Reklama

Velikost klitorisu

postevak (Po, 26. 7. 2004 - 15:07)

velke klitaky su krasnehttp://www.onanie.cz/fotopribehy.php?sek=3&cpribehu=886

bob (Ne, 18. 7. 2004 - 22:07)

Děvčata bud te rádi za to co máte a nedejte na ty rádce kteří řikají že je to nehezký.Možná bude te mýt chlapa který bude unešen.Já mám zrobna smůlu že na takovou ženu jsem v životě nenatrefil ale nemůže mýt člověk všechno?Mám hodnou ženu,děti,pěkný barák a slušný zaměstnání tekže zatím jsem měl štestí v životě,tak akorát si zbírám obrázky žen s velkým klitorisem a sním. proto se nenechte otrávit nějaký ignorantem .Zdravím všechny ženy s velkým klitorisem a tiše závidím. Čau Pavel

LenkaL (Čt, 8. 7. 2004 - 11:07)

Myslím, že to Paša Ali myslel ironicky. Síce som už dávno zistila, že na internete je ve?a primitívov, ale znovu ma zarazilo, ako niektorí potrebujú druhého urážať. Je mi z toho nanič. Ale na druhej strane ma teší, že sa tu nájde aj pár inteligentných ?udí, hoci tých je asi menšina. Je to diskusné fórum, každý má právo povedať svoj názor, ale takýmto sposobom??? Týmto sa chcem len zastať tých slušnejších. Každý máme nějaký problém, ve?akrát zbytočný, a dobre nám padne, keď sa dozvieme názor iných a zistíme, že je to vlastne prednosťou, a nie je to mazať med okolo úst, ale naozaj máme každý iný vkus. Možno, keby si tí, čo tu stále útočia na druhých, otvorili svoje diskusné fórum na svoj problém, hneď by sa im u?avilo.

zvedava (St, 7. 7. 2004 - 14:07)

Pasa ali - tobe bych urizla uda, ty chytraku! Muzes mi rict, co by pak zena mela z milovani?

al (St, 7. 7. 2004 - 13:07)

paša al, ty chuju!!!

jos (St, 7. 7. 2004 - 13:07)

Paša Ali, ty si uplny uchylak. daj si urezat miesok a usi.

Mravní hlídka (Pá, 2. 7. 2004 - 10:07)

Ajta krajta! Některé ženy mají dokonce klitoris jak krocan hudrovadlo... :-))

Paša Ali (Pá, 2. 7. 2004 - 09:07)

Myslím že velikost klitorisu není tak důležitá. Stejně by se měl každé slušné ženě odejmout, jako v Arabských zemích.Obřezaná žena je zkůltůrněná ba dokonce zcivilizovaná.Pysky popřípadě dokonce klitoris visící ven štrbinky jsou z estetického hlediska ohavné. Přimlouval bych se za alespoň odstranění veškerého masíčka přečuhujícího ven.

georg (Po, 7. 6. 2004 - 23:06)

Radko,jak je asi velký tvůj klitoris při ztopoření?

Radka (Út, 1. 6. 2004 - 09:06)

Ahoj,mam stejny "problem" jako ty, ale uz jsem asi starsi (lehce pres 40). Postevacek jsem mela vetsi uz od mala, nejdriv se cekalo, zda se to v puberte trochu nesrovna, ale naopak muj klitoris jeste vice povyrostl. Pak zkoumali jestli se nejedna o nejakou formu transsexuality (tedy jestli muj postevacek neni spis micropenis). Nakonec se zjistilo ze je ot opravdu jen abnormalne hypertrofovany clitoris. Lekarka mi nabizela uplne odstraneni clitorisu, ale to jsem odmitla! Od puberty kdy se muj postevacek jeste zvetsil jsem musela ze sveho satniku odstranit veskere tesne obleceni. Zadne jeansy a tesne spodni pradlo, zadne veci s tuhym svem v rozkroku. Drive toho bohuzel v obchodech moc nebylo. Ted uz si mohu vybrat vhodne spodni pradlo i jine denni obleceni (mimochodem se mi docela osvedcily i chlapecke slipy). V lete si udrzuji vetsi porost na venusine pahorku a nad clitorisem, boule z chlupu pak v plavkach docela slusne schova i hrbolek vystupujiciho clitorisu. Pokud je pravdepodobne ze se budu hodne potit pouzivam detske zasypy, velmi dobre zabranuje nejen opruzeninam ale i nechtenemu drazdeni, pouzivani lubrikacnich gelu se mi neosvedcilo (vetsinou brzo vysychaji). Ted uz ziji standardnim zivotem, ale ze zacatku jsem byla hodne traumatizovana, sveho prvniho partnera jsem si nasla az v 25ti letech a jsem s nim dodnes.Preji Ti hodne stesti.

georg (Ne, 30. 5. 2004 - 14:05)

Nikolo,Tvůj poštěváček musí být nádherný!3cm je úžasná velikost,je to muj sen užívat si z takovým pokladem.

