skoro pořád. Při tomto psaní ale ani ne. Nejvíce mě vzruší okamžiky v noci nebo nad ránem, když vedle sebe slyším téměř neznatelné, jemné šustění peřiny a kmitání prstu. To jsem pak úplně hotová. Tak teču, že se ani nemusím dotýkat poštěváku a málem samovolně mi začnou stahy. Tedy nechybí k tomu moc.
5. Květen 2019 - 21:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Odpověď na V sobě nosím Venušiny kuličky
zůstává pod tebou na posteli flek po vzrušení? myslíš, že syn tě kontroluje postel?
5. Květen 2019 - 22:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Odpověď na zůstává pod tebou na posteli
Vím, že poslední dobou se do mé postele dívá, avšak vždycky jsem dávala pozor, aby v ní nic "po mně" nezůstalo. No zkusím tam v příhodnou dobu nechat kalhotky. Po tom, co si v nich udělám dobře.
6. Květen 2019 - 2:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Odpověď na Vím, že poslední dobou se do
asi něco tuší, že o tom víš, jak si dělá sám sobě dobře...třeba ta jeho masturbace ja takový jeho záměr...
6. Květen 2019 - 7:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Odpověď na asi něco tuší, že o tom víš,
Opravdu nevím. U takových kluků by to možné už bylo. Na druhou stranu, dělá to velice opatrně, tiše, i orgasmus prožívá dosti potichu, ale krásně. Tak uvidím..
6. Květen 2019 - 8:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Odpověď na Opravdu nevím. U takových
Potom napis, jak se to dal vyviji
6. Květen 2019 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Žaneta (anonym)
Žiji snad v tom nejlepším manželství. Máme dva syny kteří nám dělají radost a muž, se svými mnoha zálibami, se o ně velmi stará. Čím dál více mě však oba dva synové přitahují. Jsou v dospívajícím věku a nikdy neodolám pokušení, abych kupř. ráno neslídila v jejich pokojíčku. Hlavně v jejich postelích. Svého muže miluji, je ten nej, ale přesto, co se týče sexu, jsou synové v mých myšlenkách na prvním místě. Tak jsem jen chtěla přispět do diskuze.
8. Květen 2019 - 7:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
O prázdninách jsem vařila v kuchyni a občas se podívala z okna na zahradu. Můj syn (12) si tam hrál se dvěma kamarády (14,15) od sousedů na indiány. Najednou jsem si všimla ze nás Honzík stojí privazanej ke stromu. Bylo léto , teplo a tak byl jen v kratasech a bez trycka. Cukal se a snažil se z toho dostat. První co me napadlo bylo ze bude mít pěkně odreny záda. Ale nechala sem to být. Najednou koukam a Honzík stojí s kratasama i trenkama u kotníku. Kluci měli v ruce nějaké proutky a slehali ho. Nevěděla jsem co dělat když tam půjdu bude mu to trapné . Tak jsem se jen dívala. A ta podívaná me začala vzrusovat. Strcila jsem si ruku do kalhotek a trela si poštěváček . Kluci ho za chvilku odvazali a pustili ale já se při tom stačila udělat. Ještě několik dní potom když jsem se podívala při vaření z okna tak jsem zvlhla.
8. Květen 2019 - 12:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Danča (anonym)
Odpověď na O prázdninách jsem vařila v
A nevzrušilo by tě v myšlenkách, kdyby jsi v rámci hry svého syna svázala a šlehala či přikládala mu kupř. kopřivy na citlivá místa? Na zadeček, kolínka, kotníky a chodidla, kolem loktů. Já to tak dělám sama na sobě, je to skvělé mučení a myslím přitom na syna, jak bych ho takto potrápila. Nic jiného mě nevzruší tak, jako přikládání kopřiv na sebe.
8. Květen 2019 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Odpověď na A nevzrušilo by tě v
Možná ano ale az bude starší. Kolik je Tobě a kolik synovi ?
8. Květen 2019 - 15:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Aktiv (anonym)
Na intimním vztahu matky a syna, pokud je naprosto dobrovolný a nenásilný, není nic špatné. Moje máma byla předmětem mých sexuálních představ už někdy od mých 13-14 let. Miloval jsem její kalhotky a punčochy. Asi to věděla, protože občas jsem se neuhlídal a při onanii se vystříkal třeba do těch punčoch, kterýma jsem si to dělal. Taky mne moc vzrušovalo si oblíct její punčochy, vlízt si do její postele a takto onanovat. A jednou se stalo, že mne takto nachytala. Odpoledne, když jsem přišel ze školy, jsem šel do její ložnice onanovat. Nachytala mne v její posteli, nahatýho, jen v jejich punčochách a ještě jsem měl na sobě takové její saténové kombiné. Zrovna přišla domů, když jsem se udělal a nešlo to zastavit. Normálně mne seřvala a hlavně seřezala, že jsem měl modráky. Byla úplně nepříčetná. Utekl jsem do svýho pokoje a dokud mne nezavolala na večeři jsem nevylezl. Už byla v klidu a normálně se mne začala vyptávat co to mělo znamenat. Nebyl jsem moc výmluvný, tak si spíš i rovnou odpovídala. Vytáhla ze mne, že se mi líbí její spodní prádlo a že se na ni tajně koukám, když se převlíká a podobně. Řekla mi, že to chápe a že to nemám dělat takto potají a že mi k tomu teda odloží nějaké její prádlo a punčochy. Odešla do ložnice a donesla jedno saténové kombiné, saténové kalhotky a punčochy. Prostě boží máma. Že to mám na to svoje hraní. Párkrát se stalo, že mi s tím i pomohla. Dovolila mi, se jí u toho dotýkat. Hladit ji po prsech a taky mi jednou dovolila jí sáhnout mezi nohy. Jestli ji to vzrušovalo nevím, ale pro mne to bylo neskutečný a když jsme potom měl sex s první holkou, tak jsme z toho nebyl tak vyvalený. Vím, že to náš vztah ještě upevnilo a rozhodně to na mně nemělo žádný negativní vliv.
