Reklama

Kandaulismus z pohledu ženy

Gábina (Ne, 11. 6. 2023 - 07:06)

Manžel mi pořád předhazoval,že si mě bral jako pannu a že jsem ještě nezažila sex s jiným mužem,jaké to je cítit v sobě cizí penis.Mě to moc nelákalo,nejsem sexuální přebornice a stačí mi sex s manželem.On mě vždycky uspokojí ,s tím problém nemám.No ale znáte to,nedávno jsem potkala bývalého spolužáka ze základky,pohledný kluk,je rozvedený a celkem se mi líbil i ve škole.Už to sice není jak za mlada,ale dalo se to.Pozval mě na kafe,trochu jsme pokecali a nechala jsem se zlákat k němu do garsonky.Bydlí ve stejném městě,ale na jiném sídlišti.Tušila jsem co se asi stane,ale dala jsem tomu volný průběh.Manžel by mi to asi schválil,otěhotnět už nemůžu a sex s jiným bych konečně také jednou chtěla vyzkoušet.A také to tak dopadlo.Napřed letmá líbačka,pak mi šáhl mezi nohy a já mu hladila bouli na kalhotech.Při sexu byl něžný a pořád mě uklidňoval že to chceme oba.Musím říct,že po x letech manželství a pořád stejném ptákovi je to zvláštní pocit cítit v sobě jiný penis,jiné pohyby,jinou vůni.Napřed jsem myslela,že se neudělám,ale pošimral mi klitoris a už to bylo.Pak se do mě také udělal.S mým svolením.Toho teda bylo.Teklo to ze mě aspoň 5 minut.Doma jsem nic neřekla,nevím jak by to manžel přijal.Jak o tom pořád mluví,tak by asi byl i rád.Já ještě nevím zda v tom šukání pokračovat,jsme přeje jenom nedaleko od sebe a nechci aby se to provalilo na veřejnosti a nechci si nabourat manželství skrze jedno šukání s cizím mužem.

Lopuch (Po, 12. 6. 2023 - 18:06)

Já bych mu to řekl, určitě by byl moc rád

Petr (Ne, 11. 6. 2023 - 16:06)

Já bych to přijal tak, že bych na tebe hned vletěl a musel bych tě ošukat taky. Ta slast ho do tebe zasunout a vědět že jsem druhý a hlavně pokud by si se neočistila, to by bylo něco. Mám přítelkyni a ta je dost aktivní, má kamarádku na sex a ona má taky přítele a když se sejdeme, tak se to pěkně rozjede a klidně si pozvu posily, aby holky dostaly zabrat. A když jsou holky naplněné, to je slast a přidám ji další dávku.

Návštěvník (Ne, 11. 6. 2023 - 09:06)

Říká se: "Co oči nevidí, to srdce nebolí." Dodal bych: "Co uši neslyší...". Nech si raději svůj románek pro sebe, protože jeho zveřejnění může mít nemilé následky. Oni i hrdinové, kteří ve svých erotických fantaziích dopustí ledaco, mohou být v reálu hodně žárliví. Těch, kteří tolerují je velice málo a jsou to hodně silné osobnosti, a nebo skuteční zvrhlíci.

manžel (So, 19. 8. 2023 - 07:08)

Vrátila se mi žena před měsícem z lázní.Věděl jsem,že je to dlouhá doba a tak jsem jí dovolil nějaký lázeńský románek.Po příjezdu mi řekla,že si tam zašukala s nějakým ženatým pohledným kamarádem.Zaplatil jí apartmán na jeden den a prošukali tam celé odpoledne.Nedělám z toho vědu a líbilo by se mi,kdyby ji ten kámoš ošukal i přede mnou.Chtěl bych jí vidět jak se do ní zasouvá jiný péro.Jak sténá rozkoší při pořádném a tvrdém přirážení,a jak se do ní ten borec udělá a jak jí z kundičky teče jeho semeno.Nebo se jí udělá do pusy a ona olizuje jeho olepený žalud.Nevím jak to manželce říct a hlavně jak přemluvittoho borce.Je totiž ženatý a nevím jak by to přijal.Škoda,možná z toho nic nebude.

