Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

L (Ne, 19. 5. 2019 - 20:05)

Honem mi přičaruj ženicha, a peníze! Hodně peněz!

! (Ne, 19. 5. 2019 - 20:05)

bingo!

Miluno (Ne, 19. 5. 2019 - 19:05)

Už je ti teplo děvče?
Teplo?

Blázníš, dědku? (Ne, 19. 5. 2019 - 20:05)

Ruce i nohy mě zebou. :-)

Pils (Ne, 19. 5. 2019 - 18:05)

Máš pravdu, Lallo, nakonec bylo hezky, zase kecali!

Fernando (Po, 20. 5. 2019 - 01:05)

Pilsnerko, sem pro Prahu předpovídali 24 stupňů, a bylo! Takže nekecali. - Já jsem si užíval jenom města a jeho záležitostí, nikam jinam mě to netáhlo. Hlavně že se dostanu z domu ven, protože jináč usnu i při slunečném dni a to mě pak moc mrzí :-(

Pils (Ne, 19. 5. 2019 - 14:05)

Lallo, připomněla jsi mi jeden pořad v rádiu, kde Asterka říkala - kamarád taky rád, kamarádku na lehátku. :-) Já jsem se nakonec zdekovala do postele a po včerejším náročném dnu jsem prodřímala asi dvě hoďky. To slunce pořád nevědělo, jestli ano nebo ne, a jsem ve městě, takže to bylo k dece daleko. A teď se vrfhám na úklid. :-(

Lalla (Ne, 19. 5. 2019 - 15:05)

Já už taky přejela do města do bytu a tady slunce pálí

Lalla (Ne, 19. 5. 2019 - 13:05)

Krásný den dnes....Já na lehátku, Pils na dece, Aleš v lese...co ostatní?

die (Ne, 19. 5. 2019 - 09:05)

Aleši do přírody taky chodím. Ale jen tak zajít do blázince a podívat se s kávou jak píšeš na cvoky by mne nikdy nenapadlo. Ani tady blázinec nemáme nebo o něm nevím.

-Aleš- (Ne, 19. 5. 2019 - 11:05)

Die, to se divím, že tě ještě nenapadlo takhle smysluplně využít volný čas :-) já tam chodím hlavně kvůli příjemnýmu prostředí. Můžeš posoudit sama

http://www.pnbrno.cz/

Ti cvoci jsou až v druhým plánu :-). Vy tam nemáte čistě blázinec, ale jenom psychiatrický oddělení při nemocnici.

Pils (Ne, 19. 5. 2019 - 08:05)

Já sice nemám tak pozoruhodný život, aby někdo čekal na mé příspěvky, ale přidám se k vám osamělým. Procházkami v lese jsem vždycky léčila všechny duševní neduhy a les mi vždycky pomohl. Nejvíc když rostly houby. Teď koukám z okna a tipuju, jak bude přes den, mělo být podle předpovědi pod mrakem, ale tady svítí slunce. Možná by se později dalo poválet na dece... :-) Tak ať máte hezkou neděli!

-Aleš- (Ne, 19. 5. 2019 - 01:05)

Ondro, asi máš pravdu, drogy jsou svinstvo, z člověka udělají úplnýho magora. Naposled co jsem ji viděl, tak mi slibovala že už s tím přestane a že se mnou bude jezdit na výlety, ale stačí aby jí zavolal nějakej feťák a všechno je rázem jinak. Ono je to lákavější než šedá realita. Já jí říkám, seš krásná holka, mohla sis najít nějakýho slušných kluka a žít jako normální lidi a místo toho kvůli falešnýmu pocitu štěstí jsi přišla úplně o všechno. Z toho se bude už těžko dostávat. Radko, to je hezký že sis vzpomněla na mě, já jsem byl v lese a pak jsem si zašel do blázince na kafe, sedl jsem si v parku na lavičku a pozoroval jsem cvoky. Klidně něco piš, vždyť všichni tady koukáme a nic. Ty jsi aspoň poznala Milunu na živo, to nám co se nechceme seznamovat musí stačit číst její myšlenkový pochody.

Radka (So, 18. 5. 2019 - 23:05)

Jo občas čtu Aleši.Ale tovíž zůstal ve mě smutek.Už jsem jako tady ten Ota.Jen koukat a nic.A nikoho jinýho jsem hledat nezkoušela.Byla jsem taky na procházce u lesa tak jsem si vzpoměla na tebe.

Maruska (Pá, 17. 5. 2019 - 20:05)

Je tu ještě Radka a Mia? Chybíte tady.

-Aleš- (So, 18. 5. 2019 - 09:05)

Radku tady už nehledej. Momentálně se asi pokouší na fb s někým seznámit. Možná s doktorem, možná s vysokou blondýnou. Kdo ví :-) Milunko, holka je čistá a oblečená jako ze škatulky. Ona když chce, tak si dokáže vydělat dvakrát tolik co já. Ale teď někam zmizela, nikde není k nalezení. Dneska je mi už docela dobře. Za chvíli se půjdu někam najíst a pak si vyčistím hlavu na procházce v lese.

Ondra (So, 18. 5. 2019 - 14:05)

Tak když si Aleši takhle vydělá,tak že jí baví přespávat v nějakých dírách.Že si nenajde nějaký bydlení? A zmizla tak třeba spí u nějakýho jinýho.A teda tady je prázdno nikde nikdo.Ani ta Miluna tu neni.Nedavno sem psal někdo kdo se podepsal jako já.Taky tolik jmén a on zrovna napíše stejný jméno.

-Aleš- (So, 18. 5. 2019 - 16:05)

Ona žije ze dne na den, všechno co vydělá hned utratí. Ji to takhle baví. Mohla být u mě, ale jednou přespala a pak jsem ji několik dní neviděl nebo domů chodila až nad ránem. Takže jsem společný bydlení ukončil, protože jsem chodil do práce nevyspalej. Těžko říct kde teď je, kdyby byla u někoho, tak by určitě byla na fb, ale tam už víc než den nebyla přihlášená. Miluna nepíše protože je asi s Denisem a když nepíše Miluna, tak nepíšou ani ostatní, protože není na koho reagovat. Je to začarovanej kruh :-)

Ondra (So, 18. 5. 2019 - 20:05)

To je chyba,chtělo by to aby diskuze jela dál i bez Miluny.Škoda.Ale řekni mi kde tolik lidí zase je? To tu fakt jsme jen my dva? Tak to ta tvoje žije okamžikem.Tak možná bude v nějakym tom doupěti někde sjetá,proto neni na fb.

Lalla pro Alici (Pá, 17. 5. 2019 - 17:05)

Velké blahopřání tvé holčičce Anetce. Vždy si vzpomenu, že jsem také ještě chtěla holčičku Anetku, bohužel život rozhodl jinak

Reklama

Přidat komentář