Reklama

Velikost klitorisu

iva (Ne, 20. 4. 2003 - 12:04)

pockej az ti bude vic, taky bude kuze trochu vytahana a telo nebude uz tak pevne a hezke!

Iva (Ne, 20. 4. 2003 - 12:04)

No tak vsichni tady tvrdi snad to ze baba s velkym K. je zivocisna.no ja nevim, me osobne nikde nic nevycuhuje, nikde nic nevykukuje, vsechno je pevne a spis mensi,takove pekne tvarovane.A nemohu rici ze by sex semnou nebyl dost zivocisny.Spis byli vsichni udiveni jak jsem pekna.A jake mam pekne tvary.navic kdyz je jeste pekne telo, tak neni co resit.Nastesti to muj problem neni,megaP,ale kdyby byl uprimne bych z toho byla na dne.Totalne me to znechucuje, ta vytahana kuze.No ale proti gustu ....cau

iva (Po, 7. 4. 2003 - 09:04)

Karlovi a Honzovi dekuji za nazor. Jen mam pocit, ze to asi resit uz nebudu, je to na me slozite a shodou okolnosti uz ani neni pro koho. Ale kdyby partner chtel nejakou zmenu, tak by si preci rekl nebo ne?Kdybych je tam vytrhavala, tak to velice boli a pak se to vetsinou jeste zaniti a kdybych se holila, tak se urcite riznu. A nepicha to pak?Jinak s tim samodrazdenim me to prekvapilo, myslela jsem, ze naopak by to muze ponizilo ci urazilo, ze mi nestaci... a nebo by me odsoudil, ze jsem si to delala sama (i kdyz jsem presvedcena, ze obcas si to udela kazdy sam). Jsem asi staromodni a nebo hloupa

Honza z Brna (2 (Po, 7. 4. 2003 - 08:04)

Ahoj Ivo, s tím co máš dole vůbec nic nenaděláš, ale můj názor je ten, že ženské přirození je krásné samo o sobě, jen pohled na nahou dívku je překrásný. Já sice patřím k těm, kterým se líbí klitoris velký, i když zrovna moje dívka má ten nejmenší, co jsem kdy viděl :-). Vůbec to ale nevadí, protože ji miluju a nevyměnil bych ji za nic. V druhé věci souhlacím s Karlem, když se dívka při sexu sama začne dráždit, každého chlapa to ještě více vzruší. O vyholování přirození tu toho už bylo napsáno spoustu. Mě osobně se mi líbí buď klín nevyholený anebo úplně hladký, rozhodně mě odpuzují různé šipky, motýlci a srdíčka. Faktem je, že v praxi je třeba zvolit asi ten kompromis takže kolem stdykých pysků chloupky pryč a jinak tak nějak klín upravit. Ono je dost nepříjemné mít při orálním sexu s partnerkou pusu plnou chloupků, nepříjemně to vyrušuje a dokáže to celý požitek úplne zkazit. Tak se měj a napiš jak sis poradila.

Karel (So, 29. 3. 2003 - 16:03)

Klitoris nech jaký je, určitě se bude vždy líbit. Co se týče samopomoci na klitorisu během milování, buď klidná většina partnerů to uvítá. Schválně zkus jednou masturbovat před partnerem a uvidíš co to s ním bude dělat. A chlupy? To je kapitola sama pro sebe. Někdo je pro holení, někdo proti. Já osobně preferuji hladce vyholenou a i já sám se každý den holím v rozkroku.

iva (Út, 25. 3. 2003 - 12:03)

ma se zena trapit, je-li maly ci velky? Da se to ovlivnit vuli, aby se vam muzum libil? Ja myslela, ze se s tim neda nic delat, ze je to takove jako je. Ze vsechno, co clovek ma dole je dano a ze se s tim nic nenadela. Jak ma tedy vypadat spravny klitoris a tam okolo? Da se to pripadne nejak upravit,kdyz to neni presne takove, jake to chcete mit? Nezmeni se velikost a tvar pri castem milovani?Dalsi dotaz. Je normalni, ze je zena vzrusiva jen na klitorisu a ne uvnitr. Uvnitr je to velice prijemne, bez toho bych si milovani nedokazala predstavit, ale bez drazdeni postevacku bych to asi, resp. tedy spise jsem to nikdy nemela? Je hanba, kdyz by si zena pomohla treba sama rukou, kdyz to partnera nenapadne? Nepohorsi vas to? A nebo se to da nejak zaridit, aby k tomu drazdeni doslo i pri styku? A jeste jeden dotaz. Je lepsi chlupy dole nechat volne rust a nebo se maji nejak zastrihavat.Omlouvam se za, pro vas asi hloupe, otazky, ale chtela bych to vedet. diky

Bran (Čt, 27. 2. 2003 - 14:02)

Pozrel som si tie fotky na nete a mozem povedat, ze sex s takymi zenami by urcite bol zaujimavy.Ja som az take velke nezazil, ale s tymi co to mali trochu zväcsene, to bolo krasne.Zdravim vsetky taketo dievcata.

