Reklama

Sex a kopřivy

Autor diskuse
Bobřik

Gdo

Kdo pak tady użiva kopřivy na uspokojení sebe či sveho partnera zážitek s kopřivami?

 

 

 

Chris (So, 22. 6. 2019 - 16:06)

I přes můj ne až tak příjemný zážitek, mě to docela zaujalo. Pochybuji, že by mi to s partnerkou prošlo. Ale umím si představit, ti naboso obou ty gumaky s koprivama a pak seslehat koprivou celou frndu. Rozhodně bych pak nečekal dva dny ale hned bych min.prstil a pořád by měla na sobe ty gumaky napechovany kopřivama.

Vendula (So, 22. 6. 2019 - 16:06)

Neporozumela jsem poslední větě. Co je to "min. prstil"? To jako že bys mě hned prstil? No to bych si dala říct i od kluka.

Chris (So, 22. 6. 2019 - 11:06)

Kupodivu jsem docela zvědav na reakce až je vysteles kopřivama. Myslím, že nohy budou v jednom ohni.......

Chris (Pá, 21. 6. 2019 - 01:06)

Při sebeuspokojovani si neumím představit použít koprivu. Mě stačilo jak se tehda kluci vrátili, povalili mě na zem, jeden natrhal kytici z kopřiv a šli se mi pomstít za kámoše. Když jsem byl na zemi jeden z kluků mi držel ruce za hlavou, další mi klekl na nohy. Vyzuli mě z bot, pak mi svlékli ponožky a když jsem byl bos doslat jsem několikrát přes bosé nohy koprivami, prý aby to nebylo hnedka vidět. Nejspíš se jim to zdálo málo, tak mi jeden z nich vystlal vyzute holinky listy kopřiv. Když to dodělal, tak jen řekl hotovo. Oni mě chytli za nohu, vykasali mi tepláky a i přes mojí snahu kopat a nadávat jim, mi postupně navlikli na bose nohy zpet obě holinky. Stipalo to snad čím dál víc jak se mi potily bosé nohy v holinkách. Pak mi ještě stáhly tepláky, slipy a sesvihali mi ještě pindoura a kulky, přihodili pár listů z kopřivy a zpět mě natáhli vše a ještě mě v tom chvíli podrželi než mě nechali jít, s tim ze uz to nemám nikdy dělat. Donutili mě v tom odejít, ale kus před barákem jsem to vysypal z bot i slipu. Rychle jsem vybehnul domů, ani sem se nezul a rychle jsem si ho šel oplachnout do umyvadla. V tom se vrátila máma, uviděla jak jsem naslapal bláto v chodbě s holinama a viděla mě jak si ho meju v umyvadle, ještě se mi trochu i postavil z toho svědění. Na nic nečekala, vysvětlení nechtěla vytáhla mě ven z koupelny na chodbu a než sem se nadal, tak mi serezala ještě holy zadek lžíci na boty, resp. takovým koženým poutkem co měla ta lzice na sobě. Když semnou skončila, tak jsem musel ještě jak jsem byl klečet v koutě a to už mě po půl hodine neskutečně svedily bose nohy v gumakach. Nakonec mě čekal úklid celé chodby, koupelny a umytí gumáku od bahna. Takže za mě kopřivy opravdu ne.

Vendula (Pá, 21. 6. 2019 - 07:06)

Je úplně něco jiného násilně být sešlehán kopřivami anebo je s citem používat při sexuálních hrátkách. Samozřejmě, že i nich se posléze přitvrdí. Alespoň jednou, dvakrát týdně si kopřivy vložím do bot a zvrchu na nárty a kotníky jich přidám, pevně zavážu a chodím v nich třeba půl dne. To samé do kalhotek. Jak jsem už psala, pečlivě se předtím oholím. Jehličky se musí dokonale dostat do všech míst v rozkroku. Taky mezi půlky zadečku si vložím a stiskam větvičku kopřivy. To už jsou ale muka. Když jsem doma, tak zadeček, boky a stehna a taky kolena si zmučím i víckrát v průběhu dne. Když jsem hodně nadržená tak i večer. Tam ale musím počítat s tím, že kvůli svědění usnu až tak někdy po půlnoci. Ale stojí to za to. Nesmím se však sebeuspokojit s vyvrcholením. Je toho hodně, jak se člověk může uspokojovat s kopřivami. Myslím, že jsem v tom dosáhla dokonalosti i když pořád přicházím na něco nového.

Chris (Pá, 21. 6. 2019 - 16:06)

S tím souhlasím. Je velký rozdíl to udělat dobrovolně a nebo nedobrovolně. Taky bude určitě rozdil mít kopřivy v utažených teniskach nebo jako jsem měl já v gumakach, tím jak se nohy potily bylo to cítit čím dál silněji. A stipalo to v gumakach ikdyz jsem všechny lístky z nich vysypal.

Vendula (Pá, 21. 6. 2019 - 20:06)

Tak toto musím vyzkoušet. Gumáky, sice módní, mám a jsem zvědavá na ten rozdíl oproti kopřivám v uzavřené obuvi. Čím větší muka, tak tím lepší.

