Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Olin (Po, 20. 5. 2019 - 15:05)

Jak je problémovej Milunko? Jako ty? Nebo jinak? Ale jestli spolu s tím Denisem chodíte, tak by mu lidi jak ti další problémoví nevadili

? (Po, 20. 5. 2019 - 13:05)

Radka touží po sexu s Milunou, pořád píše, že je lepší než její manžel. A Miluna ta by jen to kafe nestačilo. Proto nemá kamarádky. Hledá jen sexuální společnost.

Mára (Po, 20. 5. 2019 - 12:05)

Nikdy jsem nebyl radikál, rasista. Když se hovořilo o Romech, zastával jsem se jich. Nyní nevím, zda změnit názor. Ve Varnsdorfu byly tři malé paneláčky. Měli nová okna, byly zateplné, žili tu slušní lidé. Dva rádoby podnikatelé zde koupili několik bytů. Nastěhovali se odpad lidské společnosti, prasatsa, která si vybydlela barák v Ústí, že na ně málem spadl. Postupovalo to dále. Slušní lidé se začali stěhovat jinam. Přišli o vše, co měli, a to o byt, protože s těmi prasaty, odpadem, nešlo žít. V poslední fázi prodávali lidé byty za 30 tis.Kč/byt. Proč to, co se tam stěhuje, nazývám prasaty, odpadem společnosti, bezcenným odpadem? Byl jsem se tam podívat. Bydlel tam i kamarád, který odsud zrovna prchal. Smrad, špína, hnus, ze schodů otrhané lino, špinavé sokly, město zde na své náklady likvidovalo štěnice, znehodncení nemovitostí v blýzkém okolí tím, že jsou neprodejné, nebo jen za zlomek ceny, Žili zde lidé, bylo zde čisto, klid, paneláčky byly čisté, nikoho by ani ve snu nenapadlo,že prodá byt za 30 tis.Kč a raději půjde jinam do nájmu, než žít zde. Jak je to možné? Kdo to mohl způsobit? Mohli to způsobit slušní lidé? Proč se stala změna až nastěhováním romů? Jsou to tedy lidská prasta, odpad společnosti, nebo ne? Pokud se mnou někdo nesouhlasí, položím mui otázku : kdyby jste měli právě dospělého potomka, koupili by jste mu za výhodných 30 tis. Kč byt a nastěhovali do do toho fantasatickéhio prostředí? Pokud ne , tvrdíte jako já, že tam bydlí odpad naší společnosti.

Miluno (Po, 20. 5. 2019 - 12:05)

Víš co je práce na zahradě? A k Denisovi jsi neměla jít nepozvaná, děláš jednu chybu za druhou a pak tak dopadáš.

Miluna (Po, 20. 5. 2019 - 12:05)

Tak aspoň vidíš jak to vypadá být hovno!!!!! Sem v pasti zkurvenej!!!! Lallo on šel o rok dýl tak bude končit až příští rok a vůbec nevim kam ho dát a on sám neví co by ho bavilo takže nevim.A u Denise mi tam nalákal jeho kamarád.Já sem tam nevyjela scénou jen sem byla jak stuhlá a začla sem se třást a řekla jim tam nahlas že asi koukam že se seznámil když sem jí tam viděla.A anonyme ta Lucka nepracuje tak čas má a slibovala mi schůzku na tenhle týden.

xko (Po, 20. 5. 2019 - 13:05)

Chyba že jsi tam šla. Kamarád tě může pozvat k sobě, ne bez vědomí dotyčného k někomu jinému. To je trapné. Proč ti vadí představa, že tvůj bývalý může mít novou přítelkyni? A c se tam vlastně ten den a noc stalo

Miluno (Po, 20. 5. 2019 - 12:05)

u tebe je problém, že neumíš brát někohojen jako kamarádku na popovídání. Vždycky za tím vidíš sex. Mohlas mít tady kámošku Radku, jí nevadilo, že tě nepřitahuje, stačilo by jí jen si povídat a někam zajít na kafe. Kdybys to uměla takhle vzít a soukromě byste si to řekly, tak bys nemusela teď cítit takovou opuštěnost. Jenže ty když z člověka nic nemáš nebo tě nepřitahuje (sex), tak jej odkopneš a pak sama fňukáš. Proč si myslíš, že se s tebou Alice nechce setkat? Protože bys ji zase do něčeho cpala a ona to už nechce.