Bran (Čt, 27. 2. 2003 - 14:02)

Pozrel som si tie fotky na nete a mozem povedat, ze sex s takymi zenami by urcite bol zaujimavy.Ja som az take velke nezazil, ale s tymi co to mali trochu zväcsene, to bolo krasne.Zdravim vsetky taketo dievcata.

Bran (Čt, 27. 2. 2003 - 14:02)

Pozrel som si tie fotky na nete a mozem povedat, ze sex s takymi zenami by urcite bol zaujimavy.Ja som az take velke nezazil, ale s tymi co to mali trochu zväcsene, to bolo krasne.Zdravim vsetky taketo dievcata.

Radim (Čt, 27. 2. 2003 - 00:02)

Proboha, Karle, pleteš si klitoris s malými stydkými pysky. Máš slušné mezery.

Karel2 (Út, 25. 2. 2003 - 05:02)

Pokud to nevadí přímo té ženě, tak bych řekl, že je to pro muže nádherné. Když se dovede pěkně zduřit, ale nesmí to být takové ty tmavé plácačky, to už jsem také viděl a to není zrovna hezké, ale ty se myslím zduřit nedokážou.

Pepino (Pá, 3. 1. 2003 - 23:01)

Děvčata za svůj život jsem viděl několik hezkých buchtiček , ale na jednu nemohu a asi nezapomenu. To co na mne vykouklo po sundání kalhotek bylo opravdu kuriozní a tak krásné , že ani oči a ani jazyk na ty tvary dodnes nemohou zapomenout. Ještě dnes se nemohu udržet . Některým s větším vybavením závidím .

Návštěvník (Ne, 8. 12. 2002 - 10:12)

Ja ted nevim, nemam velky postevak, mam ho spis maly.Orgasmy mavam jeden za druhym,a je to tak v poradku.Sem zdravotni sestricka a postevak sem spatrila nejeden, mnoho zen ji ma tmave-hnedou s vecsi pokrcenou "kuzi".Ja ji mam ruzovou bez kuze. Po tom co tu ctu, si myslim ze mi neco chybi.Holky, fakt si ho muzete honit?To je skvely...pro pocit. Ale asi bych se taky stydela....

Návštěvník (St, 4. 12. 2002 - 22:12)

důležité je aby byla velká chuť k sexu a to ostatní jestli velký nebo malý,pyskatá nebo nevinná není tak podstatné i když je to se zvýrazněnými tvary samozřejmě zajímavější.

Návštěvník (St, 20. 11. 2002 - 18:11)

Pomóc! Co malý klitoris? Mám partnerku a nenašel jsem! Je možné že "nepostavený" a malý je v tomhle stavu nenahmatatelný? Pokud je vzrušená, měl bych ho najít? A vypovídá to o něčem? Jako že zůstala se mnou pěkně studená?

Návštěvník (St, 13. 11. 2002 - 03:11)

jeste na http://www.pandora.cz/part/2000/8/25030

Návštěvník (St, 13. 11. 2002 - 02:11)

Na tomto odkazu je opravdu velky klitoris. Zajimalo by me, zda vyse uvedene damy maji podobnou velikost.http://www.pandora.cz/part/2000/7/17290/3/clit.ram

Návštěvník (Pá, 8. 11. 2002 - 14:11)

Milé dámy, holky, dívenky. Mě osobně se líbí jajákoliv buchtička, s malými nebo velkými pysky, zdrobným nebo velkým poštěváčkem....je to jedno, přiznám se ale, že přerostlé čnící stydké pysky a velký klitoris mě přitahují více, je v tom prostě víc! Nedejte na názory blbečků a buďtě spokojené se svými těly. Myslím, že větší druhotné pohlavní orgány jsou přitažlivé pro spoustu kluků a chlapů. Já jsem osobně, nikdy podobně obdařenou jako vy neměl a moc mě to přitahuje a vzrušuje. Slasti zdar.... :-)))

Návštěvník (So, 26. 10. 2002 - 01:10)

P.S. A těm co se nelíbí ta obrovská a nádherná variabilita dámského přirození a vůbec celého ženského těla tomu bych asi doporučil navštívit sex-shop a zakoupit tu seriovou gumovou pannu - ty jí mají jedna jako druhá a někdo rád holky, druhý vdolky (tedy gumy) Děvčata nedejte se vždyť jste tady nám mužským pro radost ze života (tedy pro zapřísáhlé feministky bez urážky)

Návštěvník (Pá, 25. 10. 2002 - 23:10)

Tak nevím, co komu narostlo to tam má. Je mi skoro 50, ale takhle velký clitoris 2,5cm a výše jsem v praxi neviděl a abych pravdu řekl velmi by mne zajímal a rád bych si s ním pohrál. Moje partnerka má jen takovou malou 0,5cm kuličku ale i tu mám rád. Velký poštěváček bych rád aspoň viděl. Nemáte odkaz na nějaké aspoň foto nebo video??

Reklama

Přidat komentář