Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

ikk. (Pá, 24. 5. 2019 - 20:05)

Další debil. To snad Míšo pochopíš. Ignorovat!

Klárak (Pá, 24. 5. 2019 - 20:05)

Miško pozdravuji tvůj Rozkrok. Musíš mít tedy opravdu krásnou psytuli.

Markéta (Pá, 24. 5. 2019 - 20:05)

Miško děkuju i já, že ses ozvala. Neboj se, vše se srovná, hlavně se z toho vyspi nebo vyplakej u maminky a pak už ti takový provokativní návrh od jakýhokoliv Jakuba nic neudělá a klidně ho můžeš poslet bezemočně do prdelky. Myslím na tebe a pozdravuje tě i Martin!

Klára (Pá, 24. 5. 2019 - 20:05)

KOnečně!!! Děkuji. Já to musím rozdýchat. Ozvu se ještě. Děkuji ,za ozvu.

Miška (Pá, 24. 5. 2019 - 19:05)

Klárko, omlouvám se,ale utekla jsem na zahradu a nechtěla jsem nikoho vidět. Neboj se, jsem trochu naměkko, protože jsem plakala,ale bude to dobrý. Vážím si tvé nabídky, ale maminka by to tak rychle nedala a zítra už máme domluvenou návštěvu, ikdyž ta by se dala klidně zrušit. Velmi ráda přijedu za tebou o prázdninách a ty můžeš zase k nám. Jakub má tu drzost mně tak znova ponížit a zesměšnit, to je neskutečný.Písnu ti ještě, ale jdu za maminkou. Je mi to moc líto.

Klára (Pá, 24. 5. 2019 - 19:05)

Miško, moc prosím, ozvi se, nevím jestli se mám o tebe bát,ale bojím se. Prosím. Nebudu moci spát, pokud nebudu vědět,že jsi vporádku.

Hynek (Pá, 24. 5. 2019 - 19:05)

To jsou tedy turbulence! Jestli si někdo z chytráků udělal z Míši prdel nebo to napsal skutečněj grázl Jakub, tak efekt je stejnej pro Míšu a ten dotyčný si může jen poděkovat, co tím způsobil. Jen se ty blbečku můžeš modlit, aby to Míša nezazdila nějakým útěkem pryč z domu, nebo se demonstrativně neopila tak, že bude groggy, pokud vím je jí 15 a téměř se ještě moc nenapila a když, tak se poblila. Z toho, co jsem tady vysledoval je to takové snadno zranitelné a využitelné ě naivní poupě. Tohle by drsný přešlap

Klára (Pá, 24. 5. 2019 - 19:05)

omlouvám se, jsem tak v šoku, že dělám pravopisné chyby ,Miško, prosím, ozvi se

Klára (Pá, 24. 5. 2019 - 19:05)

Myško, prosím

Klára (Pá, 24. 5. 2019 - 18:05)

Miško, tak co? Jak je?

Znalec (Pá, 24. 5. 2019 - 18:05)

Někdo si z vás dělá akorát prdel, vy baculky : D

Markéta (Pá, 24. 5. 2019 - 19:05)

Dělat si legraci, kdyby to bylo tak, z takové bolesti druhého je stejně podlé a zraňující pro Mišku jako kdyby to psal skutečný Jakub. Miško pozdravuji z Roztok. Klárka mi volala celá rozhozená, co se ti stalo. Prosím tě, nenech se tím zneklidnit. Z tvé reakce jsem načetla, že ti to způsobilo obrovský odpor. Ozvi se mi a Klárce já jsem z toho taky v minusu, protože tě mám moc ráda a není mi jedno,co se s tebou děje

ikk. (Pá, 24. 5. 2019 - 18:05)

pak to jseš ty! Abych tě do té prdele nenakopal!

Znalec (Pá, 24. 5. 2019 - 18:05)

Ne nejsem. Jenom žasnu, co všechno sežerete. Teda pokud to není součástí dalšího vývoje scénáře. V tom případě se omlouvám.

Aha (Pá, 24. 5. 2019 - 19:05)

a jak jsi na to přišel? Tohle opravdu není žádná sranda.

Znalec (Pá, 24. 5. 2019 - 19:05)

Prostě jenom někdo vycejtil, kde je vaše slabý místo a tak sem píše jako Jakub, aby vás rozhodil. To jsem tu jedinej, kdo tu používá mozek? Uff tenhle můj post vlastně vyznívá, jako kdybych tady tomu všemu věřil. Už mi asi hrabe ;)

Znalec (Pá, 24. 5. 2019 - 18:05)

To vám vy géniové nedošlo, že je to zjevná provokace? Někdo se teď zjevně baví na váš účet a já s ním :)

M (Pá, 24. 5. 2019 - 18:05)

A eště k hotelu možná jim pohrozit policií, té to oni mohou zdělit a klidně můžeš i později podat stížnost, psychická újma je též totiž minimálně přestupek resp. trestný čin.

M (Pá, 24. 5. 2019 - 18:05)

Jakub je schyzofenik povídá si teď sám se sebou :P.
Jinak Myško možná by bylo dobré zajít si k psycholoogovi a nestyď se za to, já k němu též chodil. Aby si něměla totiž trauma až pak někoho najdeš.
Jinak Klárko, myslim že ze zákona on na tebě nemůže napsat půlku bytu, ne pokavaď si nezletilá, resp. do zletilosti to bude asi na mamku. A co otec na to? Ono barák je hezká věc, ale..
Nic asi jdu se odreagovat nějakou gameskou.
Jinak čůrání mě též vzrušuje je to asi tim, že tu vaši Baculku, Pipinku, Mušličku, Jeskyňku atd. máme rádi no. Já si nechávám načůrat do pusy jednou za čas a u otho eště rád lížu.

Tony (Pá, 24. 5. 2019 - 23:05)

Blobost, Klárka i když dodělává střední školu, už v předposledním nebo posledním ročníku být zletilá může.

Reklama

Přidat komentář