Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Chacha (Čt, 30. 5. 2019 - 16:05)

Aby ses jednou z ni neposral tloustiku. Jeste si dat pizzu. Zeres vubec neco jineho nez klobasy, tluste veprove, parky. Ty urcite nejis ani kousek zeleniny. Jen zeres a sedis u pocitace. Dival ses nekdy na sebe do zrcadla. Nediv se, ze nemas ani zenskou. Potom tady jen slintas ubozaku.

-Aleš- (Čt, 30. 5. 2019 - 16:05)

https://www.youtube.com/watch?v=B9xvZ1jiB3Y Všechno co jsi vyjmenoval jím taky (kromě tlustýho masa), teď jsem scháloval klobásu. Zeleninu nejím. Za chvíli si jdu lehnout do postele a dám si brambůrky :-)

die (Čt, 30. 5. 2019 - 16:05)

Brambůrky jsou dobrý nápad taky si je dám :-)
Jo Oto můžou to byl geny ale dá se na tom zapracovat ale chce to pevnou vůli
a to ty asi nemáš.

Ota (Čt, 30. 5. 2019 - 16:05)

Tak tohle zrovna často nežeru a zeleninu spíš vařenou protože syrová nadýmá.A říká ti něco genetika? A vůbec nemam chuť tady řešit s někym bez podpisu svojí váhu.Až si budeš chtít psát tak se nauč podepisovat když jsem se to naučil i já.A z takový kočky to se klidně poseru.Je to muj idol strčila vsechny kolem co znam do kapsy.Tak co bych si hledal někoho když muj sen je Milunka.

-Aleš- (Čt, 30. 5. 2019 - 16:05)

No a co teda Oto, necháš si od Miluny udělat free hugs?

Miluna (Čt, 30. 5. 2019 - 14:05)

Máš pravdu Otíku.Sem nějak až přecitlivělá.Po téhle zkušenosti už se bojim sama sebe.Že když někomu blízkýmu něco je tak to nezvládam jak se ukázalo.I když moje myšlenky se snažily sebe uklidňovat,tělo neposlouchá a dělalo si co chce.Mě rvalo srdce vidět i cizí lidi když sem tam měla trpící a ležáky a rodina to je uplně strašný.Obdivuju Denise jak musí to zvládat.Nějak mi dneska chybí,mam chuť za nim jet ale nemam čas.Tak kdyby to měl být hezkej skutek Otíku a něco takovýho by ti pomohlo tak na obejmutí se můžem domluvit.Tomu bych se nebránila.Ty si asi menší než já? Něco takovýho si jednou psal.A zdravim Pilsnerku,promiň Pils,uplně sem tě přehlídla jak sem byla mimo.A děkuju a napsala si mi to pěkně.Uvidim co mámě řeknou dál ale aspoň už to má hotoví.Já se u ní strašně bála i narkozy a Denisek mi pořád říkal že to v narkoze nedělaji a máma mi říkala že jí sestra řekla že jo a přitom nakonec měl pravdu Denisek.

Ota (Čt, 30. 5. 2019 - 16:05)

Vážně by jsi to pro mě udělala? Ježiš to jsem úplně šťastnej jak kdybych vyhrál sportku.Děkuju děkuju,budu čekat a snít o tobě že jednou se to může stát ty překrásná princezno.

Majoš (Čt, 30. 5. 2019 - 07:05)

mně taky

To (St, 29. 5. 2019 - 20:05)

neznamená, že má vystavený potravinářský průkaz

takhle (St, 29. 5. 2019 - 21:05)

nemocným lidem by ten průkaz dávat neměli.

čtenář (St, 29. 5. 2019 - 22:05)

Odpoveď odborníka: I v potravinářství pracují HIV pozitivní, mají zdravotní průkaz pracovníků v potravinářství, jeho vystavení HIV pozitivita nebrání.

Lalla (St, 29. 5. 2019 - 22:05)

Není to tak jednoznačné. Vždy rozhoduje pověřený lékař. A vždy o konkretním člověku a jeho zdravotním stavu. Nejde prostě jen o HIV positiv. tak se může stát, že i tomu, kdo má tu HIV minimální "nálož" (jak zde všichni odborně píšete), není Potravinářský průkaz vydán. A jinému, kdo má horší výsledky, vydán být může

. (Čt, 30. 5. 2019 - 10:05)

Ona má prý nulovou a to je nezjistitelná.Ale jinak máš pravdu.

Andrea (St, 29. 5. 2019 - 20:05)

Tak to jsem nevěděla, ještě jsem se s tím nesetkala

Pils (St, 29. 5. 2019 - 20:05)

Já v podstatě taky ne-

Andrea (St, 29. 5. 2019 - 19:05)

Pils,já měla na mysli potravinářský průkaz,no ona tam stejně dlouho nevydrží,to už tady psala,no ať je tam alespoň spokojená

. (St, 29. 5. 2019 - 20:05)

I hiv+ maji potravinářský průkaz,něco si o tom zjisti.

jo (St, 29. 5. 2019 - 20:05)

můžou, ale ne vždy, spíš málokdy. Ona ho určitě nemá vyřízený, v nemocnici jim stačila prohlídka a co řekla

Návštěvník (St, 29. 5. 2019 - 20:05)

Miluna ale psala že má nulovou nálož a to je ten nejlepší výsledek který při + můžeš mít takže určitě patří mezi ty co ho mít můžou.

Pils (St, 29. 5. 2019 - 19:05)

Průkaz asi Milča má, když pracovala jako sanitářka, ne?

Reklama

Přidat komentář