Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Lalla (Po, 20. 5. 2019 - 09:05)

Ale no tak, Milu...bude líp, uvidíš. Za doktorem jsi jezdit neměla, co tě to napadlo, když jste nebyli domluvení?...….. Co tvůj syn Ríša? On letos končí devítiletku, viď? Kam si dá přihlášku jste už řešili?

Jo (Po, 20. 5. 2019 - 09:05)

Za všechno si můžeš sama. Nejdřív hledáš ženský u kamarádů Denise, pak jdeš na návštěvu a vyjedeš na člověka který za nic nemůže. Jsi trapná, ubohá a k hovnu.

L (Ne, 19. 5. 2019 - 20:05)

Honem mi přičaruj ženicha, a peníze! Hodně peněz!

! (Ne, 19. 5. 2019 - 20:05)

bingo!

Miluno (Ne, 19. 5. 2019 - 19:05)

Už je ti teplo děvče?
Teplo?

Blázníš, dědku? (Ne, 19. 5. 2019 - 20:05)

Ruce i nohy mě zebou. :-)

Pils (Ne, 19. 5. 2019 - 18:05)

Máš pravdu, Lallo, nakonec bylo hezky, zase kecali!

Fernando (Po, 20. 5. 2019 - 01:05)

Pilsnerko, sem pro Prahu předpovídali 24 stupňů, a bylo! Takže nekecali. - Já jsem si užíval jenom města a jeho záležitostí, nikam jinam mě to netáhlo. Hlavně že se dostanu z domu ven, protože jináč usnu i při slunečném dni a to mě pak moc mrzí :-(

Pils (Ne, 19. 5. 2019 - 14:05)

Lallo, připomněla jsi mi jeden pořad v rádiu, kde Asterka říkala - kamarád taky rád, kamarádku na lehátku. :-) Já jsem se nakonec zdekovala do postele a po včerejším náročném dnu jsem prodřímala asi dvě hoďky. To slunce pořád nevědělo, jestli ano nebo ne, a jsem ve městě, takže to bylo k dece daleko. A teď se vrfhám na úklid. :-(

Lalla (Ne, 19. 5. 2019 - 15:05)

Já už taky přejela do města do bytu a tady slunce pálí

Lalla (Ne, 19. 5. 2019 - 13:05)

Krásný den dnes....Já na lehátku, Pils na dece, Aleš v lese...co ostatní?

die (Ne, 19. 5. 2019 - 09:05)

Aleši do přírody taky chodím. Ale jen tak zajít do blázince a podívat se s kávou jak píšeš na cvoky by mne nikdy nenapadlo. Ani tady blázinec nemáme nebo o něm nevím.

-Aleš- (Ne, 19. 5. 2019 - 11:05)

Die, to se divím, že tě ještě nenapadlo takhle smysluplně využít volný čas :-) já tam chodím hlavně kvůli příjemnýmu prostředí. Můžeš posoudit sama

http://www.pnbrno.cz/

Ti cvoci jsou až v druhým plánu :-). Vy tam nemáte čistě blázinec, ale jenom psychiatrický oddělení při nemocnici.

Pils (Ne, 19. 5. 2019 - 08:05)

Já sice nemám tak pozoruhodný život, aby někdo čekal na mé příspěvky, ale přidám se k vám osamělým. Procházkami v lese jsem vždycky léčila všechny duševní neduhy a les mi vždycky pomohl. Nejvíc když rostly houby. Teď koukám z okna a tipuju, jak bude přes den, mělo být podle předpovědi pod mrakem, ale tady svítí slunce. Možná by se později dalo poválet na dece... :-) Tak ať máte hezkou neděli!

-Aleš- (Ne, 19. 5. 2019 - 01:05)

Ondro, asi máš pravdu, drogy jsou svinstvo, z člověka udělají úplnýho magora. Naposled co jsem ji viděl, tak mi slibovala že už s tím přestane a že se mnou bude jezdit na výlety, ale stačí aby jí zavolal nějakej feťák a všechno je rázem jinak. Ono je to lákavější než šedá realita. Já jí říkám, seš krásná holka, mohla sis najít nějakýho slušných kluka a žít jako normální lidi a místo toho kvůli falešnýmu pocitu štěstí jsi přišla úplně o všechno. Z toho se bude už těžko dostávat. Radko, to je hezký že sis vzpomněla na mě, já jsem byl v lese a pak jsem si zašel do blázince na kafe, sedl jsem si v parku na lavičku a pozoroval jsem cvoky. Klidně něco piš, vždyť všichni tady koukáme a nic. Ty jsi aspoň poznala Milunu na živo, to nám co se nechceme seznamovat musí stačit číst její myšlenkový pochody.

Radka (So, 18. 5. 2019 - 23:05)

Jo občas čtu Aleši.Ale tovíž zůstal ve mě smutek.Už jsem jako tady ten Ota.Jen koukat a nic.A nikoho jinýho jsem hledat nezkoušela.Byla jsem taky na procházce u lesa tak jsem si vzpoměla na tebe.

Maruska (Pá, 17. 5. 2019 - 20:05)

Je tu ještě Radka a Mia? Chybíte tady.

-Aleš- (So, 18. 5. 2019 - 09:05)

Radku tady už nehledej. Momentálně se asi pokouší na fb s někým seznámit. Možná s doktorem, možná s vysokou blondýnou. Kdo ví :-) Milunko, holka je čistá a oblečená jako ze škatulky. Ona když chce, tak si dokáže vydělat dvakrát tolik co já. Ale teď někam zmizela, nikde není k nalezení. Dneska je mi už docela dobře. Za chvíli se půjdu někam najíst a pak si vyčistím hlavu na procházce v lese.

Ondra (So, 18. 5. 2019 - 14:05)

Tak když si Aleši takhle vydělá,tak že jí baví přespávat v nějakých dírách.Že si nenajde nějaký bydlení? A zmizla tak třeba spí u nějakýho jinýho.A teda tady je prázdno nikde nikdo.Ani ta Miluna tu neni.Nedavno sem psal někdo kdo se podepsal jako já.Taky tolik jmén a on zrovna napíše stejný jméno.

-Aleš- (So, 18. 5. 2019 - 16:05)

Ona žije ze dne na den, všechno co vydělá hned utratí. Ji to takhle baví. Mohla být u mě, ale jednou přespala a pak jsem ji několik dní neviděl nebo domů chodila až nad ránem. Takže jsem společný bydlení ukončil, protože jsem chodil do práce nevyspalej. Těžko říct kde teď je, kdyby byla u někoho, tak by určitě byla na fb, ale tam už víc než den nebyla přihlášená. Miluna nepíše protože je asi s Denisem a když nepíše Miluna, tak nepíšou ani ostatní, protože není na koho reagovat. Je to začarovanej kruh :-)

Reklama

Přidat komentář