Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Alice (Po, 13. 5. 2019 - 21:05)

Já s ní mám sraz Miluno možná zítra.A sama ještě nevím jak si s ní budu rozumět.Ale jestli jo tak klidně ráda s ní budu kamarádit,máme podobně starý děti.Můj Roman a její syn,tak proto jsem se s ní dala do řeči.A že bývali chlapi kolegové jak sama víš.Můžu ti teda pak dát vědět jaká byla.Ale ty se s ní sejdi sama kdy se bude chtít tobě:) Ty si poradíš:))

Anonym (Po, 13. 5. 2019 - 19:05)

Miluno,jsi hezká,ale tak hrozně hloupá, sebestředná a sobecká, chudáci děti a rodiče,nediv se, že se ti děti směnou,ty jsi fakt jen na to sukani,vysukana tupka

Miluna (Po, 13. 5. 2019 - 19:05)

Já sem to Sany a Lallo nějak nepochopila.Nevim o co jde,v čem na mě lámete hůl?? Já jen píšu momentální náladu.S ní sem propsala dva dny a jak mi bylo fajn a dneska mi to chybí no:-/ ,to je celý.Ali můžeme se sejít prosim? Mě chybí ženský povídání.Já na tebe sahat nebudu neboj se ale teď bysme měly téma k hovoru a důvod.Nějaký kavárny nebo bar,nějakej den kterej by se ti hodil.Nechci chodit jen sama.Čas utíká a za chvíli budem báby nebo třeba ani ne.

otka (Po, 13. 5. 2019 - 18:05)

Někdo tady psal o nemoci, ale tady převažuje povaha, prostě dostat to co chci za každou cenu. Bez ohledu na jiné.

XY (Po, 13. 5. 2019 - 17:05)

léčba existuje, malej dvůr a velkej bič a řezat a řezat a řezat.

jo (Po, 13. 5. 2019 - 17:05)

a to samé platí i u Radky.

Jana (Po, 13. 5. 2019 - 17:05)

je to pako, je to pako, je to pako.

Sany11 (Po, 13. 5. 2019 - 16:05)

Je to marny, je to marny, je to marny.

XY (Po, 13. 5. 2019 - 17:05)

že by se ti konečně rozsvítilo?

Miluna (Po, 13. 5. 2019 - 15:05)

No jo jenže jde o to jestli si to v sobě přiznáš a já se tomu v tom čase bránila sama v sobě v době co sem chtěla cikány.Taky sem ještě neměla vyhraněný vkus na ženskou.Ale v letech 2009-2011 sem s ženskejma spávala a zkusila i trojky u neznámího páru z interneru a pár ženských z internetu na jednu noc.Ale žádná se mi nelíbila takže sem se nezamilovala.Čistě sex,udělat jí a čau.A na ty dvě mužský prdele to mam teď vyplý.Denis se mi na to nehodí tak neni inspirace kterej by ve mě tohle zase vyvolal.Alčo mohly bysme si zavolat? Potřebuju stebou mluvit spíš osobně.

No (Po, 13. 5. 2019 - 15:05)

a to je presne ono, udelat ji. Ty mas jen pozitek z toho udelat zenskou.

Miluna (Po, 13. 5. 2019 - 15:05)

Já tě nějak nechápu.Jak píšeš to slovo JEN.Co bych měla mít ještě jinýho? Myslela sem tim i když udělá ona mě.Ale takovou Lucinku miluju i bez sexu jak vidíš.Potřebuju o ní vědět a mít její slova.A strašně jí už chci vidět osobně a i se bojim abych se jí aspoň trochu líbila.Co je lepší,sejít se s ní o samotě nebo s Alicí ve třech???

Miluno (Po, 13. 5. 2019 - 16:05)

Kamarádky se přece nemusí líbit, může být třeba ošklivá jak Babiš a bude to jedno. Proč si děláš naději, že je Lucka i na ženský. Myslíš si jak každá čeká na tebe? Lepší je nesejít se vůbec, ale když už, tak proč k tomu tahat Alici.

Miluna (Po, 13. 5. 2019 - 18:05)

S Alčou bych měla větší odvahu.Bojim se abych jí třeba nebyla nepříjemná.Myslim že i u kamarádek na tom záleží aby si sedly a nebyly si třeba protivný.A já se chci stát aspoň její nejlepší kamarádkou.Hrozně mi o ní jde prostě.Potřebuju její blízkost,strašně hezky na mě v tom krámu působyla.A proč Sany píšeš že je to marný? To tu dřív někdo psal v anonymu,nebyla si to ty? A s tim bičem to je od tebe anonyme hnusný! Ani se nepodepíšeš! A ty Jano já myslela že si hodná?

Jana (Po, 13. 5. 2019 - 21:05)

Miluno nejsem zlá, jsem upřímná.

Sany11 (Po, 13. 5. 2019 - 18:05)

Ne, Milco , nebyla jsem to ja,ale jak Lalla trefne pise, uz jsem tu pomyslnou hul asi zlomila.

Ty (Po, 13. 5. 2019 - 18:05)

jsi Miluno fakt blbá. Najednou bys potřebovala k tomu Alici. Proč jsi jí nevzala sebou když šlo o setkání s Radkou? Koho potřebuješ nejvíce ve tvé blízkosti jsou tvoje děti. Když se nudíš, jak píšeš na FB, tak si vem děti a nenechávej je jen u rodičů. Zkus se starat o děti třeba měsíc. Hned ti přejde nuda. Ono je lepší je strčit k mámě že?

Miluna (Po, 13. 5. 2019 - 18:05)

Protože tahle je až moc krásná a já sem z ní hotová a Radku přece Alice nezná a Lucku jo.Je to jak nějaký znamení.Dneska ale ještě nenapsala a ani se jí to nedoručilo.A děti tu mam,jen Zdena si nechce povídat a Ríšan povídá pubertální blbosti.Pořád mi dává nějaký otázky a pak má ze mě prdel když něco nevim a mě to nebaví.

no (Po, 13. 5. 2019 - 19:05)

snad už Alice prohlédla a nenechá se do ničeho zatáhnout. A jestli je Lucčinou kamarádkou, tak by bylo od ní hezké, kdyby Lucku o Miluně informovala. Stačilo tady sledovat Radku, jak trpěla, když se s Milunou seznámila a něco s ní prožila. Není to proti Miluně, ale ona se neumí normálně kamarádit. Hned vidí sex, to druhé ničí a zanechává v nich bolest, neb je mění jako ponožky.

Miluna (Po, 13. 5. 2019 - 19:05)

Teď sem psala ještě než sem si tě přečetla že mi chybí ženský povídání.A Alice sama Lucku ještě nezná.Prý se viděly jen jednou a daly se do řeči ale schůzku na domluvu ještě neměly.

Reklama

Přidat komentář