Reklama

Kandaulismus z pohledu ženy

Návštěvník (Po, 10. 1. 2022 - 22:01)

Není blbec , je deviant . On má potřebu dívat se jak mu jiný píchá starou . A rád to jiným umožňuje .

Jindra (Čt, 28. 10. 2021 - 11:10)

jo moje manzelka by to taky furt chtela... a zkousela by vse, ale pry trojku by nechtela... ale kdo vi co bude... treba nazor zmeni když chce zkusit soustat dildo a na me se divat jak soustam do umele vaginy.... ale to dildo zkusit chce.... navic je to stereotyp... driv bych zarlil, ale ted ani ne a rad bych se podival jak suka s jinym..... navic zkusit se ma vse ze.... no jsem zvedavej jestli nad tim nekdy premyslela ze by sukala jinyho, nebo ze by to chtela do budoucna.... treba by mi dovolila nejakou kamosku na oplatku.... celkove by me zajimalo jak moc obecne k tomu manzelky po nejake dobe vztahu se musi premlouvat, aby se nechala udelat i od jinyho chlapa... nebo jestli to je takovy jen do toho bych nesla a sama by chtela hodne v myslenkach a ceka na to az ji budete premlouvat :D :D :D

Easy Rider (Ne, 5. 9. 2021 - 11:09)

Dlouho jsem o tom jen snil, az se to nakonec povedlo. Na chatu za nami prijel kamarad, popijelo se a vecer k tomu doslo tak nejak samovolne. Od te doby k nam cas od casu zavita a vsichni si to hezky uzivame...

I (Ne, 16. 5. 2021 - 16:05)

Já při oslavě narozenin svedla kamaráda mého přítele a přímo před ním se jím nechala ošukat. Přítel nás sledoval a na oplátku se pomiloval s jednou a potom i s druhou z mých kamarádek. Když se všichni začali rozcházet domů, tak si ty dvě zatáhl do ložnice a tam si to s nimi znova rozdal. Já stačila odchytit toho jeho kamaráda a přesvědčila ještě jednoho, aby zůstali a pěkně se s nima pomilovala. Vstávalo se až kolem oběda a všichni byli velmi spokojeni, ani slovo výčitek. Od těch narozenin si takhle odskakujeme už běžně a rádi se prohazujeme a děláme to před sebou a moc nás tento způsob sexu baví.

Návštěvník (Ne, 16. 5. 2021 - 22:05)

Je to dobré , ale není to o kandaulismu , ale o výměně partnerů .

Ivuška (Pá, 14. 5. 2021 - 16:05)

Nejlepší sex jsem zažila asi rok po svatbě. Slavili jsme silvestra se sousedy v jejich bytě. Už jsme byli všichni dost opilí a hráli jsme flašku. První musela mrdat sousedka s mým manželem a my jsme na ně koukali. Najednou jsem ucítila, jak mi soused šahá na kozy a pak na kundu ! Strčil mi prst do kundy a rajcoval mi poštěváka. Pak mi strhnul kalhotky a vrazil mi svýho velkýho čuráka do kundy a mrdal mě. Viděla jsem jak můj starej mrdá dychtivě tu sousedčinu chlupatou píču a tahá jí za kozy. Pak jsem zahlédla jak jí strčil prst do prdele a ona vykřikla : Už jsem hotová ! Pak jsem viděla jak jí ho mohutně zarazil do kundy a stříkal jí tam. Když ho vytáhnul vytékalo jí z kundy semeno ven a byla pod ní pořádná louže ! Soused mi taky krásně mrdal do kundy a cítila jsem, že bude brzo stříkat, začala jsem přirážet a vzdychat a křičela jsem : Vystříkej se do mě ! On to skutečně za chvíli udělal a mohutným proudem do mě vycákal svého čůráka. Pak ho vyndal a hned mi začal lízat píču, ze které mi tekla mrdka. On to lízal a polykal.

Návštěvník (Pá, 14. 5. 2021 - 16:05)

Skvělé sousedské soužití, prostě pohodička, zábava a pěkně si užívat. Tak doufám, že pokračujete.