Miluna (Po, 20. 5. 2019 - 08:05)

Tak moje návštěva za Denisem Alešku byla k ničemu.Měl tam chvíli sestřenku když sem přijela a já nejdřív nevěděla že je to sestřenka tak sem nějak vyjela a strapnila sem se.A dál o ničem.nechci všechno psát.Sex nebyl žádnej a stejně mi začlo bolet břicho,začla sem být mrzutá protože se cítim před mens ale ještě nepřišla a on byl taky divnej,jinej.Už mi to nepomáhalo že sem s nim.Teď už ležim doma a sem totálně v prdeli,bez chutě ke všemu,nic mi nebaví ani sama sebe nebavim.Chce se mi brečet a ani to mi nejde.Lucka mi taky pořád nenapsala a ani na fb asi neni.Prostě o hovnu o ničem všechno.Ani spát mi nešlo už tři noci.

Lucinda (Po, 20. 5. 2019 - 10:05)

ti nenapsala. A ty si myslíš, že má každý náladu a čas vysedávat pořád jen na netu?

jsi (Po, 20. 5. 2019 - 10:05)

opravdu k hovnu.

Lalla (Po, 20. 5. 2019 - 09:05)

Ale no tak, Milu...bude líp, uvidíš. Za doktorem jsi jezdit neměla, co tě to napadlo, když jste nebyli domluvení?...….. Co tvůj syn Ríša? On letos končí devítiletku, viď? Kam si dá přihlášku jste už řešili?

Jo (Po, 20. 5. 2019 - 09:05)

Za všechno si můžeš sama. Nejdřív hledáš ženský u kamarádů Denise, pak jdeš na návštěvu a vyjedeš na člověka který za nic nemůže. Jsi trapná, ubohá a k hovnu.

L (Ne, 19. 5. 2019 - 20:05)

Honem mi přičaruj ženicha, a peníze! Hodně peněz!

! (Ne, 19. 5. 2019 - 20:05)

bingo!

Miluno (Ne, 19. 5. 2019 - 19:05)

Už je ti teplo děvče?
Teplo?

Blázníš, dědku? (Ne, 19. 5. 2019 - 20:05)

Ruce i nohy mě zebou. :-)

Pils (Ne, 19. 5. 2019 - 18:05)

Máš pravdu, Lallo, nakonec bylo hezky, zase kecali!

Fernando (Po, 20. 5. 2019 - 01:05)

Pilsnerko, sem pro Prahu předpovídali 24 stupňů, a bylo! Takže nekecali. - Já jsem si užíval jenom města a jeho záležitostí, nikam jinam mě to netáhlo. Hlavně že se dostanu z domu ven, protože jináč usnu i při slunečném dni a to mě pak moc mrzí :-(

Pils (Ne, 19. 5. 2019 - 14:05)

Lallo, připomněla jsi mi jeden pořad v rádiu, kde Asterka říkala - kamarád taky rád, kamarádku na lehátku. :-) Já jsem se nakonec zdekovala do postele a po včerejším náročném dnu jsem prodřímala asi dvě hoďky. To slunce pořád nevědělo, jestli ano nebo ne, a jsem ve městě, takže to bylo k dece daleko. A teď se vrfhám na úklid. :-(

Lalla (Ne, 19. 5. 2019 - 15:05)

Já už taky přejela do města do bytu a tady slunce pálí

Reklama

Přidat komentář