Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Lalla (Út, 28. 5. 2019 - 17:05)

A máš radši Bruta nebo Demíčko?

-Aleš- (Út, 28. 5. 2019 - 18:05)

Já si kupuju bohemii jedině s černou etiketou, takže demi.

Alice (Po, 27. 5. 2019 - 16:05)

A půjdeš za ní? Tak ať se ti v pizzerce daří.

Miluna (Po, 27. 5. 2019 - 16:05)

Moc děkuju Aličko.Dneska tam nepujdu,necham to na příští týden a buď se přidáš nebo ne,jak ti to bude vycházet.Protože teď nemam zase moc náladu.Kvuli mámě.Mam o ní strach.Prý ji našli v břiše cystu která je naplněná vodou a musí jít pod narkozu že se jí tam chtěji podívat hadicí s kamerou.Tak si říkam proč,jestli to neni nebezpečný a tak.Potřebuju teď Deniska a víc info,aby mi k tomu něco řekl.je mi smutno.A do práce jdu zítra od 17h do 22h.A co ty jak je a co Jirka?

Alice (Út, 28. 5. 2019 - 13:05)

Zítra ti zavolám.

a (Po, 27. 5. 2019 - 14:05)

Co Lucka? Píše?

Miluna (Po, 27. 5. 2019 - 14:05)

Lucka se mi akorát před chvílí ptala jestli mam čas dneska k večeru.No čas mam ale Alice ne tak sbíram odvahu a říkam si jestli mam jít s ní bez Alice nebo ne? Nevim jak se rozhodnout.Jde o to po prvý jak mi nikdy neviděla a ten pocit pro mě že vim že jdu za krásnou ženskou.Bojim se ztrapnění ale zároveň mam radost že má zájem.

die (Po, 27. 5. 2019 - 10:05)

Miluno tak ten váš vztah s Denisem je už jen o sexu, když má potřebu tak zajede.

Miluna (Po, 27. 5. 2019 - 10:05)

Nevim vůbec co si myslet Die.On mluví semnou pořád stejně a i se ptá jestli něco nepotřebuju a tak.Naopak si nějaký věci sem přivezl.Takže vůbec nevim sem zmatená.Téma dítě se sám vyhýbá.Teď už je v práci,na jedný poliklinice ambulantně.Já jdu teď osobně na jednu práci do pizzerie na skrácený úvazek,mam se tam stavit.

Tak (Po, 27. 5. 2019 - 12:05)

si to nepokaž, pracovat musíš tak jak se od tebe očekává, umět přijmout kritiku a poučit se z chyby, Žádné scény, že si nenecháš líbit kritiku, když si myslíš, že máš pravdu. Pravdu má vždy zaměstnavatel (no, píšu to zjednodušeně, ale pro tebe je to základ,) A doufám, že budeš mít pracovní smlouvu, jinak je taková práce o ničem. Držím ti palce

Miluna (Po, 27. 5. 2019 - 13:05)

Jo díky.Tak mi vzal.Sice se na mě až moc usmíval takovej chlápek ale smlouvu mi dal.Je to práce jeden týden od dopoledne od 10h a druhý týden přes večer.Nejdřív zkušebka a pak smlouva když by si mě nechali tak sice na dobu určitou protože pak drží místo jedné která je na mateřský.No ale já sem za to rádá,já už takhle doma bych sedět nechtěla a koukat do zdi.To už po tý práci v nemocnici nevydržim uplně nemít nic.A živit se sexem to bych rozhodně nechtěla.Já nemam žaludek na různý prasata.To s tim Sergejem bylo jiný když mi je docela příjemnej a dal prachy dobrovolně.Ale olejzat nějaký hnusný třeba jen kvuli prachum to bych nechtěla.Aspoň budu něco teď tvořit,pro mě je to zajímavá nabídka.Je to tam hezký veselý příjemný prostředí s hudbou.Právě že tohle teď potřebuju na psychiku proto sem na to odpověděla.Prý tam předemnou měli kluka a nechodil na čas do práce a ještě to dělal připálený nebo takový vysušený tak se s nim musel rozloučit.Tak snad nesklamu a naučim se to tak jak to chtěji.

Návštěvník (Ne, 26. 5. 2019 - 21:05)

Nedávno byl pro tebe PÁN BOŽSKÝ. I dítě jsi od něj chtěla a teď nechceš jít ani nahoru?
A u toho ukrajince jsi byla horem dolem viď.

Miluna (Ne, 26. 5. 2019 - 22:05)

Když takhle si to říkaji důchodci ne? To neni sex pěkně spontání.Tohle je trochu nerajcovní.A zrovna když bych potřebovala opak,chlapa nahoře nebo ze zadu.S ukrajincem to bylo na stojáka a na stole.Ale jo dokonalej jinak je,tim vzdělánim a šikovností.On je dobrej doktor a má dobrej přístup k lidem.

die (Ne, 26. 5. 2019 - 19:05)

Miluno tak si udělej test jestli nejsi těhotná, přece možné to u tebe je.

Miluna (Ne, 26. 5. 2019 - 21:05)

Po pravdě se bojim,pořád doufam že to přijde.A Denis už tady je tak mu říkam jestli něco bude chtít a on že kdyžtak jo ale jestli pujdu jen já nahoru že ho bolí záda.Tak ani nevim jestli se mi vůbec něco chce.

a (Ne, 26. 5. 2019 - 22:05)

Miluno, co tam u tebe dělá když tam je

Miluna (Ne, 26. 5. 2019 - 22:05)

Pořád povídá a šel si dát kafe a na balkon kouknout a teď je ve sprše a bude tu spát.

ham (Ne, 26. 5. 2019 - 23:05)

Už jsi mu řekla o tom Serjožovi?

Miluna (Po, 27. 5. 2019 - 09:05)

Neřekla sem mu nic.A sex nakonec byl i s Denisem.On mi pak začal hladit když už sem ležela a pak na mě šel.Tak sem si říkala proč teda nejdřív říkal o zádech a pak mi přišlo že šel rád a pak sem šla i já nahoru.

Návštěvník (Ne, 26. 5. 2019 - 16:05)

aha

Reklama

Přidat komentář