Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Ota (St, 15. 5. 2019 - 11:05)

Myslís že něco bere?

die (St, 15. 5. 2019 - 11:05)

Oto ty jsi dobrý sám vypadáš jak vypadáš ale chceš štíhlou ženu. To dokud se sebou něco nebudeš dělat nenajdeš. Sám jak píšeš se vzrušíš na štíhlé ale co ta holka, na čem se má u tebe vzrušit?

Ota (St, 15. 5. 2019 - 11:05)

Já to vim.Mam to blbý.Teď jsem chtěl trochu venku pohyb ale je tak podělanej studenej květen že zase spíš sedim.A vzrušuje mi spíš jen Miluna.Mě bere i to jaká je povahou.Vymiká se od jiných ženských.Je svá,jiná,drsnější typ.Já bych měl v myšlenkách tolik nápadů jak si s ní užít,co všechno bychom mohli ale to tady ani nemůžu napsat.

No nevim (St, 15. 5. 2019 - 12:05)

Jestli chceš zhubnout, tak nežer. Pohyb taky ale hlavně nežrat. A najdi si tu babu nebo tě vynesou na lopatě vosamocenýho

co? (St, 15. 5. 2019 - 09:05)

Zamilovanej? jak se může někdo zamilovat do internetový postavy?

Ota (St, 15. 5. 2019 - 10:05)

No jak vidíš tak se stalo.A je to čim dál horší,protože ty videa působí ještě víc.

No nevim (St, 15. 5. 2019 - 10:05)

možná by jsi si měl najít ženskou a občas s ní mít sex pro začátek

Ota (St, 15. 5. 2019 - 10:05)

Jenže by musela vypadat takhle.Já už se jinak nevzrušim za ty roky.

-Aleš- (St, 15. 5. 2019 - 09:05)

Proč by nemohl, zamilovat se dá do lecčeho. Vždyť si jejíma fotkama tapetuje byt.

jj (St, 15. 5. 2019 - 08:05)

Má se ráda holka jedna. Ale krása je pomíjivá.

-Aleš- (St, 15. 5. 2019 - 08:05)

Zatímco vy tady lámete hole, Milunka nelenila a vložila na fb nové psychedelické video. Oťas bude mít radost :-)

Ota (St, 15. 5. 2019 - 09:05)

Protože jí tady nadávali tak se jí pak možná psát nechce a nebo nemá co.Ale to video panejo.Ona má tak něco dráždivího v obličejíku.Jestli to taky vidíš? Něco sexuálního má vepsaný ve tváři.Něco co chlapa dráždí a někdy i ženskou jako Radku.Je k sežrání.

Nojo (St, 15. 5. 2019 - 09:05)

To vidíš jen ty a trochu ty co jsou přihřátý. Normální člověk si řekne obyčejné video. Já teda nic dráždivého vůbec nevidím.

-Aleš- (St, 15. 5. 2019 - 09:05)

No jo, ale ty do ní nejseš zamilovanej tak jako Ota. On by byl vzrušenej i kdyby tam Miluna dala fotku ledničky :-)

Alice (St, 15. 5. 2019 - 09:05)

Nebo taky protože včera měla Lucku na psaní:D ale jen do odpoledne.Ale co jsem teď koukala tak už tam Lucka nebyla 18h na fb.Tak buď tam fakt není a nebo si vypla aktivitu.Ale mě neodepsala tak Miluně asi nejspíš taky ne.

-Aleš- (St, 15. 5. 2019 - 09:05)

Spíš si Lucka dává od psaní oraz, ono se to nezdá ale takový četování může člověka unavit. Já když si píšu s tou cigánkou, tak mně stačí 5 - 6 příspěvků a mám dost, zatímco ona pořád posílá nějaký obrázky. A Miluna psala že s Luckou konverzovala dva dny, tak asi Lucka šla radši plet záhon aby si odpočinula :-)

Lalla (Út, 14. 5. 2019 - 22:05)

Koukám Miluna dnes ještě nepsala?

ale (Út, 14. 5. 2019 - 22:05)

U Miluny se nikdy neví, kdy se jí změní chuť, vždyť už ojížděla i seniorky.

