Reklama

Velikost klitorisu

Návštěvník (Út, 1. 10. 2002 - 18:10)

Omlovam se,ze jsem to poslala nekolikrat,ale PC mi hlasil chybu,tak se to nejak zvrtlo..

Návštěvník (Út, 1. 10. 2002 - 11:10)

Odpověď Janine. Neřešíme velké poštěváky. Lenka, která otevřela toto téma možná trpěla komplexem. Asi nás moc není, které máme větší klitoris nebo malé pysky. Ze své zkušenosti Ti mohu říci, že můj dnešní manžel byl sice velikostí mého poštěváčku překvapen až ho uviděl, či dříve nahmatal, ale spíše příjemně. Nebrala jsem žádnou HA a narostl mi tak, jaký je, není vytahaný. Stejně tak si myslím, že ani velikost Tvých pysků není vytahaná, je to lidské a přirozené. Jana, jedna ze dvou Tebou zmiňovaných pisatelů, myslela svůj příspěvek zřejmě ironicky a Michal asi neví přesně o čem je řeč. Měla jsem spolužačku,která měla podobně jako ty větší pysky, ale poměrně výrazně asymetrické. Sympatická kočka, šťastně vdaná, pokud vím, nikdy problémy neměla, spíše muže přitahovala. Toto téma chápu jako výměnu názorů. Nevím kolik jsi viděla poštěváků a pysků, ale žádná z nás asi moc ne. Je faktem, že některé naše kolegyně asi nějakými traumaty trpí, jinak s Tebou souhlasím. A k ještě k Janě, myslím si, že i Ty, stejně jako já, máme také své kočičky růžové, pouze se v drobnostech lišíme. Vždyť v uniformitě je nuda, jaké by to bylo, kdybychom měly všechny stejná prsa. Některé trápí jejich velikost, jiné to, že je mají malá. Přes několik negativních ohlasů si myslím, že Lence tato diskuze pomohla oprostit se od něčeho, co považovala za problém.

Návštěvník (Út, 1. 10. 2002 - 11:10)

Ok,resite velke postevaky,muj postevacek je maly,ale mam vetsi male stydke pysky,nepripada mi to vulgarni,spise lidske,zivocisne,nechapu,proc to ti dva pisatele prede mnou takto napadaji,chci tim rict..,,Michale,seznamis se s krasnou,prijemnou divkou,ktera ti bude vyhovovat,chces ji proste mit,zjistis vsak,ze ma vetsi postevacek,ci pysky,nepusobi najednou (podle tebe) tak nevinne..nechas ji kvuli tomu??!

Návštěvník (Út, 1. 10. 2002 - 11:10)

Ok,resite velke postevaky,muj postevacek je maly,ale mam vetsi male stydke pysky,nepripada mi to vulgarni,spise lidske,zivocisne,nechapu,proc to ti dva pisatele prede mnou takto napadaji,chci tim rict..,,Michale,seznamis se s krasnou,prijemnou divkou,ktera ti bude vyhovovat,chces ji proste mit,zjistis vsak,ze ma vetsi postevacek,ci pysky,nepusobi najednou (podle tebe) tak nevinne..nechas ji kvuli tomu??!

Návštěvník (Út, 1. 10. 2002 - 10:10)

OK,resite velke,vytahane postevaky,mam postevacek maly,ale zato male stydke pysky vetsi,nepripada mi to nechutne,ani vulgarni,spise zivocisny,ale nechapu,proc to takhle dva pisatele prede mnou takto napadaji,to je dost nefer,nemyslite?Zamilujes se Michale do krasne hodne a prijemne divky,nechas ji proto,ze ma jak rikas,osklivy a vulgarni postevak?!

Návštěvník (Út, 1. 10. 2002 - 10:10)

OK,resite velke,vytahane postevaky,mam postevacek maly,ale zato male stydke pysky vetsi,nepripada mi to nechutne,ani vulgarni,spise zivocisny,ale nechapu,proc to takhle dva pisatele prede mnou takto napadaji,to je dost nefer,nemyslite?Zamilujes se Michale do krasne hodne a prijemne divky,nechas ji proto,ze ma jak rikas,osklivy a vulgarni postevak?!

Návštěvník (Po, 30. 9. 2002 - 21:09)

Michale, něco na tom opravdu je. Není nad krásnou růžovoučkou nevinnou kočičku, než na rozčvachtanou, vytahanou, vychozenou a s velkým vytahaným poštěvákem znetvořenou potvoru... souhlasím s Tebou. J.

Návštěvník (Po, 30. 9. 2002 - 19:09)

NEVIM CO NA TOM VYCHVALUJETE???? ZENSKE BY MELY BRAT NEJAKE HORMONY,ABY SE JIM TO ZMENSILO.HNUSNY VELKY POSTEVAKY FAKT NEMUSIM.MAM RADEJI KDYZ JEJICH KOCICKA VYPADA NEVINNE.VELKEJ POSTEVAK VYPADA VULGARNE A DIVNE.FUUUUUUUUJ.

