Reklama

Kandaulismus z pohledu ženy

Jituna (Čt, 3. 8. 2017 - 12:08)

Já si to svého náležitě vychovala. Pořád chtěl , abych si to rozdala s někým jiným a že se bude dívat. Tak jsem si postupně začali zvát kamarády a já si to s nimi před ním rozdala. On chtěl vždy vysát semeno nastříkané ve mě. Teď jsme se dopracovali až k tomu, že než přijde kamará nebo i více, svážu ho a pohoním těsně do výstřiku nebo i vícekráte, ale nikdy nedojde k vyvrcholení. On je šíleně nadrženej a svázanej se posadí na židli. Já si pak užívám společného sexu s kamarády a po každém vystříkání mu vypustím semeno na obličej nebo do pusy. Až jsme hotovy tak poslušně očistí kamarádův penis a oba se na něj vymočíme. Pokud vše správně spoliká, může se vyhonit a pokud ne dám mu pád do koulí a pak stříká taky.

Pavel (Út, 1. 8. 2017 - 07:08)

No tak to je tedy rozhovor. Je to každého věc, co dělá ve svém soukromí. My jsem se ženou oba věřící a přeci si to náležitě užíváme. Já jsem o 15 let starší než ona a než abychom se rozcházelo kvůli tomu, že už tolik nemohu, tak si naopak užíváme sexu s mladým zajíčkem. On ji vždy náležitě uspokojí a já se na ni při tom rád dívám. V závěru ji dočista vylížu.

Markéta (Po, 31. 7. 2017 - 00:07)

Spatne jsi me pochopil , tobe...Naopak, to Ty jsi LK špatně pochopil, dělá si z Tebe "prdel"

ne (Ne, 30. 7. 2017 - 20:07)

Spatne jsi me pochopil , tobe...Jedinej uchylak seš tady ty, protože napsat něco takového nemůže normální člověk. Měl by si se léčit.

Jirka (Ne, 30. 7. 2017 - 20:07)

Spatne jsi me pochopil , tobe bych ho tim posypal a vyrezal te za ziva , protoze takovy uchylaky nesnasim . Porad si myslim ze si delate jen prdel a honite si u toho . Tohle prece neni mozne takhle uvazovat .

LK (Ne, 30. 7. 2017 - 17:07)

Co to tady ctu za prasarny ....Milý Jirko, prosím o trochu tolerance. Mně se tvoje BDSM představy taky zdají zvrácené, ale neodsuzuji tě za ně. Mně se líbí tohle, tobě se líbí mít ptáka posypaného chilli. Prostě je to každého věc.

Jirka (Ne, 30. 7. 2017 - 17:07)

Co to tady ctu za prasarny . Cubce co chce ciziho curaka nechat vymrdat spinavym mesic nemytym cikanem , slepit picu vterinakem a secvakat sponkovackou . A curakovi co se mu to libi zasypat zaluda chilli , secvakat a vykastrovat zmrda bez narkozy tupym rezavym nozem .

LK (Ne, 30. 7. 2017 - 12:07)

Ahoj, jsem 36/170/80, kanda z Liberce, a rád bych našel partnerku, která by měla zájem o tento druh vztahu s někým jako jsem já. Myslím, že bych tady mohl na nějakou milou, štíhlou holčinu narazit.

Jana (Út, 25. 7. 2017 - 07:07)

Dlouho jsme o tomto tématu s manželem jen hovořili. Přemlouval mě, ať to zkusíme a mě se do toho pořád nechtělo. Jednou jsme byli na oslavě a cestou domu jsme šli s kamarádem a nějak jsme se dostali k tomuto tématu a já trochu připitá nakonec svolila. Tak jsme si našli místečku a on mi to tam udělal. Manžel se jen posadil a koukal se. Když se do mě kamarád vystříkal manžel přidřepl a semeno vylízal. Byl to skvělí pocit a snad to někdy zopakujeme.

Heli (Po, 24. 7. 2017 - 15:07)

Trvalo mi děsně dlouho než jsem zjistila, že opravdu můžu. Nakonec to v manželově přítomnosti ani není nevěra.
Užívám si, jen se tím před známými nechlubí,m

Jolana (Čt, 20. 7. 2017 - 07:07)

Kluku, kteri se divaji na to...Toho mého to taky vzrušuje když mě někdo jiný mrdá a on se dívá. Několikrát jsme to uskutečnili s našim známým a přesně jak se tady píše je to věc každého co se mu líbí a co né.

Tereza (Čt, 20. 7. 2017 - 03:07)

Proč je kunda, pokud se to...Kluku, kteri se divaji na to jak jejichholku ci manzelku prca jiny, je pry dost. Take jsem to zazila.

a (St, 19. 7. 2017 - 21:07)

si kunda.Proč je kunda, pokud se to líbí oběma, tsk je ti po tom hovno. Nebo jim snad závidíš?

sama (St, 19. 7. 2017 - 21:07)

Muj pritel se rad...si kunda.

Xy (St, 19. 7. 2017 - 04:07)

Muj pritel se rad diva
,kdyz me prca jiny kluk. Je to parada i pro mne. Uz se jich na mne vystridalo nekolik. Ale zenska musi byt opatrna. Mit kundu je super.

a (Út, 18. 7. 2017 - 06:07)

Jsi cune.......fujProč jako, nutí do toho tebe?
Proč chodíš na diskuzi o tématu, které se ti hnusí?

Tereza (Út, 18. 7. 2017 - 03:07)

Dlouho mě lákala představa...Jsi cune.......fuj

Kdybych (Po, 17. 7. 2017 - 12:07)

Dlouho mě lákala představa...byla chlapem,tak toho bych se na vašem místě bála.Ti partneři to musejí mít stejné a s tím se už takto seznamovat,protože jinak je to hledání v kupce sena.Ženy jsou prostě jinak stavění a přesně jak píše jou ze března,kdy se to u nich zvrtlo a ženská zůstala s tím druhým.

Danek (Po, 17. 7. 2017 - 11:07)

Dlouho mě lákala představa vidět svoji manželku pěkně obdělávanou cizím chlápkem a představa jak do ní vypustí své semeno mě velmi vzrušovala. Jednou jsme se domluvili, já přišel s kamarádem a nakonec slovo dalo slovo a oni si to přede mnou pěkně rozdali. Bylo to super. Po chvilce jsem se k nim přidal a dali jsme trojku. Manželka na maximum spokojená a já si pěkně vychutnal plnu lasturku našeho semene. Teď se občas sejdeme a manželka se dokonce někdy vrátí ze služebky čerstvě vystříkaná a snaží se moc ze sebe jejich semeno nevypudit nebo si vezme intimku. Je to super těšit se nejen na ní, ale i na plnou skulinku cizího semene.

Mirek (Po, 5. 6. 2017 - 17:06)

četl jsem si příspěvky, co se týká Kandualismu . Jád bych se zůčastnil jako divák nějakého takového setkání . Je mi 59 a nebráním se ničemu. 774334269

Reklama

Přidat komentář