Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Radka (Ne, 12. 5. 2019 - 21:05)

Jo,ale co je na tom k posmívání se mi? Ostrouhá i Miluna.Vůbec neví co je ta ženská zač.

Haha (Ne, 12. 5. 2019 - 21:05)

Hlavně, že věděla co ty jsi zač. Asi tě znala dobře od školky viď? Nedělej tady ještě víc hloupou.

Radka (Ne, 12. 5. 2019 - 21:05)

Ale co jsem zač vím já a se mnou by nebyla v nebezpečí.

Alice (Ne, 12. 5. 2019 - 22:05)

Netrap se s ní.Větší smůlu než já mít snad nemůžeš:) Člověk si myslí že má novou kamarádku a pak zjistí tohle:D

pochop, že (Ne, 12. 5. 2019 - 21:05)

to miluně vůbec nevadí. Ona je jak zrychlené zvířátko A chce ovládat lidi, ty na které má.U normálních lidí se jí to nedaří, ale ona si umí vyčuchat ty, kteří jsou jako ona

Radka (Ne, 12. 5. 2019 - 21:05)

No jo ale jak jí může ovládat? Vynutit si na ní nic nemůže.Navíc je ještě vyšší než Miluna.

hele (Ne, 12. 5. 2019 - 21:05)

dokončila jsi základní školu? ty strašně špatně chápeš. Miluna není nikdy v nebezpečí. Miluna je manipulátor a ovládá sexem. U koho ucítí slabost a že o to vůbec stojí. Za pár dní možná týdnů nebude žádná Lucina ale třeba Filoména. Nebo Pepek.Co nevyjde, vyjde druhá

a (Ne, 12. 5. 2019 - 21:05)

Ty jsi Milunu neovládala? A co sis vynutila? Dokud Miluna nesouhlasila s tebou znovu chrápat, tak bys jí nedala pokoj.

pils (Ne, 12. 5. 2019 - 19:05)

Každý jsme někdy ostrouhal, a někdy třeba ublížil a opustil, to je prostě život. Já bych se ale Radce neposmívala, ona se do toho neuváženě ponořila a prostě ji to smetlo.

a (Ne, 12. 5. 2019 - 21:05)

Pils, snad má Radka rozum. Nikdo jí nenutil aby se takhle zbláznila. Věděla jak to může dopadnout. Tady se jí to psalo jaká Miluna je. Přesto si Radka nedala říct. Byla jak pominutá. Není k politování.

Návštěvník (Ne, 12. 5. 2019 - 14:05)

S koštětem? S tím se vzrušovala Miluna, ty taky?

Lalla (Ne, 12. 5. 2019 - 13:05)

Já pořád nemohu uvěřit tomu, že Miluna a její lidé vůbec nevědí, co je to kamarádství. Nemyslím jen vztahově, ale i prakticky, jak bylo psáno: najdu si někoho na internetu a budeme kamarádi.Až mi z toho jde mráz po zádech co si pod tím slovem přestavují

pils (Ne, 12. 5. 2019 - 12:05)

Milčo, pro mě je utopie představovat si, že najdu někoho podle vzhledu na internetu a hned s ním začnu kamarádit. Takže v tomto jsme od sebe nekonečně vzdálené. Pro mě je pro přátelství důležité zjistit, jak se ten člověk projevuje, jak píše, jak se zachovává v určitých situacích. Ale i kdybych se s některou, co znám z internetu, chtěla setkat, tak kdyby na mě sáhla tak letí, i kdyby mi byla sebesympatičtější. A je dost pravděpodobné, že to samé tě čeká, máš tak sotva 4% naději, že k tomu nedojde. Nevím, za jakým účelem ji oslovila Alice, třeba jen proto, že jejich partneři jsou kolegové. Protože tím, jak sama odkládá setkání, na mě netrpělivě nepůsobí.

Miluna (Ne, 12. 5. 2019 - 10:05)

No je to něco s Alicí.Já myslela že jí zná aspoň dýl,třeba přes rok a Lucka mi psala že se znaji přes měsíc a Alice chtěla jet k ní domu a taky na výlet že pojedou ale zatim jim to nevyšlo párkrát ze strany Alice a jednou ze strany Lucky.A pak mi Lucka napsala že třeba nám setkání vyjde líp.Já se bojim aby jí Alice něco neřekla špatnýho o mě.Je to blbý jak je to propletený.Pils to já všechno vim ale mě jde o to s ní vybudovat nejdřív přátelství a pak časem můžu něco zkusit ale musí tam být základ už kamarádky.Nemůžu teď riskovat abych jí neodradila.A vždyť kamarádka se taky dá obejmout a tak.A chci si užívat její přítomnost.Jen mi mrzí že je asi kuřačka.Ale napsala mi že měla vždycky smůlu na chlapy.A jeden partner jí i bil a s timhle taky teď prý nic moc a psala mi že neví jestli se na to s nim nevykašlat a to je ten bývalej kolega Jirky.Tak nevim co tam s nim má.Mě ale ještě neviděla a neví že já jí jo.Ona myslí že sem jí našla přes internet:-)

Miluno (Ne, 12. 5. 2019 - 13:05)

Miluno, jak si představuješ vybudovat přátelství a na jakou dobu, než bys zkusila, jak píšeš. Co si představuješ pod slovem přátelství?

pils (Ne, 12. 5. 2019 - 08:05)

Milčo, neděláš dobře, pudy tě vedou do záhuby. Za to, co máš vrozené, sice nemůžeš, ale měla bys vyzkoušet vůli, i s tou se dá pracovat. Počítej taky s variantou, že Lucinka je prostě normální holka, která je zvyklá na chlapa, a ty ztrapníš nejen sebe. Píšu zbytečně, viď?

No nevim (Ne, 12. 5. 2019 - 10:05)

O Lucinku má zájem i Alice, tak se musejí nějak podělit

j (Ne, 12. 5. 2019 - 08:05)

No jo no, láska je láska :)

Alice (So, 11. 5. 2019 - 20:05)

To jsem v šoku teda.Já se s ní znám taky krátce a máme i domluvenou už schůzku,chtěla jsem novou kamarádku protože jsme se začly bavit kvůli dětem a jak její byl od Jirky kolega a tobě Miluno zrovna tahle padne ze všech ženských do oka! Ten svět je vážně malý a není mi to moc příjemný že jí chceš.

Miluna (Ne, 12. 5. 2019 - 03:05)

Já chemii neovlivnim.Mam k ní chemii k prasknutí.Už s ní mam taky domluvenou schůzku.Ale ty jí snad nemiluješ jako já,tak tobě o nic nejde ne? A byla si to sama ty kdo mi nechal.Já vás s Jirkou chtěla oba.Ale necháme toho.

Reklama

Přidat komentář