Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Miška (Út, 21. 5. 2019 - 09:05)

Klárko jsem zpátky od doktora. Moč je ok,krev ok,ale komplexni výsledky si mám zavolat zítra. Bobe těhotná nejsem. Baculka měla před týdnem,to co holky mají, pro M jsem více rozhozená z toho,co udělal a že jsem to snažila v sobě potlačit. Markétko a za tebe jsem moc ráda,že se zase ozýváš.
Děkuji. Teď si dám něco konecně k snídani a půjdu si lehnout. A baculku musím vypustit, protože už jsem potřebovala čurat cestou domů.

Bob (Út, 21. 5. 2019 - 08:05)

Ať ji udělaj taky test jestli není těhotná,když má nálady a bleje

Markéta (Út, 21. 5. 2019 - 07:05)

Miško ranní pozdrav i ode mne z Roztok. Dostalo mne to tak, že jsem taky moc nespala a Martin má dobrý plán, jak Jakuba odhalit. A není to prý složitý. Tak to bych byla ráda. Já teď mj. prožívám i maturitu tak mám víc hektický období, ale zase ti budu psát častěji. Maturita bude v pohodě. Dnes odpočívej a ta krev a moč je dobře, že ti udělají rozbor,ale myslím si,že to bude dobrý.

Klára (Út, 21. 5. 2019 - 06:05)

Jo, to je dobře. Tak odpočívej a písneme si odpoledne, Pa,půjdu do školy, snad tam taky neusnu.

M (Út, 21. 5. 2019 - 06:05)

Já se jen Myško divim, že po tom co ti udělal si vůbec zasloušil aby si na něj myslela. Čim tě tak dostal? Si více rozhozená z toho co udělal či z toho, že se pak přestal ozývat? Protože podle prvotního popisu to vypadá, že tě Jakub zradil, až co se ti přestal pak ozývat.

Klára (Út, 21. 5. 2019 - 06:05)

Miško moc na tebe myslím a večer jsem nemohla spát a dnes už jsem vzhůru od půl páté a stále se mi to přehrává v myšlenkách. Napiš mi prosím jak ti je a posílám ti tuhle brzkou ranní podporu. Co kdybys dnes byla doma a odpočívala?

Miška (Út, 21. 5. 2019 - 06:05)

Dnes nepůjdu do školy. Teď jdu k obvodnímu a nesu moč a vezmou mi krev pro jistotu, A dnes budu odpočívat. V noci jsem si hodně povídala s maminkou a byla dvakrát čurat a jednou jsem porazila ten kyblík ,který stejně nebyl potřeba. Taky jsem moc nenaspala a budu dospávat asi dopoledne.

Markéta (Po, 20. 5. 2019 - 22:05)

Miško pozdrav ode mne. Nepsala jsem ti nějaký čas,ale tohle je síla a obrečela jsem to. Martin by si ho taky podal. Držime oba palečky. Napíšu více a ozvu se častěji zase. Roztoky u J.

Pavel (Po, 20. 5. 2019 - 21:05)

a Já se přidám a pojedu taky

ikk. (Po, 20. 5. 2019 - 21:05)

Ty vole, tohle mně dneska dostalo. Jestli někdo zjistí odkud ten kokot je, tak ať dá vědět. Já si ho sám najdu. Takovej mladej žabec nebude kvůli němu na práškách a každej den v prdeli. Mám dojem, že Míša nebude jediná. Tohle prostě ne.

Host (Po, 20. 5. 2019 - 21:05)

Já to četl taky, ono to mohlo být suprový všechno až do té chvíle, kdy potřebovala ne jenom čůrat. A pak mohl nastat ten střih a vše vášnivé zlomit.

Klára (Po, 20. 5. 2019 - 20:05)

Miško v pohodě se vyspinkej. To všechno jsou jen nervy a já v takovým stavu bych na tom byla asi podobně a nemohla bych taky nic sníst bez nehody. A jestli máš obavy, že tě nebude nikdo chtít tak naopak ty si ještě lásky ,té opravdové, užiješ vrchovatě.Nebo si myslíš, že třeba já jsem se někdy nepo.... Taky, ve druhé třídě. No a co? Tys to měla ale horší, to je fakt. Pozdravuje tě i Libor a prožij klidnou noc a hlavně už to neřeš. Je to vyplaveno a odplaveno a to co ještě nebudeš moci strávit v sobě vypovídej mamince, vyplakej nebo vyblinkej, to je jedno, ale bude to dobrý. Myslím, že maminka bude dnes s tebou velmi hodně propojena. Pochopila jsem, že máš asi jako my pokojíček pro sebe, kde jinak spíš. Tak dobrou a palec nahoru myslím pro tebe nejen za sebe!

Miška (Po, 20. 5. 2019 - 20:05)

Byla jsem na lékařský pohotovosti, protože maminka zjistila že je mi až na omdlení a to se mi stalo i nedávno u doktora a tak jsme jeli. Dostala jsem injekci a mamince jsem řekla všechno a mám u ní velkou oporu. Po té injekci se mi ulevilo, měla jsem prý rychlý srdíčko a nízký tlak a po večeři jsem se zase vyblinkala, alednes jsem Klárko nevypila ani kapičku alkoholu. Budu spát s mámou u ní a budu mít u postele pohotovostní blinkací kyblík a tak jsem si vzpomněla na tebe a tvou ségru, že jste ho taky někdy měly jako pojistku, když vám nebylo dobře, radši nebudu nic jíst, abych ho nemusela použít ,čurat teď chodím taky často, ale to si dojdu na WC, prostě jsem úplně roshašená, ale jsem ráda ,že jsem to vše napsala a řekla. Asi brzy usnu. Klárko mám tě moc ráda a jen se bojím, že o takovou pos.... holku nikdo nebude mít zájem.

Klára (Po, 20. 5. 2019 - 19:05)

Miško moc děkuju, já už tady dlouho bulím pro tebe. Jestli je ti hodně špatně, tak si písnem zítra. Ale jestli napíšeš ještě, tak budu moc ráda. Ale nepřemáhej se.

Miška (Po, 20. 5. 2019 - 19:05)

Je mi špatně. Dej mi chvilku jestě.Nezlobím se, vůbec

Tony (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

Pokud je to ten Jakub, kterého myslím, tak jejich otec od rodiny zdrhl, ještě když on byl byl před pubertou a jeho matka jako samoživitelka musela vše táhnout s ním a s jeho o dva roky starší sestrou sama.

Klára (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

Miško, jsi ok? Prosím jednu větu. Bojím se o tebe. Jestli ti je špatně, napiš dvě slova a vyspi se a dáme řeč zítra. Mám o tebe starost. Děkuju moc. Snad se na mne nezlobíš.

Lenka (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

Mně se stalo jednou , že mně kluk tajně natočil na WC při potřebě a pak to dal na net. Já jsem ta Lenka, co se již dnes psala. Dostal postih, ale já se z toho probírala možná dva roky. Tahle rubrika je o čurání a nevadí mi, když se to někomu líbí, ale natočit si někoho tajně a pak to dát na net je trestný.

Tony (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

Ten tam ale přijel ze zcela jiným autem.

Návštěvník (Po, 20. 5. 2019 - 18:05)

Jestli je to takovej zmetek nebude mít problém mít třeba půjčený auto nebo jich má víc.

Reklama

Přidat komentář