Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Jakub? (Pá, 24. 5. 2019 - 18:05)

Já jsem snad blbě četl. To myslíš vážně? Ty vole nech tu holku už opravdu na pokoji. Kvůli tobě si prožila takovýho utrpení! Tohle není vůbec dobrej nápad. Já tě mít po ruce, tak tě rozkopu na místě do kuličky .

Znalec (Pá, 24. 5. 2019 - 18:05)

Ty vole : D

Jakub (Pá, 24. 5. 2019 - 17:05)

Miško, měl bych zájem o čůrání s tebou. Co ty na to?

Miška (Pá, 24. 5. 2019 - 18:05)

NE !!!!!!!!! NE !!!!!!!! A NE !!!!!!!!

Klára (Pá, 24. 5. 2019 - 18:05)

Teď jsem otevřela diskusi a nemám slov! Miško hlavně se tím nenech rozhodit. Je to provokace nejhrubšího zrna,aby tě rozhodil, tedy pokud to nenapsal jiný Jakub,který sem náhodou zavítal a oslovil tě,ale tak to necítím ani náhodou. Miško jsem na netu a jsem tady pro tebe,kdykoliv. Hlavně se tím nenech rozhodit a piš mi vše ,co budeš potřebovat sdělit. Já jen čumím, čeho je ten hajzl schopen. Hele nechceš vzít maminku a přijet sem? Je to daleko, ale do půlnoci byste tady mohli být. Napíšu ti kudy a počkám na tebe.

Tony (Pá, 24. 5. 2019 - 23:05)

Přijed kam? Z uradené Moravy do ukradené Lužice? Začínám pochybovat, zda tu nejde o pouhé tvůrčí psaní nevím od koho.

ikk. (Pá, 24. 5. 2019 - 18:05)

To mě poser! To snad není pravda! Ty máš po tom všem ještě tu drzost kurvit tomuhle křehkýmu žabci znovu život? Ty vole držte mně, jsem se vytočil na nejvyšší míru!

Miška (Pá, 24. 5. 2019 - 16:05)

Ok, samozřejmě. Pozdravuji z Dačic. Dnes jsem měla zajímavý čurací příběh. Myslela jsem , že cestou z parku jdu domů sama a samozřejmě se mi chtělo nutně čurat a tak jsem zašla za jeden strom a tam začala hodně čurat, jeli na kolečkových bruslích dva kluci a rychle a tak mně viděli. Já jsem si sice baculku kryla rukou, aby ji neviděli a proud z ní. Jeden kluk přibrzdil a prý, že by rád viděl můj čurací zadeček. No nebylo mi zrovna dobře, ten druhý nakonec řekl, hele nech ji bejt,to je blbej fór asi to nemohla vydržet a odjeli oba pryč. Tak vidíš co se všechno může stát, ale ten jeden kluk byl slušnej a dokázal se vcítit, jak se asi holka může cítit v takový situaci trapně. Budeme dnes na zahradě a zítra pojedeme k příbuzným do Slavonic. Klárko pozdravuji na sever na vaši chaloupku !

Klára (Pá, 24. 5. 2019 - 15:05)

Pozdrav Mišce! Pojedeme na chaloupku,pisnu odtamtud. Pa

Piss (Pá, 24. 5. 2019 - 11:05)

Scháním holku na společný piss hrátky. Nejlépe zkušenou 20 -30 let věku. Olomoucko. Muž 32 let, ženatý,ale žena piss nepreferuje. Díky za info .

Honza (Pá, 24. 5. 2019 - 10:05)

Díky moc!

Kopretina (Pá, 24. 5. 2019 - 09:05)

Dobře, já nosím ,džíny ,kdyby bylo teplo tak sukni, modrou si vezmu, kabelka modrá a na ní symbol klíčů. Těšim se.

Znalec (Pá, 24. 5. 2019 - 09:05)

Všimli jste si, že už poněkolikáté píše Klára Kláře a Miška Mišce? Vypadá to, že už i samotní pisatelé se ve svých identitách začínají ztrácet...

Tichý pozorovatel (Pá, 24. 5. 2019 - 12:05)

Já si toho teď všiml poprvé. Ale jen ať se baví.

Návštěvník (Pá, 24. 5. 2019 - 12:05)

Tohle se mi také stává klasickyobčas, zejména po ránu. Nevinil bych holky z ničeho účelového. Prostě omyl, když člověk myslí na více věcí a chce to rychle napsat. A to jsem VŠ.

Host (Pá, 24. 5. 2019 - 08:05)

Asi za to něco bude chtít. Jinak je normální je jít se vyčůrat sama a do místa,kde není vidět nebo s kamarádkou

Hostitelka (Pá, 24. 5. 2019 - 08:05)

Jsi Kopretino odvážná. Já bych se styděla

Klára (Pá, 24. 5. 2019 - 06:05)

Ahojky Klárko. Tak ti stíhám napsat, protože jsem se vzbudila nakonec dřív ,protože jsem potřebovala nutně čůrat po ránu a nechtěla jsem se kroutit v posteli. Jen potvrzuji, že Libor skutečně nebyl první, ale druhý a ten první mne využil a odkopl jaki ten tvůj. A Lbor tomu nevěřil,co se zde domluvilo a jel se podívat do Mimoně vlakem, jestli to není podvod a tam mne uviděl. S tím domečkem tomu nechám volný průběh, ale stále mi to nedochází. Chtěla bych se na to spolupodílet třeba nějakou částí. Uvidíme. Tak taky ti přeju příjemný den a žádný kritický čůrání.

Miška (Pá, 24. 5. 2019 - 06:05)

Klárko,tyhle hnusný maily opravdu neřeš. Jsem ráda,že jste si včera užili dynamický večer. Klárko, kdyby se mně stala taková nabídka jako tobě, měla bych s tím taky problém. Na druhé straně je to Liborovo rozhodnutí a je vidět ,že to s tebou myslí doopravdy. Nechala bych tomu volný průběh. Je velmi kuriózní, že jsi našla láska s klukem z této diskuze, protože to nebývá časté. Pokud si ale vzpomínám, on Libor sice asi sem chodil, ale on se pak jel přesvědčit jestli ti ten první kluk nelže a přijede na smluvené místo a pak tě ten Vilík zradil a Libor ti otevřel lásku. Je to tak? Příjemný den a písneme si odpoledne.

Návštěvník (Pá, 24. 5. 2019 - 00:05)

Nežer to tak a jdi radši spát baculko

Reklama

Přidat komentář