Dyny (Čt, 13. 5. 2004 - 22:05)

Ahoj, mě tak napadá, kdo, kdy a kde stanovil, jak velký klitoris má být? Jaká velikost je normální? Není snad naprosto normální, že ho má každá jinak velký? Je to stejné jako u chlapů, každý ho má úplně jinýho, jak tvar, tak velikost a stejně tak varlata má každý chlap jiný a ty rozdíly jsou opravdu obrovský. Takže mi připadá naprosto normální, že i každá žena ji celkově má úplně jinou. Stejně jako má každá jiná prsa, bradavky, prostě každý máme všechno jiný.

iva (Út, 6. 4. 2004 - 21:04)

Lenko, ale on je v tom nevinne, vsimni si nazvu rubriky ...jen to videni s y je strasne :)))

Lenka (Út, 6. 4. 2004 - 20:04)

Dane, to je trochu z jineho soudku, nemyslis??

Daniel (Út, 23. 3. 2004 - 20:03)

Ahoj všem. Velmi nerad, ale přesto musím navázat na velmi perverzní téma, abych se něco málo dozvěděl.Sem 30letý, ženatý heterosexuál s Prahy. Od mích 16 let mě vzrušují zvířata (samci-vše co má penis), především velcí psi. Nikdy jsme doma neměli ani nepěstovali žádné zvíře.Domnívám se, že to asi vše začalo jedním zážitkem. Moje o dva roky starší kamarádka mi jednou ukázala jak si od svého čtyřnohého miláčka nechá lízat svoje genitálie a ve finále aby neloudil mu ho vyhonila. Něco takového sem vyděl poprvé a nebudu popírat, že sem byl šíleně vzrušen. Když mě poňoukala abych to také zkusil, odmítnul sem protože sem se děsně styděl. Ale o pár týdnů jsem to zkusil sám a bez svědků. Do dnes mě ale ta představa vzrušuje. V loni v létě sem na chalupě "ukradl" sousedům jejich statného psa a několikrát sem mu to udělal rukou.Nepředstavitelně, jako nikdy sem byl vzrušen a byl se nucen si to sedmkrát udělat. Cítím se tak trochu nenormální.Rád bych vědě vaše názory, některé vaše zkušenosti a zážitky. Díky Dan

Vlada 32let (Út, 23. 3. 2004 - 19:03)

Toto téma mě velice zaujalo, přečetl sem je od začátku do konce jedním dechem. Před deseti lety jsem měl přítelkyni, ktrá se mohla pochlubit klenotem 2,5cm. Přišlo mi to tak krásně rostomilé a vulgární, když jí vyčuhoval stopořený s poza velkých pysků. Navíc se nedá zapomenout ani na orální sex, který byl právě tou velikostí toho jejího klenotu tak originální. Bohužel jsme spolu chodili pouze několik měsíců. Do dnes se vzrušuji představou, že jednou potkám právě takto odařenou ženu, jako byla moje bývalá přítekyně. Jsem asi jeden s těch mužů co se mu právě líbí a max. vzrušuje "velký klitoris" Odstupem času jsem zjistil, že právě patřím k těm chlápkům které vzrušují různé abnormality, jako jsou velké "malé" pysky, velké prsní dvorce a bradavky. Dokonce sem si před rokem začal podávat inzeráty (www.pervers.cz), abych se seznámil s dívkou nebo ženou s touto předností.Ale bohužel štěstí sem doposud neměl, těchto žen je jako šafránu. Pokud by se měly stydět dívky, které se nebály napsat a zveřejnit své velikosti a problémy do thoto diskuzního fóra, měli by se tedy především stydět muži. Muži které to vzrušuje a líbí se jim to ! Ale já se rozhodně N E S T Y D Í M . Každému muži se líbí něco jiného a v každém z nás (bohužel) je ukryt malý ouchyláček a deviant. Kdo tohle nepřizná, je pokrytec a nebo není s cela zdráv. S pozdravem všem dívkám a ženám s velkým klitorisem. A pokud je právě mezi vámi jedna "nezadaná" a chtěla by mi osobně napsat a nebo snad dokonce seznámit se, budu móóóc rád. Vlaďa .... e-mail:titan32"seznam.cz

Pavel (St, 11. 2. 2004 - 23:02)

Evičko vykačli se na ty chlapy komu se to nelíbí a najdi si někoho kdo to bude milovat takový jaký to máš. Já bych za to dal nevím co .Ale takový je život.Vesměs to dostanou chlapi co si toho neváží a nám co se tolíbí tak můžem jenom snít a snít.Nenech se ovlivňovat nějakejma pitomcema .Ahoj

Pavel (Út, 10. 2. 2004 - 23:02)

Každej má rád něco jiného já třeba miluji ty vytahaný pysky s velikým poštěvákem ale na moji smůlu má milovaná má tu lasturku jak oni píšete to mě vůbec nezrušuje.Škoda

Pavel (Út, 10. 2. 2004 - 23:02)

Evo prosím tebe co mluvíš o postižení. Jak píší předchozí pisatelé je to dar .Já hrozně miluji veliký klitoris ale ze sví skutečností ti řeknu že najdeš dřív najdeš jehlu na hektaru než ženu s velkým klitorisem.Celkově s toutoto tématikou je hrozně málo filmu fotek atd .bud ráda že ten dar máš. Pavel

big clit (Čt, 25. 12. 2003 - 00:12)

Kdo nezazil, proste nevi co to je, mit na jazyku neco tak krasne velkyho, co jina nema!Ale to uz je strasne davno, zustaly jen vzpominky! :-((

Reklama

Přidat komentář