Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Lalla (Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

No teda Miluno, to jako podle té písničky? Co jsi v té nemocnici prosím tě vyváděla? To se nedivím, že tam odtud odchází, přitom tam byl pár měsíců co vím

Miluna (Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

No to je urážka že by mě nechtěl ani ten cikán!!! To mam fakt o co stát potěch zkušenostech.Jo Lallo je to s Denisem v pořádku,on odešel kvuli práci ale neni v pořádku to jak chce dítě a já ne.A sex by tak měl byt,on umí když chce ale on sám je teď divnej jak mi říkal ten kamarád.On se ani s tim potratem ještě nevyrovnal protože to bylo jeho první dítě.

(Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

žádné dítě nechce. nebo co ti říkal kamarád a on ti volal nebo ty jemu

Miluna (Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

Ten kamarád mi volal.Že je poslední dobou Denis divnej ať se tam stavim.A já dítě nechci a on teď naposled o dítěti nemluvil ale určitě ho to nepřešlo si myslim.

:D (Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

Miluna si myslí, že sex ano, Denis si myslí, že sex ne.

ha (Po, 20. 5. 2019 - 16:05)

Tak byl sex? Nebo jen pokus?

Miluna (Po, 20. 5. 2019 - 16:05)

Já sem mu říkala slovně jestli něco bude a on že to nejde když už víc pil a zase to že byl unavenej:-( já už to teď neměla zase dýl.Od potratu se mi sexuálně nedaří.

Lalla (Po, 20. 5. 2019 - 16:05)

Teda, Milu, pokud je mezi vámi opět vše vpořádku a jste partneři, tak po pár měsících je divné, že po sobě netoužíte skoro denně.

Ale (Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

Není nic v pořádku. Miluna jela za Denisem jen kvůli sexu. Kdyby Denis o Milunu dál stál, tak by od ní neodešel. Nestojí o ní,tak jak si Miluna myslí, že se nerozešel. Choval by se jinak a ne že by zdrhnul. Ani se není čemu divit. Takovou ženskou by nechtěl už ani ten cikán.

Lalla (Po, 20. 5. 2019 - 17:05)

Ale, já netvrdím, že nemáš pravdu. Důležité je, co si myslí Miluna a ten doktor. Já myslela, že se dohodli na vztahu založeném na sexu, ale tohle nevypadá ani na to.

Miluna (Po, 20. 5. 2019 - 15:05)

Oline je trochu pochybnej víš.Já ho znam přes Jirku a na fb má fotky jak si kouše nehty a sedí s takovou vyhnilou partou.Jeden tam kouká na jedno oko,za nima opadaná zeď,gauč natrhlej z nějakýho sekáče a jak máš na fb info o sobě tak on tam má napsáno že je posedlej satanem.Nějak mi to k Denisovi nesedí setkání ve čtyřech jako partička.I když Denis to taky umí rozjet co sem viděla včera ale zase jinak asi než tyhle typy jako je ten Lucky.Ale anonyme si myslim že sem byla přímá teď až dost.Oto až zase budu mít náladu.Teď tady přemýšlim co si dát abych fungovala a neležela celý den jako na sračkách víš.

Olin (Po, 20. 5. 2019 - 15:05)

On se včera rozjel? Jako myslíš pařil? Kde jste byli, jestli to není tajný

Miluna (Po, 20. 5. 2019 - 15:05)

Jen v tom bytě jsme byli.Ale přišli i nějaký jeho kamarádi ale nebyli všichni doktoři a s nima se choval už taky jinak.Prostě se ožral a hulili tam nějaký doutníky a cigára,smradu všude z toho.Nemam to ráda a k němu se mi to nehodilo takhle to tam do sebe klopit.Pak snadno ani nemohl sex.Prostě bylo to o ničem. A jak sem mrzutá a na nervy tak sem se neuměla uvolnit,jen mi lezl na hlavu ten kouřovej smrad.Já to prostě nesnášim,už dávno.

Ota (Po, 20. 5. 2019 - 14:05)

Moc prosim beruško další fotku nebo videjko.Taky mam hodně špatnou náladu tak se hned uklidňuju tebou.Pobavil mi Aleše originální nápad procházka do blázince.

Miluna (Po, 20. 5. 2019 - 13:05)

Já spíš cítim zbytečnost.Nebaví mi nic.Ta Lucka by mi teda asi bavila ale zatim pořád nic nepsala.Mě nebaví se scházet už s nikym kdo se mi nelíbí bez přitažlivosti,na to mi stačí s lidma psát.Schůzka mi láká jen s Luckou i když bych s ní nic neměla.Ale teď o to nejde,udělala se mi nechuť ke všemu.Mam tmu v hlavě,venku je pořád divně a temno.Cítim takovou divnou atmosferu,polejvá mi vnitřní horko do hlavy.Nefunguju jak bych potřebovala.A Denis neni bývalej,my jsme spolu dál,jen je to v mrtvim bodě a on sám neví co dělat a sám taky řeší něco i z rodiny.A stalo se to že byl jinej než jak sem zvyklá a pak mi nějak lezl chvíli na nervy-protože mi začal řešit a pak zase chvíli dobrý a dal mi pusu na čelo a prostě takový střídavý všechno.

xko (Po, 20. 5. 2019 - 13:05)

Tak když není bývalý, tak to je něco jiného, to by si nikoho jiného hledat neměl stejně jako ty. Jestli jste se tak dohodli, protože na nevěry a toulačky s přitažlivými kamarádkami on ti neskočí. Ale zase píšeš o té Lucii, tak ti nerozumím

Miluna (Po, 20. 5. 2019 - 14:05)

Ale on o Lucce ví.Já sem se mu už minule svěřila.Jen sem mu neřekla že k ní taky něco cítim ale řekla sem mu že sem poznala holku která se mi výrazně líbí.Vzniklo to z toho když zjistil jak sem psala komplimenty rusce.Tak jsme pak měli rozmluvu proč sem to udělala a tak.

zajímavé (Po, 20. 5. 2019 - 14:05)

a co z toho pro tebe vyplývá, jak tomu rozumíš? Pokud si myslíš, že doktor vůbec spojuje to co říkáš s nějakým obtěžováním cizích lidí na internetu s vidinou pozdějšího sexu tak se mýlíš. je to obyčejný člověk jako my a fandové ani Luciny nepřicházejí v úvahu. Myslím, že už o tebe dávno nestojí, jen neví jak to ukončit, což by pro tebe bylo nejlepší

Miluna (Po, 20. 5. 2019 - 14:05)

A proč by mi to dělal??? To nedává smysl.Lucka mi k nim i na léto zvala,prý můžu i s partnerem.A Denis mi prozměnu řekl že by jí rád viděl osobně.Jenže to nevim jestli je dobrej nápad a jestli vůbec by to klaplo taková schůzka ve čtyrech protože ten Lucky chlap je možná asi taky trochu problemovej,je nebo byl já nevim.A Denis je z jinýho světa než oni.Ale když může mít mě...Ale kdoví jak to bude,jestli Lucka neni nakonec jen nějaká slibotechna když nic teď nepíše.

zajímavé (Po, 20. 5. 2019 - 15:05)

Co proč by ti dělal? Chodíte spolu, to bys snad měla vědět, nauč se být přímá a upřímná, jinak to ve vztahu nejde.

Reklama

Přidat komentář