Marcela (Čt, 1. 6. 2023 - 10:06)

Tento zvláštní životní styl praktikujeme už mnoho let. Když mě manžel kdysi "povolil" se občas pro zpestření vyspat s někým jiným, překvapilo mě to, skoro vykolejilo. Má mě vůbec rád? Pak jsem se skutečně jednou po mejdanu vyspala s kolegou. Manžel něco tušil. Já byla docela nervózní. Zeptal se napřímo a já řekla, že něco malého bylo. Vzal to úplně s klidem a já si pak začala užívat. Někdy jsem to před ním tajila, někdy ne. Podotýkám, že jsem žárlivá a od něho chci věrnost. Dlouho to vše bylo v dimenzích jakéhosi povyražení, či krátkodobého vzplanutí. Manžel byl v posteli na prvním místě. Když měl cca 55, síly mu ubývaly a naopak můj chtíč rostl. Jak to bývá. A já začala v sexu dávat přednost jiným. Pak jsem našla současného milence, jeho kamaráda! V sexu je nepřekonatelný. Intimnosti s manželem trvají, ale klasický sex se minimalizoval. Mám-li možnost to dostat od našeho kamaráda jak potřebuji, Soulož s manželem mě většinou nepřitahuje. Probrali jsme to na to na férovku a on souhlasil, že bude nadále v posteli již na vedlejší koleji. Je prý rád, že jsem ho neopustila.

Zita (St, 16. 8. 2023 - 16:08)

My jsme s manželem rozvedeni,ale bydlíme ve společném baráku.Každý máme svoje pokoje,děti už jsou z baráku pryč.Já si chtěla občas ještě zašukat a tak jsem si občas někoho pozvala k sobě domů.Tajila jsem to a bylo mi to blbé před bývalým.Občas bylo určitě něco slyšet.Jednou jsem ho zahlédla jak stojí u okna a honí siptáka a kouká se jak mě kámoš šukal.Bylo to několikrát.Teď už se mu ráda při sexu předvedu a i dost u sexu křičím.Už je mi to jedno.Ať závidí.

Návštěvník (St, 16. 8. 2023 - 19:08)

Tak to má být a najednou je klid. Exmanžel žárlí, čumí, honí, když jiný penis vjíždí do ní a k tomu tan povyk, kdopak by si na to nezvyk. Blahopřeji. Patří mu to.

Hela (St, 16. 8. 2023 - 15:08)

Já mám staršího manžela a už mu to tam dole moc nefunguje.Tak se mě vždycky snažil uspokojit rukou nebo jazykem,ale nebylo to ono.Domluvil mi svého bratra.ten se mi také celkem líbil a je o 15 let mladší.Navíc je rozvedený.Takže teď k nám jednou za týden zajde a zašukáme si.To je pro mě fajn.Já potřebuji v sobě cítit pořádný a tvrdý péro a cítit vzrušenýho chlapa jak mi ho tam strká.Pak se bez problémů udělám a manželův brácha taky ještě stříká jak hasičák.Můj manžel je spokojený,že já jsem spokojená a je to v rodině.

Kubánec z Albánie (Pá, 13. 1. 2023 - 21:01)

Chci mrdat tvojí ženu, vole!

Karel (Pá, 4. 3. 2022 - 07:03)

Jsem 45 letí muž s Prahy a rád bych ošukal dívku, ženu přítomnosti jejího partnera. Chci se do tebe udělat před tvím partnerem a pak ti jí olízat. Jesti máte chuť to vyzkoušet, rád přijedu. E-mail [email protected]

zadx (St, 2. 3. 2022 - 22:03)

Dobrý večer. Vidím, že poslední příspěvek je už poměrně starý, nicméně je možné si zde o tématu na úrovni popovídat? Má někdo zájem?

Jiří (Čt, 3. 3. 2022 - 06:03)

A co by tě k tématu zajímalo? Máš nějaké zkušenosti s půjčováním vlastní ženy?

zadx (Čt, 3. 3. 2022 - 17:03)

Zkušenosti nemám(e). Rádi bychom to vyzkoušeli, ale spíš se stejně naladěným párem, popř. jedním přítelem. Určitě ne cestou nějakého "hromadného" půjčování. Mělo by to mít úroveň a tím nemyslím primárně tu fyzickou.

Jiří (Pá, 4. 3. 2022 - 06:03)

Ano, také to tak děláme. Nejprve jsme měli přítele a teď máme stejně naladěný pár.

zadx (Pá, 4. 3. 2022 - 14:03)

Tak pokud bys měl chuť se podělit o zkušenosti, můžeme si napsat.

Návštěvník (Po, 10. 1. 2022 - 15:01)

Také to tak máme rádi.

☮✌ korkokluk (St, 15. 12. 2021 - 15:12)

Já jsem znal jednu holku ... Když jsem nosil korkáče vždycky mi zírala na chodidla. Tak možná byla kaundalistka, to jsem se už nedověděl, jen kdekoliv jsem se procházel po místnosti, stále mi sledovala moje chodidla. Bylo to zvláštní...

dana (St, 15. 12. 2021 - 14:12)

Důležité je vybrat třetího spolu , ten můj nejdřív přivedl takovýho svalovce , já se ho bála , teď jsem si našla normálního ,mladýho souseda, líbí se mi to s ním, a manžel je taky spokojenej.

Hovnoslav Kund (St, 15. 12. 2021 - 14:12)

To musí bejt rajc,píchat někomu starou a ten blbec to ještě obdivuje.

Reklama

Přidat komentář