Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kopretina (Út, 21. 5. 2019 - 14:05)

Teď nevím. Asi ty a když se nebudeme před sebou stydět a uděláme si hezký odpoledne.

Kopretina (Út, 21. 5. 2019 - 13:05)

Tak příští středu 29.5 ve 4 odpoledne? Dám ti nejpozdeji v uterý vědět,kde se můžeme zkontaktovat ve městě. Ok?

Miška (Út, 21. 5. 2019 - 12:05)

Kopretinko, buď opatrná, přečti si, co se stalo mně. Nechci se k tomu už radši ani myšlenkou vracet. Miško a Markétko pozdrav posílám hlavně vám. Celý dopoledne jsem prospala a jsem snad ok. Maminka je celý den se mnou doma a teď na mně čeká s obědem. Ale jen jsem se probudila, chtěla jsem vám napsat o sobě zprávu, protože vás mám moc ráda a vážím si, že nejsem ani já vám lhostejná. Tak snad to bude už vpořádku. Příjemné odpoledne!

Kopretina (Út, 21. 5. 2019 - 12:05)

No je mi 18, jestli chceš za mnou dojet až do Dvora Králové, proč ne? Jsem tady na škole,bydlím v podnájmu u příbuzné přes týden. Jinak jsem z Poličky.

vikiseleci (Čt, 6. 1. 2022 - 08:01)

Já jsem kousek od Poličky. Tak proč ne?

Kopretina (Út, 21. 5. 2019 - 10:05)

Mám jednu zkušenost s čuráním s klukem. Byla to spíš náhoda, ale moc se mi líbilo jak čural a když se mi pak hned chtělo taky, vyčurala jsem se na tom stejným místě vedle něj a on byl taky zvědavý a líbilo se mu to.

Adam (Út, 21. 5. 2019 - 10:05)

Kopretino, a byla jsi vzrušená, když jsi toho kluka viděla čůrat?

Kopretina (Út, 21. 5. 2019 - 10:05)

Taky

Honza (Út, 21. 5. 2019 - 12:05)

Kopretinko, když se ti líbí čůrací kluci, mně zase čůrací holky ,chtěla bys čůrat se mnou? Kolik je ti roků? Mně 24 a jsem od Kutné Hory.

Honza (Út, 21. 5. 2019 - 12:05)

Můžu do Dvora i do Poličky. Příští týden. Přizpůsobím se. Nejsem podrazák, jak si tady někdo myslí.

Hynek (Út, 21. 5. 2019 - 09:05)

Velmi se mne tvá situace dotýká a není mi to Miško lhostejný.

Miška (Út, 21. 5. 2019 - 09:05)

Klárko jsem zpátky od doktora. Moč je ok,krev ok,ale komplexni výsledky si mám zavolat zítra. Bobe těhotná nejsem. Baculka měla před týdnem,to co holky mají, pro M jsem více rozhozená z toho,co udělal a že jsem to snažila v sobě potlačit. Markétko a za tebe jsem moc ráda,že se zase ozýváš.
Děkuji. Teď si dám něco konecně k snídani a půjdu si lehnout. A baculku musím vypustit, protože už jsem potřebovala čurat cestou domů.

Bob (Út, 21. 5. 2019 - 08:05)

Ať ji udělaj taky test jestli není těhotná,když má nálady a bleje

Markéta (Út, 21. 5. 2019 - 07:05)

Miško ranní pozdrav i ode mne z Roztok. Dostalo mne to tak, že jsem taky moc nespala a Martin má dobrý plán, jak Jakuba odhalit. A není to prý složitý. Tak to bych byla ráda. Já teď mj. prožívám i maturitu tak mám víc hektický období, ale zase ti budu psát častěji. Maturita bude v pohodě. Dnes odpočívej a ta krev a moč je dobře, že ti udělají rozbor,ale myslím si,že to bude dobrý.

Klára (Út, 21. 5. 2019 - 06:05)

Jo, to je dobře. Tak odpočívej a písneme si odpoledne, Pa,půjdu do školy, snad tam taky neusnu.

M (Út, 21. 5. 2019 - 06:05)

Já se jen Myško divim, že po tom co ti udělal si vůbec zasloušil aby si na něj myslela. Čim tě tak dostal? Si více rozhozená z toho co udělal či z toho, že se pak přestal ozývat? Protože podle prvotního popisu to vypadá, že tě Jakub zradil, až co se ti přestal pak ozývat.

Klára (Út, 21. 5. 2019 - 06:05)

Miško moc na tebe myslím a večer jsem nemohla spát a dnes už jsem vzhůru od půl páté a stále se mi to přehrává v myšlenkách. Napiš mi prosím jak ti je a posílám ti tuhle brzkou ranní podporu. Co kdybys dnes byla doma a odpočívala?

Miška (Út, 21. 5. 2019 - 06:05)

Dnes nepůjdu do školy. Teď jdu k obvodnímu a nesu moč a vezmou mi krev pro jistotu, A dnes budu odpočívat. V noci jsem si hodně povídala s maminkou a byla dvakrát čurat a jednou jsem porazila ten kyblík ,který stejně nebyl potřeba. Taky jsem moc nenaspala a budu dospávat asi dopoledne.

Markéta (Po, 20. 5. 2019 - 22:05)

Miško pozdrav ode mne. Nepsala jsem ti nějaký čas,ale tohle je síla a obrečela jsem to. Martin by si ho taky podal. Držime oba palečky. Napíšu více a ozvu se častěji zase. Roztoky u J.

Pavel (Po, 20. 5. 2019 - 21:05)

a Já se přidám a pojedu taky

Reklama

Přidat komentář