8. Květen 2019 - 19:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Danča (anonym)
Odpověď na Možná ano ale az bude starší.
Synovi bylo 13 a mě 34. Když si hraju sama se sebou začínám tím, že na osušku rozprostřu kopřivy a pomalu a poté plnou váhou si na ně sednu. Otáčím se na boky, neboť i ty potřebují pořádně zabrat. Ten pohled potom do zrcadla na zadek, to je boží! Pokračuji pak kolenama (hlavně vnitřní strany a z boků), prsty u nohou a kotníkama či lokty rukou. Ani na prostředek nezapomenu! Po celou tu dobu teču. Muka nastávají hlavně při pozdějším svědění. Proto doporučuji dělat to ráno a ne večer před spaním. Pokud si chci hodně užít, dělám si i zadní stranu stehen od kolen k zadečku.
9. Květen 2019 - 11:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Odpověď na Samozřejmě, že to vzrušuje
Mám dvanáctiletého syna. Dělá si to snad pořád. Je to jeho život. A také můj. Mám jeho semeno každý den.
10. Květen 2019 - 19:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Já mám o synově sexuálním životě dokonalý přehled. Máme malý byt a jeho "pokojíček" je vlastně část ložnice, oddělený závěsem. A tak snad každý večer a hlavně ráno jej škvírkou sleduju jak si to dělá. Ve svých necelých třinácti má onanii dokonale propracovanou. Už zná i sexuální dráždění, to zn. že si to dělá dlouho, než dojde k orgasmu. Sice většinou onanuje pod peřinou, ale i tak to stojí za to. Taky si to dělá jen prstíkem. Jsem z jeho uspokojování úplně hotová.
11. Květen 2019 - 3:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Věrka (anonym)
Odpověď na Mám dvanáctiletého syna. Dělá
A co pak s jeho semenem provádíš?
12. Květen 2019 - 10:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Buďto ho polyká, což udržuje starším ženám svěží vzhled, nebo ho používá jako speciální složku do pleťového krému, což má ten samý účinek.
12. Květen 2019 - 10:51
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Asi by mi udělalo radost kdybych se dozvěděl že matku za urcitych okolnosti vzrusuju , taky bych se ji sveril co a kdy mě se líbí na ní , nemam ani tak nejake neslusne predstavy bavilo me treba vcera s ni ve sklepě uklízet koj fajn sme si povidali , nebo kdyz lezi v obyvaku u TV na zadech a ja mam pocit jako by se mi vystavovala nesnazi se nejak zakryvat nebo svirat nohy k sobe , jen me stve ze me dost hlida a muze se zblaznit kdyz ji neodepisu nebo nezavolam kde sem ....
12. Květen 2019 - 21:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Můj syn mě vzrušuje od svých 20 let.
12. Květen 2019 - 22:39
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Tak to má asi radost
12. Květen 2019 - 22:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Já mám pro sebe synovo semeno každý den. Odchází totiž do školy o něco dříve než já z domu a dělá si to tak půlhodinky před svým odchodem. Takže jej mám vlastně čerstvé. Utírá ho do spodního prádla apod. Já si je pak přikládám na ústa, na nos, co nejdýl je vdechuju a hlavně je vylížu. Zase co nejdéle nechávám v puse. Jsem z toho jak v sedmém nebi a nemůžu se dočkat odpoledne a dalšího rána, kdy se to bude opakovat.
13. Květen 2019 - 6:49
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Odpověď na Já mám pro sebe synovo semeno
Katko pokud je to pravda kolik ti je a synkovi ?
13. Květen 2019 - 6:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Katka (anonym)
Odpověď na Katko pokud je to pravda
Synovi necelých 13 a mě 35.
13. Květen 2019 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Kdyby tusil jakou ti tim dela radost , ve 13 ty vystriky nejsou jeste to pravy ja v puberte vzdycky peclive vsechno utrel ale v dospelosti nebo proste kolem 20 let veku sem se proste vystrikal a nic po sobe neuklizel bylo mi jedno ze to matka uvidi , dost mi otrnulo kdyz sme zili spolu sami byla taky mlada necelejch 40 , uz s ni davno neziju a tezko se dozvim jak to tenkrat brala :)
13. Květen 2019 - 10:52

Stránky

Přidat komentář