Reklama

Sex a kopřivy

Autor diskuse
Bobřik

Gdo

Kdo pak tady użiva kopřivy na uspokojení sebe či sveho partnera zážitek s kopřivami?

 

 

 

Vendula (Po, 1. 7. 2019 - 08:07)

Víc se mi líbí takové staré, klasické chaty, chalupy a boudy na horách. Ale ten Voroněž byl na tu oslavu dobrej. Ještě jednou dík, pane Bobriku, za přání k narozeninám.

Vendula (Po, 1. 7. 2019 - 09:07)

Teď jsme s našima zase vysoko nad Pecí pod Sněžkou. Zdravím Vás všechny, s nimiž jsem se, díky jakési náhodě mohla spojit a vést s vámi diskuzi. Na každý den taťka něco naplánoval, výlety a podobně. To je jeho. Přesně mít určeno, co kdy se bude dít. Ale to není můj styl. Jak to půjde, tak se ozvu. Vendula.

J (Po, 1. 7. 2019 - 20:07)

Tak jaký je výlet. Kopřiv si asi moc neužiješ, že nemáš soukromí jako doma.

Vendula (Po, 1. 7. 2019 - 21:07)

Asi si jich teď neuziju celých čtrnáct dní, ale to vůbec neva. Už jsem z toho ze všeho byla jaksi unavená, nevyspaná, budila jsem se ráno ve čtyři, no už toho bylo dost. Budu ráda tady vysoko nad Richtrovkami, tedy Richterovými boudami, které jsou bohužel už rok bezdůvodně zavřené a kam jsme tak rádi, celá rodina, chodili. Teď nám už zbývá jen předražená Výrovka anebo o kus dál Chalupa Na rozcestí. Pěkný večer z Krkonoš. Vaše Vendula.

Chris (St, 3. 7. 2019 - 06:07)

Tak to se da pochopit. Já bych tak dlouho nevydržel bez honěni. Když mi bylo jako tobě tak sem to zvládl i 7krat za den honit pindoura. Dneska alspon jednou ale i třikrát denně potřebuji ulevit.. a nejdele sem bez honěni a sexu vydzel snad 3 dny.

Vendula (St, 3. 7. 2019 - 08:07)

Právě. Chtěla jsem být neustále napružená, nadržená. O to je potom to trápení kopřivami lépe snesitelné. Avšak tělo si žádá svoje a já, když to nemám aspoň ten třetí den, tak i ti moji blízcí poznají, že je se mnou něco v nepořádku. Teď jsem neodolala a zase se podívala na stránky Doktorky. Naposledy. Až do 15. 7. si dám pauzu. Hezkej den z Krkonoš.

J (St, 3. 7. 2019 - 18:07)

Bude mi chybět to tvoje psaní.

Chris (So, 29. 6. 2019 - 14:06)

Puberta udělala své. Asi jako tebe zajímají holky ještě teď tak nás zajímalo jaké to je od jiného. A první holka byla sestrenka co mi ho pretahla

Chris (So, 29. 6. 2019 - 12:06)

Tak to chápu. Nejsem na takové věci ale docela mě to zaujalo. To bylo ještě před těmi kopřivama, možná bych jim jinak poradil ať použijí kopřivy ještě. Tehda tam docela rostly. Byly jediný co koně nezraly. Já z toho měl akorát trapas, že se mi holky vysmaly. Jak sem se díval jak dostává na holy zadek a kroutí těmi prsty, do toho ostatní holky v uplych rajtkach nebo leginak zastrcenych ve vysokych holinach, tak sem se vystrikal do slipu a na hned byl flek i skrz tepláky.

Vendula (So, 29. 6. 2019 - 12:06)

Tak to ti můžu říct, že si taky svírám prsty na nohou. Začínám ale prstama na rukou. Palec na levé ruce, neboť jsem levák, dám co nejvíce doleva, pod dlaň a zanedlouho se palec zkroutí a nesnesitelně v kloubu bolí. Nehybám prsty a zanedlouho se to samé opakuje. To samé prsty na nohou. Stisknout pevně prsty jakoby dolů a pak zabolí i klenba v chodidle. A to je mučivé. No, každý si to musí vyzkoušet sám, stojí li o to.

