Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Alice (So, 25. 5. 2019 - 10:05)

Sany už mi to šlo poslat ti email.

? (So, 25. 5. 2019 - 07:05)

Jak se tomu říká? Freony?
Ty nemáš ty správné.

Luboš (So, 25. 5. 2019 - 09:05)

Asi myslíš feromony:-)

Radka (Pá, 24. 5. 2019 - 22:05)

Tak se mnou ne a s Alicí jo? Proč?

To (Pá, 24. 5. 2019 - 22:05)

jsem zvědavej, kde bude Jirka hysterčit dnes. Divnej člověk

tak (Pá, 24. 5. 2019 - 22:05)

do-to-ho, holky, do-to-ho

Miluna (Pá, 24. 5. 2019 - 16:05)

Miu tak máme vlastně obě rodinu v nemocnici jako pacienty,ve stejnou dobu.A zlepšuje se syn?

Mia (Pá, 24. 5. 2019 - 18:05)

Milu zlepšuje se, pomaloučku, ale zlepšuje. Včera a dnes mohl chvíli sedět, ale chodit ještě kvůli té plíci nemůže. Dnes tam byla snacha se svým bratrem a v sobotu nebo neděli tam pojedu já s vnoučkem. Ale asi až v neděli, protože vnuk bude zítra u táty sekat celou zahradu a je to velká rozloha, tak to asi nestihneme. Oni mají benzínovou sekačku a snacha s ní jednak neumí a pak ani ve svým stavu nemůže, pořád ji ještě všechno bolí.

Miluna (Pá, 24. 5. 2019 - 22:05)

Tak to je hlavní Miu.Tak se asii teda operaci vyhne? Přesně o takový sem se Miu starala který nemohli i po úrazech chodit.Viděla sem tam hodně věcí.Já sem teď v baru a to s Alicí:-) :-* tak je to teď pro mě takový zvláštní.Ona se nakonec stavila i teda bez Lucky.Už vim proč Lucka nepřišla.Ona se styděla že už nemá moc prachy chudinka moje.Ale píše mi hodně.A Denis mi napsal že přijede v týdnu.

Miluna (Pá, 24. 5. 2019 - 15:05)

Bohužel nic:-( zase mi nic nevyšlo.Alice mi volala že jí Lucka psala že jí to nevyšlo.Tak tady sedim sama s dětma.A to mi ještě vystrašil syn že se nevracel ze školy a nedal o sobě vědět ale už je doma.A Denisovi sem psala a ten mi zatim neodpověděl:-(

Hm (Pá, 24. 5. 2019 - 15:05)

a najednou ti bude zase Denis dobrej. Nojo nevyšlo to s Luckou, tak zaskočí doktůrek.

Miluna (Pá, 24. 5. 2019 - 16:05)

Víš že mi záleží na obouch tak to prostě je.A sem opuštěná a mámu mam v nemocnici.Tak teď na to myslim jak je tam máma,sice na interně ale to je jedno.Má na pokoji starý babky co kadí do mísy a máma mi říkala že mi obdivuje že sem to mohla dělat.Že ona musela z toho smradu jít na chodbu.

Miluno (Pá, 24. 5. 2019 - 17:05)

Už jsi byla za mámou v nemocnici na návštěvě? Nevím jak to máš daleko, ale předpokládám, že je v nemocnici v Písku.

Miluna (Pá, 24. 5. 2019 - 17:05)

Mam to na opačnym konci ale o to nejde,to říkala ať za ní zajdu zítra.Teď říkam dětem jdeme ven,je tam tak krásně a ani jeden nikam nechce! Ani na něco dobrýho sem je nenalákala.Tak co to mam za lenochy! Hrozný.

anka (Pá, 24. 5. 2019 - 13:05)

chci mokre kundicky! delejte! ruce dovnitr a ven!

anka (Pá, 24. 5. 2019 - 13:05)

Ja si predstavuju,jak se Milunka sejde s Lucinkou i Alici. treba nekde v parku, Milunka ve strede bude sedet a pak strci rukou do kalhot na obidve strany a stale hloubeji, az budou obe ruce vevnitr i Lucinky a taky Alice. A bude je obe poradne fistovat a pak vytahne ruce cele mokre od nadrzenych kundicek

hehe (Pá, 24. 5. 2019 - 14:05)

nejsi daleko od pravdy :D

Ale (Čt, 23. 5. 2019 - 23:05)

jestli jsi jenom neznala písničky co hráli, tak to nemůže vadit.Každý poslouchá něco jinýho. Divný je, že se chceš setkat s paní z internetu, neřekla jsi jí, že už jste se viděli na parkovišti, že znáš jejího manžela to je fakt divný až na to ona přijde

Miluna (Pá, 24. 5. 2019 - 00:05)

A myslíš mam jí to říct že znam toho jejího přítele? Já právě se bojim aby se on nevysmál že si našla mě.Nevim jak mi on bere.Nechci jí ztratit.Zítra mam šanci na setkání ve třech i s Alicí,možná to Alče nakonec vyjde.

Lalla (Pá, 24. 5. 2019 - 08:05)

Milu, ty se zase zaplétáš do lží. Samozřejmě jí řekni, že už jsi ji viděla, i že znáš jejího partnera

Reklama

Přidat komentář