Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Út, 21. 5. 2019 - 19:05)

Miško ještě nespím a tak jsem nakoukla. Pro Violu - určitě bych tam nechodila, je to podezřelé. Hlavně já bych to vůbec nedala jít s klukem dělat to druhý. Jsi hodně odvážná, ale máš zkušenost.
Miško tak přijemnou dobrou noc, už je všechno zlý a nepříjemný za tebou.

Miška (Út, 21. 5. 2019 - 19:05)

Violo děkuji a tobě taky. Na tu schůzku nechoď. Hezký večer a i Klárce !

Viola (Út, 21. 5. 2019 - 18:05)

Míšo asi jsi tedy četla, co jsem zažila já ve své důvěřvosti. Asi to mohl být stejný kluk jako u tebe.
Naplánoval si se mnou druhou schůzku na sobotu a že chce vztah. Já to ruším. A tebe obdivuju, jak to dlouho zvládlas. Já bych se zhroutila snad ještě hned po příchodu domů. Hodně štěstí!

Miška (Út, 21. 5. 2019 - 18:05)

Klárko v pohodě. Určitě se vyspinkej a já jsem za vše co pro mně děláš a nabízíš ani nevís jak vděčná a posiluje mně to. Já jsem spala skoro celý dopoledne,ale taky si asi lehnu jak se sešeří.
Kikina tady napsala mail a já se podívala a ten telefon nesedí. Asi jsem naivní, ale ne tak, že může jich mít víc a měnit je, když je takovej.Hodně věcí se shoduje,ale nechci si to už brát do myšlenek. Už mi to bere klid
a je mi z toho na nic. Pryč s tím.

ikk (Út, 21. 5. 2019 - 17:05)

Ještě něco. Dobrovice, Kutná Hora, Říčany..na mapě města celkem blízko od sebe. Ten hajzl bude tam odněkud poblíž.

ikk. (Út, 21. 5. 2019 - 17:05)

Já to i na tvý doporučení Kiki hlídám a hele to bude ten stejnej zmetek. Ikdyž se snaží některý věci upravit, je natolik blbej, že stačí trochu logiky a víme vo co go. Tady se objevila nějaká Kopretina a hned se na ní chytil nějakej Honza a už si domluvili chcací středu ve Dvoře Královým. No já si o tom myslím svý. Míšo, jsem rád, že ti je dobře. A toho Jakuba si opravdu podám. Já byl včera trochu připitej, ale tyhle věci jsou u mně konstantní. Jo jste holky naivní, ale takový hajzl toho nebude zneužívat!

Kikina (Út, 21. 5. 2019 - 17:05)

Já jsem aspoň na té průjmové diskuzi varovala Violu se kterou si ten její Jakub domlouvá další rande a dokonce jí slibuje že by chtěl aby z toho bylo i něco víc podobně jako Mišce jí kupuje drahý dárky nemusí to být ten samý ale stejně jsem jí doporučila aby nakoukla do této diskuze aby se jí nestalo to samý. Až moc věcí podezřele sedí evidentně je při penězích aut může mít klidně i víc a co se věku týče tak 22 nebo 27 není zas takový rozdíl a všechno co mohl o sobě vykládat byly prostě kecy. Holt v tom asi umí chodit zmetek jeden.
Miško taky zdravím z Prahy a rovněž posílám podporu!

Klára (Út, 21. 5. 2019 - 16:05)

Miško ještě jeden pozdrav z Mimoně. Libor má prohlídku toho domečku, co chce tady koupit na příští středu odpoledne a chce, abychom se tam šli podívat společně. On to opravdu myslí vážně! Dnes se ti svěřím zase já s něčím. Dopoledne nám odpadla jedna hodina a já jsem tu hodinu skutečně prospala. Ne ve třídě, ale holka,co spolu sedíme v lavici ode mně věděla, že jsem moc nespala a tak jsme šly do šatny a tam jsem si lehla na lavici a ona byla u mně a trochu hlídala , pak mně chvíli hladila a pak nic nevím až mně až vzbudila, když měla být daší hodina, Dobrý ne? Ale stejně jsem taková utlumená a tak ti píšu spíše dřív, protože kdybych po večeři byla brzy tuhá, aby sis nemyslela, že se mi něco děje. Ale mluvila jsem o tvé zkušenosti s holkama ve třídě, jen jsem tě nejmenovala ani odkud jsi a ony by toho Jakuba skutečně nakoply, nejlépe někam mezi nohy, aby si to pamatoval. Ale Libor ví jak na něj a až ho chytne, tak dáme vědět a uděláme mu ostudu, že žádná slušná holka o něj ani nezavadí. Dnes jsem neměla čůrání pod viaduktem, protože mamča byla v Lípě pro nějaké zboží do krámku a vzala mne autem domů a tak jsem to věděla dřív a došla jsem si ve škole. Já moc na veřejnýí záchody nechodím, jen když je nouze a to ještě si nesedám na prkýnko a čůrám víc z výšky, proto raději čůrám venku nebo doma. Miško tady nějaký Bob psal jestli nejsi těhotná a taky mne to trochu jednu chvíli napadlo, protože jsi často zvracela, ale jestliže jsi měla před týdnem měsíčky , tak je to dobrý. S mamčou jsem o tom mluvila a rádi tě pozveme v létě k nám na chaloupku a mohly byste spát v ty horní ložnici. My asi nikam nepojedeme než ,že budeme na chaloupce v létě, jestli mamča něco objeví tak dám vědět, on spíše Libor chce mne vzít k moři nebo na wellnes pobyt do lázní s relaxací, ale mamča se stále bojí mne pustit, ikdyž má Libora ráda. Libor ale řekl, že sám beze mne nepojede a tak uvidíme jak se to vyvine. Tak kdybych se už dnes neozvala, přeju ti lepší večer než ten včerejší. myslím, že nejhorší krizi jsi už překonala a mám z toho opravdu radost. A kdyby se přece jen nějaký mráček objevil tak víš , že máš maminku, mne a jestli jsi to řekla kamarádkám , to nevím ,ale i tak jsme na tvé straně a mnoho kluků i holek,co sem naopsaly na tvou podporu! I od našeho Ťufíka a Nikoly,ikdyž ta neví podrobnosti, jen rámcově, co se stalo, ale byla z toho dost špatná a když jsem včera bulila pro tebe tak se za chvíli rozbulila taky.