Návštěvník (Po, 30. 9. 2002 - 16:09)

Ahoj Lenko,mám také větší klitoris, ne sice tak velký jako Ty, asi do úrovně velkých pysků. Těžko můžeme hodnotit, kolik je takových žen. V době středoškolských studií jsme měly společné sprchy. Jenomže všechny jsme měly kudrlinky a nebylo vidět mezi pysky. Kromě mě ještě jedna spolužačka měla klitoris větší. Asi jako Ty, čněl jí ven. Netrpěly jsme komplexy, ani jsme neměly jiné problémy. Chodím často do sauny a dnes v době holení a zástřihu ochlupení je zvláště v horku sauny vidět, že většina žen má poštěváček malý. Mým partnerům se můj líbil a tomu poslednímu, již deset let stálému, se velmi líbí. Dokáže s ním dělat zázraky. Ze začátku jsme hledali nejvhodnější způsob dráždění, přece jen je při vzrušení citlivější. Používáme také gel. Píšeš, že budeš vděčná za každý příspěvek. Doufám, že jsem Ti trochu pomohla zvednout sebevědomí. Petra.

Návštěvník (Ne, 29. 9. 2002 - 18:09)

Pro studenta: První antikoncepční pilulka se objevila v roce 1960 v USA, ve východní Evropě pak až koncem šedesátých let v býv. NDR. Nadprůměrně velký klitoris mají však i ženy starší. Kromě toho perorální antikoncepční přípravky neobsahují mužské pohlavní hormony, ale pouze hormony ženské - estrogen a derivát progesteronu.Větší klitoris je spíše ochylka od průměru, v případě klitorisu jsou odchylky markantnější než v případě penisu.Zvětšení klitorisu může být způsobeno i hormonální poruchou. Jedná se o Adrenogenitální syndrom (AGS), který však má původ jinde a je dědičný. Kromě toho má i řadu jiných projevů.Znám také ženy s větším klitorisem, ty jej považují za výhodu nejen při masturbaci ale i při provozování orálního sexu. Já sám se řadím k mužům, který se větší klitoris líbí.Pro ženy, kterým vadí přecitlivělost jejich klitorisu, je, myslím, dobré řešení popsané výše. Použití vložky příp. v kombinaci s lubrikantem.

Návštěvník (Ne, 29. 9. 2002 - 09:09)

Velký či malí klitorys - hlavně že funguje jak má - větší zklamání by bylo v životě kdyby nefungoval vůbec.Takže - zaplať pámbůh že funguje a spokojte se stím co máte a jiní to nemají a pouze jen touží či závidí.Zamysle te se?Každý je v něčem jiný a oryginální a každý to má větší či menší.To je jedno - ale hlavně ať to funguje jak má !

Návštěvník (Út, 17. 9. 2002 - 22:09)

Informujte se u nejakeho doktora-velky klitoris vznika tim,ze zena poziva hormonalni antikoncepci. Otehotni a telo je plne hormonu(az 3 mesice po vysazeni HA) a ty ovlivnuji rust a vyvoj jejiho ditete. Protoze se vyskytuje nadmerne mnozstvi muzskych hormonu. Takze nejde o obdareni,jak tady nekteri pisi,ale o vadu na zaklade hormonalni poruchy v pocatcich tehotenstvi.( tykajici se ditete ne matky).S velkym klitorisem se da jiste zit ,ale za vyhodu,obdareni apd. bych to nepovazoval.Naopak. Mel jsem pritelkyni takto postizenou a sex.zivot nam to zhorsovalo z dusledku jeji vady,jelikoz neustale citila bolest pri mis. poloze a pri drazdeni byla precitlivela,rozbolavela. Vsechno ji drelo-pohohy pri sexu,spodni pradlo,vlozky.Opravdu neni o co stat.

Návštěvník (Út, 17. 9. 2002 - 10:09)

Petr F. je ubožák a očividně se bojí, aby jeho partnerka neměla náhodou větší klitoris než jeho penis.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2002 - 20:09)

No to teda musi byt strasny....klitoris velkej jako ptak u nedovyvinuteho chlapa. Ja neco takovydleho potkat v posteli,tak utecu. Abych sel s kockou na koupaliste a vsichni ji cumeli mezi nohy a dohadovali se jestli je to chlap....nebo co to vlastne je....Ze bys byla nejak obdarena,bych teda nerek..spis, to je tak na plastiku.

Selský rozum (Čt, 2. 1. 2020 - 06:01)

Velký klitoris je paráda. Na plastiku jdi sám se svojím mozkem.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2002 - 16:09)

Velký klitoris u dívky je podle mě strašně sexy a musí být úplněsuper orální sex s takovou dívkou.

Návštěvník (Čt, 5. 9. 2002 - 16:09)

Díky vám všem za tuto rubriku. Až do teď jsem se cítila jako postižená, teď už více jako obdařená. Mám klitoris v klidu velký kolem 2cm(na výšku) a při vzrušení kolem 3cm. Ale i v klidu mi dělal problémy hlavně na koupališti. Nejhorší to bylo vždy při návštěvě nějakého nového koupaliště,kde jsem nevěděla kde co je a připadala jsem si,že jsen jako nová v centru pozornosti. Poštěváček se mi rýsoval i přes plavky, ale doufala jsem,že si lidi budou myslet,že to jsou na krátko střižené chloupky. Nejhorší to je v zimě,kdy chodím v kalhotech a kalhoty mě na klitoris někdy dřou,protože mi vystupuje i v klidu mezi stydkými pysky. Řeším to lubrikačním gelem a intimkou. Máte lepší zkušenosti? Díky

Mirka 75 (Čt, 9. 6. 2022 - 21:06)

Nosím leginy s vycpavkami

Návštěvník (Út, 13. 8. 2002 - 21:08)

!!!!!!! Můj taky !!!!!!!!!

Návštěvník (Út, 13. 8. 2002 - 00:08)

Je to můj SEN ,mít ženu s takovým poštěváčkem.......

Reklama

Přidat komentář