Sany11 (Út, 14. 5. 2019 - 21:05)

Jako dobry,ale trochu sireni poplasne zpravy.:D Chtelo by to upresnit. Napr., ze male nebo oplacane zeny se nenachazi v bezprostrednim ohrozeni. Tyka se to pouze vyssich, ztepilych blondyn a zrzek. Nejlepe s ruskym nebo ukrajinskym prizvukem. ;) Takze si 80 % obyvatelek zminenych kraju muze oddychnout.

četli jste to??? (Út, 14. 5. 2019 - 17:05)

povídka, která ... (anonym)
Pozor! Pozor! Pozor! Výstraha! Po silnicích, parcích a lesích Středočeského a Jihočeského kraje se plíží Predátor!! Náš externí zdroj požádal naši redakci, abychom varovali obyvatelky- ženy, matky, slečny těchto krajů před možným nebezpečí. Jedná se o naši Jitunu, představitelku hlavní role naší povídky. ….Naše poslední kapitola povídky končila slovy: Jituna jedééé. A jela. Jenže jinak než jsme předpokládali. První měsíc řešily naše tři grácie ve vedlejších rolích (Sonny, Lilly, Budwarka) za mohutného skandování hordy anonymů naprosto novou situaci, která se v naší povídce vyskytla. Miluna urvala lékaře Tenise, sice poněkud podivného rasového původu, ale chlapce pohledného, vcelku čistého a slušně v širé Rusi vychovaného. Proč proč proč ptaly se opakovaně a zděšeně neb tato epizoda Jitunina života byla skutečně překvapující. Nicméně diskuze se zklidnila vrátila do svých kolejí po několika týdnech, kdy jituna oslovila nejprve několik jiných Tenisů ehhh co to plácácám, několik mudrů z přátel Tenise a obeslala je žádostivým dopisem, zda by se nechtěli v případě nouze stát náhradníky Tenise. To sice nevyšlo, ale Jituna již opravdu jela. Přes Tenisovy odpovídající a Jitunině "díře" vyhovující rozměry Jituna nedosahovala dostatečného počtu orgazmů, Tenis se projevil jako horňák (celej Jirka) a Jitunina se začala opět nudit . Během dalších týdnů znásilnila jednu letitou přispěvatelku jménem Katku, dvě Ukrajinky na které si počíhala při běhání po nemocničních chodbách a oslovila další ženy, které našla na Tenisově profilu. To už si naše grácie oddychly, že se vše vrací do starých poměrů, došlo jen k jedné výrazně exaltované reakci Budvarky, která varovala před tragedií, která by se mohla v tomto příběhu stát. Redakce dodnes nepochopila o jakou tragedii se mělo jednat, ale chápeme dobré srdce Budwarky, která jako vždy čekala konec jak z červené knihovny a byla zděšena vývojem situace. Když pak Tenis vykopl Jitunu ze svého života, protože si karlovarská ruská komunita si stěžovala, že Jituna jejich manželky sexuálně obtěžuje a ty začaly vykřikovat Me too, měla Jituna rozpracovanou další kamarádku, kterou se chystá hladit a objímat. A tímto se vracíme k našemu varování. Pozor, Jituna nasadila conversky, namalovala si rudé rety a vyrazila hledat svoji Pucinu. A protože Jituna často hledá náhradu, vzpomeňme na aféru na pár dní zmizivší Fanda x Komparsista, kdy opakovaně žádala, abychom jí pomohli komparsistu najít a ten jí Fandu nahradil. Fandu i komparsistu již vzala voda, ale vy ženy bděte a mějte se na pozoru ať se nestanete náhradou Puciny!!!

Reklama

Přidat komentář