Chris (So, 22. 6. 2019 - 08:06)

Já měl tehda nohu velikost 39 a holinky velikost 40, takže se tam klukům podařilo nacpat poměrně dost listů koprivy. A pamatuji jak to bylo nesnesitelné ještě potom co jsem je vyndal a musel klečet doma v koutě s holinkama na bosych nohách za to, že sem doma našlapal. Ten pocit svědění, pálení a bezmoc si to ochladit nebo poškrabat, kdyz sem citil jak se mi poti nohy v holinkach čím dál víc. I přesto, že mě tato technika nijak nevzrušovala tak mi z toho stál pindour jak svíčka. Taky sem ho měl červený a samí puchyřek...

Vendula (So, 22. 6. 2019 - 08:06)

Včera jsem se mučila kopřivami dopoledne. Měly však velkou sílu, hodně žahadýlek a dosti jsem pociťovala svědění i večer v posteli. Byla jsem dost nadržená a tak jsem si svázala ruce prádelní šňůrou, abych se nemohla poškrábat. Aby ta muka byla ještě větší. Svazání sebesamé jde nesnadno, ale jde to. Nad ránem jsem se složitě z toho dostávala. Ač jsem málo spala, tak dnes ráno jsem za barákem natrhala igelitku kopřiv. Už jsem si sedla na osušku s rozproztřenými kopřivami a zmucila si zadeček s bokama. Pomáhám v kuchyni, takže zatím to bude tak všechno.

Chris (So, 22. 6. 2019 - 09:06)

Vyzkousej ty holinky s kopřivama na bosé nohy pokud je máš a uvidíš sama jaké to je. Uvidis kolik se toho tam vejde pokud je mas nejspis velikostne akorat. Dnes se nosi ruzne moderni holinky. Ja mel nohy v jednom ohni. A ikdyz pak vyndas koprivu a znovu obujes naboso holinky, tak to bude síla. Dál uz muzes cokoliv.

Vendula (So, 22. 6. 2019 - 10:06)

Mám dvoje holínky a obuté jsem je měla tak jednou, dvakrát. Jsou spíše do společnosti, avšak necítila jsem se v nich nejlépe. Avšak s kopřivami v nich, a už se těším, to vyzkouším.

Chris (So, 22. 6. 2019 - 10:06)

Tak třeba se to zalíbí, těžko říci. Holinky do společnosti?? Zajímavé. Sem zvědav jak to dáš :-D, sám si to ještě živě vybavuji.

Vendula (So, 22. 6. 2019 - 10:06)

Když říkám do společnosti, tak myslím ty různé barevné holínky, které jsou spíše vhodné na různá přehlídková mola. Na běžné nošení se ani moc nehodí.

Chris (So, 22. 6. 2019 - 11:06)

Tak to ano. Záleží v jaké barvě třeba v červených holinkach si umím představit pěknou dívku. Taky záleží na velikosti nohou, ono dívka v holinkach vel.třeba 42 už taky není tak sexu pohled. Ale na vystlani koprivami stačí jaké koliv holinky.

Vendula (So, 22. 6. 2019 - 13:06)

Tak mě si můžeš klidně představit v tom prvním případě. Jako dívku v červených holínkách, za kterou se lidé na chodníku ohlédnou. A řeknou si : to je ale kundička. A jsem spíše Bi, myslím při,"tom" na dívky. Ale normální rodinu v budoucnu chci mít. Číslo bot mám 38 a půl až 39.

Chris (So, 22. 6. 2019 - 14:06)

Ona i predstava, jak si ty červené holinky naplněné kopřivama obouvas je zajímavá. Dovedu si představit, nahou dívku v těch cervenych holinkách plnych kopriv, jak dostává na holy zadek koprivou a nemůže se bránit, jen uhývat lehce zadkem a kopat.

Chris (So, 22. 6. 2019 - 14:06)

Ona i predstava, jak si ty červené holinky naplněné kopřivama obouvas je zajímavá. Dovedu si představit, nahou dívku v těch cervenych holinkách plnych kopriv, jak dostává na holy zadek koprivou a nemůže se bránit, jen uhývat lehce zadkem a kopat.

Vendula (So, 22. 6. 2019 - 16:06)

Taky si to tak představuju. A ještě kdyby mi zadek zpracovávala nějaká pěkná dívka, nějaká kundička, tak to by bylo úplně suprový. A já bych musela držet a držet a v mé moci by bylo jen se malinko kroutit a uhýbat. A snášet to mučení.

Chris (So, 22. 6. 2019 - 16:06)

Tak nějak svlect se do naha, svázat ruce a u postele mít kopřivy a připravené gumaky. Ty pak naplnit kopřivama. Svata ruce, obout na obe nohy holinky a zasednout nohy. Sesvihat frndu, otocit na bricho a sesvihat zadek a pritom si hrat s postevakem.

Vendula (Čt, 27. 6. 2019 - 11:06)

Svázat ruce. To taky patří k tomu, co mám ráda a když mám chuť či náladu, tak to udělám. Jde to nesnadno, ale dá se to provést. Musí se hodně pracovat prstama, při tom závěrečném uvazování. Jen pak se z toho dostat není jednoduché. Vždycky mám v dosahu nůžky, nebo nožík, pro případ nouze. Dřív jsem používala širší náplast, avšak potom, když si ji sundáváš, to hodně bolí. Jupí! Už mám odedneška dva měsíce prázdnin! A to je paráda!

Reklama

Přidat komentář