Tina (Čt, 25. 3. 2021 - 03:03)

Fantazie a uchylka nema spolu nic splolecneho. Ty zase pises sragory. Ale co na tom, pro tebe je dulezity neco psat, na obsahu tak nezalezi...:-)))....

Dana (Ne, 29. 11. 2020 - 14:11)

Vím, že manžel je kaundal. Domluvili jsme se na vzájemnou toleranci. Vím, že ho to vzrušuje jak sex ve 3, ale více, když jsem sama ve dvou. Vidím to a cítím.

Tom (Čt, 25. 3. 2021 - 00:03)

Přesně tak, mě také u manželky strašně moc vzrušuje vnímat nějaké sexuýlní napětí, a touhu mezi ní a jiným mužem. A starat se o manželku, milovat ji a zbožňovat ale ona má na sex někoho jiného.

Návštěvník (Ne, 29. 11. 2020 - 23:11)

Pokud je kandaulista a ty mu vyhovíš a jinému v jeho přítomnosti podržíš , tak je všechno OK .

Návštěvník (Ne, 29. 11. 2020 - 19:11)

když je shoda , je pohoda .

Návštěvník (Ne, 29. 11. 2020 - 19:11)

když je shoda , je pohoda .

Karel (Út, 11. 8. 2020 - 04:08)

Rad bych se seznamil s zenou i na vazni a trvali vztah stakovou ktera by to provozovala i z jinima muzema a naopak mi dohodila kamasku.Pokut hledas takoveho muze na vztah,napis.Jsem 43leti z [email protected]

Hovnoslav Kund (Pá, 11. 9. 2020 - 00:09)

Ten debil co tohle čmáral by si měl v pomocný škole zopakovat pravopis.

Návštěvník (Út, 11. 8. 2020 - 10:08)

To není o kandaulismu , ale o skupinovém sexu . Kandaulista se uspokojuje sledováním aktivity svojí ženy s jinými muži , nemá potřebu se ukájet na jiné ženě .

Barca (Pá, 31. 7. 2020 - 04:07)

Casto knam chodi navstevi.A parkrat se stalo ze mi manzel dohodil nakeho kamese a ja jemu kamosku.Zasli jsme do loznice a pred manzelem jsem soustala scizim chlapem.Manzela lo moc vzrusovalo nas sledovat,jak soustam s jinim a strika do me.Nekdy zas jsem sledovala manzela ja sousta s jinou a jak se do ni vystrika.Mame to oba moc radi a nase manzelstni jen kvete.Mame dve krasne deti a jeden druheho,kteri si reknou upne vse a nehadame se.

Hanz (Po, 10. 8. 2020 - 22:08)

Moji šoustá mladý študák, byla dokonce jeho první. Moc se ji to líbí i když z počátku nechtěla, jednak má o dost větší penis jak já a hlavně a hlavně výdrž. Myslím tím, že ji vystříká a stále mu stojí a šuká ji dál i několikrát. Má při tom silné orgazmy, to se mnou ne. Je pravda když mu ho poprvé vzala do ruky, stačilo že mu ho přetáhla a vzala žalud do pusy, hned stříkal. Ale teď ji šoustá dlouho a chodí od nás až ráno. Ale jednou mi přivedl sebou kamarádku, ale to moje nedovolila abych ji také šukal. Jen si nechala aby se svlékla a když viděla jak na ni koukám, nesměl jsem se jí ani dotknout. Jsi asi jedna z mála, které to nevadí.

Návštěvník (Pá, 31. 7. 2020 - 09:07)

Změna odbourává stereotyp a manželství se upevňuje . Ale jak již zde bylo dříve zmíněno , není to pro blbce a žárlivce .

Edmond Lapsus (So, 30. 11. 2019 - 20:11)

Právě vyšla specializovaná publikace - sborník autorů povídek a úvah, nazvaný "Kandaulistické texty" v samizdatové sběratelské edici. Každý výtisk je očíslovaný a opatřený autentizačním razítkem. Sborník je veřejně neprodejný, ale lze jej objednat na dobírku za cenu 200 Kč + poštovné. Adresa: [email protected]

Reklama

Přidat komentář