Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

otázka (Út, 14. 5. 2019 - 07:05)

Kde bude Miluna za rok, dá se to odhadnout?

jsou (Út, 14. 5. 2019 - 08:05)

dvě možnosti. 1. bude s leskem v očích a pěnou u huby opracovávat několik tělesných otvorů.
2. bude přespávat na veřejných WC a žebrat o kousek jídla.

Luboš (Út, 14. 5. 2019 - 00:05)

Tak tahle povídka je naprosto Nej.Jsem zblblej z fb a chtěl jsem máčknout sdílet haha

povídka, která… (Po, 13. 5. 2019 - 21:05)

Pozor! Pozor! Pozor! Výstraha! Po silnicích, parcích a lesích Středočeského a Jihočeského kraje se plíží Predátor!! Náš externí zdroj požádal naši redakci, abychom varovali obyvatelky- ženy, matky, slečny těchto krajů před možným nebezpečí. Jedná se o naši Jitunu, představitelku hlavní role naší povídky. ….Naše poslední kapitola povídky končila slovy: Jituna jedééé. A jela. Jenže jinak než jsme předpokládali. První měsíc řešily naše tři grácie ve vedlejších rolích (Sonny, Lilly, Budwarka) za mohutného skandování hordy anonymů naprosto novou situaci, která se v naší povídce vyskytla. Miluna urvala lékaře Tenise, sice poněkud podivného rasového původu, ale chlapce pohledného, vcelku čistého a slušně v širé Rusi vychovaného. Proč proč proč ptaly se opakovaně a zděšeně neb tato epizoda Jitunina života byla skutečně překvapující. Nicméně diskuze se zklidnila vrátila do svých kolejí po několika týdnech, kdy jituna oslovila nejprve několik jiných Tenisů ehhh co to plácácám, několik mudrů z přátel Tenise a obeslala je žádostivým dopisem, zda by se nechtěli v případě nouze stát náhradníky Tenise. To sice nevyšlo, ale Jituna již opravdu jela. Přes Tenisovy odpovídající a Jitunině "díře" vyhovující rozměry Jituna nedosahovala dostatečného počtu orgazmů, Tenis se projevil jako horňák (celej Jirka) a Jitunina se začala opět nudit . Během dalších týdnů znásilnila jednu letitou přispěvatelku jménem Katku, dvě Ukrajinky na které si počíhala při běhání po nemocničních chodbách a oslovila další ženy, které našla na Tenisově profilu. To už si naše grácie oddychly, že se vše vrací do starých poměrů, došlo jen k jedné výrazně exaltované reakci Budvarky, která varovala před tragedií, která by se mohla v tomto příběhu stát. Redakce dodnes nepochopila o jakou tragedii se mělo jednat, ale chápeme dobré srdce Budwarky, která jako vždy čekala konec jak z červené knihovny a byla zděšena vývojem situace. Když pak Tenis vykopl Jitunu ze svého života, protože si karlovarská ruská komunita si stěžovala, že Jituna jejich manželky sexuálně obtěžuje a ty začaly vykřikovat Me too, měla Jituna rozpracovanou další kamarádku, kterou se chystá hladit a objímat. A tímto se vracíme k našemu varování. Pozor, Jituna nasadila conversky, namalovala si rudé rety a vyrazila hledat svoji Pucinu. A protože Jituna často hledá náhradu, vzpomeňme na aféru na pár dní zmizivší Fanda x Komparsista, kdy opakovaně žádala, abychom jí pomohli komparsistu najít a ten jí Fandu nahradil. Fandu i komparsistu již vzala voda, ale vy ženy bděte a mějte se na pozoru ať se nestanete náhradou Puciny!!!

Lalla (Út, 14. 5. 2019 - 09:05)

:)

XY (Út, 14. 5. 2019 - 08:05)

jojo Denis způsobil paniku. Bylo to jako když do kurníku vtrhne kuna, následovalo zděšení a panika. Pak se tři grácie a spol. zklidnily, sedly na hřady a dávaly Jituně rady co kde si nastudovat, jak se chovat atd. Holt na chvíli zapomněly. že Jituna jede podle vlastního scénáře, který se nemění.

Sany11 (Út, 14. 5. 2019 - 12:05)

Ha ha gracie ...dobry no. Akorat ja jsem asi ta zla gracie, protoze jsem od zacatku Milune predpovedela i to, ze Denis prijde kvuli ni o praci. Kdyby me poslechla a nenechala se hned privest do jineho stavu, tak by si i ona usetrila dalsi sramy na dusi, ktere ji nakonec takhle vykolejily. Ono je to hezke, se tim bavit, jako to nekteri zde delaji, ale koneckoncu za tim porad stoji a neda se to jinak nazvat, tragedie jednoho cloveka,ktery dusevne neni zcela ok.

