Reklama

Kandaulismus z pohledu ženy

Janča (Po, 6. 5. 2019 - 13:05)

Ano, dalo by se s tebou souhlasit. Samozřejmě, že to tady každý odsoudí, ale z toho si nic nedělej. Občas si taky dám trojku, buď je chlap nebo ženská navíc. Manžel je spokojen a já taky. Lepší, než dělat něco bokem za zády toho druhého.

Gábi (Čt, 16. 11. 2017 - 18:11)

My měli výběr lehčí, manžel s kamarádkou na střední chvíli chodil. S tou žárlivostí máš pravdu, ale řekla jsem si že manžel mi také dovolil milence.
Navíc za rok plánujem rodinku, tak kamarádka bude zaskakovat, když nebudu moct. Ovšem s mým souhlasem.

Petra (Čt, 16. 11. 2017 - 17:11)

Gábi, ke kamarádce se také chceme dostat, ale tak nějak si nemůžu vybrat vhodnou adeptku :D Jinak naplácáno také dostávám, že to, jak si užívám s jinými a je to skvělé! Ze začátku jsem měla obavy, že si mě můj chlap kvůli tomu musí přestat vazit a ono je to úplně naopak. Další a další zážitky nás jen více spojují. Dávám stejne doporučení jako Ty! Pokud Vás to oba vzrušuje, nebrante se, uzivejte si! Ale nesmí se tam promítnout žárlivost nebo jina negativní emoce ...

Gábi (Čt, 16. 11. 2017 - 15:11)

Manžel mi dovolil jiného muže a já zase jemu trojku s mojí kamarádkou. Jsem také submisivní a moc jsem ležela pod kamarádkou když ji dělal zezadu a já olizovala jeho mokrý penis. Nakonec se mi vystříkal do pusy, kamarádka nebrala pilulku. Pak jsem provokovala manžela že by si kamarádka také mohla přivést muže, že bych dva vykouřit zvládla, manžela to rozdivočelo a tvrdě mi naplácal zadek a vzal si mě jak to mám ráda.
Nebojte se experimentovat když tím vzrušíte manžela.

Petra (St, 15. 11. 2017 - 18:11)

Také si teď takový vztah užívám a je to paráda! Já mu tím plním přání a jsem poslušná ženuška a on by mi za to snesl modré z nebe. U nás je to i o tom, že on je lehce dominantní, já zase spíš submisivní a naše hrátky spočívají v tom, že v tu chvílí jsem jen jeho díra na č***ky, která v tu chvílí musí splnit vše! Spolu pak prožíváme úžasný sex, plný jak něžnosti, tak tvrdosti a já se cítím jak královna :)

jano (Čt, 9. 11. 2017 - 22:11)

ja som manzelku presvedcal asi 8 rokov. Podarilo sa to nahodov na dovolenke.Bola to parada pre mna ako Kand.
aj pre manzelku aspon to tak tvrdila.

Kouba (St, 8. 11. 2017 - 04:11)

Mna to velmi laka vidiet...Ahoj také mě to láká, jsi stále on-line??palovt?

palovt (St, 8. 11. 2017 - 04:11)

Mna to velmi laka vidiet takto svoju zenu

žaneta (Čt, 26. 10. 2017 - 17:10)

Jako láká mě to děsně....No to je pak problém. Můj muž přímo zbožňuje, když mě přítel před ním naplní, jám mám orgáče i 3 za sebou....
Jsem pak hodně spokojená, na manžela jsem i hodná !!
Sex dovede dělat divy. Přítel ho má 22x6 a pak mám pipinku červenou jak ruská vlajka...ale je mě dobře, moc dobře!!

Květinka (Čt, 26. 10. 2017 - 17:10)

Jako láká mě to děsně. Ale co když začne manžel v průběhu akce žárlit? Nebo po ní? Co?

majko (So, 30. 9. 2017 - 22:09)

zene kandaulistu:

Klára (Po, 21. 8. 2017 - 17:08)

když Tě to láká a on je...Běž do toho...manžel je pak hodný, je spokojený.
Má ho malého , neuspokojoval mě, píchač (milenec) ho má 25x7 cm....to je pak sex s velkým "S" ! Ten mě tak nádherně protáhne, že jsme úplně mimo !!
Manžel vše nachystá , připraví milenci penis (postaví ho) a pak řekne, udělej nádherně mou ženu !!!A to je to nejkrásnější v našem manželství co může být!!!

centrální mozek (Po, 21. 8. 2017 - 15:08)

Zuzi, jdi do toho!
Mě se...Spokojenější bude AZ ten výkonného z domu

Ladka (Čt, 17. 8. 2017 - 17:08)

S manželem jsme o tom , že...Zuzi, jdi do toho!
Mě se také nechtělo, je to bomba! Jsem pak krásně odreagovaná, milenec má větší penis a pořádně mě protáhne!
Nyní jsem spokojená, moc spkojená!Manžel se dívá a je tajé spokojený, moc!!

Zuzko (Čt, 17. 8. 2017 - 10:08)

když Tě to láká a on je ochotný , tak do toho jdi!!!

zuzka (Po, 14. 8. 2017 - 20:08)

Dlouho jsme o tomto tématu s...S manželem jsme o tom , že bych to dělala před ním s jiným chlapem už hovořili nějak se mi do toho nechce ale na druhou stranu mne to láká tak nevím co s tím

Jana (So, 12. 8. 2017 - 14:08)

Moc se me to libi a hlavne kdyz kouka zblizka a vidi jak me rozrazi pysky

Iveta Manzelka (Út, 8. 8. 2017 - 08:08)

Baby ak tu naozaj niejaka citate tieto prispevky tak pocujte.
Ja som skutocne skusila dovoleny mimomanzelsky sex a bolo to fakt super. Boli sme sice dve kamosky a dvaja chalani ale aj tak odviazala som sa ako nikdy.

jj je to tak (Čt, 3. 8. 2017 - 13:08)

fakt ??je to jeho volba a já mu v tom nechci nijak bránit, naopak jsem spokojená a on také

Jituno (Čt, 3. 8. 2017 - 13:08)

fakt ??

Reklama

Přidat komentář