Chris (So, 29. 6. 2019 - 12:06)

To je něco jiného, ty to děláš dobrovolně ale ona to musela podstoupit nedobrovolně a prstíky kroutila z bolesti nejspíš, nebo že už nevěděla co a jak ale mě to naprosto fascinovala. A to bohužel až na vrchol ejakulace..

Nevím (Čt, 27. 6. 2019 - 20:06)

proč se ji ptáš na vysvědčení když je až zítra?A pokud jde o pálivost kopřiv tak nejhorší jsou ty malé světle zelené,ty pálí jako peklo.

Petr (Čt, 27. 6. 2019 - 21:06)

Každá škola letos končila jinak. Někde se vysvědčení rozdávalo již v úterý (to nejdříve) a jiné, ať již ZŠ nebo střední, končily dnes ve čtvrtek a některé až v pátek. Záleží na ředitelství školy, ovšem při dodržení přísných podmínek. To jen pro informaci.

To (Čt, 27. 6. 2019 - 21:06)

je mi jasný ale nevšim jsem si že by Vendulka psala o dnešní konce školy.

Chris (St, 26. 6. 2019 - 15:06)

Ale především všeho s mírou... Chápu, že Tě to hodně bere ale zase si nějak neublížit, to ber v potaz. To však poznáš sama, kde je tvá mez a přes co jak se říká lidově ,,vlak nejede". A jak už jsi tu psala jsou opravdu horší uchylky a nebezpečnější než se žahat kopřivou. Já to psal hlavně jako zkušenost, co se mi stalo, ne jako návod. Ale fantazii se meze nekladou.

Vendula (Čt, 27. 6. 2019 - 11:06)

Neboj. Neublížím si. Jsou to jen chodidla. A když zvládám i tu mou pičinu a to jsem se dost bála před tím rokem na ni přiložit kopřivu, tak v tomto případě to půjde také.

Chris (Ne, 23. 6. 2019 - 07:06)

Zkus ty holinky s kopřivama a napiš jaký to bylo. S nima oproti teniskam.

Vendula (Ne, 23. 6. 2019 - 07:06)

Zkusím, ale za chvilku jedeme s mladším bráškou na jeho hudební vystoupení na jednom zámku se ZUŠ. Domů se dostanem až odpoledne, tak uvidím, jak mi to dneska vyjde. Bude to určitě nová zkušenost. Mučení chodidel v holínkách, plných kopřiv. Už se těším.

Bobrik (Ne, 23. 6. 2019 - 02:06)

Vendulko spoj se s Anetou a dejte si trojku to by bylo kňourání umím si to představit tři napuchle broskvicky zadečky do růžová stehna samý puchýř ktomu všechny v gumakcich každý jiné barvy . Také jsem si včera dál obklad dva krát dopoledne píchaly jak sviňa pytlík tvrdý bobr napuchly nejvíc to odnesla uzďička kleslo to až večer při každém čůrání jsem ho kontroloval jestli jsem mu moc neublížil holt začátky jsou těžké ale vše dobrý.Škoda že žena měla blbou náladu takto seřezany má větší výkon samozřejmě tak pět i víc hodin po obkladů ale musí být ještě trochu napuchly aby ty hrbolky krasňe dráždily pochvičku pak je hotová za chvíli a já také nakonec jsem musel použít ručičky jako náhrada dobrý ale není to ono.

Vendula (Pá, 28. 6. 2019 - 12:06)

To jo, to by bylo úžasný. Ale myslím, že všechny jsme dosti daleko od sebe. Přitom, tak ráda bych našla dívku se stejnými zájmy, jako mám já. Zatím jsem ale spokojená sama se sebou, s tím, co mám.

Reklama

Přidat komentář