Alice (Út, 14. 5. 2019 - 13:05)

Máš pravdu,přesně tak to je.A já se s Milunou teď radši nesejdu.Ono by to začlo postupně nenápadně a zase by se něco stalo.A Lucka se zdá pohostinná a kamarádská a nabízí mě i Miluně že u ní můžem i někdy přespat a dělat grilovačky a tak.Ale asi bude muset s každou zvlášť nebo nevím.A to Miluna jí tam má asi 13km od Písku.A jak se máš ty? Dneska jsem akorát dojela domů z cest.

Sany11 (Út, 14. 5. 2019 - 13:05)

Ahoj, Ali. :-) Delas dobre. Nemela by ses s ni schazet, nikdy Ti to nic dobreho neprineslo a myslim, ze se to tezko zmeni. Nemusite prece k Lucce jezdit spolu. Myslim, ze Lucka stejne brzy pozna, ze s Milunou neco nestimuje a treba bys tim padem prisla i Ty o kamaradku.
Ja se mam tak stridave oblacno. Sekla jsem se sebou v sobotu na mokrych schodech a jsem na cele leve strane odshora dolu fialova. :D

Alice (Út, 14. 5. 2019 - 13:05)

No ty máš smůlu.Sotva se ti nejspíš zahojila ruka tak teď si padla.Jirka zrovna včera taky padnul,tak to máte stejný.Jo přesně už do toho vidím víc jak to s ní je.Byla jsem slepá a chtěla zážitky atd. ale ona pokračuje dál a začla se zajímat i o zahradu protože si chce před Luckou šplhnout tak dělá jak jí tyhle věci zajímají.Ale na to si Lucka musí přijít sama,nevím jak se to dlouho dá Miluně utajit že po ní jede.Jestli Lucka něco pozná:) prý jí Miluna slíbila schůzku příští týden:)

Sayn11 (Út, 14. 5. 2019 - 13:05)

Jo jestek te smule: my blizenci mame podle horoskopu kveten na h.... Tak pozor na to!!!!!
Mozna ta Miluna mela pravdu, s temi horoskopy.Mne se to zatim vyplnuje. :D

Sany11 (Út, 14. 5. 2019 - 13:05)

Ano, to je jedna z nejvetsich Miluninych "prednosti". Jeji schopnost manipulovat. Malem z ni byla doktorka, tak ted bude zahradnicek s motykou.:D

Lalla (Út, 14. 5. 2019 - 14:05)

No teda, holky:)))

povídka, která… (Út, 14. 5. 2019 - 08:05)

Abychom si rozuměly, XY. Náš úryvek není namířen proti oněm třem dámám, naopak dokáží rozjitřit naše již dlouho né panické a mírně zahořklé a cynické srdce a povzbudit naše snění. Stejně tak jako vy a další anonymové

Monika (Po, 13. 5. 2019 - 22:05)

Supér..u čtení jsem několikrát bouchla smíchy..tahle teda je skvěle napsaná..Chci si jí nějak uložit.

povídka, která… (Po, 13. 5. 2019 - 22:05)

A do kalhotek jste si necvrnkla jako slečna před vámi? Hmmmm, je to samý překlep

Monika (Po, 13. 5. 2019 - 23:05)

Ne,na to jsem ještě mladá :))

XY (Po, 13. 5. 2019 - 22:05)

bezva, paráda, nasmála jsem se a následoval lehký únik moči.

Alice (Po, 13. 5. 2019 - 21:05)

Já s ní mám sraz Miluno možná zítra.A sama ještě nevím jak si s ní budu rozumět.Ale jestli jo tak klidně ráda s ní budu kamarádit,máme podobně starý děti.Můj Roman a její syn,tak proto jsem se s ní dala do řeči.A že bývali chlapi kolegové jak sama víš.Můžu ti teda pak dát vědět jaká byla.Ale ty se s ní sejdi sama kdy se bude chtít tobě:) Ty si poradíš:))

Anonym (Po, 13. 5. 2019 - 19:05)

Miluno,jsi hezká,ale tak hrozně hloupá, sebestředná a sobecká, chudáci děti a rodiče,nediv se, že se ti děti směnou,ty jsi fakt jen na to sukani,vysukana tupka

Reklama

Přidat komentář