Miška (Út, 21. 5. 2019 - 15:05)

Markétko já jsem ráda, že jste v pohodě a oběma vám to moc přeju. Ono to holččičí čurání kluky vzrušuje a když tě ten kluk okukoval už i dřív a líbila ses mu, tak se nedivím, že tohle byl impuls a zkusil to ti vše říci a najednou jste se sobě vzájemně přiblížili. Já si asi opravdu dám chvíli na čas. Je tu jeden kluk ,který mně taky okukuje a už mně i zval do kina a na rande, ale já odolávám a čurat s ním nepůjdu abych ho dostala. Dnes jsem ani nečurala venku.Když jsem přišla dopoledne od doktora tak jsem musela hodně a baculku jsem vypustila do záchodu a po obědě taky. Ještě budu dnes odpočívat a zítra už půjdu do školy.

Markéta (Út, 21. 5. 2019 - 14:05)

Taky tě Miško pozdravuji. Prišla jsem domů dnes sama od vlaku a Martin prijede až k večeru. Udelala jsem v klidu větší čůrání za keřem. Broskvička jako vždy se mohla přetrhnout a rychle všechno pustila do trávy. Martin je stále fajn a rozumíme si a jen se divím,že jsme to k sobě neobjevili dřív a když mně viděl jednou čůrat cestou od vlaku teprve pak se osmělil. Miško ale tebe to teprve čeká. Tak se neboj ničeho ! :-)

Klára (Út, 21. 5. 2019 - 13:05)

Miško ahoj, ještě nejsem doma ze školy, ale musela jsem ti napsat. Mám radost, že ti je líp. Více odpoledne. Pa!

Honza (Út, 21. 5. 2019 - 13:05)

Ok. To bude určitě bezva! Co by ti udělalo potěšení jako dárek?

Kopretina (Út, 21. 5. 2019 - 14:05)

Teď nevím. Asi ty a když se nebudeme před sebou stydět a uděláme si hezký odpoledne.

Kopretina (Út, 21. 5. 2019 - 13:05)

Tak příští středu 29.5 ve 4 odpoledne? Dám ti nejpozdeji v uterý vědět,kde se můžeme zkontaktovat ve městě. Ok?

Miška (Út, 21. 5. 2019 - 12:05)

Kopretinko, buď opatrná, přečti si, co se stalo mně. Nechci se k tomu už radši ani myšlenkou vracet. Miško a Markétko pozdrav posílám hlavně vám. Celý dopoledne jsem prospala a jsem snad ok. Maminka je celý den se mnou doma a teď na mně čeká s obědem. Ale jen jsem se probudila, chtěla jsem vám napsat o sobě zprávu, protože vás mám moc ráda a vážím si, že nejsem ani já vám lhostejná. Tak snad to bude už vpořádku. Příjemné odpoledne!

Kopretina (Út, 21. 5. 2019 - 12:05)

No je mi 18, jestli chceš za mnou dojet až do Dvora Králové, proč ne? Jsem tady na škole,bydlím v podnájmu u příbuzné přes týden. Jinak jsem z Poličky.

vikiseleci (Čt, 6. 1. 2022 - 08:01)

Já jsem kousek od Poličky. Tak proč ne?

Kopretina (Út, 21. 5. 2019 - 10:05)

Mám jednu zkušenost s čuráním s klukem. Byla to spíš náhoda, ale moc se mi líbilo jak čural a když se mi pak hned chtělo taky, vyčurala jsem se na tom stejným místě vedle něj a on byl taky zvědavý a líbilo se mu to.

Adam (Út, 21. 5. 2019 - 10:05)

Kopretino, a byla jsi vzrušená, když jsi toho kluka viděla čůrat?

Kopretina (Út, 21. 5. 2019 - 10:05)

Taky

Reklama

Přidat komentář